SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.

Opinie o SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.

Dagmara

Są przeprowadzane jakieś testy sprawnościowe jeżeli chodzi o stanowisko ochroniarza ?

Mag

Ta firma to jakaś porażka. Moja Mama zmarła będąc na służbie w tej firmie. Oczywiście w dniu zdarzenia pan prezes i koordynator skakali koło nas, byli mili uprzejmi. Niestety poźniej nawt nie zjawili się na pogrzebie - nawet złamanego kwiatka nie wysłali. Nie zainteresowali się czy nie potrzebujemy jakiejś pomocy, kompletnie nic. A moja Mama była na każde ich zawołanie. Zero szacunku dla pracownika nawet po śmierci. Dno i wodorosty. Nic więcej

@Mag

@Mag, to okropnie smutna wiadomość, bardzo mi przykro! Takie zachowanie ze strony firmy nie napawa optymizmem, ale może jest na to jakieś wytłumaczenie, chociaż częściowe. Pozdrawiam i dziękuję , że chciałaś napisać kilka słów na forum.

Marcysia
@Mag

Ty masz problemy z tą firmą po zakończeniu współpracy. Współczuję. Ja od kilku dni mam ich za sąsiadów. Jeszcze dobrze nie rozpoczęłi służby - a już są z nimi problemy. (usunięte przez administratora)

Hanna

@Pat, przypominam, że jesteśmy na forum publicznym więc, po pierwsze, takie wyrażenia, jakich używasz w swojej wypowiedzi, mogą zostać odebrane jako pomówienie, a po drugie, obowiązuje tu ochrona danych osobowych - więc bardzo proszę o nieużywanie imion czy inicjałów. Rozumiem, że pracowałaś w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia, tak?

IOD
@Hanna

Brednie, jak ktoś chce to może podawać nawet swój numer buta czy numer telefonu. Drogi Panie/Pani widzę, że ochrony danych osobowych to dalej ani trochę nie macie opanowanej. Ciekawe czy macie zrobioną ocenę skutków do monitoringu?? Po za tym z tego co Pamiętam to Pan IOD i SZEFO twierdził, że dla niego imię i nazwisko to nie dana osobowa - hahahah. PROPONUJĘ OPANOWAĆ NAJPIERW PRZEPISU RODO ZANIM ZNOWU, KTÓRYŚ Z PRACOWNIKÓW BĄDŹ Z SZEFOSTWA BĘDZIE SIĘ ODNOSIŁ DO OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH.

Marcysia
@Hanna

1. Imię oraz nazwisko - nie są daną osobową! Nie straszcie ludzi!!! 2. To firma - ma chronić danych osobowych, a nie osoby postronne! Uczcie się.

Hera

To firma w której zarabia się grosze. Jeśli ktoś z Was ma ochotę pracować za najniższe wynagrodzenie w kraju to jak najbardziej polecam. Oprócz słabego wynagrodzenia brak tam jakichkolwiek dodatków. Organizacja pracy kiepska, kierownictwo niekompetentne i nie zainteresowane problemami pracowników. Widać na każdym kroku, że właściciela interesuje tylko i wyłącznie zysk, osiągany dzięki pracy zdesperowanych wyrobników.

Rozmowę kwalifikacyjną w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko księgowa?
Maciej

Współpracuje z dyrektor do spraw handlowych w tej firmie przy zabezpieczeniu impez masowych na Ratuszowej w Wałbrzychu. Wypłaty wynagrodzeń dla pracowników Silezjan bez zastrzeżeń. Tylko dyrektor to straszny zapominalski. Wypłaca pieniądze po upomnieniu się przez pracownika w 100% przypadkach tak jest a było mnóstwo impez w 2019

Lolek

Wystarczy popatrzeć jak sporadycznie są tu zamieszczane opinie ,żeby przekonać się, że firma jest dobra i warto tu się znaleźć.

rob
@Lolek

dokładnie, o złych rzeczach piszą wszyscy, natomiast o dobrych już niekoniecznie

Gutek

Może ktoś wrzuci na forum jakieś ciekawostki z pracy w firmie? Warto szukać tu pracy, co radzicie?

