Opinie o Irex-Trans Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Irex-Trans Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Irex-Trans Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Irex-Trans Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Marzena

Po przegranym przetargu w Bydgoszczy przesunięto część złomu wraz z pracownikami do Grudziądza . Tam są równie podle traktowani jak tamtejsi. Ok.95% załogi na samozatrudnieniu . Niestety dobrowolnie się na to godzą ,i są nawet z tego zadowoleni . Gdy się im stara wytłumaczyć jakie będą skutki w przyszłości,nie słuchają . To jedna strona medalu. A druga to taka; Dlaczego urzędnicy siedzący w ciepłych pokojach na pewno nie za najniższą krajową (a taka podwyższona o 20 groszy obowiązuje w Irex ) zlecają usługi firmie gdzie na pracowniku wymusza się niewolnicze uzależnienie? .Skądinąd wiem że Grudziądz ma wysokie bezrobocie i niskie zarobki. Czy nie jest to pokłosiem zachowań tych decydentów i ich podejścia do ludzi.

@Zofia

Jak pisałam pracownik kuszony wyższym zarobkiem (31-zl/h przy 200 godz) decyduje się dobrowolnie na tę formę zatrudnienia. Nie myśli o przyszłej niskiej emeryturze i groszkowym chorobowym bo takie otrzyma płacąc mały ZUS.

Kierowca autobusu z tego co czytam w wątku miał najniższa krajowa. Aktualnie mieliście podwyżki wynagrodzenia od nowego roku? Minimalna sporo wzrosła, u was też?

Czy urlop w Irex-Trans Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Marzena Nowy wpis

Na samozatrudnieniu firma nie daje płatnego urlopu. Na etacie zgodnie z przepisami.

Krzysztof
@Marzena

Chce Pani powiedzieć, że kierowca autobusu zarabia w tej firmie coś koło minimalnej krajowej? I zdecydowana większość jest na samozatrudnieniu? A to nie jest tak, że na samozatrudnieniu więcej się zarabia?

@Krzysztof

Kilku pracowników na umowę o pracę ma stawkę o 20 gr. wyższa od najniższej krajowej. Reszta na samozatrudnieniu ma wyższa stawkę i zarabiają więcej. Ale pozbawieni są wszelkich praw socjalnych. Płacąc -mały ZUS - skazują się na głodową emeryturę i zasiłek chorobowy w kwocie ok.50 zł dziennie.

Justyna
@Marzena

A czy te umowy b2b przewidują jakiś płatny urlop? Czy ci pracownicy są tego pozbawieni? Stawki na tej umowie są dużo wyższe jak na umowie o pracę?

Kto tam
@Krzysztof

Na działalnośći same minusy brak urlopu, chorobowego,niska emerytura dorabiasz (usunięte przez administratora)Kozła i Marzenke

Zofia
@Marzena

A od czego zależy ta umowa o pracę? To wybór pracowników czy raczej firma preferuje umowy B2B? Na umowę o pracę trzeba sobie jakoś szczególnie zasłużyć czy o co chodzi?

Marzena Nowy wpis
@Zofia

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Irex-Trans Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Kontrakt na przewozy wygasł i oddział Bydgoski się zwija po prostu

Justyna
@Michał

A co z pracownikami? Przenieśli się do innych oddziałów? Czy zostali zwolnieni wraz z zamknięciem bydgoskiego oddziału?

Irex-Trans Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Sprzątanie biura od 31.05 - Wrocław okolice Kwiska. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Magdalena

Hej, czy orientuje się ktoś czy Irex zatrudnia obecnie kierowców? Jeśli tak to czy ktoś może tam pracował i może powiedzieć jak wyglądają warunki zatrudnienia? Niestety widzę same opinie niezadowolonych klientów, a szukam opinii bardziej od strony pracownika. Dziękuję

Kto tam
@Magdalena

Irexu w Bydgoszczy już nie ma.

Kontrakt na przewozy irexu z zdmikp w Bydgoszczy skończył się 31.12.2022r. Obsługę linii przejęła firma mobilis.

iks de

Nie pozdrawiam głupiomądrego kierowcy irexu I.B. co pozjadał wszystkie rozumy. Na leczenie do psychiatry a nie do pracy z ludźmi !

