Opinie o Orion Next Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Orion Next Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Orion Next Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Next Sp. z o.o. w Wrocław

Z firmą nie wiem co się dzieje ale pensje wypłacone za październik i listopad, nadal jestem pracownikiem do końca grudnia mam umowę, nic złego na tą firmę powiedzieć nie mogę oby wszystkie były takie jak ta szkoda że tak się stało

@Artur W

dawno mnie tu nie było .......... ale odpowiem ci Artur......... ja zwolniłem się po złożeniu podania o zwolnienie , od razu znalazłem inną pracę .......... dlatego o żadnej odprawie nie może być mowy........ kuronia jak piszesz też nie biorę bo przecież pracuję ................................ i nic na tym nie straciłem !

Koszalin

Czy ktoś dostał, świadectwo pracy, ja nie dostałam. Idę do inspekcji pracy.

@Zuźka

Wiszą jakieś 6000 plus urlop bo była umowa pytanie czy oni dalej istnieją może tu ktoś wie

Nowy wpis

Teraz szukają masażystki lub masażysty, i jest tam napisane, że nie trzeba mieć doświadczenia, bo przyuczają. A co, gdy ma się jednak to doświadczenie, choćby niewielkie? Czy w takiej sytuacji mogą dać wyższą pensję?

Celina Nowy wpis

Teraz firma zatrudnia w ogóle pracowników ochrony czy to stara sprawa? Co prawda znalazłam dla mojego taty ogłoszenie, ale niestety sprzed 6 lat i dlatego te wątpliwości co do istnienia stanowiska. Jeśli obecnie rozpatrzymy zatrudnienie to tak jak wtedy można wybrać sobie samemu obiekt? Piszcie tutaj to wszystko przekażę tacie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jaka jest stawka początkowa w Orion Next Sp. z o.o.? 22 października na Lento.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pracownik Gospodarczy.

O.... Z

Witam ....... po otrzymaniu pisma od komornika zwróciłem się do Funduszu Świadczeń Gwarantowanych ........ wiecie co ? oleli mnie ! twierdząc że nie ma upadłości nie ma kasy ! czyste (usunięte przez administratora) ! pracowałem za darmo !

@O.... Z

I długo w firmie to trwało, że ludzie nie otrzymywali wynagrodzenia? Upadłości oficjalnie nie ma, więc w jaki sposób jeszcze staracie się odzyskać kasę? Są w ogóle jakieś informacje, aby mieli zamykać działalność? A może sytuacja się poprawiła i kasa jest już zawsze na czas? Jak tu ktoś zauważył wcześniej mieli ofertę dla masażystki, więc ciekawi mnie czy warto się zainteresować.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Orion Next Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca ds. efektywności energetycznej
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Yyy, o co tu biega? Na forum jakieś gadki o należnościach, ZUS-ach, a w sieci oferta z robotą dla masażystki / masażysty. Pasowałoby mi to bardzo, bo choć mam technika masażystę, to nie pracowałem jeszcze w zawodzie (nie licząc praktyk). A tu ma być przyuczenie oraz UoP, co też mi pasuje. Tylko, co z tą kasą, jaka stawka, zwłaszcza na początek i czy firma to godny zaufania pracodawca?

Firma oficjalnie nie ogłosiła upadłości, więc można przyjąć, że przyjmuje do pracy ludzi do ochrony? W starym ogłoszeniu pisano o dyspozycyjności, a co to oznacza, w jakich godzinach zwykle trzeba być dostępnym? Zdarza się, że zadzwonią i trzeba nagle przyjść do pracy? W ofercie pisano o terminowości wypłat, ale z tego co czytam to nie ma to pokrycia w realu.

sprawdźcie

swoje konta w ZUS bo ludziom nie wypłacili pensji a w ZUS-ie stoi, że wypłacali pensje za listopad i grudzień po kilka-kilkanaście tysięcy za miesiąc. Składki poodprowadzane, w PIT-ach ujęte a tak naprawdę gdzie są pieniądze...?(usunięte przez administratora) prezes sobie konto otworzył...?

@sprawdźcie

Chcesz przez to powiedzieć, że za listopad pracownicy nie otrzymali wypłat? Czy to dotyczy wszystkich zatrudnionych i co jest przyczyną sytuacji? Udało się skontaktować z właścicielem / prezesem?

JERZY

Witam, czy ktoś po wygraniu sprawy ORIONA w sądzie odzyskał jakieś pieniądze. Proszę o kontakt.

