Opinie o „Wrobud” Sp.z o o w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie „Wrobud” Sp.z o o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w „Wrobud” Sp.z o o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „Wrobud” Sp.z o o w Wrocław

stanley

Jakiś czas temu zakupiłem w salonie Kia Wrobud nowiutką Kia Soul. Jestem bardzo zadowolony z samochodu jak i z obsługi serwisu. Podejście rzeczowe, profesjonalne i co ważne atrakcyjne cenowo!!! Bardzo chętnie zaglądam do Salonu chociażby na małą kawkę, ale mam również zamiar zakupu samochodu dla córki. Serdecznie polecam.

Olka

Adres warsztatu znalazłem w Internecie. Po przeczytaniu opinii postanowiłem skorzystać. I nie pomyliłem się. Obsługa rzeczowa, szybka wycena i naprawa. Miałem jakiś dziwny problem z turbiną, nikt tego nie mógł zdiagnozować, a oni dali radę. W 100 % polecam. Na pewno wrócę do tego warsztatu !!!

michał

Gorąco polecam!!! Świetnie dbają o klienta. Naprawa bardzo szybko, dokładnie, szczegółowa wycena na każdym etapie naprawy, wraz z dokładną informacją odnośnie części do wymiany w najbliższym czasie. Pełny profesjonalizm.

mm

Warsztat naprawde godny polecenia. Naprawa zostala przeprowadzona rzetelnie ale przede wszystkim tanio i solidnie. Wymienilem amortyzatory przod i tyl, wymiana oleju, filtrow oraz wymiana opon. zdecydowanie dobry warsztat!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w „Wrobud” Sp.z o o odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kaska

Po raz pierwszy zostałam mile i profesjonalnie obsłużona. Mimo, że nie znam się na mechanice panowie wytłumaczyli mi wszystko naprawę bardzo dokładnie, szczególnie pan Robert zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Po wymianie sprzęgła autko jeździ jak nowe. Na pewno z kolejnymi naprawami będę wracała do tego serwisu.

max

polecam ten warsztat kazdemu! robiłem u nich geometrię kół, wszystko zrobili szybko i dobrze. Cena też przyzwoita

ździch

Wziąłem kredyt z żoną i kupiłem mieszkanie we wrobudzie pół roku temu. Jak do tej pory oboje jesteśmy zachwyceni tym, że w końcu jesteśmy na swoim. Okolica, w której mieszkamy jest świetna, trafiliśmy również na fajnych sąsiadów, nie pozostaje mi nic innego jak polecić tego dewelopera wszystkim osobom szukającym mieszkania we Wrocławiu.

@ździch

Decydując się na zakup własnego M sprawdziliśmy chyba oferty wszystkich developerów we Wrocławiu. Zdecydowanie najkorzystniej wypadł Wrobud i jego osiedle Cichy Gaj. Standard wykonania na wysokim poziomie, kontakt z biurem też nie budził zastrzeżeń. Wybór okazał się świetny.

Bro

Odbiór mieszkania od Wrobudu robiliśmy z fachowcem od budowlanki. Znalazł kilka niedoróbek, których bym się nie dopatrzył ale usterki zostały szybko i sprawnie zlikwidowane przez fachowców od dewelopera. Szacun dla Wrobudu za podejście do klienta.

toldi

Kupiłem od Wrobudu mieszkanie przede wszystkim ze względu na dobrą cenę za taką atrakcyjną lokalizację. Firma naprawdę solidna i terminowa. Zaczynam się zastanawiać, czy to możliwe, że za takie pieniądze mam taki standard. Póki co mucha nie siada. Polecam.

Sławek

Mieszkam z żoną na osiedlu Zielone Wzgórze niedaleko Cichego Gaju, (obie należą do Wrobud Deweloper) i sam widziałem jak się budują. Mieszkamy tu już od kilku dobrych lat i uważamy że nie mogliśmy trafić lepiej, wynieśliśmy się z samego centrum miasta ze zgiełku i hałasu ulicznego. Mamy jak dla nas duże ustawne mieszkanko wyremontowane własnymi siłami wiec wszystko jest zrobione jak należy. Okolica świetna duzo zieleni, sklepy, poczta, szkoła, bank wszystko na miejscu właściwie nie ma potrzeby aby ruszać się gdzieś. W razie jakichkolwiek usterek zgłaszamy do nich co się dzieje i widać ze na wszystko reagują i przysyłają ekipy które naprawiają usterki. Od kilku lat właściwie nawet nie zdarzyła żadna poważniejsza awaria w naszym budynku. Także polecam wszystkich którzy cenią sobie spokój i wygodę mieszkanie w naszej okolicy

pawel

Z firmą Wrobud podpisałem umowę kilka miesięcy temu. Mieszkanie kupiłem za rozsądną cenę o niebo mniejszą niż u innych deweloperów, a lokalizacja bajka. W ogóle całe osiedle jest wybudowane i utrzymywane na wysokim poziomie. Okolica czysta, spokojna mam tu naprawdę duży komfort mieszkania. Także ja jestem w 100% zadowolony z zakupu, moi sąsiedzi również nigdy nie narzekali ani na mieszkania ani na Wrobud, wiec jednogłośnie możemy polecić również innym.

Kamilo

Zajmują się też developerską miałem z nimi styczność gorącą polecam bardzo profesjonalni godni zaufania.

Familyy...

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tego Developera, nie można im nic zarzucić.

Danka

Jestem bardzo zadowolona z usług warsztatu, szybko i porfesjonalnie naprawili mój motocykl po wypadku, jesdtem bardzo wdzięczna im za kompleksową i profesjonalną naprawę, to nakomici fachowcy, widać że doskonale znają się na motocyklach

Ela

Proszę o kontakt osoby,które były na kontrakcie w niemczech w 1992 roku lub pracowały w tym czasie w tej firmie we wrocławiu.Inwestycja była wykonywana w Monachium. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o „Wrobud” Sp.z o o - Wrocław

• Jak się pracuje w „Wrobud” Sp.z o o?

Zobacz opinie na temat firmy „Wrobud” Sp.z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

„Wrobud” Sp.z o o