Opinie o Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. w Gdańsk Al. Grunwaldzka 411

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. w Gdańsk Al. Grunwaldzka 411

Kandydatka

Miałam mieć rozmowę na jedno ze stanowisk. Pierwsza była telefoniczna i trwała niecałe 5 minut. Rekruterka nawet nie wiedziała, jaki jest zakres obowiązków, coś tam powiedziała o nich, ale stwierdziła, że na rozmowie rekrutacyjnej dowiem więcej od potencjalnego przełożonego - nawet nie było rozmowy o moim dotychczasowym doświadczeniu itd. Na spotkaniu rekrutacyjnym było dwóch Hindusów (sądząc po akcencie w języku angielskim). Mój potencjalny bezpośredni przełożony zaczął pytać o moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe itd. Oczywiście pokrótce o tym opowiedziałam, natomiast chciałam też wiedzieć dokładniej, jaki będzie dokładnie zakres obowiązków na tym stanowisku, jako że dość mało się dowiedziałam od rekruterki. Gość zdziwiony, że rekruterka nie przedstawiła zakresu obowiązków, no ale ok, opowiedział mniej więcej, na czym polegałaby praca. Generalnie było to zupełnie co innego od tego, o czym ona krótko pomamrotała przez telefon. No ale nic, pierwsze 10 minut rozmowy upłynęło dobrze, aż odezwała się druga osoba obecna na spotkaniu i już nic nie było jasne. Było go słychać źle, tak jakby był gdzieś na zewnątrz i miał mikrofon daleko od siebie, do tego miał straszny akcent - 80% tego co do mnie mówił, nie rozumiałam. ????

Biotechnolog

Hej, na czym polega, jak wyglada praca przy projekcie lub na stanowisku np. Junior regulatory affairs? Jak wyglada zwykly dzien w pracy- excel?

Absolwent
@Biotechnolog

Uczysz się nowych systemów jak w każdej pracy + wymagań dotyczących publikacji dokumentów. Poprawie tylko nazwę stanowiska stosowanego od lat że powinno być PUBLISHER z resztą w badaniach medycyny pracy w papierach po polsku to stanowisko to młodszy specjalista do spraw publikacji dokumentów. I tym tam się zajmują, kopuj wklej w odpowiednie miejsce danego dokumentu. Żadna filozofia i szkoda twojego wykształcenia biotechnologia by tam się marnować.

@Absolwent

Mimo to wielu z takim wykształceniem to tkwi i się marnuje według Ciebie? Bo faktycznie super studiów do tego niestety nie trzeba, smutne

Wer
@Absolwent

A na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku?

Nie jestem pracownikiem natomiast odbyłam rozmowę rekrutacyjną. Kontakt mailowy z działem Hr ok, niestety kiedy doszło do rozmowy rekrutacyjnej online, starszy grubawy człowiek, całkowicie znudzony i zniechęcony zadawał pytania typu " a wie Pani w ogóle z czym to stanowisko się wiąże?", pomijam fakt, że zapytany o firmę z której usług ubezpieczenia medycznego korzystają odpowiedział "nie wiem". złe doświadczenie, nie polecam ponieważ zwyczajnie szkoda czasu na rozmowę o nawet nie podstawowym poziomie kultury.

