Green Energy Zone Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Green Energy Zone Sp. z o.o.

Aktualność
Realizujemy instalacje fotowoltaiczne, farmy fotowoltaiczne, ładowarki do samochodów, kotły elektryczne, klimatyzatory, pompy ciepła  najnowszych generacji dla gospodarstw domowych, firm i rolników. Działamy w całej Polsce.
Nasze systemy fotowoltaiczne są zaprojektowane na dziesięciolecia bezawaryjnego działania – stosujemy w nich tylko najlepsze panele słoneczne, falowniki i komponenty, tak aby nasi klienci mogli się cieszyć darmowym prądem ze słońca przez pokolenia.
Elektrownie słoneczne Green Energy są realizowane kompleksowo – od profesjonalnego projektu technicznego, dostarczenie i montaż najwyższej klasy urządzeń, finansowanie instalacji fotowoltaicznej oraz przyłączenie elektrowni fotowoltaicznej do sieci.
Daniel

Green Energy Zone to firma z doświadczeniem, pomysłami i zespołem wykwalifikowanych pracowników. Podczas współpracy doceniam zarówno profesjonalną opiekę i stały kontakt z opiekunem projektu, ale też świetne rozwiązania, które pozwoliły szybko osiągnąć zamierzone rezultaty. Wiem, że działania, które prowadzili przyczyniły się do wzrostu mojej sprzedaży Jestem przekonany, że praca ze strony specjalistów z Green Energy Zone połączona z staraniami moich współpracowników zaowocowały pełnym sukcesem.

Konrad

Pracuje na stanowisku PH. Firma posiada bardzo dobra ofertę handlową, dla mnie ważne jest to że jest bardzo elastyczna. Dział szkoleń na wysokim poziomie, mam możliwość zdobywania wiedzy kiedy tylko potrzebuje. Cenowo bardzo konkurencyjnie. Dobre Team Zarządzający, oraz świetna współpraca z działem Administracji!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy w Green Energy Zone Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Bardzo fajne podejście i bardzo Fajna Firma z pomysłem. Oferta również bardzo dobra i konkurencyjna więc świetne miejsce do pracy dla Handlowców. Niestety nie mają żadnej propozycji Godnej uwagi dla menadżerów. Rekrutacja na stanowisko menadżerskie w zasadzie niewiele odbiega od rekrutacji na stanowisko handlowca ponieważ brak pytań o kompetencje miękkie rutyny menadżerskie Itp. W moim przypadku dyrektor sprzedaży cały czas zachwycam się tym że w Green można zarobić więcej z prowizji. Gdybym chciał być handlowcem pewnie by mnie to zainteresowało.

Marek Nowy wpis
@Kandydat

Na co może liczyć handlowiec na początek ?

Aktualność
Marek Nowy wpis
Kandydat

Witam czy na stanowisku PH pracownik może liczyć na samochód służbowy oraz podstawę podczas umowy b2b?

Marek
Kandydat

Witam mam pytanie odnośnie pracy na stanowski PH , czy pracownik może liczyć na samochód firmowy oraz podstawę w przypadku własnej działalności ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Green Energy Zone Sp. z o.o. na stanowisko Menager ds. sprzedaży – Fotowoltaika i pompy ciepła bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Marek
Kandydat

Czy na stanowisku PH pracownik dostaje samochód służbowy oraz wypłatę podstawowa na własnej działaności ? Z góry dziękuje za odpowiedz

Luiza

Super Firma, Super Ludzie Polecam

Na jakie benefity można liczyć w Green Energy Zone Sp. z o.o.?

@Pytanie

W modeli współpracy etatowej posiadamy benefity w postaci kart multisport/oraz innych, mamy możliwość korzystania z opieki medycznej.

Jak w Green Energy Zone Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

@Pytanie

Szczeble Kariery są ustalane indywidualnie w zależności od zaangażowania oraz wyników sprzedażowych.

Kandydat

Ile (przykładowo na miesiąc) oraz jakiej jakości są leady podarowane pracownikowi?

@Pytanie

Leady przekazywane są w zależności od terytoriom, osoba zaznacza teren po powiatach w których pracuje i tak system je przydziela. Ciężko jest zdefiniować ilość ponieważ wynika ona z zapotrzebowania klientów oraz licznych akcji marketingowych.

Klaudia

Firma rzetelna i godna zaufania. Od 3 miesięcy mam okazję pracować w Green Energy Zone Sp. z o.o., i już na tym etapie mogę zapewnić, że jest to uczciwy pracodawca. Wysokie wynagrodzenie, godne warunki zatrudnienia oraz przyjazna atmosfera. . W mojej ocenie miejsce sprzyjające rozwojowi. Polecam każdemu.

Stefan

Bardzo solidny pracodawca, profesjonalne podejście do współpracy od samego początku - pakiet szkoleń wprowadzających, bieżące wsparcie managera w trudnych tematach, dobre ceny bazowe do których można doliczyć dużą marżę, szybkie wypłaty prowizji i przede wszystkim BRAK KORPORACYJNYCH gadek, miła partnerska atmosfera. Firma godna polecenia :)

Marian

Współpracuje z tą firmą od samego początku. Jestem bardzo zadowolony. Współpraca na jak najwyższym poziomie. Polecam.

Daniel

Kamil

Bardzo dobre szkolenia, świetna kadra Zarządzająca projektem ESOLEO.

Konrad

Maciek

Praca spoko, kasa na czas, sporo leadów, najciekawsze w branży szkolenia, bardzo dobra opieka Koordynatora ds. sprzedaży. Polecam

Franciszek
Klient

Przedstawiciel firmy bardzo miły. Montaż przebiegł bez problemu. Instalacja w dobrej cenie.

Bartek

Dokładnie jak ktoś wyżej napisał, dobre ceny i dobre zarobki. Praca nie dla każdego, tylko dla tych co potrafią i chcą pracować ale wiedzą za co ;)

Aneta

Polecam współpracę ! Pierwszy raz od dawna czuję, że mogę odetchnąć finansowo. Przeszłam z marketingu, po dwóch miesiącach założyłam firmę i odeszłam z etatu. Wcześniej byłam na rozmowach w dwóch innych firmach z tej branży, ale zarówno warunki finansowe jak i podejście mnie mnie przekonało. Nie ma co rozważać, trzeba spróbować i tyle.

Jacek

Solidna Firma, dobra atmosfera. Jestem zadowolony z pracy.

Beata
@Jacek

To super, że jesteś zadowolony z pracy w Green Energy Zone. Pomyślałam, że skoro jesteś pracownikiem, to możesz powiedzieć coś więcej o tej pracy, byłoby super. Czym się tam zajmujesz i czy jest ciężko? Bardzo bym chciała poznać twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Energy Zone Sp. z o.o. - Tarnów

Green Energy Zone Sp. z o.o.