Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku

Gdańsk

Opinie o Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku

lity

a ja bym chciał, zwazywszy na to właśnie, że to państwowa placówka :) na pewno zarobki są średnie, ale wszelkie dodatki, socjal są zapewnione bez dwóch zdań.

Andrew

Witam zainteresowanych. Nie polecam tego pracodawcy tym którzy znają swoje poczucie wartości. Stanowiska kierownicze są poobstawiane ludźmi prostymi i niekompetentnymi, którzy szacunek wymuszają poprzez zastraszanie podwładnych. Jeśli staniesz się solą w oku u jednego z nich, nie spuszczą z Ciebie oka dopóki Cię nie wywalą. Nie to co w Gdyni... Mam nadzieję, że komuś pomogę (:

Zostaw opinię o Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku