Opinie o Orion Next Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Orion Next Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Orion Next Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Next Sp. z o.o. w Wrocław

O.... Z

Wszystko pod kontrolą......... znam dwie osoby którym już wypłata wpłynęła na konto za pażdziernik,,,,,,, bądżmy dobrej myśli i poczekajmy chwilę

@O.... Z

Obyś miał rację , pozdrawiam

Pracownik1

Ja w Zielonej G. przed chwila dostalem wynagrodzenie za pazdziernik , co niezmienia faktu ze jest kibel w firmie.

@Pracownik1

Dobrze mam rozumieć że dostałeś przelew na konto z góry dziękuję za informację

popieram

za pażdziernik ! ROZUMIESZ ?????????????????

@popieram

Dziwnym tropem że tylko dostałeś wypłatę a reszta pracowników nie

Pracownik1

Nie tylko ja typek , jak masz kato w drewnianym banku to sobie poczekasz na ksiegowanie wyplaty.Chyba ze na jakas lewizne pracowales.

@Pracownik1

Spółdzielczym mam bank

ZAWADA

TRUDNO ! ...... już nie pracuję w Orionie , wszystko było OK ale świństwa narobili we Wrocławiu.... będą odpowiadać za nadużycia ..... to ich sprawa. My cierpimy bo wypłaty nie wpłynęły na konto ........ czekamy na przelewy ! Jeśli chodzi o kadrę z Zielonej Góry to żadnych zastrzeżeń nie mam zawsze sprawę załatwili i pomogli w problemie.......... Szczególne podziękowania dla koordynatora Pana Arkadiusza ! dziękuję za miłą i owocną współpracę ......... pozdrawiam

popieram
@ZAWADA

też tam pracowałem , fajnie było

@ZAWADA

Ja jeszcze jestem pracownikiem wypowiedzenia nie dostaliśmy aby wiemy że prezesa zamknęli i ma blokady porobione samochód za fantowany a wypłaty niema jak nie odblokują to wypłaty nie będzie A pan koordynator był na prawdę w porządku to co się chciało załatwić to reagował bardzo szybko nie było problemu z niczym jak się dzwoniło do niego to zawszę odebrał telefon i nie mam żadnych na Pana Arkadiusza przeciw zkazan złych tyle że wykiwał nas prezes

Lubuszanin

Prokuratura musi odblokować pieniądze przeznaczone na pensje, bo tak działa prawo, nie mogą nie wypłacić. Nikt za darmo nie tyrał - nie ma niewolnictwa. Jak nie wypłacą, to sąd pracy wtedy.

Wszyscy pracownicy są w takiej samej sytuacji i jak nie odblokują to wypłaty nie będzie wszystko ma zablokowane łącze samochód zablokowany tyle my wiemy to co nas poinformowali nie dość że cały miesiąc się człowiek na chodził i na nocki to jeszcze nie ma wypłaty i nie przekazano nam że takie coś się stało tylko ukrywali

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Orion Next Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca ds. efektywności energetycznej
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Aigel

Witam mam pytanko czy firma Orion Next ma oddzial w Warszawie.

@Aigel

Tel. 782230444

MDM

Byłem pracownikiem do lutego 2021, ale niestety firma przegrała przetarg i weszła konkurencja z Zielonej Góry. Było bardzo dobrze, wszystko było właściwie załatwiane, wypłaty na czas, urlopy ustalane na bieżąco. Wielka szkoda, bo przez okres kilku lat bardzo zżyłem się z firmą i gdyby nie fakt, że nowa firma zdecydowała mnie zostawić na tym obiekcie, który pasuje mi z dojazdem, na pewno był został w firmie Orion Netx.

Grafik
@MDM

Dzień dobry. Ja również polecam. Jak czytam te komentarze to wiem, że to byli koledzy z pracy piszą. Tacy, którzy więcej byli na zwolnieniu lekarskim niż w zmieniali mnie w pracy.

@MDM

Dzięki za informację. Zgłosić swoją kandydaturę chce.

TEŻ ZŁOŻĘ ......

Barbara
@OBIEKT

ja chyba też! a wiecie czy dużo kobiet tam pracuje?

