Grupa Eskadra Sp. z.o.o

Kraków

Opinie o Grupa Eskadra Sp. z.o.o

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Grupa Eskadra Sp. z.o.o? Chętnie usłyszymy jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą aktualnie liczyć pracownicy?

kreator

Ile można dostać w kreacji?

Sara

Ktoś tutaj stara się ratować wizerunek . Czy to eskadra na usługach poronionego pomysłu igrzysk w Krakowie?

damian
użytkownik zarejestrowany

@goryl, pewnie wielki bagaż doświadczeń, bardzo dobre wykształcenie, jakieś kursy, certyfikaty, standard taki.

mm

Warto polecić ze względu na panującą tam atmosferę tworzoną przez zespół tam pracujący. Co do zarobków nie odbiegają specjalnie od średniej i wypłacają na czas.

Mona
@mm 13.03.2014, 13:37

no bez jaj, ta firma dziala w ogole jeszcze?

Ben

Płacą mało o ile placą. Smieszne są poyższe marketingi szeptane firmy, wybielającej się. Pytanie mam jedno: zaczeliscie już płacić na czas czy nadal bajerkę wciskacie? były (na szczęście) pracownik

JK

Art of D... - 2011-09-03 08:54:46 Pracowalam pare lat temu - za czasow prosperity. Teraz - niewiele do powiedzenia na rynku, lowi ochlapy z rynku reklamowego. wlasciciele nie zajmuja sie firma, splywaja kasa i nie troszcza sie o ludzi. zatrudniani studenci. Agencja wiodąca 360 dla marki Skoda - najczęściej kupowanego samochodu w Polsce. Faktycznue same ochłapy.

Obama

Nie polecam. Resztki splendoru.

BoraBora

studenciaki w glorii bylych sukcesow

Art of D...

Ruda

Kiedyś pierwsza w kraku, teraz upadajaca agencja, nie placaca na czas pensji ludziom. jestem na "nie".

Zostaw opinię o Grupa Eskadra Sp. z.o.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Eskadra Sp. z.o.o