Opinie o Przepisywanie.pl sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przepisywanie.pl sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przepisywanie.pl sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przepisywanie.pl sp. z o.o. w Warszawa

Łukasz

Kto by określił, jakie kwoty idzie tu zarobić, jako mistrz klawiatury i jaka jest umowa, na której się pracuje? Widzę, że na ich stronie jest jakiś test szybkości pisania i gradacja stawek, zależna od ilości znaków na minutę. No i jak się układa współpraca z właścicielem, bo to też ważne, co nie?

Dużo pracowników nie dostało swoich pieniędzy? Masz jakiś kontakt z firmą i obiecywali Tobie zapłatę czy będziesz inne kroki podejmować? Jakby coś w sprawie się ruszyło to daj znać, bo jestem ciekawa czy wypłacą Ci dodatkowo odsetki za zwłokę.

Andy

To może bym odzyskał swoje 1500 zł za niezrealizowane zamówienie pomoże pan panie administratorze? Podać numer konta?

Łukasz

Ale wycięto prawie całą Twoją wypowiedź. Możesz innymi słowami i zgodnie z regulaminem napisać, dlaczego ostrzegasz przed podjęciem tu pracy?

@Łukasz

Zleciłem i zapłaciłem 1500 zł zaliczki za przepisanie tekstu, to była nasza ostatnia rozmowa kiedy ustaliliśmy zasady współpracy i wynagrodzenia od tego momentu nigdy nie został odebrany ode mnie telefon, zero kontaktu ,wnioski wyciągnijcie sami.

Agnieszka
@Andy

I jak, odezwali się czy nadal nic? Chciałabym wiedzieć, czy to faktycznie problem czy zaszło jakieś nieporozumienie. A jakaś umowa pisemna tam w ogóle jest zawierana?

@Agnieszka

Wszystko ładnie pięknie wyglądało podczas rozmowy telefonicznej tekst do przepisania był skomplikowany jak wpłaciłem zaliczkę to zero kontaktu

@Łukasz

Ten serwis pobiera opłaty za usuwanie niepochlebnych opinii od pracodawcy. Dlatego negatywne opinie są cząstkowe, albo usuwane. Że też chce ci się paweł bosky jeszcze ludzi oszukiwać, zamiast w spokoju siedzieć na działce, żebrząc o agregator proądu.

nikt nie pobiera zaliczek
@Andy

przepisywanie.pl nie pobiera żadnych zaliczek

Osoba, o której piszesz, to właściciel firmy? Wiesz, czy jest on dla kogokolwiek pracodawcą i czy pensja, ilekolwiek ona teraz wynosi, płacona jest terminowo?

Tak to właściciel firmy. Nie wypłąca żadnych pieniędzy. Ja za dwa miesiące pracy nie dostalam dotej pory pieniędzy. To zwykły (usunięte przez administratora) nie zdolny do wspołpracy z kimkolwiek. Jest wiele opini i wiadomości na jego temat.

Czy Przepisywanie.pl sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Czy Przepisywanie.Pl Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

adminadmin

nie, nie zapewnia multisportu, sportem jest ćwiczenie paluszków we własnym zakresie na klawiaturze.

Firma nie zapewnia karty Multisportu. Można znaleźć fajne ćwiczenia na znanym portalu z filmami i ćwiczyć.

@Przepisywanie.pl sp. z o.o.

A zapewniacie inne benefity pozapłacowe? Bo chciałabym wiedzieć czym jeszcze motywujecie swoich ludzi oprócz samej kasy. Jeśli już mowa o pieniądzach to jak często da radę starać się o podwyżki?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Przepisywanie.pl sp. z o.o.?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przepisywanie.pl sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Aneta

Czy dane które mam podać w formularzu są bezpieczne? Tzn PESEL numer i seria dowodu? Są one wymagane jednak nie jestem przekonana co do bezpieczeństwa.

Chętny pracownik

Dzień dobry, chciałem spróbować tej pracy, a po skończeniu kwestionariusza wyskoczyło powiadomienie, że rekrutacja jest wstrzymana. Piszę w okolicach 700 znaków na sekundę, więc myślę, że współpraca mogłaby być owocna.

przepisywanie
@Chętny pracownik

niemożliwe nie istnieją w przyrodzie osoby które piszą 700 znaków na minutę. Post fałszywy.

