Opinie o Fabryka TV Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fabryka TV Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka TV Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka TV Sp. z o.o. w Kraków

Cichy112

(usunięte przez administratora) Najgorsza tv jaka może być... Dzień w dzień...Nie odbiera kanałów...internet mega szybki.. Nie kupować tego badziewia... Omijać zdaleko ... Pieniądze w błoto...

@Cichy112

Grekan i Cichy 112 dokladnie tak jak piszeszecie kilka razy tez pisalem ale zadnej odpowiedzi co gorsze abonament wykupilem na Rok no trzeba do stycznia sie pomeczyc i poszukac cos innego. Nigdy wiecej Fabriki TV Sp.zo.o najgorsze dziadostwo.!!

grekan

Nigdy wiecej Fabryki.... Mialem 2 lata temu i zrezygnowalem z powodu niemoznosci normalnego ogladania. Teraz wykupilem na miesiac/ mam player, ale chcialem wakacyjne programy.../ i szlag mnie trafia z powodu ciaglego zawieszania programow, a moglem taniej znacznie wziac weeb.tv . Zapominam o tej tv !!!

an

mam na prube nie zawiesza sie poctawa to mocny internet

Janusz B

(usunięte przez administratora) albo czeste lagi albo kompletny brak programu tak jak dzisiaj tj 25.10.23 od godziny 06.00 do chwili obecnej kompletny brak sygnalu , jest godzina 09.05

Tez Dawid
@Mariusz

U mnie działa wszytsko bardzo dorbze :)

zygani02 Nowy wpis

Fabryka TV to najgorsze co moglo mie w zyciu spotkac ale konczy mi sie abonament w styczniu 2024 i koniec z tym (usunięte przez administratora)

Specjalista ds. Technicznych Systemów TV-SAT i Teletechnicznych ile zarobi obecnie? Bo tak patrzę że w starych ogłoszeniach takich sprzed roku to nie napisali nic o zarobkach, poza takim Ogólnikiem, że atrakcyjne etc etc . No ale co to znaczy, każdy ma chyba swoje wymogi?

Dawid99
@Janusz B

Nadal ci ni działa? Brak programu? Bo ja mam tak samo jak ty już jakoś przed 5 dni. Masakra, płacisz za to a to nie działa i nie wiadomo gdzie się zgłosić.

Dawid99
@Janusz B

Powiem tylko, że na telefonie mi działa a na telewizorze nie. Na innym forum czytałem, że zawinęli interes i nikt już nie będzie miał dostępu. Ale dziwne, że na telefonie mi działa.

Mariusz
@Dawid99

Witam . U mnie nie dziala . Szkoda bo była to najlepsza tv jaka była. Lepszej nie bedzie. . Y5

Tez Dawid Nowy wpis
@Mariusz

U mnie działa wszytsko bardzo dorbze :)

Robią tu jakieś szkolenia pracownikom? Szukam miejsca gdzie rozwinę się w zawodzie. Widzę że tu trochę niezadowolonych klientów siedzi, ale może jakiś pracownik powie jak to wygląda od zewnątrz?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fabryka TV Sp. z o.o..

hej, ktoś tutaj z pracowników jest i mógłby się wypowiedzieć coś na temat pracy? sporo opinii klientów lub osób, które chciałby się czegoś dowiedzieć na temat tej spółki, ale nikt z byłych ani obecnych pracowników nie wypowiada się w wątku...mam 20 letnie doświadczenie w instalacji kablówki, ktoś może wie gdzie można wysłać CV, czy może osobiście podejść do ich siedziby w Krakowie?

Janusz B

gowno gowno i jeszcze raz gowno

Cichy112

@Cichy112

Firma sama kładzie kable światłowodowe do internetu i telewizji? Chodzi mi czy ma pracowników którzy to robią czy korzysta z podwykonawców? Pytam bo byłbym zainteresowany taką pracą i nie wiem czy uderzać do firmy. Ktoś podpowie?

grekan

Urszula
@grekan

Ogólnie dwa lata to dość sporo. A to nie można się jakoś dogadać byś te wakacyjne programy miał?

an

mam na prube nie zawiesza sie poctawa to mocny internet

Jakie trzeba mieć kwalifikacje żeby załapać się na instalatora tv i internetu? Wystarczy smykałka do elektroniki i czy dają przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy? Jest duży obszar klientów do obsłużenia czy tylko jest zakładana tylko lokalnie. Chętnie dowiem się szczegółów.