Samuel Bensassi

Je ne recommande pas du tout le projet (usunięte przez administratora) L’aventure Cognizant a été chaotique depuis le premier jour. Il y a déjà eu le process avec HireRight où il manquait toujours des documents , cela a duré un certain temps puis mon dossier a été comme par miracle accepté. Puis enfin le jour J est arrivé , le premier avril 2022, et quelle surprise … plus de 200 personne via Webex pour remplir à distance tous les documents. DONC JE VOUS RACONTE PAS LE BORDEL !! En-suite silence radio de Cognizant jusqu’au 25 avril 2022 , qui décide de commencer le projet. Ceci dit on était payé à rien foutre depuis le 1er avril. Et la surprise … les formateurs sont en Inde où l’on ne comprend pas un mot. On demandait de parler doucement ou de répéter plusieurs fois, mais leur naturel revenait au galop. C’était horrible et pensait déjà à tout abandonner . Bref,je prends sur moi, je réussi tant bien que mal tous les tests , mais toujours avec ce sentiment d’incompréhension. Ensuite vient le temps des Mentors , qui sont la pour nous aider sur ce qu’ils appellent les RAP. (OU LES TICKETS ) Ils nous donnaient aucune motivation, l’un disait qqchose et l’autre disait complètent une autre version, les mêmes Mentors qui étaient supposés travailler en français ne savant pas parler français OU REFUSE CATÉGORIQUEMENT. Grosse erreur de ma part lorsque j’ai suggéré à un TL qui s’appelle (usunięte przez administratora)d’avoir un petit coup de pouce en français pour me donner des conseils etc …… la demande à été refusé et j’ai été pris pour un imbecile en m répétant que tous les shadowing se font en Anglais. Je vous parle pas du salaire : UNE MISÈRE ET ILS NE RESPECTENT PAS LEUR ENGAGEMENTS ; Le contrat avait une période d’essai de 3 mois ensuite il devenait permanent avec l’accord du TL ; J’ai eu un entretien la semaine dernière avec justement ma TL pour me dire que le contrat ne serait pas permanent mais reconduit jusqu’à décembre 2022. Donc ce sont des menteurs. Pour finir ,vu les conditions déplorables et l’ambiance puante , j’ai fini par envoyer ma lettre de démission pou du jour au lendemain sans préavis bien entendu; J’avais encore jamais vu ça , pourtant j’en ai bouffé des call center , mais celui la remporte la palme d’or de la nullité. Conclusion : Ne perde pas votre temps et énergie chez eux, il n’y aura aucune reconnaissance de toute façon;

Oznek
@Samuel Bensassi

So let me get this straight. You were annoyed with remote onboarding despite the fact that it was still pandemic conditions at the time. You showed bad attitude towards training despite the fact that you were getting paid for this from day one. your comments about Indian colleagues - I was surprise to see that in XXI century this kind of comments are still on in a professional environment. There is a word for this type of behavior and I bet you know what it is. The company decided not to extend your contact indefinitely ( even though it does for a vast majority of people) this says a lot about your performance. And then you decided to just leave with no notice - wow that is really mature and professional. I might be wrong mate, but I got a feeling that no one is going to cry after you over there. In fact I think that you might have done them a favor (unintentionally of course).

Hvbgcd
@Samuel Bensassi

Oznek is sooooooo right about Samuel and his behaviour ????

kot
@Samuel Bensassi

well, you are typically person no experience, but expect high salary, and also racism, good luck for your career, and not sure there will be any company will accept this kind behavior :)

Kot
@kot

As I said to the previous idiot , you also lost a chance to STFU …. And you’re totally wrong as since almost 10 years I’m only working in all kind of Callcenter .so please open your mouth when you know about it . There is nothing to do with racism , just my opinion about workers in India . I can prove it , I have all audios , screenshots, mails about this MISH MASH …

Ytg
@Kot

So you were ILLEGALLY recording people?! :O

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
New

Hej ktoś się orientuje na ile mniej więcej może liczyć osoba z zewnątrz na stanowisko AP accountant?

@New

Hej, mi zaproponowano 6040 brutto :)

@>

Wow, to była propozycja z góry czy negocjowane to było?

@Joanna

Nie miałam jakiś wielkich negocjacji, zapytali ile bym chciała, podałam kwotę (trochę wyższą niż to), dostałam odpowiedź, że maksymalny budżet jaki mają na to stanowisko to 6040 i potem w ofercie po przejściu rozmów tyle mi zaoferowano. Osobiście nie przyjęłam oferty, bo wiązaloby się to u mnie z koniecznością przeprowadzki i na rękę ta kwota nie byłaby wystarczająca by się opłacało. Ale jeżeli ktoś mieszka we Wrocławiu to bardzo fajna oferta na początek.

@>

Aha czyli w ten sposób. To ile musieliby zaoferować, że jednak byś się zdecydowała?

JKN

Aplikowałam na stanowisko związane z GIS w Krakowie. CV złożyłam w styczniu, HR odezwał się w marcu-ok może to tyle trwa, już zdążyłam zapomnieć, mimo że oferta była fajna i spełniałam wszystkie wymagania. Oczywiście pojawiły się problemy przy ustaleniu spotkania, pierwsze spotkanie zostało odwołane potem ustalanie kolejnego, to jeszcze rozumiem może problemy techniczne lub coś innego. W trakcie samej rozmowy okazało się ze to w sumie jest rozmowa na inne stanowisko niż złożyłam CV ;/ kompletne zaskoczenie! Pytania zupełnie na inne stanowisko. Po samej rozmowie zostało mi niemiłe odczucie. Ogólnie zostałam poinformowana ze maksymalnie do 3 tygodni otrzymam odpowiedz. W sumie już nie długo czerwiec zero odzewu, dla porównania mniejsze korporacje przesyłają feedback do kilku dni po rozmowie. Jestem oburzona brakiem profesjonalizmu HR, pogrywanie siebie z pracownika i brak szacunku

Wiktoria
@JKN

Faktycznie dziwna sytuacja z tymi rozmowami, a skoro to nie była rozmowa na stanowisko o jakie się starałaś, to na jakie było? Podczas umawiania się na rozmowę nie wspominali nazwy stanowiska?

Rolki

Pracuję od kilku miesięcy i na pewno to zależy od teamu i działu, ale na podstawie moich doświadczeń mogę z czystym sumieniem polecić.

siral

zaczynam prace 1.04 wiec nie moge jeszcze za duzo powiedziec o samej organizacji. chce natomiast powiedziec o samym procesie rekrutacji. widnieje wiele opini o roznych firmach z trojmiasta, sama tez mialam powiedzmy rozne doswiadczenia do tej pory. jedno co chcialam wspomniec to ze sam proces rekrutacji przbiegl bardzo sprawnie i profesjonalnie i bylam informowana o tym jak sprawy ida. nawet gdybym nie dostala oferty, albo gdybym nie zdecydowala sie jej przyjac to sam 'experience' byl bardzo pozytywny od pierwszego kontaktu do otrzymania oferty. mozna by sie pewnie czepic jakichs drobiazgow, ale w porownaniu do tego czego doswiadczylam od innych 'renomowanych' trojmiejskich firm to serio nie moge narzekac. powodzenia wszystkim

Irena
@siral

Rozumiem, że rozmowa jest w języku angielskim? :) Zdradzisz może czy pytają o coś konkretnego? No i gratuluję zdobycia pracy!

nowy.pracownik

Hej, chcą mnie na stanowisko Maps Reporting Specialist 24/7 w Gdańsku z językiem Ukraiński, Home Office bo (usunięte przez administratora) Może ktoś coś więcej napisać o tym stanowisku? Po za szczątkowymi informacjami nie wiem do końca czym będę się zajmował....

Maps
@nowy.pracownik

Wszystkiego dowiesz się podczas rozmowy lub na szkoleniu. Nam nie wolno wypowiadać się publicznie na temat tego projektu. Praca jest lekka, w porządku, polega głównie na wyszukiwaniu informacji, znajomości tego, co było na szkoleniu, analizowaniu i uzupełnianiu danych.

nowy.pracownik
@Maps

Rozumiem, wiem, że poufność w tej firmie jest ważna. Mam jednak pytanie jeszcze jak wygląda komunikacja, opinie są różne, jedno narzekają inni chwalą, mało jest merytorycznych opinii...

stee
@nowy.pracownik

nie moge pisac o detalach. ale raczej bedziesz zadowolony/na fajni ludzie i praca spoko. Dodam ze dla jednej z najwiekszych marek w tech. Generalnie, co by nie mowic to cognizant ma samych topowych klientow. Same najwieksze topowe brandy.

