Opinie o „Wrobud” Sp.z o o w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie „Wrobud” Sp.z o o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w „Wrobud” Sp.z o o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Wrobud” Sp.z o o w Wrocław

Od dwóch lat cisza? Ostatnia wzmianka o doradcy pojawiła się z pięć lat temu z tego co widzę a wiem przy tym, że szukali teraz kogoś do siebie. w zasadzie z parę miesięcy temu. jest przy tym jakiś okres próbny? interesuje mnie wdrożenie

Nick Nowy wpis

Zdecydowanie pracodawca godny polecenia ale kazdy musi sie przekonac sam :)

Grażyna Nowy wpis

A to prawda ale zachęta jakaś do przekonania na własnej skórze to by się przydała. :/ Zwłaszcza, że w tamtym roku ktoś tu pisał, że ani rozwoju tu się nie znajdzie ani właściwych kompetencji na różnych działach. To uzasadnione słowa są?

PP Nowy wpis
@Grażyna

Rozwoj w malej firmie sie rzadko zdarza, struktura jest płaska i za bardzo nie ma na co awansowac wiec pracujesz caly czas na tym samym stanowisku. Chcesz rozwoju to aplikuj do firmy z rozproszona struktura gdzie masz mozliwosc awansu na managera, kierownika, dyrektora, regionalnego itp.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w „Wrobud” Sp.z o o. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Niestety brak możliwości rozwoju. Brak zaufania do pracownika, wykazywanie inicjatywy i kompetencji w działaniach mających realny wpływ na rozwój biznesu odbierane są jako zagrożenie i są piętnowane przez osoby zarządzające firmą.

UknowThat

Nie, nie istnieje. Robisz swoje od rana do nocy i tak wkoło...

Jar

Bardzo szybko dostałem odpowiedź na maila.dzieki

Czy rozmowa kwalifikacyjna w „Wrobud” Sp.z o o odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ludwik

Dzień dobry wszystkim. Rozglądam się za nową robotą, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Zakładam, że dowiem się więcej o firmach z Wrocławia. Pomóżcie mi i opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Wrobud? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Pozdrawiam Ludwik

Kamila
@Ludwik

Hej hej a o jakie ci chodzi stanowisko? W firmie jest więcej jak jedno raczej :D Jak wszędzie

Agata

Cześć, zastanawiam się jak firma podchodzi do studentów. I tych dziennych i zaocznych. Poniżej padło już podobne pytanie i niestety nikt na nie nie odpowiedział. Świadczy to o tym, że jest więcej osób zainteresowanych tym tematem. Odpowiedzcie więc proszę czy studenci mają szansę na pracę w „Wrobud”?

Franek

@jadzia Nie rozumiem jaki związek ma ten wpis do opinii o pracy w firmie?

Jasiek

Firma prowadzi działalność jednoosobową czy zatrudnia i może akurat poszukuje pracowników?

Celina

Polecam Pana Piotra z całego serca, cała rodzina korzysta z usług tej firmy i wszyscy są zadowoleni.

Katrin

Piotr P. Najlepszy doradca ever ????

Sebo

Witam. Chciałbym wystawić dużego pozytywna dla p. Piotra P. za fachową pomoc w wyborze kompletu aluminiowych felg dla opon zimowych do Kia Proceed jak i inne porady. Felgi bardzo ciekawe, dobrze dopasowane, w świetnej cenie. Pozdrawiam.

Wrobud

Szanowny Panie, w imieniu Spółki Wrobud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, informuję że przedstawione w niniejszym wpisie informacje są nieprawdziwe. Drafty umów leasingowych wszystkich Klientów Spółki Wrobud są przedstawiane przed ich podpisaniem, a Klienci mogą się z nimi zapoznać i przedstawić swoje uwagi, jak również zwrócić się do Spółki Wrobud w celu wyjaśnienia zapisów umów. Informuję, że nieprawdziwe i godzące w dobre imię Spółki jest twierdzenie, że jakiekolwiek zapisy są do umowy ,,przemycane" bez uprzedniej wiedzy Klienta. W związku z powyższym wzywam Pana do niezwłocznego usunięcia wpisu, jako godzącego w dobra osobiste, w tym dobre imię Spółki Wrobud, które są chronione w art. 24 Kodeksu Cywilnego. Równocześnie wnoszę o usunięcie wpisu w terminie 2 dni od dnia dzisiejszego (21/10/2019), pod rygorem podjęcia dalszym kroków prawnych.

Kamila

Zaciekawiła mnie praca w Wrobud i mam pytanie w związku z tym. Czy pracuje się tam na nocki? Dajcie proszę znać.

grazia48

wizyta w maj 2019 aktualizacja mapy nawigacji kia ceed 2012 jestem bardzo zadowolony z obsługi , pan (usunięte przez administratora). nie poddał się mimo dwukrotnej próbie wgrania nowych map.O 16 skończył pracę przekazał sprawę drugiemu panu Piotrowi nie pamiętam nazwiska, ale on również nie dał za wygraną i trzecia próba się powiodła . Cały czas byłem informowany o sytuacji ,naprawdę super podejście do klienta.Serdecznie dziękuję i pozdrawiam cały zespół kia Wrobud.

Julita

@Marek.K. , bardzo fajnie czyta się opinie zadowolonych Klientów, myślę ,że zarówno Twoja i jak i innych osób będzie bardzo ważnym elementem dla osób chcących skorzystać z oferty Wrobud. Napisz jak długo odbywa się etap realizacji zamówienia dla Klienta?

Marek.K.

W grudniu nabyłem w salonie Kia Rio.Autko bez zarzutu.Jeśli rzecz o obsłudze to spełnia ona moje wszelkie oczekiwania.Mam bardzo dobrą opinię zarówno o realizacji zamówienia jak i obsługi serwisowej ..Serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki i Karoliny.

weronikao

Ciekawe jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na starszego inżyniera systemowego, dobrze, że można liczyć na elastyczne godzin pracy, ale ciekawe czy dorzucają do tego jakieś benefity socjalne, wiecie może? Widać, że dbają o swoich pracowników. Pozdrawiam.

gość

Jestem nowym posiadaczem kia ceed, jak dla mnie obsługa jak najbardziej ok i auto też super. Salon Kia Wrobud zrobił na mnie dobre wrażenie. Z całego procesu sprzedaży jestem bardzo zadowolony jak z serwisem okaże się przy pierwszym przeglądzie. Ogólnie polecam.

pawlo

Salon we wrocławiu to miła i według mnie profesjonalna obsługa. Być może mam jeszcze zbyt nowy samochód, ale jak na drugą wizytę nie mogę narzekać. Panowie z serwisu bardzo profesjonalnie zajęli się moją Kijanką. Wyjaśnili i odpowiedzieli na kilka nurtujących mnie pytań. Fajnie, że są jeszcze takie miejsca.

albo

Polecam. Przegląd gwarancyjny Kia Ceed. Na temat mechaników mogę powiedzieć że znają się na rzeczy, w biurze pełen profesjonalizm. Ceny konkurencyjne. Serdecznie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o „Wrobud” Sp.z o o - Wrocław

• Jak się pracuje w „Wrobud” Sp.z o o?

Zobacz opinie na temat firmy „Wrobud” Sp.z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

„Wrobud” Sp.z o o