counter
2 94 343 5 1
I am

Zarobki na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o wp Cnc. 2860 brutto najniższa jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie pewnie 3000 na początek dostanie max myślę jest kolo 4500 brutto .Do tego dochodzi druga maszyna 1200 brutto. Polecam młodym osobą jeśli chcą się czegoś nauczyć. Bardzo duża różnorodność detali . Nowoczesne maszyny 3 4 5 osi . Różne sterowania .Nowoczesne sondy pomiarowe . Różnorodne narzędzia. Pomocni koledzy i mila atmosfera . Chcąc się czegoś nauczyć trzeba przez jakiś czas się poświęcić nie patrząc na pieniądze, z doświadczeniem później będzie łatwiej . Pozdrawiam

Tak3Nie1
asd Nowy wpis
@I am

Potwierdzam pracowałem na 2 maszynach - średnio mi wychodziło niewiele ponad 3k na łape. praca bezstresowa wręcz monotonna i żmudna ;)

Mario Nowy wpis
Kandydat
@I am

Witam . Widzę że ktoś jest tu zorientowany w zarobkach . Ile można zarobić jako spawacz ?

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Witam, gdzie polecacie uderzyć do pracy z kilkuletnim doswiadczeniem z ZMT na stanowisku produkcyjnym (monter)?

QSL

W biurowcu część osób nie ma zbytnio co robić bo zajmuje sie głównie plotami. Niech przełożeni przyjrzą się temu. Pozbycie się zbędnych darmozjadów to oszczędności dla firmy.

Tak21Nie2
Janka
@QSL

Ogólnie przerost biurokracji to domena współczesnych czasów ale tam faktycznie można byłoby się przyjrzeć większości etatów.

Tak10Nie1
SVQ Nowy wpis

Tych czekających na emeruturę jest może dwóch, góra czterech a co z pozostałymi?

Wojtek

Mała kasa jak za tak ciężką pracę, spotkałem się z nieżyczliwością i wrogimi spojrzeniami niż jakąś pomocą, samozwańczy kierownik, co chwilę zaznaczał jaką funkcję piastuje tak jak by chciał się dowartościowć albo bał się że go ktoś wygryzie. Kierownictwo zamiast wspierać i pomagać to zajęte plotkami i kawą a pracownik musi czekać aż ktoś podpisze dokumenty. Sam znałem przypadki gdzie kiero nie przedłużył umowy kompetentnej osobie a wybrał z kandydatów "żółtodzioba" bez odpowiedniego wykształcenia i kompetencji tak jak bałby się konkurencji ze ktoś okaże się bardziej kompetentny od niego. Ogólnie zapach i lokalizacja bardzo depresyjne. Wybrałem inną firmę i to był dobry wybór.

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Praca

Czy w chwili obecnej są przyjęcia na Zakłady Mechaniczne? Jeżeli tak to na jakie stanowiska.Czy to prawda że trzeba mieć 21 lat? Dziękuję za informację

Zmt
@Praca

Jeśli chodzi o oferty pracy to proszę szukać na stronie internetowej ZMT. Firma taka jak ZMT która działa na podstawie koncesji na wykonywanie działalności gospodarczej związanej z wytwarzaniem i obrotem uzbrojenia opiera sie o ustawę czyli wymóg prawny i zapisy ustawy mówią o wieku osob mogacych mieć styczność z bronią. W tym momencie jest to 18 lat, plus nienaganna opinia KP, wypis z KRK, badania psychologiczne.

Sebo

Ile nowi pracownicy fizyczni mają brutto na miesiąc i jakie są dodatki.

Maniek
@Sebo

Jak np trenujesz prezesa na siłowni to sporo i z przeniesieniem nie ma problemu a jak nie to 2600 brutto

Sebo
@Maniek

Wygląda to bardzo mizernie na rękę niespełna 2tys wyjdzie są jakieś plusy by starać się pracę?

