Opinie o F.H.U. Connect Sp. z o.o. w Wierzba

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie F.H.U. Connect Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w F.H.U. Connect Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Connect Sp. z o.o. w Wierzba

heja Nowy wpis

Pracowałam pare miesięcy przy storczykach w Hogeweg, na prace nie ma co narzekać ponieważ jest dosyć łatwa, nie jest bardzo męcząca ale bardzo monotonna, pracuje dużo Polaków ale większość bardzo spoko, obecnie brakuje pracy i wiem że nie ma godzin, kontakt z agencją spoko, kasa zawsze się zgadzała, za nadgodziny można wziąć wolne wtedy dzień jest normalnie wypłacany jakby się było w pracy, zakwaterowanie przy samej szklarni, przerwy spoko bo można wrócić na domek z racji tego że jest tak blisko, szefowie bardzo mili, organizują czekam jakieś imprezy, oglądanie meczów, grille itp. Ogółem polecam chodź zarobki mogłyby być wieksze no i nie ma gwarancji godzin obecnie, trzeba czekać na sezon

Gość Nowy wpis

Konkurencja?, Bez przesady jak ktoś jest lizusem siedzi i pije z tymi ważniejszymi jesy super jak ktoś nie to jest gorszy rzucany tu i tam samochód na zakupy chcesz ale przed tym wywód praca ciężka 10 12 13 H i wgl ludzie zadowoleni a pieniądze żadne.

Urszula Nowy wpis

@Paula Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do pisania negatywnych opinii. Firma zapracowała na dobrą opinię !!!

Była zainteresowana

Nie polecam. Dają ogłoszenie przy storczykach a nikt nie jest w stanie udzielić informacji, pan odbiera i wiecznie nie ma czasu... Po co to ogłoszenie? Pic na wodę! Nie polecam strata czasu!

A chciało by się wiedzieć
@Była zainteresowana

Cały czas poszukują kogoś na Storczyki tylko kwestia jest tego czy zgłosi się ktoś już z Holandii ogarnięty z mieszkaniem itd czy ktoś kogo ma tam człowiek dowiezc. Osobiście nie odczulam żadnego olewactwa że strony ogłoszeniodawcy. Wszystko było dogadane i warunki pracy znane. Pracodawca nie zawsze na miejscu, to normalka w pośrednictwach pracy. Ale koordynator jak najbardziej pomocny.

Grzegorz
@A chciało by się wiedzieć

Możesz przybliżyć, jak wyglądają warunki zatrudnienia oferowane przez firmę F.H.U. Connect pracownikom zatrudnionym przy storczykach? Ciekawi mnie, czy poza stałym wynagrodzeniem są może jakieś dodatkowe premie uznaniowe? Będę wdzięczny, jeżeli podzielisz się tym, jak to wygląda.

Paula Nowy wpis
@Grzegorz

Wygląda to tak robisz nadgodziny a pracodawca Ci mówi że zapłacisz większy podatek i wliczy Ci te nadgodziny jak będziesz miał mniej godzin, ale w każdym miesiącu masz nadgodziny, a kasę łupi pracodawca. Nie ma siatki płac, pracowałam kilkanaście miesięcy w connect i do dziś nie potrafię doliczyć się nadgodzin które wypracowałam. NIE POLECAM zmieniłam firmę mam tygodniowe wynagrodzenie i co miesiąc nadgodziny. W connect zapytasz szefa o nadgodziny to będzie tak kręcił tak kłamał by wyszło na jego, bo on wszystko wie najlepiej. NIE POLECAM

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie F.H.U. Connect Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
A chciało by się wiedzieć

Pracowałam tam 3miesiace i szczerze polecam. Zakwaterowanie jest blisko pracy, w niezłym stanie. Zarobki są godne, jest się w stanie przeżyć, kontakt z pracodawcą jest możliwy jeśli tylko nie ma się za dużych wymagań. Wszystko na czas. Nie zdziera pieniędzy że wszystkiego. Godziny pracy okej. Jedyny minus to bezpłatne przerwy których suma to jakieś 1,5h dziennie. Da się odłożyć i żyć w Holandii na luzie. Blisko sklepy, miasto i pociągi :)

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Connect Sp. z o.o. - Wierzba

• Jak się pracuje w F.H.U. Connect Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Connect Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

F.H.U. Connect Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 5
    22-417 Wierzba

F.H.U. Connect Sp. z o.o.