Henryk
@MDM

6 lat pracy, jak to w życiu było raz dobrze, raz gorzej. Ale gdyby było źle to nie byłoby tych lat w jednym miejscu. Kończę bo emerytura za pasem. Mogę zdecydowanie polecić.

@Henryk

mam podobnie....... i takie same zdanie !

kkk

polecam

Agnieszka
@kkk

A Ty dalej tam pracujesz? :) Coś się zmieniło na przestrzeni czasu?

Orion Next Sp. z o.o. poszukuje pracownika na Pracownik Ochrony. Czy stanowisko Pracownik Ochrony wymaga nadgodzin?

Aigel

W jakim mieście poszukują pracowników.

Jan

Ta Firma to jakieś oszustwo proponują umowy na 1/16 -10 godzin miesięcznie a wyrabiać mam 180 godz i płacone 170 godzin na czarno takiego gówna w tych czasach jeszcze nie spotkałem niech Enea nie bierze tej firmy do ochrony bo tym powinien się zainteresować pip

Franciszek
@Jan

A ile proponują na rękę skoro umowa wygląda w ten sposób?

CIEKAWY.........

Chcę zapytać czy firma przyznaje jakieś PREMIE .......... pracuję drugi rok i jeszcze nie słyszałem o premii !

@CIEKAWY.........

I Pan nie usłyszy o premii bo takiej brak. Prezes uważa ,że praca w jego firmie to zaszczyt , zresztą koordynatorzy uważają ,że powinniśmy się cieszyć ,że pracujemy

normalny pracownik

Droga Anetko nie siej fermentu. Taaaaak, wszyscy w firmie wiemy że jesteś sfrustrowana swoim nieróbstwem dlatego też siedzisz już pół roku na lewym zwolnieniu lekarskim a my musimy za ciebie nierobie pracować. Więc zanim zaczniesz oceniać innych oceń siebie.

zszokowana
@normalny pracownik

Niezłą macie tam atmosferę. Pana komentarze wystawiają bardzo złe świadectwo firmie. Mam nadzieję, że każdy je przeczyta i będzie się trzymał z daleka od takich "specjalistów". Pan wie, że świadome ukrywanie osoby łamiącej prawo również wiąże się z odpowiedzialnością karną?

a kto pani tak powiedział

nie, nawet nie było szkolenia bhp i przeciwpożarowych.

OBIEKT ZAWADA

Witam .... dnia 31 maja zadałem pytanie skierowane do pracowników firmy ORION w sprawie tzw. KARPIOWEGO ........ niestety do tej pory brak jakiejkolwiek odpowiedzi . Rozumiem że pracownik który nie otrzymał takiego świadczenia nie odpowie na moje pytanie , ale są chyba ludzie kompetentni w firmie którym ten temat nie jest obcy i udzieli tutaj odpowiedzi.......... A może zwrócić się bezpośrednio do kadr we Wrocławiu ??? bo w Zielonej Górze nikt nie czuje się na siłach , aby odpowiedzieć ??? i jeszcze inne pytanie ........ kto z Was otrzymuje premię ??? jeśli otrzymuje to jak na to zasłużyć ???

cykor z Zawady
@OBIEKT ZAWADA

ale jaja, jakis gosciu pisze do swojego kierownika przez jakiś portal. moze jeszcze na fejsbuku sie pan rozpisze albo na czacie wirtualnej polski . i jeszcze liczy, że mu odpisze. powiedz jak masz na imie facet, to aż napisze do prezesa firmy list polecony za potwierdzeniem odbioru, że ma zatrudnionego cykora, który nie potrafi normalnie zapytać.

@cykor z Zawady

czy on pisał do kierownika ? czy do osób co pracują w ORIONIE ?

@cykor z Zawady

ale jaja, pracownik firmy na problem z czytaniem ze zrozumieniem. u Was chyba same takie asy są ;) nos zadarty to i nie widzisz jak słoma z butów wystaje.

gh

Pracowałam 5 lat do przejścia ne emeryturę w grudniu tego roku. Bardzo dobra współpraca z koordynatorem w Zielonej Górze. Nie wiem, kto pisze takie bzdury, ale pewnie to tacy, którzy do pracy czują swąd i w nocy zamiast pracować to śpią lub kombinują co zrobić by nic nie zrobić. olewatory zawsze będą krytykować.

