Opinie o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. w Słubice

Hahahhahaah Widać kto jest równy i równiejszy Wpis na temat kierownika M został usunięty Hahahaha Prawda boli Tfu

nobody

tylko ,że tam nie ma kierownika na litere M.(usunięte przez administratora)trąbki

Co cię to

Z...bana robota Umowa po (usunięte przez administratora) fest Nie można tej " pracy" traktować Jako pracę stała Dostajesz umowę na tydzień potem miesiąc potem 3 miesiące potem pol roku XDDDDDDD Nieroby maja premie 15% a ty pracujesz należycie z czego masz 10 % premii 5 % za obecność o 5 za produktywność z czego druga premia to raz na oczy widziałem Zapieprzam jak (usunięte przez administratora) , inni mają wszelkie lokacje kolo sobie a ktoś trafia na rozrzut i jaka sprawiedliwość Wyzysk w ciul Kolega mówi że jest uwzględnieniony w premii pochodzi pasek a tam premii brak hahahaaha Albo on leci w kulki albo pani nan co wyzyskuje ludzi zachęca do szybkiej pracy obicujac premie a premii nie ma , (usunięte przez administratora) A pieski monitory liderzy za siedzenie i nic nie robie maja 15 %hahaha Banda nierobw , nieudaczników, co siedzą i pieprzą o tym jak im minął dzień zgrnauaja hajs i premie Zan nic i nikt z tym nic nie robi Widać wtedy kto jest kapusiem i pieskiem kierownika Yebane fałszywe (usunięte przez administratora)

pozytywnaosoba

bardzo nieogarnięci pracodawcy... do tego zwalniaja jak i sie podoba, przyjmuja za duzo osob , pozniej ze jednak musi ich ubyc, nie ma zgrania , nieład ... na dodatek tyle wiary na*rane , chorzy do pracy przychodzą , ja po krotkim okresie tam pracy , wrocilam z covidem do domu ... nie polecam i zaluje , wiekszosc ukraińcow bo maja wiadomo mniejsza stawke , a rzadza sie jakbysmy to my byli u nich , draaaamat !!!!!!

@pozytywnaosoba

No masz racje To jest jeden wielki (usunięte przez administratora) praca Zero zarządzania tzn jest ale du (usunięte przez administratora) Tak (usunięte przez administratora)firmy jescze nie widziałem

@pozytywnaosoba

Bo przyjmują i rotują ludzi. Zostawiają tylko najlepszych.

Wiesz doskonale ze Włodek cię rozpii ;) jak oczywiście zależy :)

W 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. poszukiwana jest osoba na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Co trzeba zrobić żeby dostać to stanowisko ?

Jakie spotkanie? Wszystko odbyło się przez telefon.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. finansów? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Wiadomo dlaczego są wstrzymane rekrutacje do Nowej Niedrzwicy?

Xyz
@Kandydat

Bo oni sami nie wiedzą ilu ludzi potrzebują Zmianaja godziny pracy co chwile Raz że w zmiany Potem że 1 Potem że soboty cały czas cyrk

@Xyz

Dzięki za odpowiedź tak dzwonili do mnie a tu nagle sms że rekrutacja wstrzymana ze względu na sytuację pandemiczną :⁠-⁠D

L.