@Sebo

Jasne, że są plusy. Wstając codziennie rano do pracy będziesz z dumą na twarzy maszerował, uśmiechał się życzliwie do kolegów po drodzę i wiedział, że to kolejny, piękny dzień który dał Ci szanse pracować w najlepszej firmie w Tarnowie(albo nawet w małopolsce!). Po 8h CIĘŻKIEJ ale jakże produktywnej pracy, stwierdzisz - "To jest to! Chcę zmieniać ten świat na lepszy pracując w ZMT". I już nigdy nie pomyślisz że gdzieś może być lepiej, a kolegów odchodzących z ZMT do innych zakładów pożegnasz ironicznym uśmiechem i pożyczysz im "powodzenia" :)

Tak6Nie
Daro
@78

Już nie jeden mówił że ma w (usunięte przez administratora) ten zakład i się zwalnia poszedł i po jakimś czasie wracał z podkulona kita i przepraszał

Maciek
@Daro

Daro a wiesz kto tak robił ludzie którzy nie mają pojęcia o niczym ludzie z maszyn np którzy mają napisane programy narzędzia podane jak na tacy ,ludzie którzy nie mają pojęcia o pracy na danym stanowisku idą do innej firmy i zderzają się z rzeczywistością nie mówię tylko o CNC jest pełno takich ludzi

Xyz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 63 dni.

Ja mam pytanie do pracowników czy ktoś już dostał wczasy pod gruszą? Bo trzy miesiące i cisza ,chyba prezes chce powtórki z września jak nie było wypłaty i przyszedł pod kołowrotki i mówił że myślał że jesteśmy rodziną ,jak dalej tak będzie to z opini innych będzie powtórka z rozrywki bo wszystko wszystkim ale tyle czekać to lekka przesada nie ma kasy to zlikwidować ZFŚS i tyle

Tak3Nie1

Co jaki okres czasu w Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

@Pytanie

Ubiegać się można codziennie :)

@Pytanie

Tak jak kolega napisał możesz codziennie ale szansę są jak w lotto hehe ,powiem ci tak jak jesteś młody chcesz trochę doświadczenia złapać to ok ale jak już masz doświadczenie to nie pchaj się tam inna sprawa jak nie masz doświadczenia ale masz ciocię albo kogoś z rodziny to i bez doświadczenia można się załapać i dobre pieniądze zarabiać a podwyżkę możesz i bez znajomości dostać ale to grosze o większe pieniądze to raczej dobrym przepływem informacji musisz się starać :) chyba wiesz o co chodzi heh

Hokuspokus
@Xyz

A do kogo można wysyłać CV jak się nie ma znajomości? Jaka jest realna szansa że w ogóle spojrzałem na CV osoby, która nie ma znajomości w ZMT?

@Hokuspokus

Na stronie zmt są dodawane ogłoszenia czasem też na tarnowiak.pl i tak jest mail i wysyłasz CV

Hokuspokus
@Xyz

Dzięki, ale moje pytanie nawiązywało do komentarza wyżej, który sugerował że do ZMT można się dostać głównie po znajomości. Moje CV zostało wysłane do ZMT kilkukrotnie, nie została przesłana żadna odpowiedź zwrotna, nawet na wiadomość z zapytaniem czy są aktualnie prowadzone rekrutacje. Dlatego pytam też o realną szansę że ktoś spojrzy na CV osoby, która nie ma znajomości w takim miejscu jak ZMT

@Hokuspokus

Państwówka rządzi się swoimi prawami. Jak masz kogoś kto pracuje w ZMT to daj mu CV i poproś żeby cię polecił kierownikowi. Inaczej mozesz wysyłać cv paletami i wątpię, że to pomoże. Pozdrawiam

Mik
@Xyz

Jak z rodziny jesteś to nie ważne jest wykształcenie czas pracy itd. Tam możesz po zawodówce zostać asystentem dyrektora zresztą chyba on sam też jest nie za wiele lepiej wykształcony.

Fik
@Mik

Łatwo pisać bzdury. Podaj przykład: wydział, który asystent, który dyrektor.

