Opinie o Rengl Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rengl Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rengl Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rengl Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Stefan

Odradzam każdemu zainteresowanemu, około 150 zł za strefę (w tym paliwo), praca od 4 do 7 h, samemu mieszasz klej i biegasz z 10 kg wiaderkiem, zwijasz plakaty, pogoda różna, ponadto biegasz i zrywasz nielegalne plakaty w granicach słupa. Częste problemy z wynagrodzeniem, proszenie się o swoje pieniądze. Proszą o dodatkowe czynności a nie chcą później za nie płacić. Szkoda zdrowia i czasu.

@Stefan

Legnica, dalej wysyłają człowieka z Czech aby kleił całe miasto. Widać opłaca się im aż z Czech człowieka wysyłać a w Legnicy stawki nie podniosą.

Nie polecam (usunięte przez administratora) pieniądze nie wypłacone, km nie zgodne z ogłoszeniami tak jak z czasem. Miasto Legnica.

@Marcin

no i co dalej z tym tematem? skoro masz inaczej km i godziny niż zostało to ujęte w umowie to w jaki sposób się rościłeś? Ciekawi mnie odniesienie osób z biura do tej sytuacji. te rozbieżności w żaden sposób nie wpłynęły na zarobki?

Czy w Rengl Polska Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Waagh

O to nie pomyślałam o potencjalnym wzroście kosztów. Ale jak w takim razie wpływa to na warunki zatrudnienia? Czy faktycznie mniej osób jest teraz chętnych do wykonywania tej pracy czy część z nich nie zauważyła jeszcze tych zależności? Kiedy będzie ewentualna perspektywa na wzrost?

Samanta Nowy wpis

Hej, jest tu może ktoś z Bielsko-Białej? Widzę o ofercie, że stawki jakieś wysokie u nas proponują w innych miastach są na przykład do 34 zł brutto a u nas 38 zł brutto od godziny. U nas jakoś ciężej się te plakaty wiesza?

Rozklejacz Nowy wpis

Informacja o tym czy plakaty będą do wyklejenia często jest dopiero w piątek po południu. Wypłata nieadekwatna do wymagań

Pracownik Nowy wpis

Brak kontaktu z firmą. Beznadziejna organizacja pracy, a raczej jej brak. Zaległości z wypłacaniem wynagrodzenia. Trzymać się z daleka

Piotr Nowy wpis

Niepoważna firma. Nie podpisują umowy od pierwszego dnia. Kłamią co do lokalizacji oraz km. Mapy się nie zgadzają z rzeczywistym ustawieniem słupów. Parkowanie nielegalne pracownik bierze na siebie. Przeszkolenie na żałosnym poziomie. Brak obiecanego supportu. Czas pracy się nie zgadza. Niedziałający system do udokumentowania pracy. Nie wypłacają wynagrodsenianza wykonaną pracę. Mają sprawy założone w Państwowej inspekcji pracy oraz u prokuratora z tytułu podejrzenia przestępstwa za nieodpowiadanie na kontrole.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Stefan

@Stefan

Wspomniałeś różnej pogodzie... Jak to właściwie jest, kiedy pada deszcz? Plakatów wtedy przecież nie powiesisz. Albo w zimie? To zostajesz wtedy dzień bez pracy?

Czyli jednak plakaty się odklejają, skoro piszesz, że "doklejone"? A przytoczysz jakiś konkretny argument za tym, bo nie bardzo idzie załapać? O jaką rzeczywistość chodzi?

@Stefan

Hej, a wiecie może czy firma kiedyś będzie wchodziła w jakiejś mniejsze miejscowości z tymi plakatami? Jakoś niezbyt specjalnie by mi się opłacało jechać na przykład do Wrocławia żeby coś tam podkleić ale gdyby to u mnie w mieście weszło to za 37 brutto może bym się podjęła takiej pracy. są jakieś plany w tym zakresie?

Nikola
@Marcin

jakie masz okoliczności u siebie względem tej kasy? jak to zostało skomentowane? ma to związek z tymi ogłoszeniami, o których piszesz? opiszesz jak to na umowie zostało uwzględnione?

@Nikola

Napisali że 20 km się robi a wychodzi więcej. Czas pracy też nie zgodny. Widzę że w Legnicy przyjeżdża aż ktoś z Czech aby wykleić plakaty i sam mówi że Legnica 2 sektory to 12 h. Czy jest tu ktoś kto teraz rozkleja w Legnicy ?

RENGL

W Krakowie ta firma (usunięte przez administratora) ludzi.Ogłoszenie wprowadza w błąd.Ogłoszenie jest widoczne cały czas.Wymagają klejenia plakatów w ilości 200 sztuk.Praca czasem na 10 godzin,przejechane ponad 80 km.Za to masz zapłacone 180 zł brutto,odlicz sobie paliwo to może stówka ci zostanie.Gdy masz cały taki miesiąc to masz 800 zł na rękę za 8 takich wyjazdów.To jest praca dla ludzi naiwnych.Ta firma tak działa w każdym mieście,upominasz się o pieniądze.

@RENGL

10 godzin pracy daje teraz równe 10 zł na rękę? Według Twoich wyliczeń? Piszesz, ze czasem na 10 godzin to w sumie można szybciej się uwinąć? Co tu wpływa teraz na robotę, dla kogo to praca, żeby zarobki jakoś się zgrały? niektórzy pracują, więc jaki mają sposób?

