Opinie o Rengl Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rengl Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rengl Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rengl Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Robert

Załamałem się ... 150zł za wyjazd na rewir i 0.20zł za plakat... praca na 2-3h ale 6-8h schodzi z fotkami obrywaniem nie ich słupów itp... bilbordy paski itp lepiłem za większą kasę w/g ich instrukcji a po 6 dniach pracy zarobione było 800zł + na konto dostałem 430zł ... odejmij paliwo 100zł z ate dni bo jazda do słupów których nie lepisz i robienie im zdjęć odejmij amortyzacje ... do tego non stop czepiają się o wszystko za mało fotek o 2 bo na kartce 33 nośniki a w rzeczywistości 29... i pewnie za to odejmowali MOJĄ wypłatę .... CHORE... oraz obrywanie 20metrów wkoło nośnika ulotek wywieszek? serio? miast Kraków dawało pełny eteat itp 34 pracownikom za obrywanie tego po mieście !! a tu za free obrywasz i fotki CHORE... do tego olewają przetargi na plakatowanie tylko każą robić fotografie plakatów konkurencji bo potem dzwonią do firm i dają ZANIŻONĄ cenę... nie ładnie.

Robbi
@Robert

Cześć, Też dla nich pracowałem. Potwierdzam, nie chcą zapłacić z wykonaną robotę. Proszę o kontakt.

PlakatBerlin
@Robert

Chcecie to możecie popracować w Berlinie przy plakatach. Pieniądze o 100 x lepsze niż w Polsce. 1

@PlakatBerlin

A skąd to wiesz, pracowałeś wcześniej w PL, a teraz za granicą? Daj znać, do jakiej firmy warto się zgłosić, jeśli myśli się o wyjeździe.

PlakatBerlin
@Ewa

Pracowałem i wiem jaki wyzysk jest w Polsce przy plakatowaniu. Od 3 lat kleje w Berlinie I nie narzekam na brak pracy ani na pieniądze nawet na żadne stresy ze zleceniodawca. Poprostu robisz swoje I tyle. Umiesz kleic chcesz pracować I zarabiac to na zlecenia nie ma co narzekac.

Gabriela
@PlakatBerlin

prace za granica znalazles sam czy przez jakas agencje?

King

Uważajcie na tę firmę. Obcinają pensję lub nie wypłacają. Cała umowa tak skonstruowana wyłącznie na ich korzyść.

Czy firma Rengl Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

King

Odradzam Ci tą firmę. (usunięte przez administratora) , ucinają pensję albo nie wypłacają ponieważ niby nie wywiązujesz się z umowy a tak naprawdę oni się nie wykazują.

Klient

Bardzo odradzam - nie rozklejają wszystkich plakatów, nie przesyłają zdjęć. Jakość części rozklejonych plakatów beznadziejna.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Krzysztof

Nie polecam firmy. Po 4 wyjazdach na plakatowanie i wysłaniu zdjęć nie było żadnych zażaleń. Po miesiącu nie otrzymałem wypłaty ani zwrotu za paliwo i czas. Argumentowali to tym że praca była plakaty były wklejone źle w 5 miejscach na 150 (!) które wykleiłem. Czuję się (usunięte przez administratora) i sprawa trafia do sądu. Jeżeli ktokolwiek będzie mial chęć pracować u nich odradzam z całego serca. Inne komentarze potwierdzają tylko moją opinię.

