M-Promotion Sp. z o.o.

Opinie o M-Promotion Sp. z o.o.

prokop

Firma dajaca spore mozliwosci rozwoju, ale zarzadzana w sposob beznadziejny. Wszystko prowizoryczne, brak planow dzialania, brak jasnego podzialu obowiazkow, wszystko robione byle jak. Prawo pracy w niej nie istnieje, brak urlopow, nadgodziny, nieodprowadzanie skladek do ZUS. Odradzam.

net.pl

Beznadzieja i tyle w temacie -firma krzak, nie chcą płacić pracownikom i opłacać składek.

workmen

Bardzo fajna firma, miła atmosfera w pracy nie tak jak w korporacjach. Możliwość podróży służbowych do odległych zakątków świata jak: Wietnam, Chiny, Azerbejdżan, Brazylia,USA,Indonezja,Malezja itp. Praca w międzynarodowym zespole multi-kulti.

alik

jejku, nigdy nie byłem w tak dziwnej firmie! zero przestrzegania bhp, zero profesjonalizmu, wszystko pachnie fuszerką

kaski

koszmar! zero profesjonalizmu (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o M-Promotion Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-Promotion Sp. z o.o.