@JERZY

Halo! O co chodzi? Były jakieś zaległości wobec pracowników w wypłacaniu pensji, że sprawa się o sąd otarła? Czy są tu teraz pracownicy, co by napisali, jak firma traktuje ludzi i jakie pieniądze płaci, a przede wszystkim, czy na czas?

O.... Z

a firma o której piszesz jest aktywna ??? GDZIE MA SIEDZIBĘ ???....... proszę o odpowiedż

Krystyna

W jakiej wysokości jest ta zaległa pensja, której Ci nie wypłacono? Za więcej niż za jeden miesiąc zalegają Ci wypłatę? Myślisz, że jest jakaś szansa na poprawę warunków pracy w tym miejscu? Na normalne zatrudnienie?

Ada

O jakie masaże chodzi w tym ogłoszeniu "zatrudnię masażystkę"? Upewniam się, bo żadna tantra czy coś w tym rodzaju to nie wchodzą w grę. No i właśnie chciałabym wiedzieć, za co te "bardzo duże" zarobki proponują, pracowała tam jakaś pani i może się wypowiedzieć?

JERZY

Witam. Czy ktoś po wygraniu sprawy ORIONA w sądzie odzyskał jakieś pieniądze. Proszę o kontakt.

Natala

Specjalista / Młodszy specjalista ds. zamówień publicznych, przypadkowo natknęłam się w sieci na tą ofertę pracy, co prawda jest już nie aktualną ale zostawię po sobie jakiś ślad firmie. Ma ktoś aktualne informacje na temat tego stanowiska? Chętnie się dowiem jakie widełki zarobkowe? Ważna jest również dla mnie atmosfera pracy, jak ona prezentuje się na tym dziale?

Agnieszkaa

Dzień dobry, proszę o informację, czy ktoś z pokrzywdzonych przez ORION NEXT Sp. z o.o. skierował już sprawę do Komornika. Jeśli tak, to proszę o imię i nazwisko komornika. Mam już wyrok z klauzulą wykonalności i chcę skierować sprawę do Komornika, który już zna sytuację spółki ORION NEXT Sp. z o.o. i nie będzie musiał przekazywać sprawy. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Niestety, spółka nie odbiera żadnej korespondencji, więc nie ma szans na polubowne odzyskanie należności.

Jerzy

Czy ktoś wygral sprawę w sądzie pracy z Orionem, jeśli tak co zrobił dalej. Proszę o kontakt.

@Jerzy

Witam u nas wygrał ale nie zapłacili więc trzeba pisać do sądu o klauzurę wydanie i iść wysłać do Wrocławia piano do komornika

@Jerzy

Witam ja sprawę mam wygraną , ale kasy nie wypłacą bo nie ma upadłości firmy , teraz nadaję klauzulę wykonalności i sprawa trafia do komornika SĄDOWEGO ! we Wrocławiu .......... póżniej do funduszu świadczeń ! tylko taka droga !

Agnieszka
@O.... Z

Czy sprawa była skierowana do Komornika? Jeśli tak, proszę o informację, który Komornik prowadził sprawę?

Jerzy

Czy ktoś po wygraniu sprawy ORIONA w sądzie we Wrocławiu oddał sprawę do komornika

Wrocław

Nie dostalismy wyplaty za listopad. PiT-u oraz świadectwa pracy. Czy ktoś ma jakąś inf. o aktualnrj sytuacji Oriona ?

@Wrocław

witam....... pisałem do firmy we Wrocku........... list polecony krążył po Polsce 3 miesiące ! nikt nie odebrał !!!! w końcu trafił do przesyłek nie odebranych ....... pismo było bardzo ważne bo wzywało Orion do zapłaty należnych zaległości........ w końcu udało mi się odzyskać list z Koluszek ! teraz trafił ten list do sądu pracy ................. jest już pozytywnie rozpatrzony pozew tylko nie ma upadłości firmy Orion................ gdybym wcześniej wiedział że każdy z pracowników firmy może zgłosić upadłość firmy dawno bym to zrobił i nie miał bym kłopotu z odzyskaniem wynagrodzenia . Teraz fundusz świadczeń gwarantowanych wymaga upadłości firmy !

@Paweł

Mam rozumieć że listopad masz wypłaty tak czy nie

@Paweł

być może że i do nas wynagrodzenie za listopad dotrze ...????

