Edoo Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Edoo Sp. z o.o.

Karolina

Często dla pracownika atmosfera w pracy jest czynnikiem decydującym o dalszej współpracy z pracodawcą. Przekłada się to na wyniki w pracy i motywację do niej. @aqd rozumiem, że jesteś zadowolona z atmosfery panującej w Edoo. Mogłabyś w związku z tym, napisać jakie jeszcze, Twoim zdaniem, mocne strony prezentuje ten pracodawca?

aqd

atmosfera rzeczywiście teraz dopisuje, to dobry znak, że relacje między pracownikami są na jeszcze lepszym poziomie niż były do tej pory. A jakie dają teraz zarobki? Dzięki

Zostaw opinię o Edoo Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edoo Sp. z o.o.