Zakład Komunikacji Miejskiej

Zamość

Zakład Komunikacji Miejskiej

Opinie o Zakład Komunikacji Miejskiej

anonymous

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła omijać ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem!!!!!!!!

kierowiec

Kierowca. Praca na początek najgorsze autobusu że ręce bolą po całym dniu. Dużo zmian przyrywanych 3h jazdy 2-5h przerwa i 5h jazdy czyli tak od 5.50 do 18.00. Wynagrodzenie minimalna krajowa +- 200-500zl, o ile nie chorujesz lub nie podpadniesz bo tak to minimalna krajowa. Atmosfera w pracy to dno, dotarcie na podmianę kierowcy na lini we włansym zakresie. To te lepsze aspekty . Gorsze sprzedaż biletów i pilnowanie się z kasą i żeby mieć zawsze te bilety co trzeba.

Jacek

Opinia jaka opinia Zona dostała mandat za skasowany bilet bo rąbnięta kanarzyca jest ślepa i nie zauważyła że jest skasowany pani kontroler nr służbowy nr 018 jest ślepa sprawę kieruję na policję jako próba wyłudzenia pieniędzy po prostu żenada

anonim - 2009-01-15 21:24:14 Dodaj opinie o Zakład Komunikacji Miejskiej - Zamość. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. MOJ KUZYN PRACUJE W MZK ZAMOSC -SKARZY SIE ,ZE NIE MA CZASU ZJESC KANAPKI W CZASIE PRACY,SKORZYSTANIE Z TOALETY JEST CALKOWICIE NIEMOZLIWE,MOZNA TYLKO POSIKAC PO TYLNYM KOLE I TO POD WARUNKIEM ,ZE JEST TO KONCOWY PRZYSTANEK POZA MIASTEM,A CO JAK ZLAPIE GO"GALOPKA"?GDZIE MA SIE ZALATWIC ,JAK JEST NA PRZYSTANKU W MIESCIE ?NIE ZJEDZIE TAK JAK TAKSOWKARZ DO NAJBLIZSZEJ TOALETY.OGOLNIE BIORAC PRZY TAK NISKICH ZAROBKACH NAMAWIAM,GO DO RZUCENIA PRACY I WYJAZDU ZA GRANICE!

Zostaw opinię o Zakład Komunikacji Miejskiej - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Komunikacji Miejskiej