Opinie o Grupa Eskadra Sp. z.o.o w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Eskadra Sp. z.o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Eskadra Sp. z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eskadra Sp. z.o.o w Kraków

Administrator Nowy wpis

Grupa Eskadra Sp. z.o.o poszukuje pracownika na stanowisko Account Manager. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Andy Nowy wpis

Rozumiem że ta firma zajmuje sie hodowlą psów.

Kamila

Z tego co widzę w firmie jeśli chodzi o wypłaty był kiedyś jakiś "system ratalny"... Dochodziło nawet do liczby aż sześciu rat. :o Do dziś mają taki dziwny problem z wypłacalnością czy w końcu już wszystko wpływa na jeden raz?

Janusz Nowy wpis
@Kamila

mz jest pierwszy

Kamila Nowy wpis
@Janusz

mz? Chodzi o prezesa? Rozumiem, że potwierdzasz, że problem wciąż występuje?

sati

super miejsce, można się bardzo dużo nauczyć i przefajne projekty. No MEGA! W rekrutacjach są jawne widełki. To super wartość.

stan
@sati

rozumię ,że żarty sobie robisz

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa Eskadra Sp. z.o.o kandydat na stanowisko Copywriter ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Krakus

Słyszałem ,że chciał zbudować ( M.Z. ) w ramach promocji Bydgoszczy muzeum czterech pancernych. No geniusz,nic dodać.

naro
@Krakus

Naprawde zabłysnoł.Pomysł na miarę Barei.

Na jakie benefity można liczyć w Grupa Eskadra Sp. z.o.o?

tomek

Że dostaniesz wypłatę w jednej racie, a nie w 6 i że w terminie

Patryk

To prawda z tymi wypłatami? Ze od sierpnia są wypłaty w ratach?

Zizi
@Patryk

Nie. Teraz jest bardzo okey. Początkiem roku tak było w ratach - do czerwca.

@nieznajomy
@Zizi

a zanim był początek roku, to też było w ratach:)

Agnieszka
@Zizi

Super, że aktualnie już wszystko jest w porządku w tej kwestii. Może napiszesz coś o innych obecnych warunkach pracy w Grupa Eskadra? Czy polecasz aplikowanie do firmy w najbliższym czasie?

Iwona

Zdecydowanie nie polecam firmy. Są niewypłacalni od dawna. Od sierpnia wypłaty w ratach. Początkowo dwóch, potem czterech, w marcu (za luty) było ich 6, ostatnia 30.03. Oczywiście termin płatności mają 14 dni. Od wystawienia faktury, bo umowa o pracę to tak trochę jak yeti w tej firmie - bardziej legenda niż rzeczywistość. Nadal nie otrzymałam całości wypłaty za marzec (a dokładnie otrzymałam 57% należności za marzec, na dzień 20.05.2020! Termin zapłaty mieli 14 kwietnia.). W maju wpłynęła JEDNA rata w wysokości 500 zł. Nic więcej nie wysłali. Nie mówię już o pieniądzach za kwiecień, bo tych to pewnie w tym roku nie zobaczę. Odeszłam po tym, jak pod koniec marca otrzymaliśmy informację, że obniżają nam pieniądze o połowę. Tak, 50%. W dodatku obowiązuje już od miesiąca, który przepracowaliśmy (czyli marzec). Oczywiście aneksy chcieli podpisać z datą wsteczną - stała praktyka w tej firmie. Podejście do braku pieniędzy w osobach zarządzających jest bardzo... rodem z PRLu. Kojarzycie Misia i "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?". Takie podejście jest też tutaj. "Nie mamy pieniędzy." "nie mamy z czego zapłacić.", "Nie jesteś jedyną osobą, która nie dostaje pieniędzy w tej firmie", "Takie czasy"(założyciel firmy), "W innych agencjach jest gorzej"(również on). Zero przeprosin za zaistniałą sytuację. Na ponaglenia do zapłaty nie odpisują. Oczywiście zero benefitów (oprócz komputera służbowego). W moim przypadku historia z tą firmą skończy się najpewniej w sądzie. Wiem natomiast, że Eskadra nadal rekrutuje. Jeśli więc czytasz to, bo dostałeś ofertę pracy - nie rób tego. Ja też przyszłam w kryzysie (rok temu), miało się polepszyć, bo zrobili zmiany strukturalne. Nie polepszyło się, jest jeszcze gorzej.

