Opinie o Firma Transportu Osobowego Eko-Bus Piotr Cieplak w Żyrardów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Transportu Osobowego Eko-Bus Piotr Cieplak, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Transportu Osobowego Eko-Bus Piotr Cieplak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Transportu Osobowego Eko-Bus Piotr Cieplak w Żyrardów

janek Nowy wpis
Klient

Kierowca bezmyslnie wydaje walizki , na przejsciu granicznym Kolbaskowo omalo mi nie ukradli walizki .Trzeba pilnowac , pozatym ok

Pasazer Nowy wpis
Klient

Tak zgadzam się, tam jest ZAWSZE napalone. W Busie jest aż biało od tego dymu. Oj panie właścicielu jak tak dalej pójdzie to chyba pana firemka upadnie. Ja osobiście podróż planuje tak aby ekobusem nie jeździć, bo nie wiadomo czy przyjdzie, czy nie będzie napalone i czy kierowca w osobie szanownego właściciela nie rzuci 'żarciku'

Mieczysław Nowy wpis
@Pasazer

Dlaczego masz tak negatywne przewidywanie odnośnie do tego pracodawcy? Skąd w ogóle podejrzenie, że firma może upaść? Przyznaj, że swój wpis chyba dodawałeś trochę w nerwach co? Może spojrzysz teraz tak realnie na całą sytuację firmy i napiszesz, jak Ty to faktycznie wszystko widzisz?

pasazer Nowy wpis
@Mieczysław

22.04.2021 -> nic się nie zmieniło.

Ciężarna pasażerka
Klient

Czy w busie kierowca musi palić papierosy wsiadam dziś o 12.05 w Żyrardowie w busie siwy dym chyba można wyciągnąć (usunięte przez administratora) i zapalić na zewnątrz.

09.10
Klient

Nie miło jedzie się busami EKOBUS. po pierwsze kierowca i właściciel wszystko robią z łaski, komentarze właściciela do pasażerów bezpodstawnie są chamskie, czepliwe o byle co. On nawet starszej schorowanej osobie by odjechał sprzed nosa. Wszystko im przeszkadza, że ktoś jedzie wolno, że szybko że tak że owak. Dobrze że oni tacy święci. Żałosna firma

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient

Czy pan szanowny właściciel busa może mi odpowiedzieć dlaczego w dobie pandemii nie są egzekwowane maseczki w busie .Nie wspomnę o kierowcy .Jedyne co mogę zrobić to wezwać następnym razem policję bo ja od zwracania uwagi nie jestem. Pasażer kursu 16.05 z Żyrardowa. Jeżdżę b.czesto nie tylko o tej godzinie. I fajnie by było żeby pan od czasu do czasu czytał te opinie i trochę ustosunkował się do nich

Pasazerka
Klient

Tragedia, katastrofa. Nigdy nie można na nich liczyć. Kursy z rana powinny być obsługiwane przez Gowina przynajmniej miałabym pewność że przyjedzie

Pasazerka
Klient

Masakra!! Jeżdżąc do pracy rano nie mam pewności, że do niej dotrę szczególnie w poniedziałki, ponieważ kierowca zachla i nie przyjedzie tym samym spora garstka osób nie dotrze do pracy przez nieodpowiedzialna osobę. Kierowca cisnie swoimi "zarcikami " próbując byc zabawny, a tego się nie da słuchać. Ogólnie dla właściciela wszystko jest problemem, kiedyś byłam świadkiem jak odjechał chłopakowi dosłownie sprzed nosa, bo spóźnił się pol minuty. Szkoda że szanowny kierowca i właściciel nie są tacy surowi wobec siebie. Zawodna firma nie polecam!

Pasażer

Czy naprawdę jest to duży problem aby umieścić jakiekolwiek informacje o kursowaniu busów w dobie wirusa chodzi mi o przystanek SŁABOMIERZ na trasie .Na stronie urzędu miasta Mszczonów i na przystanku zero informacji Dziś pogoda masakryczna stałam godz na trasie i nic nie przyjechało i znikąd informacji .Jakos na dworzec do Żyrardowa muszę się dostać Mała informacja na każdym przystanku tak niewiele i aż tyle panie właścicielu kochany

Pasażer

Rozkład jazdy ograniczony bo koronawirus i nie ma pasażerów. A jak mają być skoro bus i tak nie jeździ wg rozkładu. Wg rozkładu kursy co godzina 9:10 , 10:10 . Jest 10:40 od godziny 9:17 nie pojawił się żaden bus.