Syrius
@Gutek

Firma b.dobra,kasą na czas i zgodnie z umową.Spoko i bez żadnych nacisków.Polecam.

rob
@Gutek

Zapraszam na FB gdzie widać ile się dzieje https://www.facebook.com/silezjanochrona/ Polecam, najważniejsze, że pensja na czas i zgodnie z umową. Warunki pracy zawsze można dostosować do potrzeb.

Zawiedziony

Jak wy uważacie że to jest firma godna polecenia to aż mi was szkoda(usunięte przez administratora)

Olgierd

Może podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakieś podpowiedzi?

Zbulwersowany

Jestem wysoce zbulwersowany zachowaniem pracowników firmy SILEZJAN. Firma ta w dniu 1.06 2019 ochraniała imprezę masową na Warszawskim Bemowie. Była to impreza masowa z cyklu DNI BEMOWA. W ciągu tego dniana scenie występowały takie gwiazdy jak FRANCESCO NAPOLI , ZAKOPOWER czy na samym końcu jako gwiazda wieczoru SYLWIA GRZESZCZAK. Nie ukrywam jestem FANEM SYLWII. Jeżdżę po całej Polsce za tą artystką. Zatem wiem , że po każdym koncercie Sylwia wychodzi do publiczności rozdaje autografy i robi sobie zdjęcia z fanami. Na wczorajszej imprezie zabrakło tego po koncercie. Ponieważ pracownicy ochrony bez pardonu NAKAZALI wręcz natychmiastowe opuszczenie terenu na którym odbywała się ta impreza. Sylwia nie miała możliwości spotkać się z fanami. Jest to wysoce nieprofesjonalne zachowanie ochrony. Pracownicy którzy obstawiali tą imprezę powinni w ramach przeprosin być pozbawieni wynagrodzenia za ten incydent. Jest mi tym bardziej przykro o tym pisać ponieważ ja sam mieszkam na Bemowie. Tak jak napisałem wcześniej jeżdżę po całej Polsce za Sylwią i na ani jednym koncercie taka sytuacja nie miała miejsca. Żeby ochrona pozamiatała całą zabawę. Przykro było iść w tłumie wyproszonych ludzi i słuchać komentarzy rodziców do dzieci dlaczego Sylwia nie wyszła zrobić zdjęcia. Nie była to wina Sylwii tylko ochrony. Zachowali się tak jak by to był ich prywatny teren i ochraniali nie imprezę masową tylko jakąś wiejską potańcówkę na imieninach wujka Zdzicha. Dlatego proszę o wyciągnięcie daleko idących konsekwencji służbowych w stosunku do ludzi którzy byli na tej imprezie. NIE POLECAM TEJ FIRMY DO ZABEZPIECZANIA JAKICHKOLWIEK IMPREZ. BRAK PROFESJONALIZMU I TYLE. Pismo odnoszące się do pracy tej firmy również wyślę do Ratusza gminy Bemowo. Żeby na przyszłość nie zatrudniali dziadoskiej firmy do ochrony. Oczywiście czekam również na informację zwrotną o tym jakie konsekwencje zostały wyciągnięte w stosunku do pracowników ochrony będących na wczorajszej imprezie.

