MKL BAU sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MKL BAU sp. z o.o.

Aktualność
Witamy w MKL BAU

Dziękujemy za zainteresowanie naszym profilem i działalnością.

MKL BAU to firma zajmująca się kompleksową realizacją projektów budowlanych w Polsce i za granicą. Od ponad 10 lat oferujemy swoje usługi Generalnego Wykonawcy w Polsce oraz prężnie działamy w sektorze energetycznym i przemysłowym na terenie całej Europy.

Serdecznie zachęcamy do dzielenia się opiniami o pracy w naszej firmie, zarówno dobrymi, jak i konstruktywną krytyką. Wierzymy, że wspólnie możemy budować ten profil na podstawie otwartego i rzetelnego dialogu. Zależy nam, aby w środowisku, w którym spędzamy znaczną część dnia nie zabrakło miejsca na dobrą atmosferę kreowaną wspólnie przez wszystkich pracowników.

Zachęcamy również do zapoznania się z zamieszczanymi ofertami pracy oraz odwiedzania zarówno naszej strony internetowej jak i profili na Facebooku oraz LinkedIn.

Nie polecam tej firmy jako pracodawcę, na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywana jest pomoc, wsparcie w codziennych obowiązkach natomiast w trakcie zatrudnienia współpracownicy wychodzą z założenia, że raz powiedziane powinno być zapamiętane. Najlepiej już więcej nie pytać bo spotykasz się wyrazem twarzy „czemu znów o to pytasz?” Jeżeli szukasz pracy w dziale kadr i płac to lepiej omijać go szerokim łukiem… Twoje błędy wytykane są w taki sposób, że nie masz ochoty tam wracać kolejnego dnia natomiast błędy doświadczonych koleżanek z działu są przemilczane przez przełożonego. Słaba atmosfera dla nowego pracownika, po złożeniu wypowiedzenia brak jakiegokolwiek pytania z strony przełożonego jak i szefa „ dlaczego ? „

Justa Nowy wpis

a to na samym początku nie ma się obok siebie osoby, która pomaga we wdrożeniu? czy można liczyć w ogóle na jakieś szkolenie na start? czy oprócz atmosfery, można liczyć na coś pozytywnego i dobrego? np. na zarobki? podasz widełki?

Miluś.Raf Nowy wpis

Witam wszystkich serdecznie Rozważam zatrudnienie w MKL Monter Konstrukcji Stalowych moje Pytanie jest jak wygląda Wynagrodzenie ? Wspomnę że posiadam doświadczenie i uprawnienia na wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, Zwyżki suwnicę Jak wygląda Atmosfera Ludzie w Porządku dużo zależy o atmosfery pracy stąd moje pytanie?

Szukają asystenta projektanta, czy na tym stanowisku jest możliwy rozwój? Ktoś z was może zaczynał tu karierę właśnie z poziomu asystenta i awansował? Po jakim czasie jest taka możliwość? Czytam ostatnie wpisy i z tego co widzę warunki czy atmosfera są mocno uzależnione działu. Przy projektowaniu jak wam się pracuje? Jakie firma przewiduje widełki dla asystentów?:) Nie napisali nic o benefitach w ofercie, to dlatego, ze żadnych nie ma ?

NEVER

WiTAM MAM SIE ZATRUDNIĆ na stanowisko montera W Mkl Bau SIEDLCE na wyjazdy skandynawia dokładnie proponuja Finlandię.Jets Tam podwykonawcą.Jak sie przedstawia praca w tej firmie? Czy ktoś moze mi odpowiedzieć jaka jest atmosfera n abudowach i jak sie pracuje??

Stasiek
@NEVER

Daj se spokój z tą firmą . Brak szacunku do pracownika .Ludzie odchodzą z tej firmy z powodu złej atmosfery w pracy

Czarna
@Stasiek

A co dokładnie się dzieje, że ta atmosfera jest zła? Pracownicy wzajemnie sobie szkodzą zamiast współpracować, czy może komunikacja z przełożonymi leży? Mój mąż chce u nich pracować...

Mały Nowy wpis
@Czarna

Jakie tam stawki godzinowej są

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie MKL BAU sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Budowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Aktualność
Witamy w MKL BAU

Dziękujemy za zainteresowanie naszym profilem i działalnością.

