Opinie o Green Energy Zone Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Green Energy Zone Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Green Energy Zone Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Energy Zone Sp. z o.o. w Tarnów

Maciek

Praca spoko, kasa na czas, sporo leadów, najciekawsze w branży szkolenia, bardzo dobra opieka Koordynatora ds. sprzedaży. Polecam

Franciszek

Przedstawiciel firmy bardzo miły. Montaż przebiegł bez problemu. Instalacja w dobrej cenie.

Bartek

Dokładnie jak ktoś wyżej napisał, dobre ceny i dobre zarobki. Praca nie dla każdego, tylko dla tych co potrafią i chcą pracować ale wiedzą za co ;)

Aneta

Polecam współpracę ! Pierwszy raz od dawna czuję, że mogę odetchnąć finansowo. Przeszłam z marketingu, po dwóch miesiącach założyłam firmę i odeszłam z etatu. Wcześniej byłam na rozmowach w dwóch innych firmach z tej branży, ale zarówno warunki finansowe jak i podejście mnie mnie przekonało. Nie ma co rozważać, trzeba spróbować i tyle.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Jacek

Solidna Firma, dobra atmosfera. Jestem zadowolony z pracy.

Beata
@Jacek

To super, że jesteś zadowolony z pracy w Green Energy Zone. Pomyślałam, że skoro jesteś pracownikiem, to możesz powiedzieć coś więcej o tej pracy, byłoby super. Czym się tam zajmujesz i czy jest ciężko? Bardzo bym chciała poznać twoją opinię.

Potencjalny pracownik

Czy umawiają spotkania tzw. leady? Czy trz na wszystko samemu wyjeździć.

Konrad
@Potencjalny pracownik

Powiem tak, mamy leady, mamy spotkania, a najważniejsze dla mnie ze ceny są bardzo atrakcyjne.

Dziś zamontowano mi instalacje z firmy Green. Jestem bardzo zadowolona, jakość instalacji, wykonanie oraz kultura osobista ekipy przekonała mnie aby polecać dalej tą Firmę.

Konrad

Jestem zadowolony ze współpracy, dział administracji oraz techniczny zawsze staje na wysokości zadania! Pieniądze na czas, super atmosfera.

Sylwester Śnioch

W GreenEnergy jest wszystko jak trzeba. Atmosfera, kasa super, elastyczna oferta dla klienta, wsparcie w każdym momencie pracy. Polecam wszystkim handlowcom po przejściach w korpo. Dlatego śmiało mogę się pod tymi referencjami podpisac swoim nazwiskiem.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Green Energy Zone Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Maciej

Ja miałem rozmowę przed WS ok 1h - i poźniej zaproszono mnie na spotkanie ok 1h. Pracuje mi się świetnie!

Miał
@Maciej

Myśle bo inni skaczą do gardeł na tym evo liszym

Maciej
@Miał

Green ma oferte dla klienta z bilansowaniem 1do1 - bezkonkurencyjny produkt!

Kici
@Maciej

Zaproponuj swoją :)

Pawel

Ile jest nadgodzin miesięcznie?

Mieczysław

Pracowałem wcześniej z inną firmą z tej branży. W green energy jestem zadowolony bardzo. przy dobrych chęciach można wynegocjować dobre warunki. Mam czas na rodzinę i na prace. Pracuje kiedy chce. I zarabiam więcej niż w wielu poprzednich firmach. To dobre miejsce dla przedsiębiorczych ludzi. Bardzo doceniają aktywność i pro-aktywną postawę. Polecam jeśli ktoś chce zarobić duzo a nawet dorobić wiecej niż pensja na etacie.

Bardzo ciekawy projekt, uczestniczę w nim od około miesiąca jestem bardzo zadowolony z jakości współpracy.

Bardzo dobra współpraca, po doświadczeniach z innymi pracodawcami z branży jestem bardzo zadowolony.

Swoboda i niezależność finansowa to chyba największe zalety współpracy z Green Energy. I również zgadzam się, że mają świetne szkolenia. Ja się wdrożyłam w pracę bardzo szybko ale też miałam ogromne wsparcie ze strony pracowników. Super pozytyw. Mam nadzieję, że Nowy Rok z taką pracą przyniesie same sukcesy :)

Polecam współpracę, szkolenia na najwyższym poziomie..oferta bardzo dobra. Jestem zadowolony.

Franek

Współpraca zapowiada się dobrze, fajni ludzie. W zeszlym tygodniu miałem szkolenie, dziś podpisałem pierwszą umowę!

Jurek

Bardzo udana współpraca. Wielki pozytyw, super z takimi ludźmi pracować!

Super ludzie i podejście do biznesu. Polecam współpracę !

Staszek
@Andrzej

Mam nadzieje takiego sąsiada co jego żony... to tylko polecać

Jacek

Bardzo ciekawy projekt, polecam maja dobry system szkoleń.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Energy Zone Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Green Energy Zone Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Energy Zone Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Energy Zone Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 26 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Energy Zone Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Green Energy Zone Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Energy Zone Sp. z o.o.

Green Energy Zone Sp. z o.o.