Tak1Nie3
Robert

Pytanie ile się czeka na wypłatę tak zwanej gruszy bo z tego co wiem a jak się mylę to proszę mnie poprawić to pieniądze powinny zostać wypłacone zaraz przed lub zaraz po zakończeniu urlopu a ja coś długo czekam i cisza

Kierownik WP

Chciałbym uspokoić zaniepokojonego pracownika że zostałem dopuszczony do pracy przez lekarza POZ i jestem zdrowy. Uważam że jeżeli nie rozumie Pan przebiegu chorób układu oddechowego to nie powinien Pan pisać że jestem chory. Dodatkowo chciałbym poinformować że jako osoba odpowiedzialna po stwierdzeniu pierwszych objawów choroby skontaktowałem się z lekarzem który przeprowadził szczegółowy wywiad chorobowy, gdzie stwierdził typ choroby i wyznaczył odpowiednio długi czas zwolnienia potrzebnego do mojego wyzdrowienia. Oczywiście zastosowałem się do zaleceń i po przeprowadzonej kontroli zostałem dopuszczony do wykonywania obowiązków służbowych. Gdyby cokolwiek świadczyło o zakażeniu koronawirusem już byłbym na kwarantannie lub w szpitalu, a nie po przeprowadzonej kontroli lekarskiej zostałbym dopuszczony do pracy. Na przyszłość proszę w pierwszej kolejności zwyczajnie zapytać o mój stan zdrowia, a nie insynuować choroby. Oczywiście również chciałbym bardzo podziękować że tak wielką uwagę przykuwa mój stan zdrowia. Życzę miłego dnia i dużo pogody ducha.

TakNie2
Olek
@Kierownik WP

Lekarz POZ to lekarz rodzinny skoro wyznaczył odpowiednio długi czas zwolnienia potrzebnego do wyzdrowienia to coś było na rzeczy. Skoro w treści jest napisane "po przeprowadzonej kontroli zostałem dopuszczony do wykonywania obowiązków służbowych" to wcale nie znaczy że jeżeli dopuszczony to całkiem zdrowy. Zalecam przeprowadzenie badań ale nie u lekarza rodzinnego tylko u specjalistów bo szkoda pracowników narażać. Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia a nie dopuszczenia.

@Olek

Nie jestem lekarzem ani pracownikiem służby zdrowia ale tak się zastanawiam czy od momentu ogłoszenia na terytorium RP epidemii nagle wszyscy alergicy ,wszystkie osoby astmatyczne i z przewlekłymi chorobami układu oddechowego wyzdrowiały ? Nie bronie kierownika i nie jestem jego kolegą ale na miłość boską ludzie to teraz jak będę chciał kichnąć na hali to będę biegł po 5 minutową przepustkę żeby móc zrobić to na zewnątrz bo inaczej zostanę zlinczowany ,myślę że kierownik doskonale wie że gdyby był chory i narażał pracowników to zostałyby później wyciągnięte odpowiednie konsekwencje czy to służbowe czy inne ,wiem każdy się boi ale jak nie zaczniemy chociaż trochę podchodzić do tego z zimną głową to myślę że poradnie zdrowia psychicznego będą pękać w szwach,pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

TakNie

Witam, Pracuję w firmie od kilku lat, atmosfera przyjazna, ludzie w miarę uczynni. Wynagrodzenia systematycznie rosną. Jest możliwość doksztalcac się, firma zwraca CZEŚĆ poniesionych kosztów, u prywaciarza o takie bonusy bardzo ciężko. Pozdrawiam

TakNie2
Lola
@Pracownik

O jakim odkształceniu mówisz, podaj konkrety, jaka jest pensja bo z tego co ludzie piszą to nie za atrakcyjną.

Jan
@Lola

Jest możliwość dofinansowania do studiów, szkoleń itp. Wynagrodzenie jak dla mnie ok, nie ma co narzekać, ludziom zawsze jest mało.

klient

Nie pozdrawiam pracownika Maćka z magazynu przyjęcia usług na galwanizernię. Jest bardzo niemiły dla klientów, jak i zwróciłem uwagę również dla pracowników mechanicznych. Takie osoby nie powinny obsługiwać klientów, sam muszę rozładowywać jak i załadowywać ciężkie metale do auta. Swoją pracę wykonuje tak jakby z łaską dla klienta. W mojej firmie z pewnością taka osoby by nie pracowała. Pracownik jest dla klientów, a nie odwrotnie.

Tak21Nie
Zainteresowana

Dzień dobry, chciałam zapytać się jak wygląda proces rekrutacyjny w ZTM? Wysłałam ponad miesiąc swoje CV i nie otrzymałam do tej pory żadnej odpowiedzi a oferta nadal na stanowisko, które aplikowałam jest dostępna.

