Opinie o Green Energy Zone Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Green Energy Zone Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Green Energy Zone Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Energy Zone Sp. z o.o. w Tarnów

Jako kandydat do pracy w firmie nie wiem co myśleć, bo tak ogólnikowo piszesz:( Podasz więcej konkretów? Z czego firma się nie wywiązała?

Firma Green Energy Zone Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Handlowiec - Doradca Techniczny. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 6300 .

ej Nowy wpis

Na własnej działalności

Mateusz

Dobra firma gdzie mogłem rozwinąć swoje skrzydła. Dostęp do wszystkiego, dobra oferta - Polecam tutaj prace

Weronika Nowy wpis
@Mateusz

W jaki sposób mogłeś rozwinąć te skrzydła?

Bartosz

Jestem bardzo zainteresowany pracą u Was. Tyle ze nie posiadam doświadczenie ani uprawnień. Zależy mi na szkoleniach i wszelkich kursach z tym związanych. Bardzo Prosze o kontakt 575 -347-830

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Bartek

Pracuje już rok, firma bardzo konkretna. Projekty na czas. Bardzo dobry dział szkoleń. Ogólnie nie ma problemów.

Kamil
@Bartek

A jak często są organizowane te szkolenia? Ile razy w roku?

@Kamil

Raz na dwa tygodnie sa szkolenia podstawowe + tematyczne w zależności od zapotrzebowania.

Sławomir

O, opowiesz o nich coś więcej? Na czym polegają, jak to wygląda?

Rewelacyjna firma. Rozliczenia na czas, dobra współpraca. Bardzo mocni technicznie!

Witam mam pytanie odnośnie pracy na stanowski PH , czy pracownik może liczyć na samochód firmowy oraz podstawę w przypadku własnej działalności ?

Jan
@Marek

Tak, są dwa systemy rozliczeń jeden z podstawą.

Czy w Green Energy Zone Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jan

Tak, są dodatkowe bonusy za zrealizowany plan.

Bardzo fajne podejście i bardzo Fajna Firma z pomysłem. Oferta również bardzo dobra i konkurencyjna więc świetne miejsce do pracy dla Handlowców. Niestety nie mają żadnej propozycji Godnej uwagi dla menadżerów. Rekrutacja na stanowisko menadżerskie w zasadzie niewiele odbiega od rekrutacji na stanowisko handlowca ponieważ brak pytań o kompetencje miękkie rutyny menadżerskie Itp. W moim przypadku dyrektor sprzedaży cały czas zachwycam się tym że w Green można zarobić więcej z prowizji. Gdybym chciał być handlowcem pewnie by mnie to zainteresowało.

@Kandydat

Na co może liczyć handlowiec na początek ?

Czy na stanowisku PH pracownik dostaje samochód służbowy oraz wypłatę podstawowa na własnej działaności ? Z góry dziękuje za odpowiedz

Luiza

Super Firma, Super Ludzie Polecam

Na jakie benefity można liczyć w Green Energy Zone Sp. z o.o.?

W modeli współpracy etatowej posiadamy benefity w postaci kart multisport/oraz innych, mamy możliwość korzystania z opieki medycznej.

Jak w Green Energy Zone Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Szczeble Kariery są ustalane indywidualnie w zależności od zaangażowania oraz wyników sprzedażowych.

Ile (przykładowo na miesiąc) oraz jakiej jakości są leady podarowane pracownikowi?

Leady przekazywane są w zależności od terytoriom, osoba zaznacza teren po powiatach w których pracuje i tak system je przydziela. Ciężko jest zdefiniować ilość ponieważ wynika ona z zapotrzebowania klientów oraz licznych akcji marketingowych.

Klaudia

Firma rzetelna i godna zaufania. Od 3 miesięcy mam okazję pracować w Green Energy Zone Sp. z o.o., i już na tym etapie mogę zapewnić, że jest to uczciwy pracodawca. Wysokie wynagrodzenie, godne warunki zatrudnienia oraz przyjazna atmosfera. . W mojej ocenie miejsce sprzyjające rozwojowi. Polecam każdemu.

Stefan

Bardzo solidny pracodawca, profesjonalne podejście do współpracy od samego początku - pakiet szkoleń wprowadzających, bieżące wsparcie managera w trudnych tematach, dobre ceny bazowe do których można doliczyć dużą marżę, szybkie wypłaty prowizji i przede wszystkim BRAK KORPORACYJNYCH gadek, miła partnerska atmosfera. Firma godna polecenia :)

Marian

Współpracuje z tą firmą od samego początku. Jestem bardzo zadowolony. Współpraca na jak najwyższym poziomie. Polecam.

Daniel

Green Energy Zone to firma z doświadczeniem, pomysłami i zespołem wykwalifikowanych pracowników. Podczas współpracy doceniam zarówno profesjonalną opiekę i stały kontakt z opiekunem projektu, ale też świetne rozwiązania, które pozwoliły szybko osiągnąć zamierzone rezultaty. Wiem, że działania, które prowadzili przyczyniły się do wzrostu mojej sprzedaży Jestem przekonany, że praca ze strony specjalistów z Green Energy Zone połączona z staraniami moich współpracowników zaowocowały pełnym sukcesem.

Kamil

Bardzo dobre szkolenia, świetna kadra Zarządzająca projektem ESOLEO.

Konrad

Pracuje na stanowisku PH. Firma posiada bardzo dobra ofertę handlową, dla mnie ważne jest to że jest bardzo elastyczna. Dział szkoleń na wysokim poziomie, mam możliwość zdobywania wiedzy kiedy tylko potrzebuje. Cenowo bardzo konkurencyjnie. Dobre Team Zarządzający, oraz świetna współpraca z działem Administracji!

Zostaw merytoryczną opinię o Green Energy Zone Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Green Energy Zone Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Energy Zone Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Energy Zone Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 26 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Energy Zone Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Green Energy Zone Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Energy Zone Sp. z o.o.

Green Energy Zone Sp. z o.o.