Opinie o Irex-Trans Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Irex-Trans Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Irex-Trans Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irex-Trans Sp. z o.o. w Bydgoszcz

niemiec

jest rekrutacja do niemiec super okazja biora bez jezyka ucza na miejscu platne szkolenie 7 tygodni nowe autobusy kasa od stycznia17 euro moge dac namiar

@niemiec

Jestem zainteresowana

Wojtek
@niemiec

No to daj Pan namiar, dwóch juz chętnych

Niemiec

POSZUKUJE CHETNYCH KIEROWCÓW AUTOBUSOW DO PRACY W NIEMCZECH BEZ ZNOJOMOSCI JEZYKA PRACA NA UMOWIE NIEMIECKIEJ PELEN SOCJAL DODATKI SWIATECZNE URLOPOWE W WYSOKOSCI 2000 EURO ZAROBKI MINIMUM 2000 TYS EURO MIESIECZNIE NOWE AUTOBUSY NAUKA JEZYKA NA MIEJSCU BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

kuba

witam jestem zainteresowany ofertą prosze o kontakt na e-maila mkubiak36@wp.pl

Agusin
@Niemiec

Mozna cos wiecej? Jakis kontakt?

Helwig Karol
@Niemiec

Czy oferta jest jeszcze aktualna

Paco

Proszę o kontakt

Biedron

@Niemiec

Witam, jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt na e-maila mrowa.men@gazeta.pl

robert
@Niemiec

Witam jestem byłym kierowcą MZK Z 20 LETNIM STAŻEM MAM 50 LAT ZERO JĘZYKA ALE DUŻE CHĘCI

Wojtek
@Niemiec

Podaj swój e-mail do kontaktu

Robert

W dniu 08.12.2021 Kierowca lini 56 o numerze bocznym A221 o godzinie 16;30 zachowywał się wręcz agresywnie. Po wyjeździe z C.H Zielone arkady na pasie rozbiegowym na ulicy Kujawskiej , który jest jednocześnie bus pasem . Oczekiwałem przy końcu dozwolonej strefy na zmianę pasa gdy nadjechał wyżej wymieniony autobus. Kierowca natychmiast zaczął trąbić włączając światła długie gestykulując. Po możliwej zmianie pasa ruchu zrównał się ze mną i wychylając przez okno zaczął mi grozić. Czy wasi kierowcy prowadzą pod wpływem narkotyków bądź są niezrównoważeni psychicznie? Zdecydowanie taka persona nie powinna narażać życia pasażerów i ludzi w otoczeniu. Ta praca wymaga chociaż odrobiny kultury osobistej

Pasażerka

A ja pozdrawiam kierowcę w niebieskich okularach 53 A209 z 9 września w godzinach rannych. Czeka na pasażerów, a dojechaliśmy o czasie nie to co inni kierowcy z tej firmy nie wrzucam wszystkich do jednego worka ale ogólnie dramat, trochę lepiej po remontach dróg

@Pasażerka

Chciałem napisać o kierowcy 73 który notorycznie nie staje na przystankach a na uwagi pasażerów wyzywa ich ! To jest (usunięte przez administratora) Przy okazji tak jak Pani wyżej wiem o jakiego kierowcę chodzi i potwierdzam, kiedyś kazał Pani w ciąży usiąść w tej strefie wirusowej bo nikt jej nie ustąpił miejsca. Chyba 69

Kierowca 53 Irex
@Pasażerka

Dziękuję Bardzo pozdrawiam miłych pasażerów

Irex-Trans Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzątanie biura od 31.05 - Wrocław okolice Kwiska. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
aaa

Po raz kolejny kierowcy tej firmy pokazali, że za nic maja pasażerów. Starsze małżeństwo chciało wysiąść wiadomo koordynacja nie ta, a kierowca zamyka drzwi nie patrząc ze pani wysiada doslownie przed jej nosem zamyka. Kierowca po zwróceniu uwagi odpowiada niegrzecznie. Ma gdzies uwagi. Drogie miasto Bydgoszcz czas skończyć z ta firma dla dobra wszystkich.

Pasażer 53

Linia 53. Numer autobusu: A207. Godziny poranne. Senior przytrzaśnięty drzwiami przy wysiadaniu. Pan kierowca go nie widział. Od kiedy Firma zatrudnia niedowidzących kierowców. Sytuacja miała miejsce dziś na przystanku przy Żwirki i Wigury.

Kierownik
@Pasażer 53

Kto to był?

Pola
@Kierownik

To dość częste w tej firmie

Pola
@Kierownik

Sprawdź...