Ferdek
@Zainteresowana

Jak do biura, to już dawno przyjęli kogoś po znajomości. Przecież tu więcej jest biurowych jak pracowników fizycznych.

@Zainteresowana

Nawet nie wiesz gdzie aplikujesz, dlatego nie ma odzewu. ZMT a nie ZTM Kierownicy konkretnych działów kontaktują się tylko z tymi którymi są zainteresowani. Co prawda większość zatrudnionych z ostatnich lat to rodzina i znajomości, ale są jeszcze kierownicy którzy unikają takich pracowników przy rekrutacji

@Zainteresowana

Wysyłasz CV na kadry. Jeżeli dany dział szuka pracownika CV przesyłane jest do kierownika działu. Ten po wstępnej weryfikacji kontaktuje się jedynie z tymi którzy przeszli wstępną weryfikację i umawia się na rozmowę.

Maszynisty

My pracownicy, którym bardzo zależy na firmie i własnym rozwoju stanowczo sprzeciwiamy się przedłużeniu umów osobom na emeryturze!!! Tylko wprowadzają zamieszanie i złą atmosferę. Dajemy słowo, że poradzimy sobie bez nich.

Tak11Nie
SVQ
@Maszynisty

Pamiętaj który to piszesz, że też kiedyś też będziesz stary i będziesz przeszkadzał młodym .....

Tak1Nie7
Do SVQ
@SVQ

Może Pana/Panią zaskoczę, ale jak osiągnę wiek emerytalny to nie będę zajmował miejsca osobom młodszym, w wieku produkcyjnym. Stanowisko podtrzymuję, że nie będę im przeszkadzal w pracy, będą młodsi, silniejszy umysłowo i fizycznie. Ktoś tu chyba pomylił życie zawodowe z życiem osobistym... bardzo szanuje osoby starsze, należy im się odpoczynek po ciężkim życiu pracy.

Tak8Nie
SVQ
@Maszynisty

Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale pewnie ok.30. Zapewnianie, że tak będzie nie ma dziś żadnej wartości. Bo z czasem będzie przykro, że trzeba już odejść na bok i wtedy się okaże. Niestety ja tego nie sprawdzę więc równie dobrze moze to byc prawdą jak i kłamstwem.

Szaraczek

Nie pozdrawiam pracowników przyjmujących delegację z Warszawy. Rozdawanie buziaczków jednocześnie śmieszkując z zarządzenia o ograniczeniu kontaktow fizecznych jest delikatnie mówiąc nie na miejscu.

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 155 dni.

Dzień dobry, Na jaką pensje początkową może liczyć konstruktor elektronik a na jaką monter elektroniki? Czy umowa jest na pełny etat czy są jakieś machinacje w tej kwestii? Pozdrawiam

Klucznik

Mam pytanie czy jak zbiorę wszystkie klucze jakie mam w domu i przyniosę prezesowi to też będę mógł zostać pracownikiem kluczowym czy bez przynależności do solidarności się nie da?

Tak9Nie1
@Klucznik

Związki zawodowe nie decydowały o tym kto jest kluczowym pracownikiem. Jak widać głuchy telefon świetnie działa. Pozdrawiam

TakNie5
Klucznik
@Obiektywny

Szkoda też że związki zawodowe nakłaniają nowych pracowników do wstąpienia w ich szeregi ,chętnie pobierają opłatę a jak pracownik o coś poprosi choćby o 100 zł podwyżki to żaden z was nawet nie kiwnie palcem to też głuchy telefon ?

Tak5Nie1
@Klucznik

To po co wstępujecie w szeregi związków zawodowych? Wiadomo nie od dziś że związki zawodowe załatwiają podwyżki i inne profity swoim rodzinom i znajomym.

Tak2Nie1
@Obiektywny

Zapomniałem dodać. Dlaczego od razu zakładasz ze należę do związków pisząc "was"? Nigdy nie należałem i nie zamierzam.