Jimmy
@Maps

Ile trwa szkolenie ?W jakim języku jest i gdzie ?

Tsa
@Jimmy

Trwa miesiąc i jest w pełni po angielsku. Ogólnie w pracy posługujesz się tylko angielskim + czasami językiem, z którym zostałeś zatrudniony.

Nie polecam nikomu z Trójmiasta, zatrudniają osoby co najmniej mało kompetentne, nerwowe, słabapomoc merytoryczna z księgowości.

Projekty

Czy to prawda, ze w firmie Cognizant projekty szybko upadaja a MT informuje o tym z dnia na dzien, ze juz nie ma sie pracy? znalazlem kuszaca oferte w tej firmie, ale Cognizant nie cieszy sie zbyt dobra renoma na rynku w Trojmiescie. Wiekszosc osob ktore znam i tam pracowaly odradzaja mi pracy w tej firmie.

lasso
@Projekty

nie prawda :-) firma ma 2000 pracownikow i najkrotszy projekt mial chyba 2-3 lata

Pojawiło się kuszące 26tysiecznym bonusem na dzień dobry ogłoszenie na stanowisko specjalistę do obsługi klienta z włoskim. Czy możecie powiedzieć jakie są realne zarobki w tej firmie. Na ile można liczyć miesięcznie?

Charlie

Podłącze się do wpisu, też chętnie się dowiem jak to wygląda. Bonus kuszący !

ahu89

W skrócie, bez rozpisywania się o warunkach na konkretnym projekcie – brak podwyżek, premii, dodatków motywujących czy innych benefitów, z którymi Cognizant mógłby być jakąś konkurencją w polskim korpoświecie. Oferują jedynie podstawowy pakiet typu pensja, bardzo niski dodatek językowy za język z grupy tych rzadkich, trochę punktów w benefitach, opieka zdrowotna, ubezpieczenie i tyle. O podwyżkach informacji zero. Zero motywujących dodatków dla pracowników, którzy się starają i robią ponad normę, kiedy reszta udaje, że pracuje lub robi minimum. No chyba. że jesteś wielojęzycznym obcokrajowcem, to wtedy tak, dostaniesz, abyś nie uciekł za szybko. Pensja może jest konkurencyjna, ale to nie wystarcza, aby utrzymać przy sobie pracownika, który po miesiącach pracy nie czuje żadnego docenienia ze strony pracodawcy. Podejście typu: płacimy dużo, więc rób wszystko, o co poprosimy. Dlatego masa ludzi odchodzi do innych miejsc, nawet za niższą pensję, ale z lepszymi perspektywami i bez ryzyka, że wpadnie w depresję.

J.

Podsłuchiwanie prywatnych rozmów, zabranianie rozmów z współpracownikami, (usunięte przez administratora) i zastraszanie! To kwintesencja tej firmy. Cieszę się że z tamtąd odszedłem, hinduski Management jest tragiczny, Polka robiąca za kata jest najgorsza.

curious
@J.

Czy ta Polka to K.K.???

Witam, gdzie w Krakowie sa biura tej firmy?