WojtekP

Autobus linii 58 odjechał z przystanku Nad Torem/Chmurna 4minuty przed czasem...

WojtekP

Skandal! Autobus linii 51 15minut spóźniony sobota 26 listopada. Dlaczego? Nie wiadomo, po prostu tak sobie jedzie...

Żaden autobus nie zatrzymuje się na liniach nocnych na przystankach jeżdżą jak chcą myślą że jak zaczynaj akurs to nie mają obowiązku zatrzymać się na przystankach a jak pasażer podejdzie do kierowcy zwracając uwagę to twierdzą że nie wyświetla się im na ekranie że ktoś nacisnął przycisk aby się zatrzymać.Po drugie żaden z autobusów nie trzyma się rozkładu jazdy są opóźnienia na lini 56 62 i 90.

Zniesmaczony

Najgorsza linia w Bydgoszczy.Nie jeżdżą na czas a często wogole autobus nie przyjeżdża.Ktos z PO w Bydgoszczy wziol w łapę żeby ich zatrudnić ,to jest jakieś nieporozumienie.Autobusy są popsute i rozklekotane,jest brudno i śmierdzi.

Pasażerka

Ta firma to jakaś żenada autobusy ani nie przyjeżdżają na czas albo wogóle ich nie ma chcąc wsiąść do 56 żadne drzwi się nie otwieraly jak poszłam do jedynych otwartych kierowca je zamknął i odjechał

WojtekP

Autobus linii 58 25.10.2022r. planowy odjazd 17:48 z przystanku Nad Torem/Chmurna odjechał w stronę miasta 3 minuty przed czasem. Co za niska kultura i jakość przewozów. To po prostu przykre, że Ci kierowcy po raz kolejny jeżdżą jak chcą. Spóźnienie rozumiem, ale jechać kilka minut przed czasem w stronę miasta to jakiś żart...

Klient

Autobus nr boczny 101 nie nadaje się do przewozu ludzi. To zlom!

@Klient

A to co w nim takiego, że taka ocena? Bo gdyby dosłownie mógł zostać uznany za "złom", to raczej odpowiednie służby by to zweryfikowały już?

Pasażer

Co to za banda. Żaden autobus nie przyjeżdża na czas. Opóźnienia ponad godzinę. Skandal i wstyd. Komuś się opłacało przekazać takie ważne linie takim niezdarom.

M
@Pasażer

To prawda że autobusy łapią godzinne opóźnienia ale występuje to tylko w szczycie i dotyczy także lini gdzie jeździ mzk więc się tak nie grzej,bo to nie jest wina firmy.

@Pasażer

Jeśli jesteś taki mądry i wyzywasz kierowców od niezdar to wsiądź sam za kierownicę i pokaż jak ty umiesz jeździć punktualnie!!!! Do krytyki to pierwsi potraficie stać na przystanku i pokazywać kierowcy zegarek tylko każdy z was jakby wsiadł za kierownicę to nie ujechał by bezwypadkowo nawet 2 km pewnie jak się nie podoba komunikacja miejska to pieszo chodzić albo taksówkami jeździć!!!!!

pająk
@Pasażer

Nie podoba się to wyperdalaj na taryfę wtedy dojedziesz na czas tam gdzie łaskawie będziesz chciał. Ci ludzie pracują i to ciężko w porównaniu do ciebie i nie mają czasu na rozkładanie czerwonego dywanika dla jaśnie pierolonego pana.

Bydgoszczanin
@Pasażer

Jeżdżą śmierdzące paliwem autobusy , brudne i stare klekoty co to omalo się nie rozleca

BeSy

Uwaga, pytanie dlaczego linia 56 nie jeździ zgodnie z rozkładem? Przed godziną 8:00 autobus 56 ten 7:56 albo nie przyjeżdża wcale albo spóźnia się 8-10 minut. Jadąc do pracy muszę przesiąść się i mam z tym problem, bo nigdy nie wiem jaka niespodzianka mnie czeka z 56 i czy zdążę. Jest to bardzo frustrujące. Popołudniu jest podobnie .Często rano podjeżdża bez wyświetłonej linii i trzeba upewniać się czy to 56. Kiepsko obsługiwana linia.

