Zakład Komunikacji Miejskiej

Zamość

Opinie o Zakład Komunikacji Miejskiej

Jacek

Opinia jaka opinia Zona dostała mandat za skasowany bilet bo rąbnięta kanarzyca jest ślepa i nie zauważyła że jest skasowany pani kontroler nr służbowy nr 018 jest ślepa sprawę kieruję na policję jako próba wyłudzenia pieniędzy po prostu żenada

anonim - 2009-01-15 21:24:14 Dodaj opinie o Zakład Komunikacji Miejskiej - Zamość. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. MOJ KUZYN PRACUJE W MZK ZAMOSC -SKARZY SIE ,ZE NIE MA CZASU ZJESC KANAPKI W CZASIE PRACY,SKORZYSTANIE Z TOALETY JEST CALKOWICIE NIEMOZLIWE,MOZNA TYLKO POSIKAC PO TYLNYM KOLE I TO POD WARUNKIEM ,ZE JEST TO KONCOWY PRZYSTANEK POZA MIASTEM,A CO JAK ZLAPIE GO"GALOPKA"?GDZIE MA SIE ZALATWIC ,JAK JEST NA PRZYSTANKU W MIESCIE ?NIE ZJEDZIE TAK JAK TAKSOWKARZ DO NAJBLIZSZEJ TOALETY.OGOLNIE BIORAC PRZY TAK NISKICH ZAROBKACH NAMAWIAM,GO DO RZUCENIA PRACY I WYJAZDU ZA GRANICE!

Zostaw opinię o Zakład Komunikacji Miejskiej - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Komunikacji Miejskiej