Xyz

Miejsce fajne do nauki dla młodych, posiedzieć rok, max dwa lata i uciekać. Atnosfera ok. Na dłuższą mete szkoda zdrowia i nerwów. Wszechobecny nepotyzm i kumoterstwo. Zwyklego pracownika nikt nie doceni choćby stawał na głowie. Wynagrodzenie jak na Tarnów na przyzwoitym poziomie. Pozdrawiam

Robert

Witam to co napisze pewnie wielu osobom się nie spodoba ale to czego się nauczyłem przez rok w tej firmie to klamac i dużo plotkować ,jestem pracownikiem fizycznym ale z wykształcenia myślę że lepiej niż niektórzy w tym ładnym budynku i nie pisze tego jako przechwałki tylko chce uświadomić ludzi z ładnego budynku że nie kazdy z produkcji ma wieczorowa zawodówkę.Jak zaczynałem czyli jakieś dwa lata temu bylo nawet ok ale po czasie wiem że zarabiam 2600 brutto jak 3/4 zakładu to taka standardowa gadka do tego wiem co z kim i gdzie raz na jakiś czas wypadnie jakaś afera która zyja całe zakłady jak ostatni w CBR ale co zrobic popatrzyć pośmiać się i tyle konsekwencji żadnych bo i po co ,jeżeli ktoś jest chętny pracować za kiepskie pieniądze bez znajomości oczywiście bo z to można niezła kasę wyciagnac do tego lubi plotki i małe lub większe afery i jak mantra będzie powtarzał 2600 to ok inaczej bez znajomosci nie ma szans na rozwój i podwyżkę :) na całe szczęście mogę powiedziec że już tam nie pracuje

Tak16Nie1
@Robert

Moim skromnym zdaniem gadanie głupot. Pracuje z 5 lat, miałem kilka awansów i podwyżek, z wypłaty jestem zadowolony. Nie mam żadnej rodziny ani znajomości na zakładzie. Po prostu chce mi się pracować, a nie gonić za aferami i plotkami. Pozdrawiam.

Tak9Nie14
Kamil
@W

Dobrze wiedzieć, że mimo wszystko są szansę na to, aby móc awansować na wyższe stanowisko. To na pewno ważna informacja dla osób, które stawiają w pierwszej kolejności na swoją karierę zawodową. Mógłbyś dodać, czy w trakcie zatrudnienia istnieje możliwość, aby za pośrednictwem pracodawcy rozwijać swoją wiedzę i umiejętności? Mam tu na myśli ewentualne kursy i szkolenia, które organizuje pracodawca.

@Kamil

Oczywiście, sam osobiście byłem na około 10ciu takich kursach czy szkoleniach. Zakład pracy także organizuje wraz z Politechniką Krakowską studia podyplomowe dla pracowników w tematyce związanej z naszą produkcją. Tak jak pisałem wcześniej potrzeba tylko chęci :) Jak ktoś wiecznie narzeka to zostanie przy narzekaniu. Żeby coś dostać, trzeba coś dać od siebie. Dużo osób w firmie o tym zapomniało, albo o tym nie ma pojęcia. Pozdrawiam :)

Tak5Nie8
error
@W

He He He :) Twoim skromnym zdaniem? Człowieku z czego ty jesteś zadowolony ? Z wypłaty ? He he . Po samym wpisie widać , że jesteś kimś podstawionym. Pracowałem w tym zakładzie kilka lat. Niestety nie ma możliwości wybicia się !!!!! Zarząd dalej żyje komunizmem. Więc co tu dalej gadać ? Chce Ci się pracować ? Czy ty wiesz co to praca ???? Raczej nie !!!!

Tak7Nie3
@error

Żeby nie było że jestem podstawiony :) Nazywam się Szymczakiewicz i obecnie pracuje w TR. Tak jestem zadowolony z wypłaty i ze szkoleń. I wiem co to praca paproku. Chcesz to podejdź do mnie to pogadamy na ten temat. Pozdrawiam

Tak4Nie3
@error

Dodam, że gdy zaczynałem prace na ZMT ponad 5 lat temu w dziale TT miałem stawkę mniejszą niż operatorzy na maszynach. Pozdrawiam

@W

Wojciechu a brat to nie rodzina?