@gh

Dzięki za informację. Przejęli dobry do ochrony obiekt koło szpitala i chcę się zgłosić.

@Odpowiedź

Nie bierz żadnych nadgodzin. Później są problemy z wypłaceniem, a koordynator próbuje (usunięte przez administratora) na kasę

Odpowiedź
@a kto pani tak powiedział

Bzdura. Wszystko jest super załatwione. Widocznie pani kłamie lub oczernia specjalnie. Pracowałam w trzech firmach a w tej jest najlepiej.

@Odpowiedź

super, że w Pani przypadku nie ma tego problemu. Dziwne, że z góry Pani zakłada kłamstwo w moim przypadku. Jeśli oczerniam to firma ma prawo załatwić sprawę drogą prawną - na co liczę, może wtedy otrzymam zaległe wynagrodzenie.

Gorzów

Pracowałem na budowie w Gorzowie przez, kilkanaście miesięcy do czasu zakończenia budowy. Wszystko było super. Grafiki, rozliczenia. Firma dbała o takie szczegóły jak gaśnica w miejscu pracy. Ogólnie wszystko co chcieliśmy było do dogadania. Trzeba było tylko uczciwie pracować. Z mojej strony polecam.

trudi
@Gorzów

firma ma oferty na Gorzów. można się zgłosić, jest wolne miejsce na Myśliborskiej.

Panie kierowniku

Pracuje na obiekcie w Poznaniu. Wszystko jest opłacone na czas. Obiekty dobry. Dostajemy środki do dezynfekcji na czas. Jestem zadowolony.

Zawiedziony
@Panie kierowniku

Firma nie warta uwagi psa z kulawom nogom.jedyem z Wrocławia dzwonię do biura żeby zapytać się o pracę w poniedziałek po czym kordynator prosi żeby zadzwonić w środę koło 9 bo będzienosl jakieś nowe propozycje obiektu po czym dzwoni się w środę kordynator zwodzi jak zalotna nastolatka zesami i prosi żeby zadzwonić bo długim listopadowym weekendzie po czym dzwoniłem dzisiaj 15 11.2021 roku poniedziałek 9 rano kordynator prosi słodkim głosem żeby zadzwonić koło środy o godzinie 13 30 to nie jest firma która potrzebuje pracowników tylko zwykłe (usunięte przez administratora)

Jak wyżej
@Zawiedziony

A biuro w Zielonej Górze to już dramat, "płacimy"najwiecj na rynku ochrony " :D Kretyni idźcie sprawdźcie stawki w Solidach,Konsalnetach itp :) 13,50...śmiech na sali.A tak ogólnie kto się na to godzi?

karol
@Panie kierowniku

u nas w Poznaniu po obieckie oriona przejala jakas firma z poznania. ci co pluli na oriona to juz zaluja ze ich nie ma.

Poborowy
@Jak wyżej

Zgadzam się. Kadra zarządzająca to kiepski żart,na kiepskim rynku ochrony.Brak doświadczenia w ochronie fizycznej. Chłopaczek który nazywa się kierownikiem ochrony,nie wie o czym mówi,nieznajomość rynku jak i przepisów aż od niego bije. Śmieszne stawki. Nie polecam.

Barbara
@Poborowy

Patrząc obiektywnie to bardzo niebezpieczne żeby kierownik nie miał pojęcia o przepisach.... weźcie to gdzieś zgłoście!

