Opinie o When Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie When Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w When Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o When Sp. z o.o. w Kraków

Ciekawe z czego wzięła się ta opinia o tym, że to może być dziwne miejsce? Po poprzednich opiniach tego raczej nie widzę, no chyba ze coś konkretnego przeoczyłem? Ktoś jeszcze się zatrudnia i widział cos nietypowego w trakcie pracy?

Dominika Nowy wpis

Gorąco polecam! Proces rekrutacyjny przebiegł niezwykle sprawnie. Świetnie przygotowane zadanie rekrutacyjne, jasne i konkretne, zapewnione niezbędne materiały. Prące rozpoczynam od marca, ale już miałam okazję poznać team - wspaniali ludzie z mega pozytywną energią! ❤️

Sporo tu opinii odnoszących się do samej rekrutacji, po ostatniej z nich widzę, że finalnie proces ten został oceniony pozytywnie. Zastanawia mnie zdanie z drugiej strony, ponieważ mam doświadczenie w tym zakresie. Na jakich warunkach można zatrudnić się w dziale HR? Czy w tym roku były poszukiwani specjaliści od rekrutacji? nie udało mi się odszukać oferty

Nina Nowy wpis

Osoby rekrutujące solidnie przykładają się do rozmów i dokładnie wiedzą kogo szukają :) Rozmowy przebiegały w miłej i luźnej atmosferze, co nie oznacza, że nie są profesjonalne - wręcz przeciwnie, są czasochłonne i dokładne, a w moim przypadku cały proces toczył się 2 tygodnie. Zgłosiłam chęć udziału w rekrutacji z początkiem listopada, wczoraj otrzymałam decyzję. Niestety, nie dostałam propozycji pracy, lecz samo doświadczenie przejścia tak profesjonalnej i solidnie przeprowadzonej rekrutacji, jest dla mnie super doświadczeniem. W pierwszym etapie otrzymujesz zdania do wykonania, które jeśli jest się na etacie, zabierają kilka wolnych wieczorów, ale to doskonała wersja demo tego, co może czekać pracownika w pracy w agencji - tematy i style są różne, co daje pole do popisu. Drugi etap to rozmowa wstępna trwająca ok. 30 minut, kolejny i ostatni to rozmowa z CEO, która tylko potwierdziła moje przeczucia, że ta firma zwraca dużą uwagę na dobór pracowników. Można wyczuć, że wszyscy się lubią i panuje luźna atmosfera, co jest bardzo ważne, szczególnie, gdy ktoś - tak jak ja - utknął w firmie, w której panuje ciężki i niefajny klimat. Jeśli się zastanawiacie, czy warto… ja myśle, że warto. Dobra firma, profesjonalna rekrutacja, szczegółowy feedback - to się ceni. :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie When Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Customer Success Specialist (Opiekun klienta).
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Agnieszka

Byłam w trakcie rekrutacji do firmy When. Wszystko przebiegło sprawnie, a całość obejmowała rozwiązanie 5 zadań i dwie video-rozmowy. Panie prowadzące oraz pracownicy firmy sympatyczni, a sama praca wydaje się przyjazna. :) Ostatecznie nie zostałam zatrudniona, uzasadnienie odmowy obejmowało m.in. zbyt małe doświadczenie i miejsce zamieszkania, które jak się okazało miało znaczenie na tle innych kandydatów. Mała uwaga dla firmy, proponuję zaznaczyć iż jest to praca hybrydowa. Jeżeli kandydaci zamieszkujący miejscowość siedziby firmy mają pierwszeństwo to na pewno nie jest to propozycja dla kandydatów szukających pracy zdalnej i mieszkający np. 300km od siedziby firmy.

Patrycja z WHEN
@Agnieszka

Cześć Agnieszko! Rekrutacja jest ogólnopolska i większość działu social media pracuje w 100% zdalnie. Praca nie jest hybrydowa, chociaż oczywiście zapraszamy osoby z Krakowa do odwiedzin w biurze, kiedy tylko mają taką ochotę. Podając informację zwrotną, co zdecydowało o wyborze konkretnego pracownika staramy się przedstawić zawsze szeroki obraz i może zostało to źle zrozumiane. W obecnej rekrutacji tylko jeden na 2 wybranych specjalistów social media okazał się być (przypadkiem) z Krakowa. 4/5 obecnych pracowników social media nie jest z Krakowa i pracuje zdalnie.