McGregor
@Krzysztof

Potwierdzam, to co napisał Pan Krzysztof. Mi również nie chcą zapłacić za plakatowanie. Po 1,5 miesiąca, zgłaszają pretensje do plakatowania, że źle wykonane itp. Dodatkowo system, w którym plakaciarz zamieszcza raport należy do nich. Firma zrobiła sobie wytrych, i po zakończeniu współpracy, twierdzą, że nie wykonałeś poprawnie zlecenie bo brakuję jakiś tam zdjęć ze słupów, więc na tej podstawie twierdzą, że praca nie została wykonana i wstrzymują wypłatę. Jest to bardzo nie komfortowa sytuacja, ponieważ nie masz jak się bronić, gdyż nie masz już dostępu do systemu. Niech nikt nie podejmuję dodatkowej pracy w tej firmie jako plakaciarz!!! Gdyż naprawdę nie warto - najprawdopodobniej oszukają Cię. Wydaję się, że właśnie system jest na to nastawiony by co miesiąc zatrudniać kogoś nowego. Poza tym praca jest nie opłacalna i nijak ma się do tego co mówił menadżer na rozmowie kwalifikacyjnej. Główny szkopuł leży w tym, że menadżer nie przedstawia rzeczywistego czasu pracy. Mi mówił, że na sektorze wyrobisz się w 5h. Niestety nawet przy około 30 plakatów do rozklejenie, nie jest to możliwe. W dużym mieście gdzie ja plakatowałem zejdzie Ci minimum 7,5-8h - a zostanie Ci 115 zł na rekę - jeśli firma zechce zapłacić. Proszę o kontakt osoby, które nie otrzymały wypłaty - na antirengl@gmail.com

@Krzysztof

Podasz jakiś kontakt do siebie? Też jestem umówiony z rozmowę w sprawie plakatowania i mam kilka pytań odnośnie roboty. Albo napisz na mój e-mail: pacikowski@wp.pl

DO Leniwych

Praca dla ludzi którzy chcą pracować i zarabiać dodatkowe pieniądze a nie brać kasę za to że tylko trzyma pędzel i przykleił parę plakatów i jego ręce ubrudziły się klejem. Pracuje od dwóch lat i bardzo sobie chwalę prace w RENGL. Myślę że mam prawo stwierdzić że negatywne komentarze to dotyczą osób tzw. śmierdzących leni, nic nie zrobił a tylko umie naklepać na klawiaturze negatywny komentarz bo to nie wymaga wysiłku. Rada dla leniwych - popracuj chociaż 3-mc i wtedy coś napisz.

McGregor
@DO Leniwych

Nie prawda. Patrz wyżej. Piszą Wasi byli pracownicy, którym nie zapłaciliście za wykonaną robotę.

Union Plakat Berlin
@DO Leniwych

A może ktoś z Plakaciarzy nie chcial by narzekać na Polskie zarobki przy klejeniu Plakcików. I chciałby może w Berlinie pokleić za €€€€

Powiedzcie coś więcej o rotacji w firmie?

Plakaciarz
@Michał

Większość ludzi przepracuję miesiąc i odchodzi, tzn. plakaciarze. W Pracownicy biurowi pracują max 3 miesiące. Menager p. Tomasz popracował chwilę i odszedł. Pracownicy również odchodzą po pół roku. Nie polecam tej firmy.

Renata

Nie polecam usług tej firmy. Plakaty rozklejone fatalnie krzywo, pomarszczone, odklejające się. Nikt nie kontroluje tych słupów. Z pewnością też nie rozkleili wszystkich moich plakatów. obsługa klienta bardzo zniechęcająca. Nie polecam.

zadowolony

Firma dobra choć pewnie nie idealna. Natomiast szukanie na siłę argumentów żeby oczerniać to przesada.

Hej, czy w firmie Rengl Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

nie

Niezadowolony Klient

Nie polecam usług tej firmy. Straciłem Klienta, który był niezadowolony z przeprowadzonego plakatowania właśnie przez firmę RENGL Polska. Plakaty nie zostały rozklejone w całym nakładzie. Firma pobiera opłatę za każdą usługę - nawet za wykonanie zdjęć. Zapłaciłem za 100% zdjęć a dostałem ledwo 50%. Reklamacje nie są rozpatrywane. Firma nie radzi sobie z zarządzaniem nośnikami - widziałem niejednokrotnie ich słupy we Wrocławiu, czy Toruniu - wyglądają jakby były ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców - tak zaniedbane. UNIKAĆ JAK OGNIA!

ExPracownik
@Niezadowolony Klient

Zgadzam się, jako były pracownik uważam, że wynika to ze sposobu traktowania pracowników, lęcą po taniości. To mają i dużą rotacje i niechlujstwo. Po tym co widziałem co się dzieje na słupach nie polecam zarówno potencjalnym pracownikom jak i zleceniodawcom.