@Robert

No tak. Tak bardzo mi we wszystkim pomógł :) Dobrze wiesz co mialem na myśli piszac tamtego posta. Tymczasem kończę z wami rozmowę bo do niczego ona nie prowadzi. Pozdrawiam

uwolnic_barabasza
@Robert

Spokojnie, już za cztery lata będziecie zarabiać 4 K brutto jak 3/4 zakładu.

Tu Brat
@Robert

No powiem Ci że mnie robawiłeś stasiu :D no gdyby nie On to bym tu nie pracował powiem Ci, rusz (usunięte przez administratora) na kursy zrob cos ze swoim zyciem to zejdziesz z manualnych. ps. jak można poniżac sie do tego stopnia żeby tutaj anonimowo wypisywać swoje żale :D

Tak1Nie2
error
@W

Po Pierwsze Panie Szymczakiewicz proszę się do mnie odnosić z kulturą. Nazwanie mnie "paprokiem" jest nie na miejscu. Może jak się kiedyś spotkamy to powie mi to Pan w oczy, chyba że Pan nie posiada odwagi tak jak i kultury osobistej. Niestety do Pana nie podejdę ponieważ nie pracuję już w tym postkomunistycznym zakładzie. Jedyne czego żałuję to, że w ogóle tam kiedykolwiek pracowałem. Skoro Pan awansował bez znajomości to gratuluję. Tylko ciekawe jak ? :) Jedno pytanie do Pana , czy ma Pan czyste sumienie wobec współpracowników?. Pozdrawiam

Tak6Nie1
lolek
@Robert

Gdzie ty tyle zarabiasz 2600 brutto? Mi zaproponowali 2300 brutto z małym hakiem, czyli niewiele więcej niż najniższą- 1750 na rękę a dodam że mam doświadczenie i odpowiednie kwalifikację. Od nowego roku 2600 to będzie najniższa krajowa więc nie urywa.

Pawel
@lolek

2600 brutto i ktoś za tyle pracuje tam? A ile wynoszą dodatki za nocki, premie, dodatki zmianowe itp.? zarabia ktoś z was z dodatkami bez nadgodzin 3300netto chociaż? ile lat pracy w zakładzie - stanowisko.

Piotr
@Pawel

Mnie tez interesuje kwestia finansów. Jeżeli ktoś mógłby odpowiedzieć jaka jest możliwość dorobienia do wypłaty poprzez branie nadgodzin, będę wdzięczny.

Lol
@error

Pan szymczakiewicz zrobił karierę na pod...pracowników i lizaniu d.. panu b I dalej karierę robi

Jacek
@Robert

Naprawde piekna polszczyzna. Piekna????

ross
@Robert

Ten wpis to nic innego jak oświadczenie "porzuconej" panny / chłopca.. No to napracowałeś się i pewnie za rok w nowej pracy będzie podobnie hi,hi,hi. Ten schemat niezadowolenia jest POwielany przez "niektórych" z określonej opcji...

TR

Chcemy odejścia i zmianę nieudolnego kierownika który nie załatwi dla nas ani podwyżek, ani materiału, ani narzędzi do pracy, niech odejdzie na emeryturę z honorem.

Tak14Nie2
Ja
@TR

O kim mowa

Ferdek
@TR

Sami sobie jesteście winni. Od czego są związki zawodowe, które powinny walczyć o pieniądze dla pracowników. Wygląda to tak jakby ich nie było. Idą i się na wszystko zgadzają. Chyba, że im więcej płacą, to co będą się starać. płacąc wam Ok. 3400 brutto, gdzie niektórzy mają staż pracy około 30-40lat. Zakład produkujący broń i stawki dla pracowników wahają się od 2600 do 3400 brutto. Pracownicy powinni godnie zarabiać od poniedziałku do piątku, a nie prosić się o soboty, żeby sobie coś dorobić. Teraz i to ukrócili. Ja rozumiem soboty dla pracowników fizycznych, bo trzeba wykonać jakieś zaległości, ale osoby z biura?! Pogłoski chodzą, że będzie 5% podwyżki, czyli dla pracowników fizycznych to ok. 150zł brutto. To mają być podwyżki? Za 2 lata zrównamy się z Najniższa krajową.

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
2/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • J. Kochanowskiego 30