Opinie o MKL BAU sp. z o.o. w Lubelskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MKL BAU sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MKL BAU sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MKL BAU sp. z o.o. w Lubelskie

baner wywiady
NEVER
Kandydat
 Pytanie

WiTAM MAM SIE ZATRUDNIĆ na stanowisko montera W Mkl Bau SIEDLCE na wyjazdy skandynawia dokładnie proponuja Finlandię.Jets Tam podwykonawcą.Jak sie przedstawia praca w tej firmie? Czy ktoś moze mi odpowiedzieć jaka jest atmosfera n abudowach i jak sie pracuje??

Mikołaj
@Stasiek

Jak wygląda ten brak szacunku? Nieodpowiednio się odzywają czy zawalają robotą, bo jak już piszesz to chociaż podaj jakiś przykład. Ludzie nie są zgrani czy bardziej z szefostwem są konflikty?

NEVER
Kandydat
 Pytanie

WiTAM MAM SIE ZATRUDNIĆ na stanowisko montera W Mkl Bau SIEDLCE na wyjazdy skandynawia dokładnie proponuja Finlandię.Jets Tam podwykonawcą.Jak sie przedstawia praca w tej firmie? Czy ktoś moze mi odpowiedzieć jaka jest atmosfera n abudowach i jak sie pracuje??

Stasiek Nowy wpis
Były pracownik
@NEVER

Daj se spokój z tą firmą . Brak szacunku do pracownika .Ludzie odchodzą z tej firmy z powodu złej atmosfery w pracy

Mikołaj Nowy wpis
@Stasiek

Jak wygląda ten brak szacunku? Nieodpowiednio się odzywają czy zawalają robotą, bo jak już piszesz to chociaż podaj jakiś przykład. Ludzie nie są zgrani czy bardziej z szefostwem są konflikty?

Wojciech Nowy wpis

Szukam pracy na budowie i chcę wiedzieć, czy z racji tego, że zaraz w sumie rusza sezon budowlany, to już kogoś zaczynają nowego szukać? Załapać się, chociaż do pomocy można? W tym momencie w sieci nie ma informacji ale może po prostu trzeba iść i zanieść cv albo pogadać. Pisaliście, że firma się rozwija, więc widzę w tym szansę. Tych dopłat za nadgodziny i soboty nadal nie ma, czy wywalczono, że jest pod tym względem lepiej?

bolek Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

czy firma ma aktualnie jakies realizacje w PL czy tylko zagranica?

NEVER
Kandydat

Chcialbym sie zapytac jak sie pracuje w firmie MKL BAU Z Siedlec.Zamierzam tam podjac prace na stanowisku MONTERA KONSTRUKCJI.Taką dostałem propozycję.Jak sie pracuje na wyjazdach na budowach Czy podejście jest normalne jak kadra jak sie pracuje.Chcą zatrudnic 70 osob brakuje tak mowili ale czy to przez rotacje czy zatrudniaja ponieważ zwiekszają zatrudnienie. Proszę o odpowiedz.

Uff
Pracownik
@NEVER

Coraz więcej projektów, firma się rozwija - stąd ciągły nabór

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie MKL BAU sp. z o.o. na stanowisko Inżynier ds. lekkiej obudowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Full Stack Developer
Lubelskie
ITIS Sp. z o.o.
(155 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. inwestycji
Lubelskie
Multi-Form II Sp. z o.o.
(65 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Handlowy ds. OZE
Lubelskie
Energia dla Przyszłości Sp. z o. o.
(600 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel Handlowy (sklepy)
Lubelskie
Agrosimex Sp. z o.o.
(118 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Elno
Pracownik

Bardzo niemiła atmosfera pracy, zaczynając od samej góry. Dyrektorzy to chamy, którzy myślą, że tylko oni są najmądrzejsi, a innych traktują jak (usunięte przez administratora) Ponadto kłamcy i wyzyskiwacze, jakby żyli w zupełnie innej rzeczywistości.

Iza
@Elno

Możesz napisać coś więcej? W jaki sposób zachowują się dyrektorzy, bo padają obraźliwe słowa... Opowiedz jakąś jedną sytuację, przez którą tak uważasz.

Jan
@Elno

A warunki pracy są na jakim poziomie? Wypłata jest satysfakcjonująca?

