Opinie o Ewa Kochmańska P.P. Kochmańska w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Ewa Kochmańska P.P. Kochmańska, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ewa Kochmańska P.P. Kochmańska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Kochmańska P.P. Kochmańska w Częstochowa

Iwona Nowy wpis

Moglibyście powiedzieć coś o tym, czy polecacie pracę w Kochmańska? Chodzi mi głównie o to, czy warunki pracy są atrakcyjne. Jest umowa o pracę od razu?

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Ewa Kochmańska P.P. Kochmańska w miejscowości Częstochowa? Czekamy na nowe informacje odnośnie pracy!Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Pasażer/// Nowy wpis
@Administrator

Kierowca autobusu tej firmy przewozowej który wozi ludzi do wkręt metu jest chamski jeździ jak by miał na pokładzie bydło lub węgiel.... dzisiaj nie pozwolił siąść z tyłu ponieważ stwierdził że nie będziemy się rządzić w jego autobusie na dodatek łamie przepisy.ja jako pasażer jadący do pracy nie życzę sobie żeby ktoś tak się zachowywał troszkę kultury...

Pasażer/// Nowy wpis
@Pasażer///

Zapomniałem dodać to jest trasa Częstochowa-kuznica Kiedrzyńska

Kierowcy autobusów Nowy wpis
@Pasażer///

Kultura kierowcy zależy od kultury pasażerów.

częstochowianin

w dniu 28.11.2019 o godz.545 na ul.Legionów w Cz-we autobus przegubowy firmy KOCHMAŃSKA ( w kolorze czerwonym) jadą na prawym pasie od samego WORD do samego ronda na wysokiści firmy ZF nie pozwolił na zminę pasa dla pojazdu jadacego na lewym pasie, co skutkowało zablokowaniem całego ronda. Postawa kierowcu firmy KOCHMAŃSKA karygodna.

Kris
@częstochowianin

Byłem świadkiem tego zajścia.Pisząc takie (usunięte przez administratora) sam siebie pogrążasz. Prawidłowo jadący prawym pasem 18-to metrowy autobus, który wjeżdża na rondo i opuszcza je drugim zjazdem, ma pierwszeństwo przed pojazdem polonez bo takim jechałeś na lewym pasie ,który chce zjechać z ronda pierwszym zjazdem. To Ty przecinasz jego pas ruchu .Ty się wciskałeś a kierowca autobusu aby uniknąć kontaktu zatrzymał pojazd. To ty zablokowałeś rondo, więc karygodne zachowanie było po twojej stronie.Zamiast pisać takie dyrdymały proponuję poczytać kodeks drogowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Kochmańska P.P. Kochmańska - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ewa Kochmańska P.P. Kochmańska
1/5 Na podstawie 1 ocen.