Portier
@O.... Z

Tak ja też dostałem pełna wypłatę za październik) oprocz20% za godziny nocne ale to logiczne skoro od 7lidtopada siedzę w formularzu i czekam ... zobaczymy w styczniu czy za grudzień też wypłaca.za nic nierobienie... podoba.mi się taka praca znam takich co zaraz u listopada jak przestaliśmy chodzić do pracy to wypowiedzenie wysłali i teraz są wściekli ze pieniędzy niedostali ..to chyba logiczne jak die sami.zwolnili to.nic niedostana nawet ekwiwalentu xa urlop ani.odprawy .ich wybór skoro.tak zdecydowali.to tak mają ja zdecydowanie będę czekał dalej.moze tak do wiosny sobie popracuje na niby podoba mi się taka robota a później jeszcze ekwiwalfnt za urlop no bo przecież takie czekanie to nie urlop tylkk moja gotowość do.pracy niby 60% płatne ale zapłacili.wszydtko 100% trudno jakoś muszę z tym zyc pozdrawi

@Portier

Mam pytanie czy wypowiadać umowę z winy pracodawcy jedni mówią że nie dostanie się od szkodowania jak się jest dalej zatrudniony czy czekać i tak do końca grudnia mam umowę o pracę

Portier
@Portier

Muszę dodać że niechodzilo mi za miesiąc pazdziernik za październik dostałem pełna wypłatę fakt że 2 śni później ale kompletne i z premia a 8 grudnia dostałem ( 2 dni przed czasem ) za listopad pełna wypłatę a pracowałem tylko do 7 listopada oczywiście 20 % za pracę nocna niedostalem ale fakt że nie pracowałem czekam na styczeń z grudzień taka praca mi się podoba, szkoda mi tych kolegów co złożyli wypowiedzenie że skutkiem natychmiastowym od 7 listopada... trudno ich wybór .... takiego prezentu orkon się niespodziewal kolega dostał 500zl do 7 listopada i koniec świadectwo PIT i zero ekwiwalentu za urlop xxy odprawę lub odszkodowanie ...tacy ludzie też są potrzebni żeby inni dostawali wypłatę za całe muesiace ...może do wiosny tak przeciągniemy

@Portier

W tym przypadku kolega się myli i wprowadza innych w błąd ! Rozwiązaliśmy umowę o pracę za porozumieniem stron....... i nic na tym nie tracimy ! wszystkie należne nam środki zostaną wypłacone zarówno wynagrodzenie za pracę jak i dodatek za godziny nocne..... oczywiście musi zostać wypłacony ekwiwalent za nie wykorzystany urlop........ tak stanowi prawo ! czekamy tylko do 10 stycznia ...... wtedy składamy pozew zbiorowy do sądu pracy ....... po otrzymaniu wyroku należności wypłaci fundusz gwarancyjny........ I TYLE W TEMACIE !...... pozdrawiam byłych i obecnych pracowników firmy ORION

O.... Z

OCZYWIŚCIE JEŚLI NIE CHCESZ PRACOWAĆ TERAZ TO MOŻESZ CZEKAĆ NA ODPRAWĘ KTÓRA CI SIĘ NALEŻY W ZWIĄZKU Z ROZWIĄZANIEM UMOWY O PRACĘ Z WINY PRACODAWCY ........ ja na twoim miejscu bym czekał !

Artur W
@O.... Z

A odprawe tez dostaniecie? Jesli sami daliscie wypowiedzenie za porozumieniem stron nie z winy pracodawcy to nie dostaniecie odprawy. I Kuronia tez. Tak stanowi prawo skoro juz sie na nie powolujesz. I co? Nic nie straciliscie?

Koszalin.
@Paweł

(usunięte przez administratora) i krętacze, dobrze wiedzieli że wywalą nas w powietrze. Koordynatorzy powinni nas ostrzec przed ich oszustwami. Nie mogę się zarejestrować w B Pracy, brak świadectwa pracy.

@Artur W

Brak rozliczenia. Pytanie.

Czy ktoś z Państwa ma może bliższe informacje na temat postępowania karnego, które ma być prowadzone przeciwko zarządowi spółki Orion Next Sp. z o.o.? Bardzo zależy mi na ustaleniu, jaka jednostka prowadzi sprawę i pod jaką sygnatura prowadzone jest postępowanie. Będę wdzięczna za pomoc.

@Pracodawca
@Brak rozliczenia. Pytanie.