Pracujesz w firmie MKL BAU sp. z o.o. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Wojciech

Szukam pracy na budowie i chcę wiedzieć, czy z racji tego, że zaraz w sumie rusza sezon budowlany, to już kogoś zaczynają nowego szukać? Załapać się, chociaż do pomocy można? W tym momencie w sieci nie ma informacji ale może po prostu trzeba iść i zanieść cv albo pogadać. Pisaliście, że firma się rozwija, więc widzę w tym szansę. Tych dopłat za nadgodziny i soboty nadal nie ma, czy wywalczono, że jest pod tym względem lepiej?

bolek

czy firma ma aktualnie jakies realizacje w PL czy tylko zagranica?

NEVER

Chcialbym sie zapytac jak sie pracuje w firmie MKL BAU Z Siedlec.Zamierzam tam podjac prace na stanowisku MONTERA KONSTRUKCJI.Taką dostałem propozycję.Jak sie pracuje na wyjazdach na budowach Czy podejście jest normalne jak kadra jak sie pracuje.Chcą zatrudnic 70 osob brakuje tak mowili ale czy to przez rotacje czy zatrudniaja ponieważ zwiekszają zatrudnienie. Proszę o odpowiedz.

Uff
@NEVER

Coraz więcej projektów, firma się rozwija - stąd ciągły nabór

Elno

Bardzo niemiła atmosfera pracy, zaczynając od samej góry. Dyrektorzy to chamy, którzy myślą, że tylko oni są najmądrzejsi, a innych traktują jak (usunięte przez administratora) Ponadto kłamcy i wyzyskiwacze, jakby żyli w zupełnie innej rzeczywistości.

Iza
@Elno

Możesz napisać coś więcej? W jaki sposób zachowują się dyrektorzy, bo padają obraźliwe słowa... Opowiedz jakąś jedną sytuację, przez którą tak uważasz.

Jan
@Elno

A warunki pracy są na jakim poziomie? Wypłata jest satysfakcjonująca?

Nienowy
@Jan

Wypłata tak jak stawka na umowie. Atmosfera w pracy w porządku, to nie sielanka, robi się bo jakoś trzeba zarobić. Ludzie różni, nie ma się co wczuwać ani zwierzać specjalnie bo są tutaj różne osobistości. W firmie długo nie pracuję w porównaniu do niektórych ale póki co prawie same pozytywne sytuacje, ludzie pomocni a i na wyjazdach za granicę zwiedzić trochę można. Polecam i pozdrawiam

Mati
@Jan

Pracuje tam kilka miesięcy i mogę coś obiektywnie już napisać.Generalnie nie jest to zła firma i można się dogadać z wolnym itp itd.Raczej nie robią problemów.Trzeba robić swoje i tyle.Narzekaja na kierownika ja do niego nic nie mam dla mnie jest Oki wiadomo że czasami trzeba pogonić robotę.Wyplata zawsze na czas nigdy mniej.Minus za brak dopłat za nadgodziny czy soboty.Ja osobiście polecam firmę atmosfera też jest Oki tylko nie wolno dać sobie wejść na głowę.Firma się rozwija to najważniejsze.Z górą czyli dyrektorem tez nie miałem problemów to co obiecał to i słów dotrzymał także jedna z lepszych firm w okolicy

Elżbieta
@Mati

Naprawdę rzetelnie to ująłeś. ;) A co konkretnie masz na myśli pisząc o tym wchodzeniu na głowę? Masz jakieś przykłady nieprzyjemnych sytuacji odnośnie tego?

Iza
@Mati

piszesz, że firma się rozwija. co to według Ciebie oznacza ? jest bardziej znana na rynku , pozwala pracownikom na awanse czy o co chodzi ? pytam bo jestem ambitna i mnie by interesował taki progres ze stanowiska na wyższe stanowisko :D

Robert

Jeśli coś Pan piszesz to pisz poprawnie bez błędów ortograficznych bo taka opinia staje się negatywną ale nie w stosunku do pracodawcy a do samego piszącego. Tylu błędów to ja w życiu na raz nie widziałem, ale skoro zatrudniają analfabetów to i ja stary inteligent szpagatowy mam szansę na angaż

Hanna

Piszesz o kłamstwie oraz wykorzystywaniu. Co masz dokładnie na myśli? Doświadczyłeś bezpośrednio jakiejś nieprzyjemnej sytuacji podczas pracy w MKL BAU? Wspomniałeś też, że wszystko pięknie brzmi tylko na rozmowie o pracę. Czy mógłbyś napisać w takim razie co się nie zgadza z warunkami jakie Ci oferowano na niej?