@Niezadowolony Klient

Jako były pracownik też potwierdzam ... chcą być unijni itp... a pracowników plakaciarzy mają za bydło (usunięte przez administratora) się za grosze jeszcze odliczają kasę i jeszcze z miasta dostają pewnie kasę za obrywanie dzikich ulotek.... CHORE ! do tego doradca ok koleś ale on daje reprymende(opier...) a potem jeszcze w biurze reprymendy do tego z wypłaty odliczają .... Chciałem pomóc ost. ale zobaczyłem wypłatę z 800zł+ dostałe 430zł LOL ...nie chce juz mieć nic wspólnego z nimi

przepraszam 800zł zarobione ale w na końcu i pocztąku miecha...i dlatego polowa

Justyna

Nie każdy będzie zadowolony ale to nie znaczy, że jest źle. Firma ok tylko potrzeba chęci do pracy i umiejętności.

bal bla
@Justyna

Jak długo pracujesz?

Pracownica

Miałam okazję pracować w tej firmie, niestety ze względu na powody rodzinne musiałam odejść. Pracodawcę polecam. Uważam, że zachowuje się w stosunku do pracowników fer. Od początku wiesz na jakich warunkach pracujesz i na co się zgadzasz. Wynagrodzenie wypłacane w czas, umowa również zawsze dostarczona w czas.. Z przyjemnością bym tam pracowała znowu:)

Mistery
@Pracownica

UDERZ W STÓŁ, A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ! :D

Luidzi

@Niezadowolony Klient Ale takie uwagi należy kierować do firmy ,a tu jest forum pracowników.

Firma jest w kompletnym chaosie organizacyjnym. Dział 'kierujący' pracą w Polsce jest zupełnie niedecyzyjny, nie ma kompletnie wpływu na organizację pracy. Firma woli pozostawić klientów bez wykonanych zleceń niż dać pracownikowi 20zł podwyżki BRUTTO. Brak wypłaconego wynagrodzenia za pracę pod powodem "nieprzepracowania" całgo miesiąca - mimo zgłoszonej nieobecności - powodem brak zachowania tygodniowego wyprzedzenia. Praca dodatkowa za grosze, obcinanie wynagrodzenia nawet o 0,20 groszy z powodu krzywo przyklejonego plakatu, a wymagania jak na umowie o pracę na stałe. Żenada, żenada i jeszcze raz żenada. Nie polecam absolutnie. Właścicielka jest z Czech, przez co jest utrudniony kontakt. Poprawki adresu na umowie zlecenie największym wyzwaniem na świecie. Wymaganie plakatowania ponad 70 słupów w rejonie całego miasta za standardową stawkę, mimo braku innych pracowników.

Zdecydowanie odradzam zatrudnianie się w tej firmie. Główne powody: - pracownik jest podmiotem, kompletny brak szacunku, - wynagrodzenie za pracę nie jest wypłacane w terminie ujętym umową, - w każdy możliwy sposób wynagrodzenie jest pomniejszane poprzez wymyślanie "kar", - niejasny system wynagrodzenia... - poziom organizacji na amatorskim wręcz poziomie, - wynagrodzenie/wymagania kompletnie nieadekwatne do ponoszonych kosztów (m.in. rosnących cen benzyny, wielkości terenu do oplakatowania), - bardzo słaby kontakt i chaos organizacyjny. - szkoda czasu, nerwów i zdrowia.

wroc

Uwaga na tą firmę,nie zapłacili mi za wyklejanie,sprawa będzie skierowana do Inspekcji pracy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wypłacać pieniądze za pracę

Firma Rengl Polska jest nierzetelna. Pomimo opłaconej faktury nie wywiązała się z terminowego wyklejenia plakatów i afiszy. Utrudniona jest procedura reklamacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Rengl Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rengl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rengl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rengl Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rengl Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rengl Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rengl Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Królowej Marysieńki 50A
    02-954 Warszawa