50% ukraincow? haha, sadze, ze moze z 80% na obecna chwile (wrzesien) kiedy idzie sie przez alejke na picku, nie wiadomo czy sie odezwac bo prawdopodobnie nie potrafia ani slowa po polsku, ani angielsku. wiekszosc jest arogancka (sa tez bardzo mile osobki, milsze niz polacy oczywiscie!) i zachowuja sie jakby polacy byli u nich, a nie oni u nas, ale to tylko jedna kwestia, chyba najdrobniejsza. tzw. "podmianki" (wiekszosc ukraincow ale rowniez chlopacy z polski ktorzy nosza sie po picku jak najwieksze (usunięte przez administratora) bezposrednio podchodza do m0nitoringu i prosza o podmianki zeby wyrobic norme przez co ludzie ktorzy nie znaja sie z liderami i nie koleguja sie z nimi maja o wiele mniejsze szanse na wyrobienie normy. niektore dni wygladaja tak, ze jedyne co robisz to chodzisz po nowe wozki i toty bo cwaniaczki biora sobie od ciebie 200 sztuk a ty biegasz po calej strefie za 40 sztukami przykladowo. jeszcze gdyby to ukrywali i nie chwalili sie miedzy ludzmi ze tak robia, moze bym uwierzyl, ze to "na szybko" (chlopacy wiecej dyskrecji miedzy alejkami wszystko slychac jak glosno chwalicie sie czy przeklinacie) oczywiscie takie osoby zostana w pracy na dluzej — ZE WZGLEDU NA ZNAJOMOSCI. co za tym idzie? raczej trzeba miec znajomosci w 4px ;) lepiej sie nie odzywac zeby oczywiscie liderom nie podpasc z takimi uwagami ;) mobbing ze strony mlodych polskich chlopakow? i tak mowie tutaj bezposrednio o bardzo mlodych osobach — proponuje wrocic do szkoly. nauczyc sie szacunku do ludzi, jestes w pracy, a nie w szkole gdzie obrazalo i smialo sie z ludzi. niektorzy niestety nigdy nie dojrzeja, wola cwaniakowac na calym dziale. niestety takie osoby maja przedluzane umowy, bo znaja sie z liderami, na wlasne uszy slyszalem wiele rzeczy w ktore ciezko uwierzyc (ludzie wiecej dyskrecji przy nieznajomych i nie ufajcie randomowym ludziom chwalac sie np swoimi podmiankami gdzie biedni ludzie czasami starsi nie wiedza co potem zrobic; jesli jestescie tacy super jestem pewny, ze na pewno sami sobie poradzicie z wyrobieniem normy!! :D nie trzeba tez prosic o strefe 211, az tak bardzo boicie sie zwyklych zamowien, ze przez caly dzien kombinujecie? :DD) generalnie jeden wielki (usunięte przez administratora) atmosfera okropna, na palcach jednej ręki idzie obliczyc ile fajnych osob idzie poznac w firmie, ludzie zostawaja ze wzgledu na znajomosci, zero szacunku i moze praca dobrze platna, łatwa i fajna, tylko szkoda, ze ludzie traca resztki czlowieczenstwa w tych czasach. co do organizacji Randstad...boze. zero organizacji, wiekszosci rzeczy wlasciwie nie wiedza. ludzie po prostu odchodza z firmy sami...albo tam cos sie zmieni i ta firma zacznie byc profesjonalna i zaczna traktowac ludzi dobrze albo nie widze tego tak dluzej, moze zostana sami ukraincy i tacy o ktorych wspomnialem wyzej ;)

@L.

No zwłaszcza baba z monitoringu na O

L.

co konkretnie masz na myśli mowiac o niej ?

Pan Parmezan
@L.

Nie można sobie wybrać zamówienia na 200 ("wygodnego"), to jest loteria. Jeśli chodzi o podmianki, da się zawsze dogadać. Z tego nie jest wyliczana norma. Zgadzam się z przedmowcą, młodzi i sprytniejsi kąbinują, jak tu robić, żeby się nie narobić. A to rodzi niepotrzebne podziały i kwasy z tymi starszymi czy b. zachowawczymi kolegami. Pozdrawiam kolegę, fajnie że napisałeś co ci leży na wątrobie. Wyzwisk i komentarzy nt. majtek prześwitujacych przez leginsy koleżanek jest juz wystarczająco na tej stronie :)

Mam doświadczenie w pracy jako Magazynier. Myślicie, że firma 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Może i będą potrzebować Ale odradzam Ci tej pracy jak i inni ludzie

Stonoga

80% panimaju 5 % Gruzinów 15 %Polaków Nieźle i wykonujesz pracę na rzecz obcokrajowca zapieprzając u siebie na ich biznes położony w Azji

Żądny przygód

Hejtuje 4px Nowa Niedrzwica Ciulowa robota Hejtuje yeba×ych monitorów zwłaszcza ta babę z sianem na dyni haha I nowych przydu€as0w matiego Co im woda sodowa udezylq do głowy zwłaszcza niejakiemu artiemu

Nie polecam tej pracy !!!!!!