Kierownik
@Pola

Jak sam się nie przyzna kamer brak

Pasażerka 53
@Pasażer 53

A kiedy senior wstał z siedzenia w kierunku wyjścia???jak autobus już drzwi zamykał bo wszyscy co chcieli wyjść to wyszli.Skoro rusza (usunięte przez administratora) z siedzenia tak późno to tylko wyłącznie jego wina

dddd

Najgorsza firma przewozową, kierowcy z dobrym wychowaniem na bakier, odjeżdżają sprzed nosa. Klimatyzacja wyłączona notorycznje. Autobus 8:35 klima działa, 17:02 nie, jest jak w saunie kierowca ma gdzies prośby uwagi. Nororyczne spóźnianie się. Jazda jak z workami zero myślenia o pasażerach.

wkurzony pasazer

Moze w koncu przeszkolicie kierowców z dobrego wychowania. Kierowca widzi ze człowiek jest przy drzwiach to zamyka je przed nosem. Pozatym notoryczne spóźnianie się. Szczególnie linia 67. Obyście szybko stracili możliwość jeżdżenia po mieście. Najgorsza firma.

Karo
@wkurzony pasazer

Autobus podjeżdża na przystanek ludzie wysiadaja i wsiadają i autobus rusza.Kierowca na czeka na idącego gapiacego się w telefon może wejdzie może nie wejdzie.Jezdze dużo autobusami i jeszcze nigdy nie zdazylo mi się żebym...nie zdążył wsiąść do autobusu????????

Jakub

Jechałem dzisiaj 69 A207 i po prawej stronie była odklejona szyba przez którą dało się wyciągnąć rękę jak bym się onią oparł podczas zakrętu to bym wyleciał. Poinformowałem kierowcę o szybie a on sobie to zlał.

ALBERT
@Jakub

tA FIRMA TO ŻART A ITD PRZYJEDZIE JAK KTOS ZGINIE ALBO ZOSTANIE RANNY SKANDAL DLA MIASTA BYDGOSZCZY KTORA TO TOLERUJE LICZY SIE KASA SA TŃSI NIZ MZK NIE WAZNE ZE KOSZTEM ZYCIA PASAZERA DZISIAJ DZWWONIE DO ITD I JAK NIE BEDZIE ODZEWU SPRAW ZGLASZAM DO WARSZAWY DO GÓWNEGO DYREKTORA ITD TO MOZE ZA DUPE IM SIE WEZMA

Slawas

Zapytanie, czy wy myjecie autobusy, wracam z Fordonu linia 69 a przez okna świata nie widać. Hmmm chyba dawno wody nie widziały. Do tego ogrzewanie na full a światła w srodku tak że idzie się wywrocic. Nr autobusu A 208 Foto mogę przesyłac na adres mailowy

@Slawas

w taxówce masz czyściej zapraszam na postój taryf.

Człowiek

Jeśli możesz jedź 89

Jaca
@Slawas

Czasem tak jak mamy jeszcze siły jak zjedziemy z Lini to bierzemy się za sprzątanie i mycie autobus ale nieraz nie dajemy rady sorry

Irex
@Slawas

Nie czekam aż desz będzie padać idziemy w ekologię i oszczędzamy wode

Emi

Tragedia.zrobiliście rotację kierowców na linii 73 i nigdzie człowiek nie jest w stanie zdążyć.byli stali kierowcy było ok.

Dra

Zero empatii wśród kierowców linii 69 56 itp. Inwalidom osobom z kulami nie otwierają drzwi. Starszym też nie. Bezczelnie czekają aż człowiek sam sobie poradzi niekiedy trwa to długo. Cała firma do zwolnienia. Mają świadczyć usługi na wysokim poziomie a tu nawet niskiego nie mają.

Mariusz85

Akurat na 73 są punktualni nie wiem jak na innych .Autobusy tylko czasem są brudne i jest jeden taki bardzo rozklekotany . Ogólnie mała awaryjność pojazdów ludzie wykonują swoją pracę i jest ok mam nadzieję że mają godną wypłatę .

@Mariusz85

nie chciał byś się użerać z tymi jak to nazywają ludżmi.

Frugo

Jedna wielka tragedia. Autobusy notorycznie spóźniają się i nie jest to tolerancyjne +-3 min. Linia 69 po 20:00 z Błonia codziennie opóźnienia od 5 do 10 min. Linia 53 sobota i niedziela w stronę Błonia po godz 6;00 rano nigdy punktualnie. Niech kierowcy wreszcie zrozumieją że to my płacimy za przejazdy . Nic się nie zmieniło rozkłady obowiązują wszystkich.

Korki
@Frugo

Opóźnienia nie wynikają z widzimisię kierowcy, tylko z korków i tego, czy autobus trafi na tzw zieloną falę, czy stoi na każdym skrzyżowaniu na czerwonym świetle.