Robert

Niestety lepienie plakatów to nie jest hop siup... do tego ta firma nakazuje robienie fotek 4 na każdy nośnik nawet jak nie kleiłeś + plakaty dzikie nielegalne oraz obrywanie w koło ze słupów drzew ścian ulotek (czyszczenie za darmo bo pewnie od KRK dostają kasę za to takie mam podejrzenie), jazdy jest masa od 20-50km na noc do tego miejsce do parkowania chodzenie z drabiną wiadrem i plakatami do każdego nośnika... wszystko zajmuje od (usunięte przez administratora) za plakat 2zł za naklejenie to już za mało a tutaj grosze dają paliwo drożeje, autka niedługo zakażą więc to wszystko upadnie...

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Rengl Polska Sp. z o.o.?

Mario

Oni robią wszystko żeby nie zapłacić zwykłej pensji. A rotacja jak na dworcu głównym. Nie, nie ma mowy o integracji.

@Mario

Czy to oznacza, że integracje są organizowane na koszt Pracodawcy? piszesz, że robią wszystko by nie płacić, wiec ta kasa jest jakoś inaczej rozprowadzana czy źle idzie zrozumieć taka sugestie? A pracownicy pomiędzy sobą jakie mają relacje? Rotacja jak na dworcu oznacza z miesiąc pracy czy jednak więcej?

Waagh

Nie polecam pan Rene to (usunięte przez administratora) wymagania pracy na wysokości a nawet drabiny nie dają, Łukasz ten NIE przy kości co gada po czesku to (usunięte przez administratora)obiecuje a później nie pamięta. O wszystko trzeba się dopominać nawet o klej popracowałem pół roku, a później wymagali klejenia na na wysokości, jedyna babka spoko to pani Paulina z Wrocławia. Szczerze odradzam jak co to Kamienna góra bo mają 13 słupów blisko siebie i płacą dobrze, nie tak jak w Wrocławiu czy Legnicy.

Eh
@Waagh

Widzę, że 3 lata ponad minęło i nic się tam nie zmienia. Przykre bo tracą na tym WSZYSCY!

@Eh

To już nie wiem, brać te Kamienną czy nie? Tu wpadło polecenie a wcześniej ludzie pisali, że km im się nie zgadzały. Piszesz tez o trzech latach, są w ogóle osoby, które po tyle robią? I co z tym Wrockiem, to tam polecacie uderzać?

Łukasz

(usunięte przez administratora) miasto kamienna góra, praca nie zgodna z ogłoszeniem, km się nie zgadzają, czas na wyklejenie też. Do tego każą pracować na wysokości nie dają drabiny, po prostu wyzysk. Nie polecam a i ten tęższy z Czech Łukasz to dopiero kłamca...

Kardi

Jest tylko stala stawka, ktora tez mocno naciagana jest

@Kardi

Nie zrozumiałam chyba tego podkreślenia odnośnie naciągania stawki. W jakim konkretnie kontekście? Po czym uważasz, że jest ona nieadekwatna i to na plus? o jakim stanowisku i ewentualnym zakresie obowiązków jest tu teraz mowa?

@Marta

Nie adekwatna do pracy. Policz sobie czas paliwo amortyzacja auta. Ceny plakatu na słupie wzrosły dwukrotnie a za wyklejanie ich stawka w miejscu od 3 lat.

@Waagh

Czy w Rengl Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Nie

AnA

Pod koniec umowy zostałam okradziona za wykonaną pracę. Pracownik nie poleca różne stawki w różnych miastach. W kamiennej górze 100 za 13. A w Legnicy jest 27 słupów na sektor i płacą za to 140 zł. (usunięte przez administratora)

Szkoda czasu na tą firmę praca po 6-8 godzin czepianie się wszystkiego, a na koniec i tak nie zapłacą.

Nie polecam, dają 150zl za trasę, czasem zajmuje ona 6-8h. Od tego odjąć paliwo i amortyzację auta. Dodatkowo nie wypłacają pieniędzy, ktoś niech zrobi porządek

Ta firma to (usunięte przez administratora)! Odradzam każdemu, marne pieniądze, pracy dużo. Czepiają się o wszystko, dosłownie!! A na koniec.. Nie wypłacają pieniędzy. Ich należy podać tylko i wyłącznie do sądu.

hej ma ktoś jakąś aktualną informację odnośnie pracy? kwestionariusz do zatrudnienia mają na stronie ale widzę, że podobno kiedyś komuś czegoś nie wypłacili... robił ktoś ostatnio może i było wszystko ok czy do dziś tak jest i się nie pakować nawet?

Klientka

Fatalna jakość wykonania plakatowania przez tą firmę. Nie jestem zadowolona.

Jaka jest kultura pracy w Rengl Polska Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Ra

Nie, idziesz tak byś nie zmarzł, nie zlał cię deszcz

McGregor

Bardzo niska. Nie płacą za wykonaną pracę.

Dorota
@McGregor

Rozumiem że tobie tez nie zapłacili? Zgłosiłeś to gdzieś?

Robert
@Dorota

A gdzie zgłosisz? mi brakowało około 300-400zł... a policja ma wyrąbane bo chyba pow. 500zł jest karalne :/

Natalia
@Robert

To fatalna sytuacja, przecież wynagrodzenie to podstawowa rzecz w każdej firmie, która powinna być zawsze wypłacana według umowy.. nie za dobrze to świadczy o firmie jeśli to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Rengl Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rengl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rengl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rengl Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rengl Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rengl Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rengl Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Królowej Marysieńki 50A
    02-954 Warszawa