Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.

Opinie o Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda rekrutacja na stanowisko kierowca C+E? Jak wg wygląda praca ile godzin i jak to wygląda płacowo?

Hipotetyczny pracownik

Cześć! Przejrzałem oferty pracy w zakładzie i uwagę moją przykuło stanowisko elektromechanika. Czy jest ktoś, kto by przybliżył mi mniej więcej obowiązki na danym stanowisku? Obecnie pracuję w Solaris Bus & Coach uruchamiając na codzień pojazdy z różnymi napędami (od diesli, CNG po elektryki czy wodorowce), więc doświadczenie w branży automotive można powiedzieć, że posiadam. Chciałbym bliżej poznać obowiązki i zakres pracy danego stanowiska, a także poznać realia zarobkowe i możliwości rozwoju. Czy praca odbywa się w systemie jednozmianowym, dwuzmianowym czy czterobrygadowym? Chętnie skontaktuje się w wiadomości prywatnej (SMS, poczta, Messenger etc.). Pozdrawiam!

Ert

No a co z podwyżkami dla pracowników ?? Wielkie chwalenie się rekordowymi obrotami zakładu a dla robotników jak zwykle nic??

@Ert

W jaki sposób dochodzi do tego całego chwalnie się? Sa tu jakieś konkretnie dni w których dochodzi do podsumowania wyników i przedstawienia ich osobom zatrudnionym? i co z tymi obrotami o ile są większe? i z jakich przyczyn udało się je polepszyć?

Kiedy dostaniemy podwyzke? Ogloszono w grudniu chyba 300 milionow. Dlaczego nie dostalismy jeszcze podwyzki? zwiazki zawodowe cos z tym zrobia?

Sok

Ogarnij się człowieku, widać że firma kwitnie a Ty przywołujesz tego typu informacje na potrzeby podwyżki? Ciesz się, że masz co i gdzie robić, choć z takim życzeniowym podejściem wątpię czy warto...

@Sok

No a po czym konkretnie teraz widać, że tak kwitnie? I jaki jest ewentualny efekt skoro nie w postaci podwyżek, o które pytał?

@Grażyna

Chociażby na podstawie dużego kontraktu, który został podpisany: https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/czolgi-k2-beda-serwisowane-remontowane-i-produkowane-w-wzm-poznan; gdyby firma nie rozwijała się w takim tempie i zakresie to te zadania nie byłyby realizowane w WZM; to pokazuje przede wszystkim właściwe zarządzanie; kosztowne modernizowanie zakładów jest niezbędne aby zdobywać kolejne zamówienia, zapewnić pracę swoim ludziom i budować markę na świecie!

@Sok

O dzięki za informację odnośnie tego kontraktu. To jak ostatecznie pracownicy na to zareagowali? Jaka zarobkowa perspektywa przy tym sie szykuje?

@Grażyna

Właściwie, z zaufaniem do osób zarządzających firmą, którzy od lat spełniają oczekiwania pracowników i oczywiście klientów... trudno powiedzieć, myślę że zarobki nie będą umniejszane, bo powodów ku temu nie ma

Lakiernik

Widziałem ogłoszenie na lakiernika czy szukają proszkowego czy na mokro?

Przemek

Byłbym zainteresowany pracą na lakierni. Czy ktoś może przybliżyć jak się pracuje, np. pod presją czasu? Współpraca z kierownictwem, z majstrem i pracownicy między sobą? Na zmiany? I oczywiście jakie pieniążki można zarobić? Da się wyżyć? Pozdrawiam

Emerytowany

Bez odniesienia staży odchodzą nowi przychodzą.

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A to nie tylko wspaniała historia wsparcia od wielu lat techniki wojskowej, podnoszenia utechnicznienia Sił Zbrojnych RP w najnowsze technologie i technikę ale i super nowoczesny świetnie zarządzany zakład zbrojeniowy w ramach PGZ. Śmiało można powiedzieć, że bez WZM S.A. nie ma polskiej zbrojeniówki. Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. (Grupa PGZ) Spółka definiuje i wyznacza kierunki rozwoju przemysłu zbrojeniowego w zakresie sprzętu pancernego. WZM S.A. stanowią wzór dla spółek z GK PGZ S.A. pod względem standardów obsługi pancernych pojazdów gąsienicowych – nie tylko co do jakości realizowanych prac, ale także ich terminowości. Wielka przyszłość przedsiębiorstwa związana jest z czołgami :Abrams, K2 oraz Leopardami (usunięte przez administratora)

Starością ? kogo bo na pewno nie WZM S.A. to bardzo nowoczesny zakład a dlaczego odpowiedź brzmi tutaj : http://pressmania.pl/polska-zbrojeniowka-w-natarciu-koreanskie-czolgi-i-armatohaubice-bedziemy-produkowac-w-poznaniu-i-gliwicach/

Grażyna

Dlaczego o tych nagrodach cały czas tu wspominacie i to bez jakiegoś konkretnego rozwinięcia? Jakie macie na myśli? Firma coś obecnie rozdawała czy to jakaś metafora i kandydat i tak nie załapie?

Hubert

Pracownik DJ - kontroler, na jakie zarobki może liczyć?

W tym roku szukali pracowników gospodarczych, ktoś z pracowników orientuje się jak warunki na tym stanowisku? Warto aplikować? :)

Tadeusz K.

Nagradzacie się nawzajem .Do wiadomości

Pgz

A są jakieś nagrody i kto je przyznaje .

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.?

Jak najbardziej

@Nowy

To fajnie. A są takim osobom organizowane jakieś szkolenia / kursy? Albo chociaż jest ktoś kto pomaga na początku?

Cis
@Monika

Są obowiązkowe szkolenia i do tego sa przydzielone osoba które pomagają (tzw. Prowadzący)

@Cis

To po prostu pracownik czy ktoś wyszkolony do tego? pytam, bo ciekawa jestem jak czas tej osoby w takiej sytuacji mógłby być wynagradzany

Klotylda

O wielki ...przykładzie dobrej atmosfery , blasku piękna ,mądrości i dobrego wychowania .Ideale zaistnienia.

Natalka

Dom Pomocy Społecznej.

Elżbieta
@Natalka

Nie rozumiem, co to znaczy? Jak coś masz do firmy, to weź no napisz wprost, nie dość, że człowiek nic nie wie, to jeszcze musi rozkminiać jakieś aluzje...

Emeryt

Przegrzaliśmy mózg u szefa . Przegrzaliśmy i o starych latach zapomnieliśmy .

Andrzej - emeryt WZM S.A.

O tm warto wiedzieć ! Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A to najlepsi z najlepszych - duma Wielkopolan. "Śmiało można powiedzieć, że bez WZM S.A. nie ma polskiej zbrojeniówki. Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. (Grupa PGZ) Spółka definiuje i wyznacza kierunki rozwoju przemysłu zbrojeniowego w zakresie sprzętu pancernego. WZM S.A. stanowią wzór dla spółek z GK PGZ S.A. pod względem standardów obsługi pancernych pojazdów gąsienicowych – nie tylko co do jakości realizowanych prac, ale także ich terminowości." A ja dodam : http://pressmania.pl/polska-zbrojeniowka-w-natarciu-koreanskie-czolgi-i-armatohaubice-bedziemy-produkowac-w-poznaniu-i-gliwicach/

ZAKUPOWIEC

Witam, dlaczego po raz kolejny pojawia się ogłoszenie na spec. ds zakupów? i nie piszcie mi, że firma się rozwija. jakie warunki finasowe?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 16 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.