Katy

Orientujecie się, czy firma nie potrzebuje kogoś do pomocy w supporcie? Widzę, że klienci są niezadowoleni, bo nikt nie odpowiada na ich wiadomości, a może właśnie brakuje pracowników na tym stanowisku? :-/ Nie wiecie, czy mają jakąś aktualną rekrutację? Bo ja nic nie mogę znaleźć w sieci, a chętnie bym złożyła CV :)

Mikka

Na szczęście kupiłam tylko za 10 euro tą usługę bo jest tragiczna. Co chwile jakieś techniczne problemy, support ma to w poważaniu i nie potrafi odpisać przez pare dni. Nie kupujcie ich usług jeśli chcecie sobie oszczędzić nerwow. Raz mam 42 kanały, raz 6000 kanałów. Przesada. Ponadto codziennie problemy z odbieraniem kanałów.

Kubi

Stażystów tu może biorą, którzy szukają miejsca, gdzie mogliby się czegoś nauczyć? Jestem teraz w takiej sytuacji, że nie mam doświadczenia zawodowego, a zawsze chciałem pracować w firmie, która nadaje telewizję i udostępnia internet. Interesowały mnie takie tematy, więc pytanie, czy w ogóle tu dają szansę? A już tak wybiegnę w przyszłość i czy osoba, która szansę dostanie, to może tu na stałe zostać?

Jaka atmosfera jest między działami w Fabryka TV Sp. z o.o.?

Karolcia

Tak dla odmiany, może któryś z pracowników napisze kilka zdań o pracy tutaj? Mąż chce się przyjąć na instalatora i trochę bije się z myślami, czy warto? Ile na rekę dają, w jakim systemie się robi? W soboty też? Umowa o prace jest już na starcie?

Mirosław

Hej. Jakieś praktyki można w tej firmie może odbyć? Widzę, że działają oni na rynku już wiele lat, dlatego na pewno można by było się czegoś tu nauczyć. Pytam, bo od zawsze interesowała mnie telewizja, technologia i to jak jest to wszystko nadawane. Chcę nabyć praktycznych umiejętności a może jakieś zlecenia będą dla mnie po pracy tutaj? Nie wiem tylko, czy jest w ogóle taka opcja, bo nigdzie nawet żadnych ogłoszeń nie ma czy to nowych czy starych. Tutaj też bardziej klienci się wypowiadają. Jest sens próbować, czy szukać dalej?

zygani02

Prosze mi powiedziec za co Wy kase bierzecie jezeli jakosc wizji jak i foni jest do (usunięte przez administratora) !!! i te ciagle zamrazanie sie obrazu naprawde jezeli macie problem to nie naciagajcie klijentów na kase bo jest wiele innych ktorzy to lepiej beda wykonywac jezeli jest mozliwosc zrezygnowania z waszej beznadziejnej obslugi to bardzo bym prosil o zwrot abonametu rocznego poprostu mam tego juz dosc . Mfg

Ilona

Ktoś wie w takim razie, czemu kontakt z firmą jest tak utrudniony? Chłopak chce się przyjąć na montera, ciekawi nas jak się z nimi skontaktować, skoro nie odpowiadają?

Z przykrością muszę stwierdzic, że nie ma praktycznie kontaktu z firmą. Nie wiem jak chcą budować relacje z klientami. Chyba że chodzi o coś innego. Może chcą tylko skasować wpłatę za usługę j potem już się nie odezwa. Nie znalazłem przez tydzień ani numeru telefonu ani adresu mailowego do nich. Jak się z nimi kontaktowac?? Oto jest pytanie!

zygani02

Sluszna racja zgadza sie co do jednego slowa ,chetnie zrezygnowal bym z tej oferty ale nie wiem jak to uczynic szkoda tylko kasy bo oplacony abonament mam do stycznia 2024

"ksander"

Kompletne (usunięte przez administratora)pod kazdym wzgledem jak tu wszyscy pisza. Krotki opis : od przeszlo 2-ch lat zmienialem dekodery MAG 254 na MAG 322w1 obecnie na MAG 520 w3 + do kazdej zamiany placilem po 100 EURO !!! + nowe dekodery MAG liczac, ze polepszy sie pod kazdym wzgledem, kazda z technicznych dolegliwosci w ogladaniu PL Telewizji. A kontakt z "Fabryka-Service" TO KOMPLETNE "O"

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka TV Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Fabryka TV Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka TV Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka TV Sp. z o.o.?

Fabryka TV Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Juliusza Lea 203
    30-133 Kraków