counter
5 7 15 5 1
Agnieszka W. Nowy wpis
Klient

Mieszkanie odebrane, wszystko ok. Można polecić. Polecam jednak zabrać ze sobą specjalistów na odbiór mieszkań. Większych usterek nie było ani zastrzeżeń. Podejście i jakoś bardzo na miejscu.

Wojtek Nowy wpis
Klient

Nie polecam dewelopera Jania construction . Mieszkania są oddawane w tragicznym stanie, naprawy z odbiorów nienaprawiane po roku, kafelki w łazience odpadają, a pęknięcia w ścianach przekraczają dopuszczalne normy. Uwagi zgłaszane do dewelopera spotykają się z ignorancją i brakiem jakiekolwiek działania w celu naprawy. Firma Jania to MASAKRA!!! NIE POLECAM!!!

Waldek Nowy wpis
 Rekomendacja
@Wojtek

Skoro odebrał Pan mieszkanie to rozumiem ze miał Pan jakiegoś kierownika budowy. W związku z tym ze deweloper poszedł na rękę jednej z osób chorych na nawotwór chce Pan wykorzystać sytuacje. Mieszkam w mieszkaniu obok Pana Manie Wojtku M. I stawia Pan w złym świetle dewelopera który to deweloper poszedł Panu na rękę mimo wykorzystania przez Pana wyłudzenia odszkodowania za wypadek samochodowy w kwocie 400 tys. To przez Pana podejście nasza wspólnota cierpi. Powinien Pan się podporządkować do całości wspólnoty. (usunięte przez administratora) i tyle... kłaniam się. Piętro drugie!

klient
Klient

Deweloper to (usunięte przez administratora) nie dotrzymują słowa. A jakość oddawanych mieszkań beznadziejna. Odradzam współprace z deweloperem.

Marcel
@klient

Super komentarz od życzliwej konkurencji. Żenada...

Inka
@klient

czy mozna prosic o jakies konkrety, bo jestem zainteresowana zakupem mieszkania

Maciek.B.G
@Inka

Inka my kupiliśmy mieszkanie w Wieliczce i w zeszłym tygodniu odebraliśmy. Brak większych uwagę. Generalnie wszystko dopracowane, na odbiorach wypisane drobne usterki. Zaakceptowane przez kierownika i usunięte 2 dni później. Nie wiem gdzie chcesz kupić mieszkanie, ale jeśli chodzi o inwestycje w Wieliczce to powiem Ci, ze zjeździliśmy i Wieliczkę i Bieżanów ale takiego osiedla nie spotkaliśmy. Drogo bo drogo ale jak widać sprzedają i ludzie chwalą. Nie wiem jak z innymi inwestycjami bo maja zaczynać po nowym roku dwie kolejne ale tą możemy polecić.

Ania Nowy wpis
@Maciek.B.G

My tez odebraliśmy. Bez problemów. Dość to ładnie zorganizowali.

Marcel
Klient

Podejście dewelopera bardzo na miejscu. Mimo że nie ma wcale obowiązku odraczania terminów płatności to po wyjaśnieniu zaistnialego rozłamu rodzinnego nie było problemów. Dziękuje i polecam. I przepraszam za zamieszanie.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Joasia Gawor
Klient

Dziękuje dla Pana Michała za podejście i wyrozumiałość. Cieszę się, z podejścia firmy do klienta. Mieszkanie odebrałam w połowie roku, drobne poprawki, ale ogólnie ok. Biuro, notariusz, kierownicy budowy i cały sztab firmy ustawiony przez Pana Patryka na wysokim poziomie. Mogę polecić śmiało ;-)

@Joasia Gawor

Oddawane przez dewelopera obiekty to porażka. Materiały najgorsze a robota to usterka pogania usterkę. Omijać szerokim łukiem dewelopera

MadziaLena
Klient

Ślicznie budują! Ogromne gratulacje za stworzenie tak pięknego osiedla w Wieliczce ;-)

Tak1Nie
Szczepan Jaworzno
Klient

Firma godna polecenia, widać że każda Inwestycja jest starannie wykończona. Wystarczy zobaczyć na to co wybudowali w Myślenicach przy Rzemieślniczej. Inwestycje w Wieliczce napewno warto oglądnąć. Choć nie kupiłem bo za drogo to jednak czapki w głów! Deweloper jednak robotę!

Macko

Polecam współpracę z tą firmą. Pozytywny i kompetentny zespół.

Tak2Nie

Cześć! Wiecie coś nowego o przedsiębiorstwie Jania Construction Sp. z o.o. w mieście Myślenice, bo nie piszecie nic o nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Jania Construction Sp. z o.o. - Myślenice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad