Opinie o Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. w Tarnów

Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
2 91 273 5 1
Nazwa działu: Produkcja

Witam to co napisze pewnie wielu osobom się nie spodoba ale to czego się nauczyłem przez rok w tej firmie to klamac i dużo plotkować ,jestem pracownikiem fizycznym ale z wykształcenia myślę że lepiej niż niektórzy w tym ładnym budynku i nie pisze tego jako przechwałki tylko chce uświadomić ludzi z ładnego budynku że nie kazdy z produkcji ma wieczorowa zawodówkę.Jak zaczynałem czyli jakieś dwa lata temu bylo nawet ok ale po czasie wiem że zarabiam 2600 brutto jak 3/4 zakładu to taka standardowa gadka do tego wiem co z kim i gdzie raz na jakiś czas wypadnie jakaś afera która zyja całe zakłady jak ostatni w CBR ale co zrobic popatrzyć pośmiać się i tyle konsekwencji żadnych bo i po co ,jeżeli ktoś jest chętny pracować za kiepskie pieniądze bez znajomości oczywiście bo z to można niezła kasę wyciagnac do tego lubi plotki i małe lub większe afery i jak mantra będzie powtarzał 2600 to ok inaczej bez znajomosci nie ma szans na rozwój i podwyżkę :) na całe szczęście mogę powiedziec że już tam nie pracuje

@Robert

Moim skromnym zdaniem gadanie głupot. Pracuje z 5 lat, miałem kilka awansów i podwyżek, z wypłaty jestem zadowolony. Nie mam żadnej rodziny ani znajomości na zakładzie. Po prostu chce mi się pracować, a nie gonić za aferami i plotkami. Pozdrawiam.

Tak4Nie4
Kamil
@W

Dobrze wiedzieć, że mimo wszystko są szansę na to, aby móc awansować na wyższe stanowisko. To na pewno ważna informacja dla osób, które stawiają w pierwszej kolejności na swoją karierę zawodową. Mógłbyś dodać, czy w trakcie zatrudnienia istnieje możliwość, aby za pośrednictwem pracodawcy rozwijać swoją wiedzę i umiejętności? Mam tu na myśli ewentualne kursy i szkolenia, które organizuje pracodawca.

@Kamil

Oczywiście, sam osobiście byłem na około 10ciu takich kursach czy szkoleniach. Zakład pracy także organizuje wraz z Politechniką Krakowską studia podyplomowe dla pracowników w tematyce związanej z naszą produkcją. Tak jak pisałem wcześniej potrzeba tylko chęci :) Jak ktoś wiecznie narzeka to zostanie przy narzekaniu. Żeby coś dostać, trzeba coś dać od siebie. Dużo osób w firmie o tym zapomniało, albo o tym nie ma pojęcia. Pozdrawiam :)

Tak4Nie1
error
@W

He He He :) Twoim skromnym zdaniem? Człowieku z czego ty jesteś zadowolony ? Z wypłaty ? He he . Po samym wpisie widać , że jesteś kimś podstawionym. Pracowałem w tym zakładzie kilka lat. Niestety nie ma możliwości wybicia się !!!!! Zarząd dalej żyje komunizmem. Więc co tu dalej gadać ? Chce Ci się pracować ? Czy ty wiesz co to praca ???? Raczej nie !!!!

Tak3Nie2
@error

Żeby nie było że jestem podstawiony :) Nazywam się Szymczakiewicz i obecnie pracuje w TR. Tak jestem zadowolony z wypłaty i ze szkoleń. I wiem co to praca paproku. Chcesz to podejdź do mnie to pogadamy na ten temat. Pozdrawiam

@error

Dodam, że gdy zaczynałem prace na ZMT ponad 5 lat temu w dziale TT miałem stawkę mniejszą niż operatorzy na maszynach. Pozdrawiam

Robert Nowy wpis
@W

Wojciechu a brat to nie rodzina?

