Smart Solutions Recruitment

Ford

Opinie o Smart Solutions Recruitment

Zenek

Odradzam to agencje i prace u nich szczegulnie biffe tam jest wyzysk ludzi (to tylko kurz domowy 20 cm )nie szkodliwy same witaminy a biuro okropne same znajomki znajomych czyli kurwy zlodzieje

Mariusz

Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś o tej agencji? Jak się z nimi pracuje?

Zuzanna

Pracujesz w Smart Solutions Recruitment? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

dziadek

WITAM pracowałem dla tej agencji rok czasu i nie mam dobrego zdania o niej ,pracowałem w Toton na śmietniku i nie życzę nikomu kto pojedzie pierwszy raz do UK i zacząć prace w takim obozie . Całe szczęście juz zamknęli ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pozdrawiam Wajzerki w negatywnym znaczeniu tego słowa Pani Beatka niech ja diabli wezmą

tejehek

No właśnie się pofatygowałem na ich stronę internetową @trąbka i faktycznie jest tam trochę ofert. Widziałem coś na Head of Design czy na pikerów, gdzie wynagrodzenie to 6,70-7,70 funtów za godzinę pracy.

Tomiskey

Potwierdzam co piszą powyżej, najgorsza agencja. Ludzi mają za nic, nie przestrzegają zawartej z pracownikiem umowy .Paniusia w Leicester tylko przez godzinę dziennie ( oprócz poniedziałków) przyjmuje pracowników - i to jeszcze z obrażoną miną i słowami cyt, ... co znowu!!!!!! Pracownik w spornych kwestiach nie ma możliwości obrony - wyznacznikiem jest słowo Team Lidera który albo mówi co chce, albo kłamie. Oczywiście nie dotyczy to znajomków przełożonych.Osoby, które chciałyby co kolwiek zmienić i podpowiedzieć są eliminowane za : mówienie prawdy przy okazji której różne słowa cisną się na usta za które traci się pracę. Nowych pracowników nie informuje się o wymyślonych światełkach - za karę! Liczenie pików to kolejna głupota - przez 11 godzin mus 50 do 55 !!!!!!!!! Liczy się je trzy razy dziennie przez 1 minutę. Z tego wynika, że pracujesz 3 minuty - one są wyznacznikiem twojej pracy, Znajomki moga się obijać nawet podczas ich liczenia. pani w biurze chyba się powinna obudzić, zacząć bardziej ufać pracownikom a przede wszystkim ich szanowac. My pracownicy też jesteśmy klientami Agencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

whisper

Mostly supervisors are taking and selling drugs. I'm wondering how it's work, why management don't have any control of it - biffa edmonton

bołdena

pracowałam smart solutions w southampton i było super dobre zarobki zawsz dobrze naliczne kontakty z pracownikami agencji bez problemów praca wiadomo fiołkami nie pachniała ale jak ktoś sie na to decyduje to niech robi co do niego należy wypłaty w terminie

pawcio

Witam wszystkich smart solutions szczególnie z pontypridd STANOWCZO ODRADZAM nabierają ludzi po czym pozbywają się ich jak śmieci ,wykorzystując naiwność rodaków jak mogą , to przesada ze nie ma na nich bata ......

jojo

każdy narzeka ale pracuje wiadomo ze najgorsi to są POLACY I ONI STWARZAJĄ PROBLEMY

Emil

tak samo uwarzajacie na Agencje takie jak ,Staffline ,mainline rercrutment ,smart recrutment gdzie nie płacą na LTD 20%VAT jak pracujesz jako kierowca c+e dla nich .Najpierw mówią Ci że Ci będą płacić oprócz staki na godzinę a później okazuje się co innego .Same oszusty w tej Angli nic więcej chcą z człowieka murzyna zrobić .Banda złodziejstwa nic więcej ..

kolo

Jak mam sobie poradzić, czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.rozmów w tej firmie a dokładnie z ilu części się składa. Rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii. wszystkim dziekuje za odpwiedz

nonkonformista

Smart Solutions Londyn, tragedia, najgorsze z możliwych połączenie pracy w recyklingu z polskim managementem, brak profesjonalizmu, układy, brak szacunku i wszystko co może tylko doprowadzić cie do depresji

rozczarowany

Chcesz sprobuj.I zycze powodzenia.Na poczatku i owszem potraktuja cie dobrze.Z czasem sie przekonasz co to za praca i pracodawca.Jedyny ich plus to ze sa wyplacalni -o ile sie nie pomyla ,bo zdaza im sie to czesto.Ja drugi raz bym dla nich nie pracowal nawet za 20 krotna stawke.A pracy sie nie boje.Zero szacunku dla czlowieka i klamstwo za klamstwem z usmiechem na ustach.

expracownik

Jesli chodzi o ta PseudoAgencje to nie powiedziałbym ANI JEDNEGO pozytywnego słowa :). Pracowałem w Biffie na Edmonton w Londynie. Paniusiom siedzące w office wydaje się, że pozjadaly wszystkie rozumy, na nic nigdy nie mają czasu, pozatym kompetencją też za bardzo się nie wykazują :). Życzę wszystkiego najgorszego i pozdrawiam szanowne damy co wyzej srają niz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają.

wnikliwy

Witam. Jeśli ktoś z Was stawia sobie godność i człowieczeństwo nad inne rzeczy to odradzam iprzestrzegam przed tą agencją w Manchesterze. Pogarda dla pracowników , niekompetencja kadry,fingowanie faktów, tworzenie pseudowydarzen ..... To tylko niektóre z rzeczy ,które miały miejsce podczas mojej niewolniczej pracy dla tych .... Ludzi.... Naprawdę wyglądają jak zwykli ludzie ... (usunięte przez administratora)

doniek
@wnikliwy 23.02.2014 09:26

smart solutions to agencja totalne dnooo ... nie polecam pracowalem tam dosc dlugo i zostalem zwolniony za nic doslownie

Szreku81

Najgorsza agencja dla jakiej pracowałem miesci sie w Newport(usunięte przez administratora)

bridgend

[usunięte przez moderatora] to najgorsza opina jaka moge podac [usunięte przez moderatora]

Bert

Dlatego nie rozmawiam z Polakami. Raz miałem kontakt z Polką i był to ostatni raz. Polską mentalnością, w najgorszym tego słowa znaczeniu, czuć było na kilometr. Długo potem czułem jeszcze niesmak. Jednak z Walijczykami czy Anglikami sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Mili, uprzejmi, zawsze śpieszyli z pomocą. Pracowałem dla nich pół roku i byłem zadowolony. Dla przyjeżdżających do UK to dobry punkt zaczepienia. Podstawa to język i unikanie Polaków. Zwłaszcza Polek.

krokodylka

Witam niestety moja ocena akurat agencji w Manchester jest jak najgorsza w tej chwili [usunięte przez moderatora] ,nieuprzejmosc [usunięte przez moderatora] traktuje Polakow jak smieci kazdy siedzi cicho bo boi sie stracic prace to co wyrabia ta osoba to naprawde tragedia

?
@krokodylka 13.08.2012 16:13

A MOZESZ OPOWIEDZIEC COS WIECEJ,BO WLASNIE MAM ZACZAC TAM PRACE.

Zostaw opinię o Smart Solutions Recruitment - Ford

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smart Solutions Recruitment