Gall Anonim

Z tego co tu czytam i widzę, praca jak praca tylko ludzie dziwni. Jeden na drugiego, ten taki ten owaki. Nie podoba się wypad.

Ewelina
@Gall Anonim

No a nie da się czegoś zrobić, żeby jakoś ustabilizować atmosferę? :/

Mariola
@Ewelina

Da się ,wystarczy zwolnić ukraińców

4xp

Proszę zróbcie coś z autobusami i odjazdami. Niech one w końcu będą prawidłowo oznaczone . Jak na profesjonalną firmę przystało. Kto za to odpowiada? Ostatnio kierowca autobusu wywiesił tabliczkę na kwilcz a ja dojechałam do miedzychodu. ..- No jak tak można? ...Brak profesjonalizmu i bałagan . - żeby nie powiedzieć że Meksyk. Pozdrawiam.

Związek zawodowy

Oficjalny komunikat pracowników 4px Nowa Niedrzwica My pracownicy 4px żądamy zdegradowania dziewczyny z funkcji monitoringu Żądamy aby w jej miejsce wstąpiła osoba sumienna i która będzie należycie wykonywać powierzone zadania Osoba ta ma być sumienna , zdecydowana, i co najważniejsze PRACOWITA Osoba o której mowa jest niegodna tego stanowiska Oczekujemy że przelozeni ( Pani Nan oraz Pan Max i Pani Alex ) nie zostawia tego komunikatu bez podjęcia jakichkolwiek działań Sytuacja która jest teraz, doprowadza do nieprzyjemnej sytuacji oraz napiętej wśród pracowników Ludzie którzy uczciwie pracują, walczą z czasem by dane zamówienia zostały zrealizowane, oraz ich odpowiednią ilość, czują frustacje gdy oni przychylnie pracują dla firmy mają te same pieniądze co Osoba która przychodzi do pracy za tą samą pensje , aby siedzidc na fotelu i rozmawiać o tym jak minął weekend itd itp Kolega który jest Monitor3m o imieniu na Ł , jest dobrym pracownikiem On jedyny nadaje się z aktualnego składy na ta funkcje Widzą to inni pracownicy Chodzi, pomaga , wykonuje pracę pomagając innym aby przyspieszyć cały proces zamówienia Bardzo prosimy o odwołanie dziewczyny z tej funkcji Ludzie mają co raz bardziej dość danej sytuacji

Pracownik były
@Związek zawodowy

A kogóż to widzą pracowici pracownicy na miejsce owej dziewczyny??????

4xp
@Związek zawodowy

Związek zawodowy w 4 px? .. To ci dobre. Buahaha!. Kiepski żart jak organizacja autobusów w 4 Xp.

Pracowałam w firmie 4px praktycznie od początku. Na wstępnie coś już nie pasowało. Po spotkaniu z panią LiNan ona mówi że noże tapicerskie nie dotarły jeszcze więc będziemy pracować z samymi wkładami .. i że ona zrobi wszystko by było to bezpieczne ... Owinelismy je taśma. Nikt nie chciał rezygnować z pracy bo ładna wypłata. Potem już było tylko gorzej. Brak stanowisk pracy a chętnych więcej. Staliśmy po 2 osoby do komputera na kontroli jakości. Nagle praca się skończyła, było jej mało, nikt nie wiedział czemu. Rzucali nas to tu to tam. Nowi ludzie ciągle składali kartony, aż zrobiła się wielką kartoniada, posiadam dalej zdj. zakaz wnoszenia telefonów, zegarków, biżuterii.. podpisywanie się na wyjście do toalety (potem już były karty) łazienka w barakach, a szatnia ??? Na hali zasłonięta tylko jakimiś blaszkami. Panowie gdyby chcieli spokojnie by mogli podgladywac kobiety. Do tej pory nie wiem czy kamery były wyłączone w tej strefie.. atmosfera kiepska, na paku ludzie by się zabijali o pracę. Wyrywanie sobie ścianek czy boksów z rąk to norma.. mi umowy nie przedłużyli.. nie powiedzieli dlaczego, niby za nieobecności. Gdzie niektórzy po 2 tyg na l4 i umowy przedłużone a u mnie l4 3 dni i umowa nie przedłużona... Nie polecam tej pracy, lepiej znaleźć coś innego i mieć święty spokój. Na autobusy też trzeba uwazac bo jeśli nie zdążysz odjadą bez ciebie.. gdy miałam zacząć pracę autobus nie przyjechał na przystanek tylko go ominął ... Dzwoniąc do pani Robak ona nawet nie wiedziała jaka firma jest przewoźnikiem. Pytanie jaki to będzie autobus powiedziała że "podobny do pksu".. nie polecam

