SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.

Opinie o SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.

Mag

Ta firma to jakaś porażka. Moja Mama zmarła będąc na służbie w tej firmie. Oczywiście w dniu zdarzenia pan prezes i koordynator skakali koło nas, byli mili uprzejmi. Niestety poźniej nawt nie zjawili się na pogrzebie - nawet złamanego kwiatka nie wysłali. Nie zainteresowali się czy nie potrzebujemy jakiejś pomocy, kompletnie nic. A moja Mama była na każde ich zawołanie. Zero szacunku dla pracownika nawet po śmierci. Dno i wodorosty. Nic więcej

@Mag 17.10.2018 17:44

@Mag, to okropnie smutna wiadomość, bardzo mi przykro! Takie zachowanie ze strony firmy nie napawa optymizmem, ale może jest na to jakieś wytłumaczenie, chociaż częściowe. Pozdrawiam i dziękuję , że chciałaś napisać kilka słów na forum.

Hanna

@Ed, masz nieco inne zdanie na temat firmy SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sniż chociażby @Senea - ona pisała na przykład o terminowych wypłatach wynagrodzeń. Co masz na myśli pisząc "oszukują"? Pamiętaj proszę, że znajdujemy się na forum publicznym, a takie wyrażenia mogą zostać odebrane jako pomówienie.

Hanna

@Senea, a czy mogę zapytać, na czym polegała Twoja praca w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia? Jestem ciekawa też, jak wygląda kwestia dodatków pozapłacowych dla pracowników w tej firmie. Mogłabyś jeszcze coś dodać na ten temat? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia?

Senea

Witam, pracowalam w firmie przez ok 2 lata. Z mojej perspektywy praca byla oplacana zgodnie z obowiazujacymi w tej branzy stawkami, na ktore osoba podpisujaca umowe wyrazala zgode, stad nie mozna mowic o oszukiwaniu, czy tez wyzyskiwaniu pracownikow. Wynagrodzenie otrzymywalam na czas. Jezeli mialam taka potrzebe moglam dorobic na dodatkowych zleceniach otrzymywanych z firmy. Mozna miec pewne uwagi dotyczace osob funkcyjnych w firmie, ale ktoz z nas jest idealny. Jestesmy ludzmi, mamy swoje lepsze i gorsze dni, a co wazniejsze popelniamy bledy. Gdybym miala ponownie podjac prace w Silezjanie nie mialabym obiekcji co do wiarygodnosci firmy, realizacji zapisow umowy oraz wymagan co do zakresu obowiazkow. Zaznaczam, ze jest to moja subiektywna opinia, oparta na wlasnym doswiadczeniu.

Hanna

@Pat, przypominam, że jesteśmy na forum publicznym więc, po pierwsze, takie wyrażenia, jakich używasz w swojej wypowiedzi, mogą zostać odebrane jako pomówienie, a po drugie, obowiązuje tu ochrona danych osobowych - więc bardzo proszę o nieużywanie imion czy inicjałów. Rozumiem, że pracowałaś w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia, tak?

Hanna

@obserwator, rozumiem, że piszesz z perspektywy pracownika firmy SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia. Jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zajść w tej firmie? @Yeti79, pytasz, bo jesteś zainteresowany podjęciem pracy w tym miejscu? Jestem ciekawa, czy wysyłałeś już swoje CV czy jeszcze się nad tym zastanawiasz. @Qard, na forum nie obrażamy nikogo, również osób trzecich! Proszę o kulturalne wypowiedzi.

Hanna

@W., rozumiem, że pracowałeś lub pracujesz w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia we Wrocławiu. Czy możesz powiedzieć coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę oraz atmosferze panującej w tej firmie? Myślę, że to cenne informacje dla osób zainteresowanych pracą. @Gutek, jesteś zainteresowany pracą w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia? Jakie stanowisko Cię interesuje? Myślę, że zawsze warto zaaplikować.

Gutek

Może ktoś wrzuci na forum jakieś ciekawostki z pracy w firmie? Warto szukać tu pracy, co radzicie?

W.

Nie warto pracować dla tej firemki

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

Tomasz

Taka cisza zrobiła się na forum, jest powód?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Syrius

Bardzo dobra firma.Jak na razie to wszystko jest ok.

Hanna

@obserwatorczyli rozumiem, że w firmie zachodzą zmiany. Możesz powiedzieć o nich coś więcej? Chętnie dowiem się też więcej o tym, co sprawia, że warto innym polecić pracę u tego pracodawcy.

Yeti79

Firma rozwojowa. Tylko czemu siedziba tak kiepsko umiejscowiona? Na tym się sporo traci Panowie Prezesi. U którego inspektora warto pracować w tej firmie? Ktoś coś wie? Z góry dzięki

obserwator

jak młody przejął kierownictwo to widać że się coś ruszyło tylko powinien się przyjrzeć co nie którym koordynatorom i pseudo dyrektorom ale firmę polecam

Yeti79
@obserwator 18.08.2017 09:18

A u którego koordynator nie wart robić w tej firmie?

To sa fakty! Takie firmy zakladaja" roboty"!