Czy MKL BAU sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

W okresie od grudnia do lutego nie ma roboty i albo wykorzystujesz urlop albo idziesz na bezplatny

Wojtek

Tak

Jaki jest wkład kierownictwa MKL BAU sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wojtek

Zerowy

MSid

Potwierdzam to co mówisz. Pracowałam tam kilka lat temu w biurze.Mam kontakt z osobami które dalej tam pracują i niestety nic tam się nie zmienia w podejściu do pracownika

MSid sie domysli
@MSid

Szkoda, ze nie pamiętasz sytuacji kiedy firma pomogala Tobie jak Ty tego potrzebowalas. I ze nie napisalas prawdy o nadgodzinach bo w tej firmie nikogo pracującego poza ustalonymi godzinami nie uswiadczysz.

Świadek

Też miałem okazję popracować w tej firmie. Ciągła rotacja ludzi, brak szacunku dla pracownika który wkłada dużo serca w pracę, małe wynagrodzenia, zwolnienia z dnia na dzien, firma nie daje żadnego bezpieczeństwa i stabilizacji.

wieloletni pracownik
@Świadek

A mi się w tej firmie podoba. Pracuje już kilka lat i nie mam problemu z jakimkolwiek brakiem szacunku albo nie docenianiem. Jakie wykonywanie swoich obowiazkow, takie traktowanie :)

Świadek
@wieloletni pracownik

Parę lat? Ilu ludzi się przewinęło? Zakładam że nie jesteś członkiem zarządu. W sumie to dziwie się że Urząd Pracy jeszcze nie zrobił porządnej kontroli w tej spółce która robi ciche restrukturyzacje i wywala z dnia na dzień kilku pracowników. Dziwi mnie jak można tam stabilnie pracować, nie martwiąc się że jutro nie będę to ja?

Pracownik biurowy
@MSid sie domysli

W biurze to może... Chociaż i z tym nie do końca można się zgodzić. Ale narzucanie maili do domu po godzinach pracy z zadaniami "na wczoraj", które można śmiało zrobić w pracy następnego dnia, bo nie są to pilne rzeczy tak jak np. ubezpieczenie aut za granicą czy rejestracja faktur to standard.

Czaro

@Nowy a czemu tu nie ma pracy od grudnia do lutego?

@Czaro

Ponieważ zatrudnionych jest za dużo pracowników a za mało pracy. Część osób na wyjazdach, część na bezpłatnych urlopach nawet od listopada a część Tula się między Siedlcami a Łukowem. Kryzys w firmie

Mikołaj
@Nowy

Z Twojej wypowiedzi wynika, że praca oferowana jest sezonowo. Napisz na jakich umowach są zatrudnieni pracownicy i w jakich miesiącach najlepiej szukać tu zatrudnienia. Z góry dziękuję za odpowiedź.

SIergiej

Pracuje ktoś w Skandynawii bądź Wielkiej Brytanii ? Bo ponoć w ogłoszeniu mają że najwięcej robót jest tam wykonywanych. Mam doświadczenie w montażu oraz przydatne uprawnienia UDT ale jak wyglądają zarobki na kontrakcie ? Mieszkanie opłacone dla grupy ? Zjazdy ? Ktoś się wypowie ?

fizyczny

Jakie stawki dają w Szwecji? Jak z zakwaterowaniem, czy firma pokrywa koszty?

Byly

Potwierdzam

Igor

Jeśli ktoś ma podpisaną umowę na czas określony to nie rozumiem dlaczego zarzuca firmie, że kończą pracę bez wypowiedzenia?

Były pracownik ze starej gward
@Igor

Jeżeli masz umowe na okres inwestycji i tak się dogadales to ja też nie widzę problemu jak kończy się współpraca . Moja wcześniejszą wypowiedź odnosi się do innej sytuacji ,gdzie masz umowe na dłuższy okres i dogadales się w inny sposób. To co tutaj przytoczyłem to jest moja osobista opinie i obraz firmy jaki ja odbieram, jeżeli ktoś uważa inaczej to ma do tego prawo. Firma to jest kapitał ludzi którzy ją tworzą ,a nie podejście do pracownika jak do przedmiotu e dzisiaj go masz a jutro wyrzucasz do śmieci.

Magdalena
@Igor

Pracujesz w MKL BAU? Jeśli tak, to może mógłbyś napisać jak oceniasz atmosferę pracy? Interesuje mnie również jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca. Myślę, że Twoja opinia może być pomocna dla innych użytkowników forum.

Zostaw merytoryczną opinię o MKL BAU sp. z o.o. - Siedlce

• Jak się pracuje w MKL BAU sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MKL BAU sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MKL BAU sp. z o.o.?

MKL BAU sp. z o.o.