@Chętny pracownik

Kolego to nierealne. Akurat sam piszę w okolicach 550-650 znaków na sekundę i jestem jednym z najszybszych oraz poprawnych transkrybentów w Polsce oraz firmie. Chyba, że jesteś jednym z tych którzy uczestniczą w MP i brali udział w konkursie gdzie faktycznie pisali szybko, ale nigdy przez 20 lat nie widziałem nikogo kto miał 700 znaków na sekundę z Polski. Nawet Sean Wrona, mistrz świata w tej dziedzinie miał 880 znaków, ale jak pisał polski tekst gdzie są znaki z ogonkami - miał poniżej 600. Widziałem raz Polaka który miał 670 znaków z błędami. Mój rekord to 650 znaków. Ale 700? No i też przy wysokich wynikach innych osób była duża ilość niepoprawionych błędów przy takiej prędkości. Przy moich 650 znakach błędów nie było. Także ilość błędów też warto wziąć pod uwagę. Dlatego też należy uwzględnić ten fakt jakim jest ilość błędów jak również warto udowodnić swój wyczyn. Chciałbym się zaskoczyć i mam taką nadzieję, że zostanę przez autora postu zaskoczony.

@przepisywanie

Tak samo jak właściciel tej firmy.

Panie kochany...na sekundę? Powodzenia, wyślij mi filmik jak to robisz! Chyba, że nazywasz się Barry Allen xd

@.

Hehe, pomyłka. Na minutę!

Gaik
@Chętny pracownik

Chyba Ci chodziło o 700 znaków na minutę, bo na sekundę to sorry ale jeszcze się taki nie urodził.

Ona
@Chętny pracownik

700 znaków na sekundę? ...

@Ona

Przecież już powiedział że na minute. To bardzo dużo. Serio tu wymagają takiej szybkości? Chociaż płacą za to dobrze?

pracuś

Tak

Czy pracodawca Przepisywanie.pl sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Oczywiście. Na swój sposób; wyzywając, strasząc, wrzeszcząc

O. N. A

Hej. Dlaczego w panelu administracyjnym trzeba podać szczegółowe dane. Np. Nr dowodu, imiona rodziców, PESEL?

umowa o poufność i dane do
@O. N. A

zatrudnienia, każdemu pracodawcy podaje się dane do zatrudnienia, a w przepisywanie każdy otrzymuje dane wrażliwe od klientów dlatego jest ważna umowa o poufność.

zdziwiona
@umowa o poufność i dane do

w życiu nie widziałam umowy o pracę, dzieło, zlecenie czy jeszcze innej, w której jest wymagane podanie nazwiska rodowego matki - to są dane wrażliwe, które mogą służyć do wyłudzenia chociażby kredytu

Od ilu lat można wykonywać tą pracę? Czy 17 lat będzie wystarczające?

tomek

Czy dane które każe strona podać do zawarcia umowy są bezpieczne? Chodzi o numer i serie dowodu oraz pesel.

Ada

Zlecilam odszumianie rozmowy i czekam od miesiaca... zaplacilam 500zl. Nikt nie odpowiada na telefony i maila. Co mam robic??

@Ada

Jeżeli jest Pani z Warszawy to pójść do siedziby firmy, a jak nie to do Rzecznika Spraw Konsumenta. To przykre, że po tak długim czasie od (usunięte przez administratora) tego człowieka, jego firma nadal istnieje. A on ciągle bez oporu (usunięte przez administratora) ludzi. To była dobra firma dwadzieścia lat temu, teraz to źródło naciągania i krzywdzenia innych.

@Ada

ja zaplaciłem 1500 i ukradli nie robić nic

@Andrzej

Radzę zgłosić się na policje. To już jest zwykłe przestępstwo, oraz do Rzecznika Spaw Konsumenta.

Wiecie może, czy w Przepisywanie.pl sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

szukają chętnych do pracy i płacą.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Przepisywanie.pl sp. z o.o.?

Przepisywanie.pl

Od razu gdy spełni się wszystkie warunki, ze zdaniem egzaminów kwalifikacyjnych. Wszystko jest po kolei na stronach opisane i widoczne więcej po zarejestrowaniu przepisywanie.pl/praca

Aleks

Czy mają znaczenie godziny w których wykonywana jest praca?