Katarzyna Duda
@:)

Witam, piszę książkę poświęconą warunkom zatrudniania w zagranicznych korporacjach w Polsce. Zapoznałam się z Pani/Pana wpisem i zależy mi na rozmowie z Panią. Będę wdzięczna za skontaktowanie się ze mną i rozmowę o Pani/Pana doświadczeniach w Cognizant. Oczywiście zapewniam pełną anonimowość. Mój e-mail: katarzyna.duda1990@gmail.com Pozdrawiam, Katarzyna Duda

Zibi
@:)

Na Lublańskiej w Quatro

Kru
@Katarzyna Duda

To tutaj raczej mało się dowiesz. Dominują tu bardzo młodzi pracownicy którzy bardzo mało rozumieją z tego co się dzieje dookoła nich. Nie maja pojęcia jak wyglada osadzanie projektu w lokalizacji. Wylewają żale bo HR nie zareagował na ich roszczenia, manager nie spełnił prośby a rekruter wysłał maila z systemu, a nie zadzwonił. Nie rozumieją ze manager, HR i rekruter pracują dla firmy a nie dla nich. Realizują cele firmy. Narzekają ze firma ich nie rozwija. Nie rozumieją ze rozwój jest po ich stronie i to obi się muszą na nim skupić. Awansowane będzie najlepsze 10%. Gwarantuje ci ze z najlepszymi z 10% nie będziesz miała styczności na tym portalu.

Buahahahah
@Kru

Od kiedy tzw kadry nie pracują również dla pracowników? Ktoś się chyba minął z powołaniem. No tak, to typowe w tej firmie, hr i ich niewiedza powala, na wszystko odp- zapytaj przełożonego. Proszę się nie wybielać. W hr również pracują młode osoby, które często nie mają pojęcia o tym, co robią, więc bez oczerniania jednej ze stron. Wchodzisz podczas happy hours do ich biura i spotykasz ścianę. Śmiesznie, że w innych firmach, gdzie również jest rodo, panuje polityką otwartych drzwi- w cognizancie świetnie podsumowuje to podejście hr- zamykają ci wszystkie drzwi

Seni
@Buahahahah

Większych bzdur dawno nie czytałam. Ludzie idźcie w wielki świat. Popracujcie 10-15 lat i wtedy komentujcie. Ja mam 35 lat, kilka rzeczy widziałam i w kilku firmach pracowałam. Zarzuty które tu są podnoszone jako wielkie problemy to żadne problemy. Wy nie macie pojęcia co się dzieje i jak praca wygląda. Narzekasz na firmę ? Ok. A wiesz ile firm z Alchemii obniżyło wynagrodzenie pracownikom o 20%. O ile ci Cognizant obniżył ? Nic Ci nie obniżył. Wiesz ile ludzi zwolniono i ile osób zostało na lodzie po okresach próbnych ? A ile osób zwolnił Cognizant ?? No właśnie. Ile ludzi pracuje w Cognizancie na umowy zlecenie czy dzieło czy inne smieciowki? No właśnie, wszyscy od pierwszej chwili umowa o prace i pełne benefity. Tak, tak jakbyś trochę popracowała gdzie indziej to byś wiedziała ze w wielu firmach benefity są dopiero po okresie próbnym. Ja wiem ze ludzie będą wiecznie nieszczęśliwi i niezadowoleni. I dobrze ze jest ten portal gdzie kogą wylewać swoje żale. A teraz śmiało dalej hejtujcie, mam nadzieje ze przynosi wam to ulgę.

Gl

Od zawsze dziecko

Tru
@Seni

Seni a ty wiesz ile Cognizant zwolnił pracowników w Maju 19'r?

Xyz
@Seni

Niestety, masz błędne informacje. Są ludzie pracujący na umowie zlecenie za śmieszne pieniądze. Chciałyby przejść na umowę o prace to menadżer się żali, że bardzo ciężko approval na to zdobyć.

ocs
@Buahahahah

od nigdy. jezu co za infantylnosc. ewidentnie nie widzisz roznicy miedzy kadrami, HR, Rekrutacja , payrollem i innymi dzialami. wez sie moze troche doucz zanim zaczniesz bzdury wypisywac.