W Nowy wpis
@Robert

No tak. Tak bardzo mi we wszystkim pomógł :) Dobrze wiesz co mialem na myśli piszac tamtego posta. Tymczasem kończę z wami rozmowę bo do niczego ona nie prowadzi. Pozdrawiam

uwolnic_barabasza Nowy wpis
@Robert

Spokojnie, już za cztery lata będziecie zarabiać 4 K brutto jak 3/4 zakładu.

Tu Brat Nowy wpis
@Robert

No powiem Ci że mnie robawiłeś stasiu :D no gdyby nie On to bym tu nie pracował powiem Ci, rusz (usunięte przez administratora) na kursy zrob cos ze swoim zyciem to zejdziesz z manualnych. ps. jak można poniżac sie do tego stopnia żeby tutaj anonimowo wypisywać swoje żale :D

Ross
Nazwa działu: Marketing

Bardzo rzadko czytam te wypowiedzi "specjalistów" których określę jako spod trzepaka lub wynajętych przez tę kłamliwą POstKomunę..Dla przypomnienia to n.p. Stam nie był czynnym bokserem a jako trener był najlepszym ...

TakNie4
Kamil
@Ross

Nie bardzo rozumiem kontekst Twojej wypowiedzi. Czy ma on jakiś związek z pracą w firmie Zakłady Mechaniczne "Tarnów"? W moim odczuciu wyraziłeś się mało jasno, dlatego chciałbym, abyś swój wpis dodał bardziej zrozumiale. Mógłbyś to zrobić?

Malwina

Pozdrawiam wszystkich nieszczęśników którzy są zmuszeni pracować w tym zakładzie za tak niskie stawki. Niestety w Tarnowie nie ma żadnej innej alternatywy bo to miasto poprostu umiera i mamy tutaj jedne z najniższych zarobków w Polsce. Miejmy tylko nadzieję że kiedyś będzie lepiej ;)

Tak22Nie1
ave _ja
@Malwina

Kadry są na II piętrze w biurowcu. Możesz ręcznie napisać wypowiedzenie. Chętnych na twoje miejsce jest wielu.

TakNie10
Andrzej
Nazwa działu: Handlowy
@ave _ja

Buhahah że co chętnych ??? Z tego co wiem to nie ma żadnych chętnych a wręcz przeciwnie ludzie się zwalniają z zakładu.

Tak10Nie
Agnieszka
@Andrzej

Jestem zatem bardzo ciekawa, dlaczego pracownicy sami zwalniają się z Zakładów Mechanicznych "Tarnów". Byłoby naprawdę dobrze, jakbyś zechciał powiedzieć coś więcej w tej kwestii. Jest to ważne z tego właśnie względu, iż trwa tam rekrutacja: http://www.zmt.tarnow.pl/wordpress/jobs/ Pracodawca zapewnia wszystkim pracownikom - niezależnie od stanowiska - podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Czy to oznacza, że można z jego strony liczyć na jakieś szkolenia podnoszące kompetencje?

error
@ave _ja

Hehe. Już to zrobiłem dwa lata temu. Gadki typu "Na twoje miejsce jest wielu" skończyły się w roku 1989, więc daruj sobie takie durne teksty. Kto przyjdzie na stanowisko spawacza bądź montera (ślusarza) za 2600 brutto ? Ciebie i ten cały kumoterski zarząd chyba pogrzało :) Jak Ty człowieku nie wstydzisz się pisać takie głupoty. I co niby że państwówka i jest lepiej niż w prywatnej firmie? Może dla pociotków na pewno. W Krakowie stawki dla spawaczy zaczynają się 0 20 zł netto w górę . Po drugie wytłumacz mi jak gość co nie miał nic wspólnego z spawaniem został mistrzem od spawania? Później doszedł 2 nierób i pociotek z ZBUDU. Niestety zniszczyliście całkowicie opinie zakładu który ma tradycje. Nie macie honoru ani szacunku dla zwykłego pracownika. WSTYDŹ CIE SIĘ !!!!!