Joanna
@BeSy

Z 56 to jakaś masakra jeździ jak chce. Nie ma szansy aby zdążyć tam gdzie się chce. Zróbcie coś z tym

Iza
@Joanna

To moze warto jakieś pismo wysłać do przewoźnika w tej sprawie? Bo widzę że chyba nadal nic się nie poprawiło?

Czy autobus jeżdżący na linii nr. 53 z nr.bocznym 219 powinien być dopuszczony do ruchu drogowego? Przy hamowaniu wydaje bardzo , ale to bardzo głośne dźwięki. Czy nie można tego zgłosić na warsztat???

Bożena
@Anna

To może zgłoś to ? Wątpię aby ktoś Twój wpis tutaj zauważył, a może warto to zakomunikowac. Myślisz że chętnie przyjmują takie uwagi?

Bambino

Często jeżdżę ta linia.Najgorsza linia w mieście.W autobusie zawsze brudno i śmierdzi,wszystko jest zepsute.Latem brak klimatyzacji a zimą brak ogrzewania.Kierowcy przytrzaskuja ludzi w drzwiach albo odjerzdrzaja im przed nosem.Nie reagują na wezwania pasażerów.Czemu miasto trzyma coś takiego,ktoś dostał łapówkę.Patologia.

Czy w Irex-Trans Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Pola

Nieeee

Artur

O ja pierdolnę zaraz że śmiechu bony ,paczki ci się marzą w tej firmie tu ci nawet życzeń nie złożą

@Artur

Nie no jak życzeń nie? Poważnie tak tutaj jest?

@Zuzanna

Gorzej niż toksycznie, nie traktują Cię jak pracownika ponieważ nie jesteś ich pracownikiem tylko firmą świadczącą usługi dla nich na własnej działalności gospodarczej Więc mają w dupie żeby ci życzenia złożyć poza tym jest coś jeszcze o czym nie będę pisał na forum

Artur 2
@Artur

Po co Ci bony w Irex stać Cię na wszystko zarabiasz średnio 6tys na rękę fakt minus taki że masz własną działalność

Maja
@Artur

Jak to? To nie masz tam umowy o pracę tylko B2B, dobrze myślę?

Marzenka
@Artur

W taki sposób bronią się przed zwolnieniami L4 urlopami itp. Ale za to robisz po 200h zarabiając 5tys na rękę ????

@Maja

Umowa między dwiema firmami dobrze myślisz,

@Artur

Aż ciekawa jestem co jeszcze ale rozumiem, że lepiej nie dopytywać? I to zrozumiałe, że w tym układzie to niczego nie muszą ale może nie zaszkodziłoby jednak wzajemnie dobrze się traktować?

Superman

dlaczego firma zatrudnia kierowców bezczelnych i pyskatuch tak jak w linii 53 odjazd miał stacja blonie 13.51 dziecku dałem śniadanie puzno a kierowca autobusu powiedział że to nie bar płace za bilet co to to obchodzi a na stacji jest zakaz palenia a sobie palił zróbcie coś z takimi ludźmi w komunikacji miejskiej numer boczny a223

Bolo
@Superman

Firma zatrudnia taki sort ludzi bo nikt inny nie chce tam pracować....

Mama i dziecko

Do domu dotarłam z Zbożowego Rynku na Kapusciska autobusem zastępczym Z-9 ktory jeździ ogólnie na Belkę ale teraz Z-9 jechał na Pętlę Mokra bardzo miła Pani również zostala poinformowana o zaistniałej sytuacji i prosiłam o przekazanie kierownictwu i do dystrybutora o poinformowaniu o tym zalym zajsciu

Marzenka
@Mama i dziecko

"Dystrybutor" Zareagował ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Irex-Trans Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Irex-Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Irex-Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Irex-Trans Sp. z o.o.?

Irex-Trans Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Mokra 3
    85-834 Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042