Maz pracowal w tej firmie.Dostawal 4 zlote za h.24 godzinne dyzury.bez mozliwosci odpoczynku.tak.wielkie wymagania.no na Hallera lokatorka powodowala wyrzucenie ochroniarza za za krotkie spodnie .i to sie powtarzalo kilkakrotnie w ciagu roku.a szefowie firmy dostosowywali sie do tych fanaberii.ale i tak stracili to miejsce. Maz spadl z niezabezpieczonych schodow.teraz od dwoch lat ciezko choruje.ale nikt z tej firmy ani razu nie zadzwonil i nie zapytal .co z nim.jak sie czuje.To nie sa ludzie.to roboty.

danuta

Czy ktoś coś wie o pracy w administracji? Warunki, atmosfera, wynagrodzenie, relacje..??

Hanna

@bolo, co jeszcze powiesz o warunkach pracy?

zert

Jak myślicie czy po straceniu MPK we wrocku dostaniemy jakieś ciekawe obiekty?

bolo

Od 1 stycznia 2017 dużą zmiana. Pracą na czas. Dużo zmian i atmosfera lepsza.

G

A gdzie miał broń trzymać (o zgrozo) w spodniach? Czy konkurencję aż tak boli utrata ważnego obiektu:)?

monica

ja też mam dosyc naszczescie pracowalam juz dawno, bo ponad poltora roku temu. ciagle jakies alarmy bez powodu , wolalam spalic te robote za te 4,5 zl niz narazac sie na pierdoly widac ze tam nic do roboty nie bylo . sa tacy co wola zbierac puszki , sprzedawac je na zlomie, brac palety na bagaznik , zbierac co popadnie , zebrac na dworcach i podziemiach , to dopiero jaja . takich to trzymaja - jak ktos bierze cos dla siebie to normalne , pomijam otwarte szafki i warunki socjalne , szefo to ostatni cham , gbur i prostak , nawet o swojej zonie i kolezance z rownorzednego stanowiska , tez szefowej posrafil sie wyrazic z pogarda (dz***a , jest stara , brzydka , nawet sie nie r****ją, rura i inne - ) - jak by to kogos obchodzilo - lapy w kieszeniach... a koordynator cos chce i pracownik ochrony ma w tym cel - co to innych obchodzi jaki?! jeszcze raz pojedzie po obiekcie na kontrole , a bedzie odpowiedz od kontrahenta ze firma traci klienta...

Nie wiem skad wy bierzecie takie brednie ! Jedna z lepszych firm na rynku w chwili obecnej, wynagrodzenie zawsze ! Na czas nigdy chocby jeden dzien sie nie spoznili, wszystko jest poukładane w firmie. Stawki sa dobre tak jak obiekty, jak slysze o innych firmach konkurencyjnych to ciagle jakies spoznienia, koordynatorzy ktorzy nieinteresuja sie pracownikami. Ja polecam!

Janko
@Pracownik 13.12.2016 10:25

Hahaha!

cuś

No dobra, ale to jakich zarobków można się teraz spodziewać? Na pewno dorzucają jakieś premie do podstawy.

kilka.

Faktycznie wystarczy zwolnić prezesie jednego dyr a wróci do firmy ładnie i super atmosfera

pergola

Krytyka jest adekwatna do kierownictwa tej firmy. Tragedia!!!!!!!! Nie polecam!!!!!!!!

Y

ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

to sa fakty

Kobieto o czym ty bredzisz! 4 zl na godzine na reke to jest fakt. Przestan sie sprzedawac za takie wpisy.

To sa fakty
@to sa fakty 30.08.2015 19:39

Facet nie pozwalaj sobie! To sa fakty ktore doskonale znasz! Ile ci placa za pilnowanie budy?

Yeti

Nie wiem ile tam się zarabia jako wykwalifikowana ochrona bo mieszkam koło nowo wybudowanego sądu i widzę tych samych ochroniarzy którzy tam siedzą przez 3 lub 4 dni bez przerwy a potem zmiana na dzień lub dwa i znów ci sami ludzie. Nie wiem ile mogą tam zarabiać ale z tego co widzę ile nadgodzin biorą to muszą bardzo niewiele. Do tego trzeba mieć nie równo pod deklem by pracować tyle godzin za śmieszne pieniądze mimo że się praktycznie nic nie robi w pracy i to w większości młodzi ludzie którzy powinni coś wykonywać a nie brać się za pracę dla geriatryków nie widzących co zrobić z czasem.

ana
@Yeti 19.10.2014 09:15

Dyżury 24 godzinne,po 4!! zl /h ,wielkie wymagania ,to normalka ,oczywiscie na U-Zl.,oczywiscie bez dodatku za godziny nocne i za świątek. itp .Wiadomo, że charakter pracy pod ciągłum dozorem wyczerpuje warunki umowy o prace. A tak 700 złotych na rączkę.Przy minimalnej w Polsce ok.1200. Rotacja pracowników jak na ruchomych schodach. Dziadostwo. Ciekawe ile dostają od zamawiających ochronę.

Zostaw opinię o SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.