Tak8Nie
Agnieszka
@error

Cieszę się, że tak aktywnie uczestniczysz w bieżącej dyskusji. Prosiłabym Cię jednak, żebyś starał się w nieco większym stopniu szanować zdanie innych osób, które także uczestniczą w tej dyskusji. Jak rozumiem - już nie jesteś pracownikiem w Zakładach Mechanicznych "Tarnów". Czy na Twoją decyzję o odejściu stamtąd wpłynęły jedynie zarobki, czy może coś jeszcze?

TakNie4

Nick

Od dnia 6 maja 2019 został Członkiem Zarządu Zakładów Mechanicznych "Tarnów". Czy kandydatura była dokładnie sprawdzana? W ilu firmach ten pracownik dotychczas już był zatrudniony. Dlaczego aż w tylu. Czy zastanawiano się nad tym? Może należało zasięgnąć opinii w poprzednich miejscach pracy. Z wyrazami szacunku.

Tak4Nie1
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Ecik i zimny

Kiedy zakład opamięta się i wyrzuci zbędnych nierobów z biór i zacznie inwestować w pracowników fizycznych.

Tak22Nie1
WS
@Ecik i zimny

Fizyczny będzie wypełniał kwity ..... w tym biÓrze?

Tak5Nie3
Hannibal

nikt nie zwolni 200 osób

Geronimo
@Ecik i zimny

Nigdy hehehe za dużo powiązań rodzinnych....wiadomo ...rodzina musi zarabiać ;) na układy nie ma rady.

Tak18Nie
ave _ja
@Ecik i zimny

najpierw wyprowadźcie te zawalone na produkcji kontrakty a później czepiajcie się biÓrowych, którzy muszą świecić oczami za nierobów (nie wszystkich, są też dobrzy pracownicy) z WP.

Tak2Nie4
SVQ
@Ecik i zimny

Ludzie przestańcie sobie udowadniać kto jest ważniejszy w tej firmie. Nie bądźmy zawistni. Cieszmy się z sukcesów kolegów. Tylko taka zespołowa gra pozwoli aby ten zakład dobrze funkcjonował a w przyszłości istniał.

Jan
@SVQ

Napisałeś bardzo mądre słowa. Firma to przede wszystkim ludzie i tylko zgrany zespół może osiągać dobre wyniki i zyski, a co za tym idzie jakieś gratyfikacje finansowe dla siebie. Czy atmosferę w firmie można poprawić, tak żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu, jak myślisz?

Olimpijczyk

Kto jest za powołaniem (usunięte przez administratora)do rozwiązania nowej afery? Hehe

@Olimpijczyk

Nazwa działu: Handlowy
@Olimpijczyk

jakiej afery?

Robaczek

Fajne te podwyżki, takie niezbyt uczciwe. Złapała Cię w tym roku minimalna zakładowa? Nie należy Ci się bo przecież zwiększyło Ci się wynagrodzenie w okresie 01.01-01.06 :)

Tak14Nie1
Tymoteusz
@Robaczek

A co w tym zakładzie jest uczciwe ? ;)

Tak9Nie
Dominika
@Robaczek

Podwyżki ? przecież to jakaś jałmużna! Dobrze w tym zakładzie zarabiają tylko wybrańcy i klany rodzinne!!!

Geronimo

Buhaha wielkie halo bo ma być 5% podwyżki...wstyd. W zakładzie pracują ludzie którzy zarabiają mniej niż sprzątaczki. Prezes o tym wie... czy jest zajęty siedzeniem na Facebooku???

Wojtek

Interesowalaby mnie praca biurowa w dziale księgowym lub zakupów, ktoś może napisać jakie należy spełnić wymagania aby się tam dostać?

Karolina
@Wojtek

(usunięte przez administratora) polecam przeglądnięcie tych ofert pracy z oficjalnej strony ZMT. Obecnie rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. finansowych i Asystent ds. planowania produkcji jeżeli chodzi o prace biurowe.