@Frugo

to idż na taxówkę albo jedż inną linią a nie się (usunięte przez administratora).

Autobusy w ogóle nie jeżdżą po 16:00 , dzisiaj nie przyjechały dwa autobusy linii 69, jedna wielka żenada . Kończę pracę o 16 ,a jestem na Błoniu prawie o 18 bo nie można liczyć na tabor tej firmy . Pisanie maili nic nie daje bo nawet nie odpisują czyli mają pasażera w czterech literach .

M
@Kasia

Nie jeżdżą bo stoją w korku przy arkadach a tam łapią opóźnienie od 20 do 40 mim. Więc pretensje proszę kierować nie do firmy tylko do miasta

@Kasia

no to mogłaś iść pieszo na pewno byś szybciej doszła a nie czekała na autobus. Już tym pasażerą kolba odbija równo. Zamień się ze mną dziewczyno chociaż na jeden dzień zobaczymy czy jeszcze tak będziesz pisała bez sensu.

Matylda

Jak się jeździ jako kierowca autobusu? Coś macie do zarzucenia?

m.m.m.m.m.m.m.m.m.m.m.m.m.m.

ta firma to skandal linie 51 53 55 56 58 62 67 69 73 76 i 85 oraz linia 108 to skandal bo się opuzniajom o 5 10 15 20 a nawet 30 minut ta firma to (usunięte przez administratora) skandal

mzk
@m.m.m.m.m.m.m.m.m.m.m.m.m.m.

pretensje wyslij Bruskiemu bo to on sprowadzil ten (usunięte przez administratora) do bydzi

Janusz pomarańcza

To jakiś skandal autobusy jeżdżą ufaj dane mało powiedziane kierowcy spóźniają się o godzinę kiedyś na wysokości zielonych Arkad około godziny 17:00 kierowca jeździ mnie czekać w oferma na łeb na szyję Bo mnie to zdenerwowało nie zareagował na drugi klakson to jakiś skandal l&m no

PAWEŁ

TA FIRMA TO WIELKIE NIC CO DZIEN AUTOBUSY ŚIĘ SPOZNIAJOM NP 69 NA R FORDOŃSKIM CODZIEN SPUZNIA SIĘ O 10 MINUT A 53 NIERAZ WOGULE NIE JEDZIE A 51 I 58 JEŻDZOM JEDEN ZA DRUGIM A 55 OK 56 ZROBILI TRASE NA GLINKI BFM A KIEDYŚ JEZDZIŁO NA PARK PSZEMYSŁOWY BIUROWIEC I MOGŁEM JEHAĆ DO PRACY 62 TO JAKIŚ SKANDAL JEZDZI CO 20 MIN A W SOBOTE I NIEDZELE WOGULE NIE JEZDZI 67 SPUZNIA SIĘ O 1 GODZINE KIEDYŚ PRZES 67 UCIEK MI POĆIONK I TO JEST SKANDAL 73 JEST OK 766 TO JAKIŚ SKANDAL BO W NIEDZIELE JEDZIE TYLKO O 5 13 21 85 TO TESZ SKANDAL BO JEZDZI DO NICZEGO I JESZCZE NA WSZYSTKIH ŚWIENTYH WYPUSZCZAĆIE LINIE 108 KTURA JEST OK FIRMA TO TOTALNY SKANDAL

Teresa

Dzień dobry, Piszę w sprawie Autobusu 53 który codziennie powinien odjeżdżać z przystanku Wojska Polskiego / Prezydenta Lecha Kaczyńskiego powinien być o godz 6,40 a codziennie ma spóźnienie 2 do 3 minut , a nadmieniam że autobus ten rusza z pętli przy ul. Łukasiewicza i jest to pierwszy przystanek na tej trasie. Zwracanie uwagi kierowcy pozostaje bez echa. A takie opóźnienie skutkuje tym że w następstwie tego nie można zdążyć na przesiadki na inne linie a to jest dodatkowo czas oczekiwania ok. 20 minut na następny autobus. Może warto aby kierowca bardziej pilnował czasu.

lll
@Teresa

Ogólnie nie pracuję w Irex, czytam tu tylko komentarze z ciekawości. Ale tak na zdrowy rozum - takie sprawy jak reklamacje lub skargi składa się u przewoźnika, w biurze obsługi klienta, a nie na portalu, na którym ludzie wymieniają się informacjami na temat PRACY w tej firmie. Osoby, które pracują i nie mają czasu na zaśmiecanie gowork nikogo nie interesującymi zażaleniami tak robią.

Zostaw merytoryczną opinię o Irex-Trans Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Irex-Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Irex-Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Irex-Trans Sp. z o.o.?

Irex-Trans Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Mokra 3
    85-834 Bydgoszcz