Net Holiday Sp. z o.o.
2 5 4 5 1
ex Nowy wpis

Serdecznie nie polecam tego pracodawcy. Poniższe opinie, choć mocne - nie są wyssane z palca. Firma nie ma pomysłu na siebie, niejasny zakres obowiązków, zatrudnia się samych swoich (córka dyrektorki, narzeczona prezesa) - jak to często w takich przypadkach bywa - czują się jak ryba w wodzie przez co panuje nieprzyjemna atmosfera w pracy. Nie kryją się z obmawianiem innych pracowników ("bo mogę"). Duża rotacja, przede wszystkim w dziale produktu, który traktowany jest po macoszemu pomimo iż obarczony dużą odpowiedzialnością i licznymi obowiązkami. Inne działy trzymają się mocno, pewne rzeczy widać dopiero z perspektywy. Problem z rozliczeniem się z byłymi pracownikami (zwlekanie z wypłatą ekwiwalentu za urlop). Brak jasnych struktur i wsparcia przełożonych, brak dyskrecji i personalne pretensje na forum publicznym "bo u nas nie ma nic do ukrycia". Czekaj, czy na to nie ma czasem paragrafów odpowiednich? Odradzam.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwona Nowy wpis
@ex

Proszę o aktualne informacje, co dzieje się w Net Holiday? Dalej panuje lipna atmosfera, rotacja itp? Mam nadzieję na konkretną odpowiedź.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
1233 Nowy wpis

Draństwo, naciągactwo, współczesne niewolnictwo. Po pracy w tej firmie czujesz się jak kupa gnoju. Każą odbierac telefony od drących ryja Klientow przez całą noc, a rano do pracy ..i tak przez cały sezon...hotelarze wydzwaniają, spamują na fajsbuku,że nie wpuszczą Klientów, bo niezapłacone, a prezes mówi,że mu sie zmywarka zepsuła i idzie do domu...rezydenci drą się na Ciebie, bo firma nie zapłaciła pensji..baw sie dobrze prezesiku,ale sam, ja wysiadam..

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
było minęło

Ta firma to uosobienie wszelkich cech pracodawcy z najgorszego koszmaru. Wewnętrznie skłócona ekipa, nagminnie łamane prawa pracownicze, żałosne zarobki - to trochę jak rzeczywistość Polski wczesnych lat 90-tych. Koszmarna baba Aleksandra O., której głównym zadaniem jest mącić, kręcić i węszyć, "aneks kuchenny" składający się z mikrofali i czajnika w szafie (dosłownie)..O jakichkolwiek benefitach typu multi sport czy opieka medyczna można zapomnieć..Ufff jak ja się cieszę, ze to za mną. z resztą z tego co wiem firma jest na krawędzi bankructwa. Radzę się dwa razy zastanowić...

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Net Holiday Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Net Holiday Sp. z o.o.