Tymoteusz
@Wojtek

Musisz mieć tam już zatrudnionego wujka ewentualnie ciotkę :)

Tak10Nie
wiesiek

Na mechanicznych wprowadzono nowy system wynagradzania,30 a dla bardziej ,zaradnych"nawet 60 zl. na rękę za godzinę,nie pomyślano tylko o pracownikach ,którzy poświęcili całe swoje życie dla zakładu bo oni po prostu już nie mają siły by pracowac po 12 godzin a zarobki mają na poziomie ok. 2 tys.Nie ma pieniędzy na podwyżki,na obiecywane premie kwartalne,nawet na wypłacenie świadczeń za wczasy pod gruszą,ale są na milionowe kary tylko dla tego że ktoś podpisuje chore kontrakty gdzie z góry wiadomo że są nie wykonalne,no ale to wszystko oczywiście, wina" robotnika !!!. Panie prezesie niech się pan wreszcie obudzi bo na Tytanicu kapitan też zatonął.

Tak20Nie
@wiesiek

Nie jest źle w firmie. Gdyby było źle to nie było by kasy na latanie LOTem po Polsce.

Tak6Nie1
ZMT
@wiesiek

Na ZMT rządzi jeden wielki układ. Firma realizująca projekt Robota spawalniczego też została ukarana. A jak było z piecami na Hartowni ? Może ktoś sobie przypomnij? Pracownik fizyczny jak ma własne zdanie to zostaje ukarany (wypowiedzenie). Ludzie bierzcie przykład z pracowników LOT`U. Prezes i cały zarząd nadają się do dymisji!!!! Dziwi mnie jedno, jak w spółce Państwowej może dojść do takiego kumoterstwa. Za takie coś cierpi cały Tarnów i pobliskie okolice. Trzeba zakończyć w końcu ten Horror.

Tak32Nie
ross
@wiesiek

Już raz mieliśmy" Wiesława" Gomółkę a teraz z nory wystawia się chyba POplecznik tej mafii PO !!!

Robert

Pan Gruszecki nie rządzi ZMT i nigdy nie rządził. Prezesem jest Pan Henryk Łabędź, a przed nim był Pan Krzysztof Jagiełło za którego czasów ZMT przejęło OBRSM którego prezesem był Pan Gruszecki. Proszę swoimi wywodami nie mącic ludziom, którzy szukają tu informacji o pracodawcy, a nie o prywatnych poczynaniach jego pracowników. W żaden sposób opisywany przez Pana zachowanie Pana Gruszdckiego nie zaszkodziło negatywnie na pracowników ZMT.

@Robert

przed (usunięte przez administratora)nie pisz pan

GRuszka
@wiesiek

Wiesiu, weź kredyt i zmień pracę :)

nielot

w związku z bardzo ciężkim wypadkiem w ZMT SA w Tarnowie, wyrazy wsparcia dla pracownika i jego rodziny. pełna kompromitacja Zarządu i szefostwa firmy. może w końcu ten chocholi taniec zostanie przerwany....

Tak26Nie

Jaki wypadek?

jaki wypadek?

Dociekliwy
@nielot

A może zamiast „picia” na poligonie wystarczyło przypilnować zasad BHP i założyć okulary i kask?

Tak13Nie

@nielot

,,Nielot'' masz niepełne i nie jasne informacje uzupełnij a nie pisz plotek rozsianych po zakładzie.

@Dociekliwy

Ale jakich zasad? Takich jak przestrzega się w tej firmie? Gdzie np taka galwanizernia powinna być dawno wyłączona z obiegu

Tak12Nie

To jo
@Dociekliwy

Byłeś widziałeś jak nie to (usunięte przez administratora)żurem i nie siej płotek sam się napij i wlanij lebem w ścianę jaka zobaczysz

Pracownik na L 4
@To jo

Potwierdzam.

Zainteresowany

Wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno dostać się do pracy?