Ze znajomymi byliśmy na przesłuchaniu na Policji w sprawie firmy Orion Next. Komendy w całej Polsce przesłuchują pracowników którzy pracują lub pracowali w tej firmie. Całe postępowanie prowadzi Komenda Policji w Radomiu a wszystkie komendy przesyłają do nich zeznania z przesłuchań.

@@Pracodawca

A mu wnosiliśmy sprawę do sądu o za plate wynagrodzenia Plus urlop i ma nadzieję że zapłacą a jak nie to sprawa pójdzie dalej

Jakie mniej więcej kwoty tych wypłat są do wypłacenia? Czemu nie zostały wykorzystane urlopy jak pracowałeś, nie można było brać wolnego?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Orion Next Sp. z o.o.?

Koszalin

Czy ktoś dostał, świadectwo pracy, ja nie dostałam. Idę do inspekcji pracy.

@Koszalin

Świadectwo pracy nikt nie dostał i ja wypłaty też nie dostałam za dwa miesiące otrzymałam tylko PIT a tu się z tym zgadzam że koordynatorzy powinni poinformować że coś się dzieje a nie kombinować zresztą co tu się będę wypowiadać zleceniówki też samo przed się mówiło 13 zł Albania i czeska śmieszne ale prawdziwe robili nas bambuko nie wiem jak tam u was było także trzeba składać wnioski do sądu bo się zaczekamy za tą wypłatą jak już telefony nie odpowiadają to tam już nikogo nie ma

Zgłosiłem temat
@Koszalin

do PIP i co...?Dokładnie to samo czyli NIC.Nawet nie odpowiedzieli czy przyjęli zawiadomienie czy nie - zero reakcji.I co o tym myśleć...?Gdzie po sprawiedliwość...?Jak tu jedna banda wygodnie sobie żyje na każdym kroku udowadniając nam robolom utrzymującym ten .... dołek,że są po to aby nam żyło się lepiej a oni tylko w swoje gniazda patrzą aby ich nie stracić i moszczą sobie kolejne dla. swoich pociech bo urzędnicze stołki to z mlekiem matek wyssały...

@Koszalin

z tego co się orientuję aby uzyskać świadectwo pracy należy złożyć wniosek do sądu pracy

Jakub
@O.... Z

Ale co się z tą firmą dzieje, że tyle tu pisano o czekaniu na pieniądze czy świadectwo pracy? Patrzę i oficjalnie firma ma status - aktywna. Pracujesz tam lub wiesz, jak oni funkcjonują i czy mają jeszcze jakiś pracowników?

Nie znana

A czy jest jakiś kontakt do nich żeby zadzwonić bo te numery co mieli to są nie osiągalne a pod jaką nazwa istnieją

Aleksandra

A pisałaś na jakiś numer czy adres podany w ogłoszeniu o pracę czy skąd masz te dane? Tak czy siak, może tutaj ktoś powie, ja też bym nie chciała wysłać aplikacji na jakiś niedziałający adres. W ogóle odpisują teraz kandydatom, ciekawe?

@Aleksandra

Witam zainteresowanych............ dla waszego dobra podpowiem że powinno się wysłać na adres firmy list polecony z żądaniem wypłaty zaległych należności za wykonaną pracę , tak samo z żądaniem wysłania świadectwa pracy jak i PIT.......... będzie to Wam potrzebne w przypadku skierowania sprawy na drogę sądową.......... żadne telefony nic nie dadzą bo nikt nie odbierze ........ FIRMA WE WROCŁAWIU ZAMKNIĘTA NA CZTERY SPUSTY ! także niech nikt się nie łudzi że ktoś coś itd. ...... pozostaje tylko droga SĄDOWA ! życzę powodzenia w pozytywnym załatwieniu waszych spraw........ pozdrawiam

Justyna
@O.... Z

Ta firma to zamknięta bo upadła czy się raczej gdzieś przeniosła? Dużo osób nie dostało pieniędzy? Jakie to mogą być kwoty? Co się teraz dzieje?

Zuźka

Ty pracowałaś na zleceniówce? A tak w ogóle to ile Ci wiszą kasy za te 2 miesiące? Może zmieniło się coś od tamtej pory, bo minęło już kilka miesięcy.

@Zuźka

Danka

Witam Mam pytanie czy firma orion next istnieje

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Next Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Orion Next Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orion Next Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orion Next Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orion Next Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Rogowska 127
    54-440 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042