Silezjan System Security
@Zbulwersowany

Szanowny Panie! Jest nam ogromnie przykro, że udział w jednym z koncertów tegorocznych Dni Bemowa uważa Pan za nieudany . Decyzje o udziale artystów w rozdawaniu autografów należą do samych gwiazd, ich menedżerów i organizatorów koncertów. Firma dbająca o bezpieczeństwo uczestników imprezy ma obowiązek zapewnienia komfortu pracy wykonawców zgodnie z ich życzeniem. Pracownicy służb informacyjnych i porządkowych Silezjana, wykonując zlecone zadania, wykazali odpowiednie kompetencje jak również odpowiedzialność w ramach ustalonego zakresu obowiązków a także pożądaną szybkość reakcji i bezkonfliktowość w niełatwych sytuacjach. Mamy nadzieję, że podczas kolejnego występu ulubionych artystów, będzie Pan miał okazję do wspólnej fotografii i otrzymania autografu. Łączymy pozdrowienia, Dział Imprez Masowych - Silezjan System Security

Pracuję w tej firmie od ponad 6 lat. Mój region to jeleniogórski. Praca i atmosfera w pracy ok. Podejście kierownika do pracowników pozytywne. Płaca zawsze na czas i w pełnej wysokości. Firma godna polecenia. Nie mam uwag ani zastrzeżeń. Polecam.

Hanna

@Ed, masz nieco inne zdanie na temat firmy SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sniż chociażby @Senea - ona pisała na przykład o terminowych wypłatach wynagrodzeń. Co masz na myśli pisząc "oszukują"? Pamiętaj proszę, że znajdujemy się na forum publicznym, a takie wyrażenia mogą zostać odebrane jako pomówienie.

Hanna

@Senea, a czy mogę zapytać, na czym polegała Twoja praca w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia? Jestem ciekawa też, jak wygląda kwestia dodatków pozapłacowych dla pracowników w tej firmie. Mogłabyś jeszcze coś dodać na ten temat? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia?

Senea

Witam, pracowalam w firmie przez ok 2 lata. Z mojej perspektywy praca byla oplacana zgodnie z obowiazujacymi w tej branzy stawkami, na ktore osoba podpisujaca umowe wyrazala zgode, stad nie mozna mowic o oszukiwaniu, czy tez wyzyskiwaniu pracownikow. Wynagrodzenie otrzymywalam na czas. Jezeli mialam taka potrzebe moglam dorobic na dodatkowych zleceniach otrzymywanych z firmy. Mozna miec pewne uwagi dotyczace osob funkcyjnych w firmie, ale ktoz z nas jest idealny. Jestesmy ludzmi, mamy swoje lepsze i gorsze dni, a co wazniejsze popelniamy bledy. Gdybym miala ponownie podjac prace w Silezjanie nie mialabym obiekcji co do wiarygodnosci firmy, realizacji zapisow umowy oraz wymagan co do zakresu obowiazkow. Zaznaczam, ze jest to moja subiektywna opinia, oparta na wlasnym doswiadczeniu.

Hanna

@obserwator, rozumiem, że piszesz z perspektywy pracownika firmy SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia. Jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zajść w tej firmie? @Yeti79, pytasz, bo jesteś zainteresowany podjęciem pracy w tym miejscu? Jestem ciekawa, czy wysyłałeś już swoje CV czy jeszcze się nad tym zastanawiasz. @Qard, na forum nie obrażamy nikogo, również osób trzecich! Proszę o kulturalne wypowiedzi.

Hanna

@W., rozumiem, że pracowałeś lub pracujesz w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia we Wrocławiu. Czy możesz powiedzieć coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę oraz atmosferze panującej w tej firmie? Myślę, że to cenne informacje dla osób zainteresowanych pracą. @Gutek, jesteś zainteresowany pracą w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia? Jakie stanowisko Cię interesuje? Myślę, że zawsze warto zaaplikować.

W.

Nie warto pracować dla tej firemki

Tomasz

Taka cisza zrobiła się na forum, jest powód?

Syrius

Bardzo dobra firma.Jak na razie to wszystko jest ok.

Hanna

@obserwatorczyli rozumiem, że w firmie zachodzą zmiany. Możesz powiedzieć o nich coś więcej? Chętnie dowiem się też więcej o tym, co sprawia, że warto innym polecić pracę u tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SILEZJAN SYSTEM SECURITY Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o.