Tak3Nie1
@Zainteresowany

Nie jest łatwo... trzeba być na prawdę specjalistą, nie biorą byle kogo

Tak6Nie2
Lolek
@45

Dokładnie, wymagania jak w NASA a pensja nieco powyżej najniższej krajowej przynajmniej w crb.

Tak6Nie
Edward - prawie mistrz

Jak długo jeszcze będzie tolerowany ten prywatny folwark tego człowieka......

Tak18Nie3

Bartek

Już nie ma kasy na wypłaty. Czyli długi to nie bajki.

Tak12Nie2

anonymous
@Bartek

NIEDOPUSZCZALNA SYTUACJA! NAWET WAS NIE POINFORMOWALI! Jakby się pracownicy zebrali mogliby złożyć pozew zbiorowy

@anonymous

Jest jeszcze jedno sedno sprawy nie ma zgrania zespołu bo nie liczni stanęli a starzy robili jakby nic się nie stało czyli pracuj społecznie bez wynagrodzenia.

Lili
@Dąb37

Dokładnie powinni się wszyscy postawić i dopóki ludzie nie otrzymają wypłat nie pracują. Koniec coś za coś. W biurze napewno łącznie z prezesem dostali wypłaty. Gdzie są te miliony za przetargi które są cały czas wygrywane opisywane na pierwszych stronach gazet . To nagle dla ludzi na wypłaty nie ma ? Do gazet z tym idźcie i do telewizji

Tak5Nie1

@Lili

Odkąd pamiętam nigdy ludzie nie byli jednością całe rodziny poprzyjmowli siedzą cicho .

T.B.
@Dąb37

powinni ci za przerwanie pracy odliczyć...

Robert

Widzę, że Pan/Pani bo nie wiem do kogo piszę uprawia prywatną politykę ukierunkowaną do osoby jak pisze(usunięte przez administratora)tym samym udowadnia Pan/Pani, że oskarżenia i nawet atak na tę osobę jest nie w temacie tego forum gdyż tutaj oceniamy pracodawcę a nie robimy prywatne wyprawy do osób. Takie mioty oraz wywody również targanie na "dobre imię" mogą skończyć się w sądzie a namierzenie IP komputera to tylko kwestia czasu :) Miłego dnia

Tak4Nie3

kk
@Bartek

ciekawe co piszesz ja pracuje już tu ponad 12 lat i co miesiąc otrzymuje wypłatę

Olek
@Robert

Ewelina, ty to juz od x lat masz wyrobiona opinie. Pampersy czas zaczac przewijac a nie bawic sie w kierowika:)

Tak16Nie
@Olek

Ta osoba z kierownika awansowala na lidera, gdzies trzeba bylo upchac kogos kto nie nadaje sie na stanowiska wyzsze, koleczko gospodyn wiejskich nic wiecej.

Tak13Nie

@Pracownik

Haha no tak, kierownikiem trzeba byc z prawdziwego zdarzenia, a nie po znajomosciach tatusia.

Tak11Nie1
Stachu

Nie tylko na galwanizernii nie przestrzega się BHP ale tak samo jest na WP, tłoczni, malarni, hartownik, kuźnii i utrzymaniu ruchu. Wiadomo niema idealnej firmy pod względem BHP, ale na ZMT BHP przekracza pewne normy, wraz z niektórymi kierownikami i mistrzami bez wyobraźni, to już firmy prywatne bardziej przestrzegają BHP w obecnym czasie bojąc się konsekwencji i kontroli. Ale wiadomo że przełożeni na ZMT patrzą ino na to żeby się sami obłowić za państwową kasę, a podwładnych mają gdzieś.

Tak24Nie

@Stachu

to jeszcze na Zm sa mistrzowie i kierownicy? a ja myslalem ze tylko liderzy smieszne

Tak7Nie

@jaki

Jak nie było już gdzie pociotków upchać to trzeba było zrobić fikcyjne stanowiska tak zwanych liderów;)

Tak26Nie

Xxx

Na wydziale usług galwanicznych nie przestrzega się żadnych zasad BHP. Jakby kontrola wjechała to by to od razu zamknęli!