Krzysiek
@Iwona

(usunięte przez administratora) Tego typu praktyki należy piętnować. Gdyby chodziło o np. zaległości w godzinach, pracodawca nie miałby skrupułów, by zwolnić pracownika bądź nie wypłacić mu należnego wynagrodzenia. Proponuję również rozwiązywać umowy w trybie natychmiastowym. Zobaczymy, jak wtedy poradzi sobie firma.

Jurek

To prawda ze firma jest niewypłacalna?

@Jurek

Tak, to jest jakaś masakra. Poniewypłacani pracownicy, zaległości i to wielkie u podwykonawców....prezes, który nie jest prezesem tylko pełniącym obowiązki, to człowiek, który nie zna się dokładnie na niczym...to on jest odpowiedzialny za to, że faja agencja reklamowa ze świetnym klimatem upadła. O Właścicielu agencji szkoda nawet mówić....ludzie nie otrzymują wynagrodzeń, a on organizuje Open Eyes Economy mówiąc o ekonomi wartości, kiedy wszyscy w firmie na śmieciowych umowach, a zdarzało się nawet gorzej.....Trzymajcie sie z daleka.....oni przestali mieć kasę za nim to było modne.

Soft
@były pracownik

Potrzebuję współpracy z ludźmi z reklamy którzy mają kontakty z działami marketingu sieci sklepów,stacje paliw itp.

Wierzyciel
@Jurek

Prawda! Przykre bo jeszcze nie potrafią tego po ludzku z wierzycielem załatwić.

Wierzyciel

Eskadra nie płaci za usługę od wielu miesięcy i nie stara się rozwiązać problemu.

Aneta

Pracujesz w Grupa Eskadra Sp. z.o.o? Chętnie usłyszymy jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą aktualnie liczyć pracownicy?

kreator

Ile można dostać w kreacji?

Sara

Ktoś tutaj stara się ratować wizerunek . Czy to eskadra na usługach poronionego pomysłu igrzysk w Krakowie?

damian

@goryl, pewnie wielki bagaż doświadczeń, bardzo dobre wykształcenie, jakieś kursy, certyfikaty, standard taki.

mm

Warto polecić ze względu na panującą tam atmosferę tworzoną przez zespół tam pracujący. Co do zarobków nie odbiegają specjalnie od średniej i wypłacają na czas.

Mona
@mm

no bez jaj, ta firma dziala w ogole jeszcze?

Ben

Płacą mało o ile placą. Smieszne są poyższe marketingi szeptane firmy, wybielającej się. Pytanie mam jedno: zaczeliscie już płacić na czas czy nadal bajerkę wciskacie? były (na szczęście) pracownik

JK

Art of D... - 2011-09-03 08:54:46 Pracowalam pare lat temu - za czasow prosperity. Teraz - niewiele do powiedzenia na rynku, lowi ochlapy z rynku reklamowego. wlasciciele nie zajmuja sie firma, splywaja kasa i nie troszcza sie o ludzi. zatrudniani studenci. Agencja wiodąca 360 dla marki Skoda - najczęściej kupowanego samochodu w Polsce. Faktycznue same ochłapy.

Obama

Nie polecam. Resztki splendoru.

BoraBora

studenciaki w glorii bylych sukcesow

Art of D...

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eskadra Sp. z.o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa Eskadra Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eskadra Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eskadra Sp. z.o.o?

Grupa Eskadra Sp. z.o.o
2.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Al. 29 Listopada 155C
    31-406 Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042