Pasażer

Dziękuję Właścicielowi za szybką reakcję i załatwienie sprawy z telefonem Duży PLUS za załatwienie sprawy bezzwłocznie Pozdrawiam :-)

Pasażer

13 -12-2019 Kurs 18:10 kierowca zażądał 100zł za telefon pozostawiony w Busie Eko Bus od matki dziecka który pozostawił telefon!!! Kierowca dostał telefon znaleziony w busie od innego pasażera! Czy etyka przewozów pozwala na wykupne rzeczy pozostawionych w Busie u tego przewoźnika??? Czy przepisy pod które podlega ten przewoźnik pozwalają na takie załatwienie spraw?! Czy można tak traktować swoich klientów "pasażerów " i na jakiej podstawie wycenił ten kierowca wartość tego telefonu??? Czy kierowca jest rzeczoznawcą? Prosił bym właściciela Eko Bus o komentarz i zapoznaniem się ze sprawą. Z poważaniem pasażer.

Piotr Cieplak
@Pasażer

W związku z opisaną wyżej sytuacją przez osobę ( Pasażer) , jako właściciel firmy Eko Bus pragnę zapewnić, iż dokładam wszelkich starań w przestrzeganiu etyki w zakresie prowadzenia firmy jak również w związku z tym wykonywaniem usług przewozu pasażerów. W czasie prowadzenia wieloletniej działalności w zakresie przewozów pasażerskich, sytuacje w której pasażer opuścił pojazd nie upewniwszy się czy zabrał wszystkie swoje rzeczy lub przez nieuwagę pozostawiał je w samochodzie, zdarzały się bardzo często. Za każdym razem, wracały one bezwarunkowo do właściciela. W sytuacjach, kiedy właściciel nie zgłaszał się po odbiór rzeczy firma na własną rękę próbowała ustalić właściciela aby zwrócić mu zgubę. Tak więc opisana powyżej sytuacja nie stanowi reguły postępowania w firmie lecz przykry incydent na który pozwolił sobie kierowca od niedawna zatrudniony, za co został bardzo surowo potraktowany. Dodatkowo informuję, że sprawa została prze zemnie jako właściciela firmy niezwłocznie wyjaśniona z matką dziecka (właściciela telefonu) z jednoczesnym zadośćuczynieniem finansowym. Regułą jest, iż po zakończeniu kursów w danym dniu pojazd jest przeglądany na wypadek, gdyby ktoś zostawił wychodząc jakąś rzecz aby później zwrócić ją właścicielowi. Dlatego, przy tej okazji pragnę zaapelować do wszystkich pasażerów, aby przykładali większej staranności do pilnowania swoich rzeczy. W sytuacji opisanej powyżej mieliśmy do czynienia z uczciwym znalazcą, który nie przywłaszczył sobie znalezionej rzeczy. Wielokrotnie jest jednak inaczej a pasażerowie zgłaszający kierowcy pozostawienie rzeczy, której mu nikt nie oddał stawiają go i firmę w niezręcznej sytuacji. Ponadto pragnę wyrazić swoje zaniepokojenie, że osoba "Pasażer" pozwoliła sobie na niezbyt pochlebny wpis na temat mojej firmy bez podjęcia próby wyjaśnienia sytuacji. Oczywiście zachowanie kierowcy z całą pewnością było naganne za co przeprosiłem matkę dziecka z jednoczesnym zadośćuczynieniem finansowym.

anonymous

Kierowca busa bałego eko busa nie wydaje biletów trzeba się upominać .wpis 14 08 2018.Póżniej firma pada bo kierowcy bioræ Pieniążki do swojej kieszeni a nie do firmy

Nadal oczekujemy na aktualne sprawozdania, ponieważ wątek o pracy w firmie Firma Transportu Osobowego Eko-Bus Piotr Cieplak w mieście Żyrardów nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Transportu Osobowego Eko-Bus Piotr Cieplak - Żyrardów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Firma Transportu Osobowego Eko-Bus Piotr Cieplak
0/5 Na podstawie 0 ocen.