Opinie o Marzanna Moritz Komis Samochodowy Goldcar w Łuków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marzanna Moritz Komis Samochodowy Goldcar, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marzanna Moritz Komis Samochodowy Goldcar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marzanna Moritz Komis Samochodowy Goldcar w Łuków

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda sprawa grafiku w Marzanna Moritz Komis Samochodowy Goldcar. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zibi Nowy wpis

Nie wiem kto pisze wam te opinie. Chyba SAMI TOTALNA PORAŻKA . (usunięte przez administratora).Przyjechałem z Krakowa ,ponieważ miałem zapewnienia że auto nie posiada oznak korozji ,wszystko miało być sprawne . NIC Z TEGO. Dla mnie to skandal naciągać człowieka na wycieczkę żeby na końcu zobaczył PARCHA,

Auto Komis Goldcar . Nowy wpis
@Zibi

Witamy Pana niezadowolonego . Chcielibyśmy nadmienić , iż samochód , po który się Pan pofatygował był z roku 2008 (obecnie auto już jest sprzedane klientowi mniej wymagającemu ) , auta 11 letnie posiadają lekkie naloty korozji na elementach , które nie są częściami stałymi karoserii , tym bardziej w samochodach pochodzenia Japońskiego ( te auta mają słabo zabezpieczone niektóre elementy ) , natomiast na karoserii ani na elementach stałych korozji żadnej nie było . Przyjechał Pan wielce oburzony RZEKOMO ZANIEDBANYM STANEM ewidentnie oczekując od auta 11 letniego , że będzie w stanie perfekcyjnym , niestety takie auta są rzadkością i często kosztują o wiele więcej NIŻ PAN BY CHCIAŁ ZAPŁACIĆ . Niestety jeśli chodzi o motoryzację cudów nie ma , więc jak auto ma swoje lata , wtedy jest zużycie eksploatacyjne wynikające z wieku pojazdu . Pozdrawiamy i życzymy udanego zakupu auta ( przypuszczając po wymaganiach TYLKO W AUTORYZOWANYM SALONIE LEXUS'a ) . JESZCZE DODAM , ŻE PANOWIE NIE KŁAMIĄ LUDZI I NIE WYSTAWIAJĄ SAMI SOBIE OPINII .

Martyna Nowy wpis

Same komentarze klientów ,a co z pracownikami? Jak się pracuje ?

adrian26

Autokomis godny polecenia ,profesjonalna obsługa , miłe Panie ,

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Marzanna Moritz Komis Samochodowy Goldcar? Czy kandydat na stanowisko Praca Bar-PKS Łuków powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kris

SUPER AUTA MIŁA OBSŁUGA POLECAM

Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie Goldcar Komis Samochodowy Marzanna Moritz. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Marzanna Moritz Komis Samochodowy Goldcar - Łuków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marzanna Moritz Komis Samochodowy Goldcar
0/5 Na podstawie 0 ocen.