Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.

Opinie o Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.

Paweł Nowy wpis

Kiedyś zakład państwowy,tj. dobrze się pracowało bez narzekania tylko trzeba chcieć pracować nie za dużo marudzić

Dzień dobry. w ofercie dla kierowcy ze strony piszą, że wymaga się prawa jazdy kat. B, C+E, przy czym w treści piszą także o szkoleniach. Jakich konkretnie, czego jeszcze mogą dotyczyć? Zastanawiam się czy jakieś inne uprawnienia są możliwe do zrobienia w trakcie zatrudnienia?

Kuba Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Witam . Czy potrzebują ludzi na produkcję? I jakie godziny pracy na produkcji?

Dzień dobry. chyba nie widzę opinii z ostatniego czasu, która by dotyczyła tego stanowiska ale na głównej stronie jest wystawione ogłoszenie dla pracownika ochrony. Widać przy nim co prawda marcową datę, ale wygląda na dostępne. czy w praktyce tak właśnie jest? interesuje mnie opis warunków pracy. dodatkowo możecie opisać ten pakiet świadczeń socjalnych z opisu?

Andrzej - były pracownik

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A w Poznaniu to nie tylko chluba Wielkopolan ale i ważne zaplecze dla Sil Zbrojnych RP. Zakład nowoczesny świetnie zarządzany opisywany często w mediach społecznościowych: (usunięte przez administratora) BRAWO!

L

Dziś miałem wielki zaszczyt a zarazem przyjemność wysłuchać syna mojego mentora i dobrego mądrego człowieka jakim był Andrzej Bitner . Stanowisko prezesa to mało dla tego człowieka.

Jakie jest podejście pracowników do kierownictwa w Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.

Kandydatka

Podejście do kierownictwa? Myślałam przez moment ze ktoś pytanie podwójnie wrzucił. Czemu nikt w zasadzie nie odpowiada? Mój partner kiedyś interesował się praca jako spawacz, w tym obszarze jak można ocenić relacje z kierownictwem?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.?

EŁKA

Widziałem ogłoszenie o pracę kierowcy C+E proszę mi powiedzieć czy jest możliwość sfinansowania takiego prawa jazdy

@EŁKA

Mnie tez teraz to zaciekawiło, zastanawiam się jednak przy tym czy wtedy nie byłoby trzeba czegoś podpisać? Myślę o umowie lojalnościowej, czy one w ogóle występują? jeśli tak to czy ktoś opisałby ich zasady tak dla jasności już?

Kzk

Na jaka stawkę może liczyć spawacz?

ZM
@Kzk

To tylko na rozmowie o pracę się dowiesz jeśli zadzwonią po wysłaniu CV. Ogólnie na temat zarobków ciężko coś się dowiedzieć kto ile tu zarabia

Harry
@Kzk

A są wogóle przyjęcia do pracy na chwilę obecną?

@Harry

A co z tymi ofertami na stronie? one są tylko takie poglądowe jednak? Wyżej ktoś pisał, że o kasie słabo się tu rozmawia, a z czego to wynika? każdy ugaduje już na starcie inna kwotę? Na co w razie czego patrzą?

LM

Z tego wynika ze są to oferty poglądowe po wysłaniu CV żadnego odzewu.

MW
@LM

Do mnie się odezwali, więc poprostu może Twoją ofertą nie są zainteresowani. Zresztą z tego co widzę to przy każdej ofercie jest napisane, że kontaktują się z wybranymi kandydatami.

@MW

A na jakie stanowisko aplikowałeś?

@MW

A po jakim okresie czasu od wysłania CV się do ciebie odezwali? Czy rozmowa o pracę jest jedynym etapem rekrutacji? Wszystkie warunki zatrudnienia są jasno omówione podczas rozmowy?

Baran

Jakie badania musi przejść pracownik wzm Poznań.

Jan
@Baran

Komisja lekarska która składa się z kilku lekarzy specjalistów

Majka

Cześć przejrzałam ogłoszenia i znalazłam ofertę na stanowisko pracownik działu kadr i płac. Jestem zainteresowana tą ofertą. Czy ktoś może coś powiedzieć ile osób tam pracuje i czy jest tam stała ekipa czy rotacja na to stanowisko? Jak wygląda wynagrodzenie? Czy można liczyć na dodatkowe benefity?

Mario

W jakim systemie zmianowym i godzinach pracuje się na produkcji ?

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Tokarz w Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

BoNo

Praca w ochronie. Ktoś coś wie? Zmiany, godziny itd?

Wspaniały zakład wzm 5 możliwość rozwoju zawodowego i coś więcej śmiało można pracować przy chęci do pracy.Nigdy nie narzekałem.Pozdrasiam wszystkich zainteresowanych i załogę

@Paweł

Jak pracowałeś za biurkiem za stałą pensję to nie narzekałeś. Na produkcji już tak różowo nie jest. Praca na akord co jest jeszcze do zaakceptowania , ale niestety ciągle tej pracy brak i potem rzucanie ludzi po krzakach za najniższą stawkę...

Jan

Jakie godziny pracy są na produkcji?

Rafi

Popieram jest super tylko więcej pracy do chęci.

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda rekrutacja na stanowisko kierowca C+E? Jak wg wygląda praca ile godzin i jak to wygląda płacowo?

Hipotetyczny pracownik

Cześć! Przejrzałem oferty pracy w zakładzie i uwagę moją przykuło stanowisko elektromechanika. Czy jest ktoś, kto by przybliżył mi mniej więcej obowiązki na danym stanowisku? Obecnie pracuję w Solaris Bus & Coach uruchamiając na codzień pojazdy z różnymi napędami (od diesli, CNG po elektryki czy wodorowce), więc doświadczenie w branży automotive można powiedzieć, że posiadam. Chciałbym bliżej poznać obowiązki i zakres pracy danego stanowiska, a także poznać realia zarobkowe i możliwości rozwoju. Czy praca odbywa się w systemie jednozmianowym, dwuzmianowym czy czterobrygadowym? Chętnie skontaktuje się w wiadomości prywatnej (SMS, poczta, Messenger etc.). Pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 16 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.