Nienowy
Pracownik
@Jan

Wypłata tak jak stawka na umowie. Atmosfera w pracy w porządku, to nie sielanka, robi się bo jakoś trzeba zarobić. Ludzie różni, nie ma się co wczuwać ani zwierzać specjalnie bo są tutaj różne osobistości. W firmie długo nie pracuję w porównaniu do niektórych ale póki co prawie same pozytywne sytuacje, ludzie pomocni a i na wyjazdach za granicę zwiedzić trochę można. Polecam i pozdrawiam

Mati
Pracownik
@Jan

Pracuje tam kilka miesięcy i mogę coś obiektywnie już napisać.Generalnie nie jest to zła firma i można się dogadać z wolnym itp itd.Raczej nie robią problemów.Trzeba robić swoje i tyle.Narzekaja na kierownika ja do niego nic nie mam dla mnie jest Oki wiadomo że czasami trzeba pogonić robotę.Wyplata zawsze na czas nigdy mniej.Minus za brak dopłat za nadgodziny czy soboty.Ja osobiście polecam firmę atmosfera też jest Oki tylko nie wolno dać sobie wejść na głowę.Firma się rozwija to najważniejsze.Z górą czyli dyrektorem tez nie miałem problemów to co obiecał to i słów dotrzymał także jedna z lepszych firm w okolicy

Elżbieta
@Mati

Naprawdę rzetelnie to ująłeś. ;) A co konkretnie masz na myśli pisząc o tym wchodzeniu na głowę? Masz jakieś przykłady nieprzyjemnych sytuacji odnośnie tego?

Iza
@Mati

piszesz, że firma się rozwija. co to według Ciebie oznacza ? jest bardziej znana na rynku , pozwala pracownikom na awanse czy o co chodzi ? pytam bo jestem ambitna i mnie by interesował taki progres ze stanowiska na wyższe stanowisko :D

Niepijący

Dyrektor otoczył się bandą idjotów złodzieji i alkoholików. Dróga zmiana to jedna wielka libacja w każdym tygodniu ich motto to kto nie pije ten (usunięte przez administratora) To nie jest firma tylko agencja towarzyska. Mobbing i pseudo psychologię próbują stosować. Myślą że jak ci płacą to mogą jechać po tobie jak po burej suce. I banda Ukraińców co przywozi im wódę a puzniej dzwonią upszejmie i donoszą. Szczerze zupa kurwiszonowa doprawiana codomami nie polecam.

7
Robert
Kandydat
@Niepijący

Jeśli coś Pan piszesz to pisz poprawnie bez błędów ortograficznych bo taka opinia staje się negatywną ale nie w stosunku do pracodawcy a do samego piszącego. Tylu błędów to ja w życiu na raz nie widziałem, ale skoro zatrudniają analfabetów to i ja stary inteligent szpagatowy mam szansę na angaż

Były biurowy
Były pracownik

Nie polecam tego pracodawcy. Atmosfera w pracy jak na stypie. Nikt nikomu nie pomaga. Wszystko pięknie brzmi tylko na rozmowie o pracę. Dyrektorzy są chamscy. Firma opiera się na kłamstwie, wykorzystywaniu i braku szacunku. Omijać szerokim łukiem.

1
Hanna
@Były biurowy

Piszesz o kłamstwie oraz wykorzystywaniu. Co masz dokładnie na myśli? Doświadczyłeś bezpośrednio jakiejś nieprzyjemnej sytuacji podczas pracy w MKL BAU? Wspomniałeś też, że wszystko pięknie brzmi tylko na rozmowie o pracę. Czy mógłbyś napisać w takim razie co się nie zgadza z warunkami jakie Ci oferowano na niej?

Pytanie
 Pytanie

Czy MKL BAU sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nowy
@Pytanie

W okresie od grudnia do lutego nie ma roboty i albo wykorzystujesz urlop albo idziesz na bezplatny

Wojtek
Pracownik
@Pytanie

Tak

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa MKL BAU sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

1
Wojtek
Pracownik
@Pytanie

Zerowy

Pracownik biurowy

Pracownicy czy to fizyczni czy umysłowi traktowani są bez szacunku przez zarząd. Z podejściem "nie ten to kto inny" daleko się nie zajedzie. Oczekiwania niewspółmierne do wynagrodzenia. Powierzanie zadań na następny dzień już po godzinach pracy to norma. O awansie czy podwyżce nie ma nawet mowy.

MSid
@Pracownik biurowy

Potwierdzam to co mówisz. Pracowałam tam kilka lat temu w biurze.Mam kontakt z osobami które dalej tam pracują i niestety nic tam się nie zmienia w podejściu do pracownika

MSid sie domysli
@MSid

Szkoda, ze nie pamiętasz sytuacji kiedy firma pomogala Tobie jak Ty tego potrzebowalas. I ze nie napisalas prawdy o nadgodzinach bo w tej firmie nikogo pracującego poza ustalonymi godzinami nie uswiadczysz.

3
Świadek
@Pracownik biurowy

Też miałem okazję popracować w tej firmie. Ciągła rotacja ludzi, brak szacunku dla pracownika który wkłada dużo serca w pracę, małe wynagrodzenia, zwolnienia z dnia na dzien, firma nie daje żadnego bezpieczeństwa i stabilizacji.