@ja
@Buahahahah

@buahahahah naucz się odróżniać dział HR od kadr! Bo to właśnie świadczy o tym na jakim poziomie jest twoja wiedza. HR to osoby zajmujące się kwestiami miekkimi- awansami, ścieżkami karier, ocenami, sytuacjami personalnymi, kadry to dział zajmujący się dokumentacja pracownicza - przygotowują dokumenty na bazie decyzji innych osób. I teraz powiedz mi narzekając na zamknięte drzwi. Jeśli akurat zespół kadr pracuje nad twoim zaświadczeniem do banku, nowa umową czy czymkolwiek innym. Życzyłbys sobie żeby inny pracownik w tym czasie przylazl z jakimś pytaniem i przy okazji spoglądał w dwoje dokumenty? Dowiedział się gdzie mieszkasz, jak na imię ma twoja żona i dzieci, zdobyl wasze PESEle? Kiedyś pw poprzedniej firmie, pracowałam w HR, ale odeszłam właśnie przez takich ludzi którzy kompletnie bez jakiejkolwiek wiedzy i co ważniejsze chęci zrozumienia oceniali i rzucali słabe komentarze pod adresem działów kadr które nie tobie ogromna pracę ponosząc za to prawna odpowiedzialność!

Były pracownik - na szczęście

Pracowałem na jednym z nieistniejących juz projektów, jako data analyst. Postanowiłem napisać tę opinię nie żeby przestrzec aplikujących, ale z nadzieją, że ktoś z managementu/hrów ja przeczyta i może na moment się zastanowi. Zdałem sobie sprawę jak toksyczna jest ta firma dopiero z perspektywy, gdy już odszedłem i trafiłem do innego pracodawcy. Głównym problemem była jedna osoba z managementu, mężczyzna który zupełnie nie jest ludzki, nie słuchał, nie chciał rozmawiać, wypierał się brakiem czasu, a odpowiedzi na pytania delegował do osób, które rzeczywiście miały lepsze umiejętności (np. Język angielski), ale nie miały żadnej siły sprawczej, więc rozmowa z nimi opierała się na ogólnikach. Mam wiele do zarzucenia również sposobie komunikacji błędów jakie robiliśmy. Nikt nie zwracał nam uwagi na bieżąco, po czasie dowiadywaliśmy się że robimy coś źle od 3 miesięcy, co uniemożliwiało poprawę i jakiekąkolwiek szanse na premię. Zwalniani byli pracownicy z powodów znanych tylko osobie decyzyjnej, bardzo to było przykre i nikt nic z tym nie robił.. Przez pracę w cognizancie nabyłem poczucie, że jeśli przełożony już się do mnie odezwie, to napewno coś zrobiłem źle. Praca nie była trudna i wymagająca, ale ciężko się pracuje w momencie gdy wiesz, że zawsze gdy Twój leader zaprasza na spotkanie, dostaniesz złe wiadomości. Osoba którą stwarzała tak okropną i toksyczną atmosferę nadal tam pracuje i ciężko mi to znieść, że bez kompetencji i umiejętności miękkich można mieć tak wysokie stanowisko. Były jednak tam też światełka w tunelu i team liderki, które bardzo starały się umilić pracownikom czas i to zdecydowanie doceniam.

ciekawski

ktoś posiada info odnośnie zarobków w dziale księgowym?

ehemalige mitarbieter
@ciekawski

Średnio, w okolicach lidlowskich stawek.

M.

Slynny już projekt w Gdańsku nadaje się dla osób po studiach dla których jest to pierwsza praca i które dopiero zaczyną swoją karierę zawodową. Natomiast osoby, które mają już jakiś staż, pomimo dobrych chęci na początku, po jakimś czasie będą szukać nowej firmy. I tak tam właśnie się dzieje. Praca sama w sobie nie jest zła ale dziwi fakt, że mimo tylu apeli do HR firma cały czas nie robi porządku z pewnym TL z Indii, który jawnie łamie prawa pracowników i upokarza ich na spotkaniach przed 30 innymi pracownikami. PODSUMOWANIE: jak to typowa firma outsourcingową-wszystko zależy od projektu i team leaderów. Można trafić bardzo dobrze bądź można trafić do projektu na którym jest (usunięte przez administratora)