Irena

Niezrażona wcześniejszymi opiniami stwierdziłam, że mimo wszystko podejmę współpracę z przepisywanie.pl. Decyzję podjęłam w zeszłym roku. Wypełniłam test i czekałam na wyniki. Po 2 tygodniach wysłałam maila z zapytaniem, jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź. Nie otrzymałam informacji. Tydzień później zadzwoniłam i okazało się, że coś, na co czekałam 3 tygodnie można było załatwić w 20 minut. Przez pewien czas zleceń trochę było, potem już mniej, pod koniec roku wcale (nie jest to winą firmy, ale tak było). Dla osoby, która nie jest bardzo szybka w pisaniu praca jest raczej nieopłacalna i generalnie szkoda nerwów. Zarobiłam bardzo niewielką kwotę, przepisałam kilka godzin nagrań. Po jakimś czasie złożyłam dyspozycję wypłaty środków. Po dwóch tygodniach pieniędzy nadal nie było na moim koncie. Napisałam do firmy 2 maile (przy wcześniejszym kontakcie pan podkreślał, aby nie pisać SMSów, tylko dzwonić lub właśnie pisać maile), które pozostały bez odpowiedzi. Po miesiącu zadzwoniłam do firmy i ponownie okazało się, że sprawę można było załatwić w 10 minut. Firma tłumaczyła się problemami z serwerami, natomiast faktu, że wysłałam 2 maile, w których podałam numer pracownika (a więc można było dojść do tego, że przelew nie wyszedł) pan nie skomentował... Polecam, jeśli ktoś jest zdesperowany i stracił pracę przez covid, a nie chce bezczynnie siedzieć w domu. Może kilka stówek wpadnie (jak będą zlecenia). W innym przypadku nie polecam. Bardzo słaba komunikacja z pracownikami...

szybkość pisania
@Irena

Warto nauczyć się pisać bezbłędnie i szybciej niż 100 zn/min , chociaż są osoby które piszą z prędkością 150 i tego nie zmienią z różnych powodów ograniczeń. Ale jest realnie pisanie z szybkością nawet 500 i więcej. Jeśli komuś zależy. Już przy prędkości 200 zn / min to opłacalna praca i chce się pisać za pieniądze.

klient

Trzymajcie się z daleka od tego wykonawcy-bierze duże pieniądze a usługa wykonywana jest nie na czas, nie solidnie , nie słyszy tekstu,tego co słyszą inni, po zapłaceniu rachunku jego telefon milczy, nie korzystajcie z uslugi!(usunięte przez administratora)

klient
@klient

witam, ja tak samo. Dzwoniłam do firmy przepisywanie.pl i odebrał jakiś pan. Prosiłam o zrezygnacja przepisywanie.pl a pan z firmy nie zrozumiał, prosił o email i nic nie ma odpowiedzi. Jestem załamana. Nie mogę się zalogować, bo miałam własne konto przepisywanie.pl. (usunięte przez administratora)

Haneczka
@klient

Pracę w przepisywanie zaczęłam kilka miesięcy temu. Mam bardzo duże doświadczenie jako transkrybent. Zwykle jednak decydowałam się na pracę bezpośrednio z badaczami rynku lub bezpośrednio z dziennikarzami, wiem więc z tzw. pierwszej ręki jakie wymogi ma klient. Nigdzie dotąd, a pracowałam dla wielu firm/osób nie spotkałam się z tak wysokimi wymaganiami jeśli chodzi o dokładność spisywanego tekstu. Szczerze mówiąc, uważam, że wymogi co do dokładności spisywania w przepisywanie.pl są zbyt wysoko wyśrubowane. Początkowo otrzymywałam wskazówki od prowadzącego firmę, aby moje umiejętności wyrównać ze standardem, który jest tutaj wymagany. Dziwi mnie, że otrzymała pani niechlujny tekst. Może to jakieś nieporozumienie, które trzeba wyjaśnić.

@Haneczka

Przepisywanie.pl daje bezterminową gwarancję na jakość przepisanych tekstów jest najdłużej działającą firmą i najbardziej zaawansowaną technologicznie aby dostarczać dobrej jakości teksty. Anonimowe pisanie opinii zamiast zgłoszenia do firmy zauważonych błędów na gwarancji, i w przypadku braku odpowiedzi np. odwołanie się do rzecznika konsumentów - nie świadczy dobrze o takich zmyślonych opiniach. Bezzasadne szkalowanie firmy naruszające dobra osoby prawnej spełnia znamiona art 24.k.c. i 212.k.k. (odpowiedzialność cywilna i karna) przez wypowiedzi wykraczające poza prawo do swobody wypowiedzi. Niestety również Gowork pozwalając na publikację takich komentarzy - ma swój udział w naruszaniu prawa i dóbr przepisywanie.pl