Hela

Ktoś widzę w tym roku miał problem ze zwrotką z rekrutacji. A co z osobami, które mimo wszystko się dostały? Nie widzę innych w miarę aktualnych opinii. jak wdrożenie stanowiskowe teraz przebiega? I czy rotacje są większe czy mniejsze niż w poprzednich latach? Chcę się tego wszystkiego dowiedzieć, bo widzę, że szukają specjalisty od social mediów i to na wiele regionow. Podane są zarobki liczone od 5200 do 7500 zł. jak przy tym oceniacie zakres obowiązków? czy jest adekwatny do tych stawek?

Ciekawska
@Hela

Netto czy brutto te zarobki?

@Ciekawska

Ja widzę ze są brutto. Przynajmniej tak na takiej stronce z ogłoszeniami jest napisane przy tej umowie o prace. są tez widełki na B2B, ciekawie na jakiej umowie więcej osób pracuje? Co będzie bardziej korzystne, czy to jednak nieistotna sprawa?

Firma deklarowała, że na pewno poinformuje o wyniku rekrutacji. Biorąc pod uwagę zaawansowany etap rekrutacji, tym bardziej liczyłem na feedback. Ale jak widać, czas i zaangażowanie potencjalnych kandydatów nie jest zbyt wiele warte dla agencji. A szkoda, bo wrażenie było pozytywne. Na przyszłość dotrzymujcie swoich własnych obietnic.

Prawdziwek

Generalnie nie polecam. Zadanie rekrutacyjne na 15 stron, zawracanie gitary, a potem zero odzewu. Kiedy w koncu firmy nauczą się że ghostowanie pracownika jest nie fair? Poświęcam swój czas i chęci, robię coś dla was za darmo, a tu nawet za przeproszeniem 'dziękuję, do widzenia, pocałuj się w du.pę..." Po przebiegu rekrutacji mozna poznać czy to januszex i jak widać w tym przypadku 100%. Skoro tak traktują kandydatów, to ciekawe jak traktują pracowników.

@Prawdziwek

Prawdziwku, a jesteś pewny, że ten proces rekrutacyjny został zakończony lub Twój mail dotarł? Prowadzę rekrutację osobiście i wróciliśmy z odpowiedzią o statusie rekrutacji oraz feedbackiem do wykonanego zadania rekrutacyjnego do każdego aplikanta z zakończonych rekrutacji. Dbałam o to, aby każda osoba otrzymała od nas odpowiedź zwrotną. To dla mnie ważne, aby podziękować za chęci, zaangażowanie i czas wszystkich aplikantów, do których odezwaliśmy się z zadaniem rekrutacyjnym. Na jakie stanowisko aplikowałeś? Mamy dwie otwarte rekrutacje, które są na etapie analizy zgłoszeń z ostatnich 7 dni.

Rekrutowany

Kiepska, mało profesjonalna rekrutacja. Po wykonaniu zadania rekrutacyjnego oraz po rozmowie rekrutacyjnej w firmie, brak odzewu, pomimo zapewnień o kontakcie. Nie polecam, brak poszanowania czasu innych.

@Rekrutowany

Dzień dobry, Niestety z uwagi na panującą sytuację, która zaskoczyła nas wszystkich - (mam na myśli niepewność w zakresie dalszych obostrzeń w zakresie koronawirusa) nasze rekrutacje w okresie marca - maja zostały całkowicie wstrzymane. Obecnie wznowiliśmy już rekrutacje na wszystkie stanowiska. Niestety praca zdalna, nowa organizacja pracy, pełne skupienie na pomocy naszym klientom, mogło spowodować, że w marcu nie poinformowaliśmy o tym wszystkich kandydatów, za co przepraszamy. W normalnych okolicznościach wszyscy kandydaci są informowani o statusie rekrutacji. Pozdrawiam, Patrycja

J
@Patrycja

Jak widać po 2 latach nie zmieniło się nic, ta firma nadal ma gdzieś kandydatów i ich czas oraz darmową robotę. Żalosne tłumaczenie w dodatku nieprawdziwe