Tak22Nie

nielot

(usunięte przez administratora) sukces za sukcesem. ważne, że na opłatek starczyło :-)))

Tak3Nie

Spadajcie Janusze Nosacze !!!!
@nielot

UMO zaproponowało lepszą ofertę. Jak zwykle banda nierobów z biur nic nie zrobiła żeby się wybić coś lepiej. Ale tak to jest jak Wujek z Tatą załatwili ciepłą posadkę na stanowisku gdzie zawsze winę można zwalić na zwykłych szarych pracowników. Z chwilę będzie pod moim komentarzem mnóstwo odpowiedzi krytykujących mnie. Mówienie prawdy w prost boli i to bardzo. Niestety w Polsce nie jedna firma która była spółką państwową upadła właśnie przez to pieprzone kolesiarstwo. Szkoda tak wielkiego potencjału jaki posiada ZMT :(

Tak25Nie1

W zeszłym tygodniu na konta wszystkich pracowników wpłynęło po parę stówek - na święta. Taka miła niespodzianka - dzięki

antyemeryt

Jak to w końcu z tymi emerytami jest? Chcą obniżenia wieku emerytalnego ale jakoś żaden nie chce iść chociaż osiągnął już odpowiedni wiek. Szanowni emeryci dziękujemy za pracę w firmie przez tyle lat, ale już najwyższa pora na zasłużony odpoczynek.

Tak23Nie

ross

Lubię atmosferę w Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. za: Już od paru lat jestem "na "zasłużonej" emeryturce stąd o dobrej czy też złej atmosferze nie mogę nic napisać..Jedno co nie pokoi to wypowiedzi co niektórych znawcach tematów..Jest takie powiedzenie "że człowiek całe życie się uczy a ci co wszystko wiedzą są najzwyklejszymi idiotami"

TakNie1

Maciej

MAM WIELKĄ PROŚBĘ DO WSZYSTKICH PISZĄCYCH. PAMIĘTAJCIE O TYM, ŻE ZMT SA SĄ WARTOŚCIĄ O WIELE WIĘKSZĄ NIŻ AMBICJE KILKU IGNORANTÓW. JEŚLI COŚ WAM SIĘ NIE PODOBA ZORGANIZUJCIE MANIFESTACJĘ, MOŻE NIE TAKIE JAK W PARYŻU, ALE JEDNOZNACZNIE POKAŻCIE, ŻE DLA IDIOTÓW W ZAKŁADZIE NIE MAM MIEJSCA. Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ BĘDZIECIE MIELI WTEDY MANDAT DO DZIAŁANIA.

taki ktosik :)

wyssane z palca, i ta wypowiedz nie jest w temacie opinii o pracodawcy

TakNie1

taki ktosik :)

szukacie pracy w zmt? prosta sprawa: Firma szuka pracowników na stanowiska: konstruktor mechanik, konstruktor programista, monter układów elektronicznych. Pracodawca oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, ciekawą i twórczą pracę przy realizacji projektów z branży zbrojeniowej, realną szansę na rozwój zawodowy wraz z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia. Można aplikować na stronie firmy http://www.zmt.tarnow.pl/wordpress/jobs/

Tak4Nie2

radziu

piszecie o gruszkach ze nie dostajecie od razu, a ja wam mogę dac nawet za darmo z mojego sadu tyle gruszek ile udźwigniecie :P a poważnie to w każdej firmie której pracowałem gruszki były wypłacane nawet po 4 czy 5 miesiącach po przebytym urlopie wiec tu ten hejt się wam nie udal

lord kruszwil

do @Arek piszesz, że ciężko jest się wybić bo wszystkie stanowiska są już obsadzone, a może za mało się starasz?