Aneta daruj sobie. Wyrzucili cię za to że zaglądałas liderom w komputer... Także nie pracujesz to nie wypowiadaj się!

Były pracus

Info dla nowych pracowników Nie przychodźcie tutaj do pracy Jeden wielki cyrk na kółkach P.s %3#AC MONITOROW!!!

Hahah Randstad znowu dodaje ogłoszenia że przyjmie ludzi do pracy w Nowej Niwdrzwicy A masowo nie przedłużali umow tym co robili dobra robotę w pracy Jezcze w ogłoszeniu jest praca 5 dni w tygodniu A że musisz iść co 2 sobotę do pracy to już cicho siedzą hahahaa

Goska

Dokladnie tak. Otwierają magazyn w pl wyrzucają Polaków pod byle pretekstem a masowo zatrudniają ukraincow. Tam Polaków już została garstka to jakaś paranoja.

Dan
@Goska

Dobrze że Polacy jeszcze pracują xdd

Hahah

prostej, dobrze płatnej pracy z zapewnionym darmowym transportem, premiami i szerokim pakietem benefitów? Dołącz do naszego zespołu pracowników nowo otwartego magazynu firmy 4PX Express. Oferujemy wysokie wynagrodzenie, bardzo dobre warunki pracy, dogodne godziny i darmowy transport z Twojej miejscowości.Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy! Zainteresowany? Nie wymagamy CV! Kliknij "aplikuj teraz" lub zadzwoń bądź wyślij SMS o treści "magazyn" na numer podany w ogłoszeniu - skontaktujemy się z Tobą i opowiemy Ci o ofercie! oferujemy atrakcyjną stawkę godzinową 24 zł brutto + 10% premii,pracę od 07:00 do 15:00 przez 5 dni w tygodniu,BEZPŁATNY dojazd do pracy z: Gorzowa Wlkp., Świebodzina, Międzyrzecza, Pniew, Nowego Tomyśla i okolic,pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki do kin itp.)zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (gwarantowane składki ZUS i płatne urlopy), perspektywę długotrwałej współpracy. zadania przyjmowanie towaru do magazynu (odzież, obuwie, galanteria),rozkładanie towarów na półki magazynu,kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,praca ze skanerem,kontrola jakości produktów,wprowadzanie danych do systemu. oczekujemy gotowości do pracy w godz. 7:00-15:00 . Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 A GDZIE INFORMACJA ZE MUSISZ ISC DO PRACY CO DRUGA SOBOTE !! ZNOEU ROBICIE LUDZI W UJA

I jak tam z niedzielami pracującymi?

Krystian

Dzień dobry!Informujemy,że ruszyła rekrutacja do 4PX.Pracowniku,jeśli znasz kogoś,kto szuka pracy,możesz mu szepnąć słówko.Niestety program poleceń w postaci bonusa nie działa.Pozdrawiamy,Randstad. To jest żałosne!!!!!

Ciekawski

Kto się dzisiaj bił w robicie ?

@Ciekawski

Podobno najman ze starym muranskim o pas 4Px

Helena
@Ciekawski

A po co ktoś ma się bić u was? Aż taka zła atmosfera jest?

Zostaw merytoryczną opinię o 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. - Słubice

• Jak się pracuje w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 27 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • OSIEDLE PRZEMYSŁOWE 7
    69-100 Słubice
  • NIP: 5981650555

4PX EXPRESS SPÓŁKA Z O.O.