Licencjonowany

Śmieszna firemka,szumnie zwana Agencją Ochrony... Proponują kwalifikowanym pracownikom z doświadczeniem stawki na poziomie 12zł netto :D No chyba że ktoś ma orzeczenie i ułomność na poziomie kierownictwa :) Nie polecam :)

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Orion Next Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

OBIEKT

czekamy na przetarq....... zobaczymy jak się firma sprawi ........ i czy będę miał pracę na przyszły rok bo jakoś do tej pory nie mam umowy na czas nieokreślony........ pozdrawiam

Pracownicy biura na koszt pracowników z orzeczeniem ,bo płaci za to Pefron raz w roku wyjeżdżają na integrację gdzie się bawią i piją na koszt ludzi .CFF to też przekręt,ludzie dostają informację o nie tym,że podatku się nie płaci co jest kłamstwem

niedoiformowany

a co to jest ten CFF ??? proszę o odpowiedz

@niedoiformowany

Orionnext przez CFF płaci pracownią wypłatę a wygląda to tak. Jeżeli nie masz grupy to dają Ci umowę do podpisania,umowy Ci nie dają . Pieniądze przechodzą przez rosyjską firmę z Kalingradu ,podatek, ZUS jest nie opłacany a Tobie wciskają ,że podatku nie płacisz. Oni są czyści bo przecież nie jesteś ich pracownikiem .Dowiadywałem się w skarbówce i nie stety podatek zapłaciłem .a Firma nie bo oficjalnie nie jestem jej pracownikiem

Jan

Bardzo polecam. Wypłata na 3go, wszystko zgodnie z umową o pracę. Nocne, dodatki. Ja jestem zadowolony. Pracuję na obiekcie w Zielonej Górze. Pozdrawiam

@Jan

Wypłata jest co miesiac wyplacana inaczej. Nie ma jednej daty. Malo tego. Odnosnie mycia okien. Myjesz w sierpniu to pieniadze otrzymujesz w pazdzierniku na 15 tego bez opodatkowania? Jak to wyglada w innych miejscach?

Janusz
@Cocolino

Czy podpisując umowę nie miałeś w niej wyszczególnione do jakiego dnia miesiąca dostajesz wypłatę? Powinien to być jeden termin, więc napisz więcej szczegółów jak to wygląda w rzeczywistości.

@Janusz

Co do daty na umowie odnosnie wyplaty to jest podana data na 10 tego Placa szybciej to fakt ale niech sie okresla jakich terminow sie trzymaja Interesuje mnie odpowiedz odnosnie mycia okien Jak to wyglada w innych miejscach Myjesz we wrzesniu to pieniadze dopiero otrzymujesz w pazdzierniku? I to na 15 tego... (usunięte przez administratora) Gdzie byla firma przez ten dlugi czas... Brak slow Zatrudniaja ludzi schorowanych ze stopniem niepelnosprawnosci(usunięte przez administratora)

@Cocolino

Co do zaplaty za okna mialo byc w listopadzie Sorry mala pomylka

Aleksandra
@Cocolino

Okej, nic się nie stało. A co dokładnie robisz w tej pracy? Jak możesz, to powiedz jeszcze, czy często macie nadgodziny w Orion. Dzięki.

@Jan

za godziny nocne to bez łaski , każdy płaci................ wspominasz o dodatkach........ jakich ?????

Teresa
@OBIEKT ZAWADA

Widzę, że masz odmienne zdanie od @Jan, jeśli chodzi o nocne dodatki w Orion Next. No dobrze, ale w planach miałam na początek wypytanie tu kogoś o ewentualną rekrutację. Czy firma planuje w najbliższym czasie przyjąć nowych pracowników?

OBIEKT ZAWADA

dlaczego mam odmienne zdanie ??? napisałem że wszędzie płacą dodatek za godziny nocne....... a jeśli chodzi o zatrudnianie pracowników z pewnością jak firma zyska nowe obiekty to będzie zatrudniała....!

OBIEKT ZAWADA

WITAM mam pytanko do pracowników ORION NEXT zatrudnionych na obiektach w Zielonej Górze i do pracowników kadrowych naszej firmy..... czy ktoś z Was otrzymał tzw. KARPIOWE ?

Michcio

Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy Orion Next miał u nich zagraniczną umowę zlecenie i problemy z rozliczeniem podatku? Jeśli tak to czy udało się komuś to ogarnąć i w jaki sposób?

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Next Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Orion Next Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orion Next Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orion Next Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orion Next Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Rogowska 127
    54-440 Wrocław