(usunięte przez administratora) Kilka dni po zakończeniu współpracy z tą firma napisałam dość obszerny tekst ostrzegający przed przepisywanie.pl. (klientów i przyszłych pracowników ) Widzę, że znikną i są kolejne osoby poszkodowane przez tego człowieka. A potem taki ktoś siedzi i ryczy dlaczego mu się w życiu nie układa lub spotyka go nieszczęście(usunięte przez administratora). Ja nic nie zyskuje i nic nie tracę ostrzegając przed tym człowiekiem i jego firmą.(usunięte przez administratora) Człowiek ten płaci bardzo mało, chociaż od klientów bierze bardzo dużo. Jeżeli ktoś siedzi w domu i ma sporo czasu może zarobił by ponad 1000 zł. z czego 600 zabiera firma. Nie ma tam żadnych pakietów socjalnych dla pracowników. Właściciel firmy jest pod stałą presją z którą nie potrafi się uporać. (usunięte przez administratora)

Haneczka

W moim przypadku jest ok, współpracuję z przepisywanie.pl od trzech miesięcy. Wszystko jak dotąd jest uczciwie. Jedyne co mnie wkurza to jest to, że firma przepisywanie.pl podejmuje się trudnych zleceń i zdarzają się nagrania, których treść jest trudno usłyszeć. Ciężko mieć wtedy przyjemność ze spisywania. Natomiast jeśli chodzi o rozliczenia jest tak jak w umowie. Kwota 600 zł to jest kwota, która jest wypłacana bez opłaty manipulacyjnej, spotkałam się już z takim czymś w innych firmach, dla których spisywałam. Inaczej mówiąc, jeśli chcesz wypłacić zarobione przez ciebie pieniądze, ale zarobiłeś/zarobiłaś mniej niż 600 zł to zostanie potrącona opłata manipulacyjna, nie pamiętam, ale chyba w wysokości 60 zł. W ten sposób firma zabezpiecza się przed tym, aby ktoś nie wypłacał dzieła co chwilę, bo każda wypłata to jest obsługa kolejnego dzieła, a więc czynności administracyjne dla firmy. Natomiast jeśli chodzi o twój wpis - Anonimie - trudno mi uwierzyć, że w tej firmie jakoś tak strasznie poszkodowani są spisywacze... Póki co spotkałam się z przychylnością i dużym wsparciem technicznym w przypadku problemów. Raz tylko prowadzący firmę delikatnie zasugerował mi, że może mi założyć bana jeśli nie będę się ściśle trzymała terminów :) Ale to inna chyba sytuacja.

Łukasz

Chciałem przestąpić do rekrutacji na stronie przepisywanie.pl, ale strona nie odpowiada, pojawia się komunikat „Ta witryna jest nieosiągalna". Czy jest jeszcze jakakolwiek możliwość skontaktowania się z firmą?

xxx
@Łukasz

rekrutacja jest wstrzymana. Strona nie była widoczna przez parę dni po dużym pożarze serwerowni ovh w Strasburgu https://itbiznes.pl/biznes/serwerownia-ovh-splonela-strasburgu-przerwy-dzialanie-uslug-stron/

Łukasz

Dzień dobry. Chciałem podjąć się rekrutacji, poprzez stronę przepisywanie.pl, ale gdy wchodzę na stronę, pojawia się komunikat „Ta witryna jest nieosiągalna". Jest jeszcze jakakolwiek możliwość rekrutacji do tej firmy?

@Łukasz

Z powodu pożaru serwerowni OVH chwilowo wstrzymujemy rekrutację do czasu przywrócenia naszych stron. https://itbiznes.pl/biznes/serwerownia-ovh-splonela-strasburgu-przerwy-dzialanie-uslug-stron/

Dowiedziałem się wszystkiego przez telefon, potem doszkoliłem się do wymagań firmy online i przeszedłem testy kwalifikacyjne. Zacząłem prace jeszcze tego samego dnia. Jest w porządku. Jestem spokojny o wypłatę, bo przepisywanie polecił mi kolega, który tu pracuje i dobrze zarabia. Jak się czyta te bzdury z niektórych opinii wyżej to trudno zrozumieć po co ktoś to pisze.

milka
@Nowy

Możesz mi napisać cos więcej na temat tej pracy? Czy są jakieś opłaty wpisowe? Jak to wygląda? płaci się za coś........

poinformowany
@milka

Nic się nie płaci. Reszty dowiedz się w firmie. Na stronie jest numer telefonu. To nie są informacje do udostępniania w internecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przepisywanie.pl sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Przepisywanie.pl sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przepisywanie.pl sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przepisywanie.pl sp. z o.o.?

Przepisywanie.pl sp. z o.o.

Przepisywanie.pl sp. z o.o.