@J

Pozostaje mi niestety uznać tę opinię za nieprawdziwą. W procesie wszystkich ostatnich rekrutacji, które zostały zakończone, wróciliśmy z odpowiedzią do każdego kandydata. Nie tylko z informacją o statusie rekrutacji ale również z feedbackiem dot. jakości wykonanego zadania. Wiem, ponieważ prowadzę je osobiście i sama dbam o każdy ich szczegół :) Większość aplikantów wróciła do nas z feedbackiem, że nas proces rekrutacyjny był jednym z najbardziej profesjonalnych z jakim mieli do czynienia i jesteśmy z tego dumni. Nie dotyczy to oczywiście rekrutacji, które trwają i jesteśmy na etapie analizy CV czy zadań rekrutacyjnych, ale to raczej oczywiste. Zaznaczę również, że wszystkie zadania rekrutacyjne są fikcyjne tj. nie mają nic wspólnego z naszymi klientami, nie ma żadnego potencjału wykorzystania ich w naszej pracy, nie rozumiem więc, skąd pojawia się tutaj kwestia "darmowej roboty". Miłego dnia życzę!

Elżbieta

Hej, pisaliście że większość osób zatrudniona jest na umowę o pracę, no i zastanowiła mnie ta większość, to czego to zależy? Początkowy pracownik nie ma szanse na UoP??

@Elżbieta

Cześć! Wszyscy stali pracownicy są na umowie o pracę. Wyjątkiem może być np. Praca sezonowa (większy projekt na kilka miesięcy o określonej dacie zakończenia projektu) lub okres próbny.

@Patrycja

A umowę o pracę dostaje się od razu czy jest jakiś okres próbny?

@Monika

Rożnie :) Czasami okres próbny jest umową zlecenie lub umową o pracę. Okres próbny trwa zwykle 2 miesiące.

Aneta
@Patrycja

A co z ewentualnym wypowiedzeniem? Są tutaj jakieś korzystne warunki co do tego i ile czasu przysługuje?

@Aneta

Zgodnie z prawem pracy i umową

Robert

@Patrycja a jakie są jeszcze rodzaje umów do wyboru?

@Robert

Większość (jeżeli nie wszyscy) pracowników zatrudniona jest w oparciu umowę o pracę. Jeżeli jednak ktoś preferuje inną formę, jesteśmy otwarci również na współpracę B2B.

Elżbieta

Witam, zależy mi na tym, żeby uzyskać jakieś informacje o działalności tej firmy. Niestety szukałam, ale nie znalazłam żadnych konkretnych informacji o tym, czym się zajmuje, a tym bardziej, jakie są zadania pracowników w firmie When. Może tutaj ktoś powie? Byłoby naprawdę świetnie, proszę o info.

Kamila

A umowa o prace jest od pierwszego dnia ?

@Kamila

Tak :) Chyba, że pracownik preferuje inną formę umowy.

Mając porównanie z pracą w innych agencjach oraz słysząc od znajomych z branży jak wiele kwestii wygląda w innych firmach, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić pracę w Agencji When. Umowa o pracę, żadnych niedomówień i prób obejścia systemu. Jasno sprecyzowane oczekiwania, elastyczny czas pracy i super atmosfera. Oczywiście praca w agencji, to praca w agencji, więc zdarzają się "asapy" i nie ma się co oszukiwać, że cały dzień można pić kawkę i udawać, że się pracuje. Ale na ten moment nie wyobrażam sobie zmienić pracę :)

Stefan

Firma uprzedzają, że będą się kontaktować z wybraną osobą!

@Stefan

Cześć Stefan! Tak, oczywiście. Niestety dostajemy dużo zgłoszeń, które nie spełniają naszych wymogów rekrutacji określonych w ogłoszeniu. Mam na myśli brak doświadczenia lub obsługi niezbędnych programów. W takich okolicznościach nie możemy kontaktować się z każdym :) Pozdrawiam, Patrycja

Zostaw merytoryczną opinię o When Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w When Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy When Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w When Sp. z o.o.?

When Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Fryderyka Chopina 18 lok. 3A
    30-047 Kraków