Opinie o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. w Rataje

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. w Rataje

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dojechaliśmy pociągiem, przez firmę zostaliśmy odebrani z dworca i dowiezieni na miejsce.Oglądanie auta, jazda próbna oraz negocjacje przebiegły w super atmosferze. Auto zgadzało się w 100-u procentach z opisem internetowym oraz opisem telefonicznym. handlowiec udzielił wszystkich informacji. Wzorowe podejście do klienta. Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich. Polecam

Maciej

Jestem bardzo mile zaskoczony zarówno obsługą klienta jak i w pełni profesjonalnym przeglądem .Polecam w szczególności że można uzyskać w ramach akcji promocyjnych korzystne rabaty.

Bogdan

duży segment samochodów klasy premium wybrałem mercedesa, jest czym nacieszyć oko

Barbara

Zamówiłam z dostawa do domu wszystko załatwione bardzo sprawnie oferta zgodna z ogłoszeniem bardzo miła obsługa fajna atmosfera dostałam zniżkę na święta polecam ten salon namiary dostałam od znajomej. Naprawdę warto pozdrawiam Basia

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Arek M.

Panie Mateuszu korzystając z pana opinii obawiam się że jest Pan osobą o kilku osobowościach ,ponieważ w dniu 12 .12.2019 r jest kilka opinii negatywnych a wszystkie wskazują,ze autorem jest Pan ,gdyż znając życie nie ma możliwości aby firma która prowadzi działalność dostała jednego dnie kilka negatywnych opinii .Podsumowując uznaje Pana za człowieka podstawionego aby wystawić negatywne komentarze.

Marta Kaniewska

Wyrok wydany przez Sąd Okręgowy w Lublinie przepraszam Pana Karola Stefaniaka za naruszenie jego dóbr osobistych oraz dobrego imienia firmy Euro Auto Stefaniak. Marta Kaniewska

Mateusz

salon przejął zagraniczny inwestor

Mateusz

tragiczne reklamy w radiu

skorzystaliśmy z doradztwa pana Karola mobilna sprzedaż okazała się skuteczna bardzo fajna nowoczesna opcja mogliśmy użytkować samochód pan Karol umówił mas z klientem sami mogliśmy rozmawiać z nowym właścicielem prowizja z komisem do dogadania nasz samochód sprzedał się w dwa tygodnie sami przez cztery miesiące nie mogliśmy sprzedać i jeszcze nerwy nam puszczały ...polecamy

Leon

Polecam firmę. Mimo tego że zakupione przezemnie auto ma kilkanaście lat i nie było drogie obsłużony zostałem w sposób bardzo profesjonalny. Miejsce bardzo pozytywne ,miła obsługa .Wrócę napewno .

Wojtek

Sprawnie i kompetentnie. Nie stracono ani minuty mojego czasu.Miłe i ładne Panie :) Co ważne, wykryto dość spore uchybienie i podjęto naprawę po uprzedniej konsultacji. Zdecydowanie wrócę tutaj na kolejny przegląd.

Aga

Zadowolony polecam

Łukasz
@Aga

Dość krótka opinia. Jesteś pracownikiem, czy zadowolonym klientem firmy? Rozwiń swój komentarz i dodaj więcej szczegółów, żeby zrozumieć z czego konkretnie jesteś zadowolony. Chętnie się tego dowiem.

Pawell
@Łukasz

Pewnie jest pracownikiem A może nawet właścicielem panem.K. po tej firmie wszystkiwgo mozna się spodziewać.

Polecam

Skorzystałem z zamiany pojazdu bardzo dobre warunki Polecam

Maciej

Łukasz

Wiesz może, czy firma skupuje każdy rodzaj pojazdów, czy tylko samochody osobowe? Z góry dzięki za odpowiedź.

Dawid

Sprzedaje samochody od lat normalną formuła jest odkupowanie po niższej cenie w celu uzyskania przychodu. Polecam Pozdrawiam

Pomogli doradzili polecam

Przemek

Auto 1999r to chyba nic dziwnego że w 20letnim samochodzie awaryjność jest znacznie większa :D

Tacdeusz

Miejsce z ładnymi autami, można swobodnie pooglądać

Helena
@Tacdeusz

Jesteś klientem Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.? Jeśli tak, to dziękuję za opinię o usługach firmy. Szkoda, że tak mało osób wypowiada się na temat pracy w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. - Rataje

• Jak się pracuje w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.?

Euro Auto Stefaniak Sp. z o.o.