kaczorex

@007 piszesz, że ludzie chcą się masowo zwalniać - a masz na to jakies dowody? czy to tylko zasłyszane plotki z burku gdzie informacja jak w głuchym telefonie przeszła przez 100 ust w tym 50 niedosłyszących starych emerytek :D:D:D:D

krasnal ogrodowy

a i ja tak lubię truskawki :)

Marzenka

widzę Panowie i Panie, że większość z Was pisze same bzdury bez pokrycia po to by tylko siać hejt :) większość komentarzy też nie jest tematycznym bo to jest opinia o pracodawcy a nie o pracownikach :)

ziutek

według mnie na ZMT dobrze płacą, biorąc pod uwagę wszystkie (polskie firmy, z polskim kapitałem) w Tarnowie. Nie prównujcie z TESCO czy MC Donaldem bo to nie polskie fimry:)

Karolina

@Dumny pracownik ZMT, dzięki za Twoją opinię. Mógłbyś napisać czy pracownicy mogą liczyć na bonusy w postaci premii lub szkoleń? Czy pracodawca gwarantuje pakiet socjalny w postaci dofinansowania do wypoczynku letniego lub bonów na święta? Podziel się swoim doświadczeniem. W ten sposób pomożesz innym osobom szukającym zatrudnienia. Firma szuka pracowników na stanowiska: konstruktor mechanik, konstruktor programista, monter układów elektronicznych. Pracodawca oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, ciekawą i twórczą pracę przy realizacji projektów z branży zbrojeniowej, realną szansę na rozwój zawodowy wraz z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia. Można aplikować na stronie firmy http://www.zmt.tarnow.pl/wordpress/jobs/

@Karolina

@ Niezadowolony pracownik ZM T Ludzie chcą się masowo zwalniać. Młodzi pracownicy po miesiącu dziękują za współpracę. Nie ma premii i nigdy nie będzie ponieważ jest przewaga pracowników biurowych nad fizycznymi gdzie nigdzie takiego czegoś w Pl nie ma. Szkoda że banda idiotów zniszczyła tak dobrze wyposażony zakład. Niestety ZMT idzie ku końcowi...

Tak12Nie
@007

Troszkę wiary

Tak1Nie1

abc
@Karolina

Witam, Premia jest kwartalna i uzależniona od wyników sprzedaży. Podobno ma się to zmienić w najbliższym czasie. Niestety szczegółów nie znam. Oczywiście pracodawca gwarantuje pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, jakaś gotówka na święta, zabawa mikołajkowa z paczkami dla dzieci pracowników i do wyboru: karta multi sport, basen, kino, wycieczka (ostatnio była chyba Praga), karnety żużlowe. Jeżeli chodzi o konstruktorów i monterów układów elektronicznych - pracują tak głównie młodzi ludzie. Pracownie są bardzo dobrze wyposażone. Pracodawca dopłaca do studiów (z tego, co wiem 80-90%). Jest bardzo dużo szkoleń. Dla młodej osoby (chłopaka) praca idealna.

Iksde
@abc

Haaa! Gruszkę za sierpień dostali ? A moze wiadomo kiedy będzie? Nie? Ok...

@Iksde

Nie dostaliśmy czekam już ponad miesiąc i nic .

Jan
@abc

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Zakłady Mechaniczne. Co napisałbyś o atmosferze w firmie i relacjach między współpracownikami? Uważasz, że są dobre? Z twojej wypowiedzi wynika, że pakiet socjalny jest dosyć mocno rozbudowany. Czy szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe są oferowane tylko młodym studiującym pracownikom, czy osoby starsze stażem tez mogą na nie liczyć? Na stronie http://www.zmt.tarnow.pl/wordpress/en/jobs/ nie ma żadnych ofert pracy. Mógłbyś napisać kilka słów o obecnych rekrutacjach?

alonso
@007

Jeżeli zmniejszająca się ilość pracowników fizycznych jest spowodowana automatyzacją to tylko przyklasnąć takiemu zakładowi, bo o to chodzi, żeby automatyzować co się da.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. - Tarnów

Chcę opublikować:

Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.