Opinie o Auto Komis Kamaro Brzeziński Waldemar w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Auto Komis Kamaro Brzeziński Waldemar, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto Komis Kamaro Brzeziński Waldemar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Komis Kamaro Brzeziński Waldemar w Pabianice

Pytanie Nowy wpis

Czy w firmie Auto Komis Kamaro Brzeziński Waldemar są regularne szkolenia pracownicze?

Zbyszek
Klient

Ściągają auta skąd się da. Zwiększyli pulę aut i już sami nie wiedzą czym handlują. Brak rzetelnej lustracji aut przed ściągnięciem do Polski. Podchodzą kpiąco do systemu get-help którym handlują. Nie polecam, wiecznie ich nie ma na wynajętym terenie a w razie problemów lub pytań czekasz na nich godzinami. NEGATYW

Sojers
@Zbyszek

Witam, kupował Pan samochód od nich?

Zbyszek Nowy wpis
@Sojers

Tak, utopione pieniądze i czas. Co prawda nie w 2020, ale niedawno. Przybyłem do nich po wyjasnienia bo były to wady ukryte auta. Tłumaczyli się że przecież nie znają każdego na wylot i nigdy nie ma 100% pewności co i jak... Próbowano wmówić że nieszczęśliwy wypadek --- pewnie los tak chciał... Jak już handlarz nie wie co sprzedaje - to kto ma wiedzieć? A get-help nic nie daje w podstawowym pakiecie i nic nie pokrywa. Dopiero jak kupisz pakiet premium to coś refunduje. Omijać szerokim łukiem komis.

Daniel Nowy wpis

A jak się ma taki wpis do opinii o pracodawcy i pracy w firmie?

Waldemar Nowy wpis
@Daniel

Taki wpis ma się bardzo dobrze - odznaczyl sie wlasciwie jako klient / nie jako pracownik - opisal jak wyglada handlarz w danym obiekcie i jakosc jego pracy / efekt -pokazal czym handluja i jakie metodyki tam maja miejsce przeciez stawki godzinowej Ci nie poda. Komentarze moze dodawac takze klient nic nowego

Czekamy na info od Was, każda opinia jest pomocna! Jeśli wiecie coś o zatrudnionych w firmie Auto Komis Kamaro Brzeziński Waldemar w mieście Pabianice, czekamy!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier budowy ds. instalacji elektrycznych w firmie Auto Komis Kamaro Brzeziński Waldemar odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Komis Kamaro Brzeziński Waldemar - Pabianice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto Komis Kamaro Brzeziński Waldemar
1/5 Na podstawie 2 ocen.