gdańszczanin

Miałem rozmowę wstępną, po ktorej mialem wykonać zadanie programistyczne na jakiejs tam platformie. W zadaniu trzeba było łączyć się z jakimś API, które nie działało xd (zdebuggowałem printami i catchowaniem TimeoutError). Podejrzewam że przez to miałem niski wynik na tej platformie i nikt techniczny nie sprawdził rozwiązań. Z HRu brak odzewu.

Quba

Hej, jak się pracuje w firmie tego nie wiem, natomiast sam proces rekrutacyjny przedstawia się dość marnie. Miałem 3 rozmowy, pierwsza HR, druga z managerami ( opowiadałem o swoim doświadczeniu, co robiłem, pojawiły się tez typowe korpo pytania, które nic nie wnoszą itp.) Na trzecią kazali mi się przygotować z konkretnego tematu, poświęciłem na to kilka godzin. Niestety nie poruszyli nawet wspomnianego zagadnienia. Zamiast tego miałem powtórkę z drugiej rozmowy z tym dodatkiem, że jeden z managerów postawił tezę ( i starał się ją udowodnić), że skoro nie mam wykształcenia kierunkowego to nie jestem w stanie pełnić funkcji, mimo tego, ze pracuję na podobnym stanowisku od 5 lat. Żeby było zabawniej to oni napisali do mnie z ofertą. Na zakończenie procesu rekrutacyjnego, na który poświęciłem łącznie 5 bitych godzin dostałem automatycznego maila, że mnie odrzucają bez jakiegokolwiek opisowego feedbacku. Może jestem przyzwyczajony do innych standardów, ale to najgorszy proces rekrutacyjny, w jakim brałem udział od 9 lat. Na tyle zły, że postanowiłem poświęcić kolejne 10 min i napisać niniejszy feedback aby ostrzec innych.

Omega
@Quba

Dobrze, że ostrzegasz innych. Najgorsza jest cisza, tchórzostwo. Jesteśmy, niestety uczeni tego od dziecka, dlatego jesteśmy narodem biernot i tchórzy, egoistów. Niestety jesteśmy również nadal narodem prostaków. Nigdy tego nie zrozumiem, jak dorosły człowiek, nawet wychodząc z prostego domu, nie może wytrybyć jak traktować innego człowieka. Czy to dlatego, że nie wiedzą, jak to ma wyglądać? Przecież muszą wiedzieć, że takie zachowanie im się nie podobało w stosunku do nich, więc dlaczego nie edukują się w tej sprawie i nie skorygują tych wielkich błędów wychowawczych popełnionych wobec nich. Czy to socjopatia (brak empatii)? Socjopatą się stajesz przez swoje chore środowisko, więc może oni po prostu nie są w stanie, nie mają narzędzi, empatii żeby identyfikować się z ludźmi z którymi wchodzą w kontakt. Nie chcę w to wierzyć. Znam ludzi, którzy mieli ciężką sytuację rodzinną, patologiczną i umieją w miarę sprawnie nawigować w tym tłumie. Może niektórzy z nich muszą dobrze udawać, ale jeśli masz wystarczającą motywację aby zmienić swój stosunek do ludzi, a przede wszystkich rozumiesz, że masz problem (samoświadomość, samokrytycyzm), na pewno jest to do zrobienia.

Lukasz
@Quba

Hej @Quba, z ciekawosci na jaka pozycje startowales? bo wlasnie tez aplikuje i zapowiada sie bardzo podobnie

Do głupka

Głupcze, to że ty lecisz na psychotropach, a może i na jeszcze jakichś dopalaczach, nie znaczy, że inni są takimi cieniasami jak ty. Co za głupek.

Zostaw merytoryczną opinię o Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 81 ocen.

Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.