Leier Polska

Wola Rzędzińska

Opinie o Leier Polska

Dominika

@Marik12345czy obecnie jesteś pracownikiem Leier Polska? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Co warto wiedzieć o tej pracy? Jakie są jej plusy? Takie informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia w firmie.

Marik12345

...heh

Xxx

Niestety wiele rzeczy powinno być a nie jest. A jakie kolwie możliwości rozwoju zero, chyba ze dla specilanych pracowników.

Pracowalem tam 16 lat i teraz jestam szczęśliwy ze mi nie przedłużyli umowy,kasa nawet nie taka zła (usunięte przez administratora)

magda

no wiesz, jak chcesz gdzies pracowac kolego to zawsze można do nich cv swoje wysłac i zobaczyć co z tego wyjdzie tak naprawde, rozumiem, że presja, którą na Ciebie wywiera teściowa jest tutaj głównym problemem, faktycznie ja też nie chciałabym mieć zięcia, który nie ma ani pracy ani wykształcenia, powodzenia!

andres

Miałem krótki epizod w firmie. Z pierwszej ręki wiem, że raczej zwalniają niż przyjmują. Jeżeli ktoś odchodzi to raczej nie przyjmują nikogo nowego. W czasie kryzysu schodzi mało materiału więc nawet w sezonie spora nadwyżka stoi na placu ponieważ zatrzymanie linii to ostateczność (jak na razie w całej historii zakładu zdarzyło się to tylko raz). W tym roku jednak budowlanka chyba trochę ruszyła. Ogólnie tak jak pisali wyżej, każdy mocno trzyma się stołka więc na dobrą posadę zero szans, brak podwyżek. Socjal chyba w porządku, wypłata zawsze na czas.(usunięte przez administratora)

mlody

witam, chcialbym ubiegac sie o prace w tej firmie, jak jest z zarobkami? awans, jakis rozwoj, socjal? bardzo prosze o info osob pracujacych w Leier. Dodam ze nie mam znajomosci, za to jestem pracowity, swietnie wyksztalcony i zdeterminowany na sukces.

bb

jak u nich z kasą?

?

Do anonim:) Jak wyżej ...pełny socjal :)

poszukujący pracy

świetna firma, rewelacyjne produkty - dostanę tę pracę?

Zostaw opinię o Leier Polska - Wola Rzędzińska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leier Polska