1
wieloletni pracownik
@Świadek

A mi się w tej firmie podoba. Pracuje już kilka lat i nie mam problemu z jakimkolwiek brakiem szacunku albo nie docenianiem. Jakie wykonywanie swoich obowiazkow, takie traktowanie :)

Świadek
@wieloletni pracownik

Parę lat? Ilu ludzi się przewinęło? Zakładam że nie jesteś członkiem zarządu. W sumie to dziwie się że Urząd Pracy jeszcze nie zrobił porządnej kontroli w tej spółce która robi ciche restrukturyzacje i wywala z dnia na dzień kilku pracowników. Dziwi mnie jak można tam stabilnie pracować, nie martwiąc się że jutro nie będę to ja?

1
Pracownik biurowy
@MSid sie domysli

W biurze to może... Chociaż i z tym nie do końca można się zgodzić. Ale narzucanie maili do domu po godzinach pracy z zadaniami "na wczoraj", które można śmiało zrobić w pracy następnego dnia, bo nie są to pilne rzeczy tak jak np. ubezpieczenie aut za granicą czy rejestracja faktur to standard.

Czaro

@Nowy a czemu tu nie ma pracy od grudnia do lutego?

Nowy
@Czaro

Ponieważ zatrudnionych jest za dużo pracowników a za mało pracy. Część osób na wyjazdach, część na bezpłatnych urlopach nawet od listopada a część Tula się między Siedlcami a Łukowem. Kryzys w firmie

Mikołaj
@Nowy

Z Twojej wypowiedzi wynika, że praca oferowana jest sezonowo. Napisz na jakich umowach są zatrudnieni pracownicy i w jakich miesiącach najlepiej szukać tu zatrudnienia. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Robert

Kiedy cię potrzebują wydzwaniają bez względu na porę. Kiedy ty potrzebujesz zajęcia przez nich stanowiska - znikają. Odradzam nawiązywanie współpracy.

SIergiej

Pracuje ktoś w Skandynawii bądź Wielkiej Brytanii ? Bo ponoć w ogłoszeniu mają że najwięcej robót jest tam wykonywanych. Mam doświadczenie w montażu oraz przydatne uprawnienia UDT ale jak wyglądają zarobki na kontrakcie ? Mieszkanie opłacone dla grupy ? Zjazdy ? Ktoś się wypowie ?

fizyczny

Jakie stawki dają w Szwecji? Jak z zakwaterowaniem, czy firma pokrywa koszty?

Były pracownik ze starej gward

Brak wypłacania nadgodzin , obowiązki wykraczające poza stanowisko na które jest się zatrudniony. Po skończonej inwestycji nie ma co liczyć na dalszą współpracę( wypowiedzenie z dnia na dzień ). Bardzo duża rotacja nie swiadzcy , co nie świadczy dobrze o tym pracodawcy. Ogólnie to szkoda czasu.

Byly
@Były pracownik ze starej gward

Potwierdzam

Igor

Jeśli ktoś ma podpisaną umowę na czas określony to nie rozumiem dlaczego zarzuca firmie, że kończą pracę bez wypowiedzenia?

Były pracownik ze starej gward
@Igor

Jeżeli masz umowe na okres inwestycji i tak się dogadales to ja też nie widzę problemu jak kończy się współpraca . Moja wcześniejszą wypowiedź odnosi się do innej sytuacji ,gdzie masz umowe na dłuższy okres i dogadales się w inny sposób. To co tutaj przytoczyłem to jest moja osobista opinie i obraz firmy jaki ja odbieram, jeżeli ktoś uważa inaczej to ma do tego prawo. Firma to jest kapitał ludzi którzy ją tworzą ,a nie podejście do pracownika jak do przedmiotu e dzisiaj go masz a jutro wyrzucasz do śmieci.

Magdalena
@Igor

Pracujesz w MKL BAU? Jeśli tak, to może mógłbyś napisać jak oceniasz atmosferę pracy? Interesuje mnie również jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca. Myślę, że Twoja opinia może być pomocna dla innych użytkowników forum.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Magdalena

@anonymous, co bezpośrednio wpływa na Twoje zdanie odnośnie do tego jakim pracodawcą jest MKL BAU? Merytoryczne uzasadnienie Twojej opinii będzie cenne dla osób, które rozważają zatrudnienie w tej firmie w najbliższym czasie.

Magdalena

MKL BAU zajęła wysokie miejsce wśród firm, które rozwijają się w Polsce najszybciej w plebiscycie Gazele Biznesu. Czy ciągły rozwój tej firmy wpływa również na osoby w niej zatrudnione? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane osobie zainteresowanej współpracą z tym pracodawcą.

anonymous
@Magdalena

no to dobry pracodawca!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o MKL BAU sp. z o.o. - Lubelskie

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w MKL BAU sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy MKL BAU sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w MKL BAU sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MKL BAU sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Stefana Starzyńskiego 5
  08-110 Lubelskie
 • NIP: 8212639231 KRS: 0000477057
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
MKL BAU sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii