Opinie o Onely Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Onely Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Onely Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Onely Sp. z o.o. w Wrocław

Jaki jest styl zarządzania w Onely Sp. z o.o.?

Czy nowo zatrudnione osoby w Onely Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@katarzynaberbas Nowy wpis

Oczywiście możemy od pierwszego dnia pracy zawrzeć umowę o pracę. To zależy na jaką formę umowy się umówiliśmy. Umowa o pracę jest podstawową formą, ale współpracujemy również z osobami mającymi działalność gospodarczą.

Dostojewski Nowy wpis

Firma super, żeby się rozwinąć, "wyekspercić", w towarzystwie bardzo ciekawych, normalnych i super ludzi. Ale przychodzi moment (dość szybko) moment konfrontacji możliwosci tej firmy z opcjami, jakie można znaleźć na rynku ($$), W pewnym momencie masz już tyle expa i ogarniasz dość obszerne, specjalistyczne kawałki, że lokalne biura np. wielkich korpo czekają z otwartymi ramionami czasem nawet z 2x większym hajsem. I wtedy w zależności, co jest dla Ciebie ważbe wybierasz. Ale nie ma co ukrywać, wiekszosc z nas marzy o rodzinie, wiekszym kwadracie, spoko aucie, lepszych wakacjach i... zazwyczaj hajsy > atmosfera (a wcale nie hest wykluczone, że w nowym, bogatszym miejscu trafisz na pato-korpo-klimat. Tak może być, ale zazwyczaj nie). Także polecam Onely - to dobre doświadczenie, jesli podejsdziesz do tego serio, możesz dużo dać firmie jak j sobie. Ale wtedy dość szybko przyjdzie ww. konfrontacja.

Czy w Onely Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

@katarzynaberbas

Tak, nawiązujemy współpracę na podstawie B2B.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Onely Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Joanna

Widziałam ofertę dla Administrative Specialist, niepełny etat z widełkami 1,6-1,8 K brutto. Jaki to kawałek etatu, ktoś coś?

@Joanna

Cześć Joanno, jest to oferta na pół etatu.

Wiktoria
@@katarzynaberbas

czy godziny pracy sa ustalone czy mozna jakos dostosowac ze to pol etatu jest np 8-12 ?

@Wiktoria

Godziny możemy ustalić indywidualnie.

Teresa
@@katarzynaberbas

A na cały etat można tutaj pracować? :)

@Teresa

Cześć Teresa, ta rekrutacja jest już zamknięta. Pozdrawiam

Czy firma Onely Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@katarzynaberbas

Cześć. Bardzo cieszymy się jak pracownicy chcą się szkolić i pokrywamy koszty szkoleń :)

Czy można liczyć w Onely Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

@katarzynaberbas

Cześć, tak, oferujemy naszym pracownikom prywatną opiekę medyczną.

Mieczysław
@@katarzynaberbas

Coś jeszcze też do tego jest? Np. Multisport?

@Mieczysław

Tak, dla pracowników dostępna jest opieka medyczna w LuxMed oraz karty Multisport. Pozdrawiam

Jaki jest okres rozliczeniowy w Onely Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

@katarzynaberbas

Cześć, dzięki za pytanie. Wynagrodzenia w Onely wypłacamy do 10. dnia miesiąca po miesiącu, którego wynagrodzenie dotyczy. Osoby na współpracy B2B wystawiają faktury z 14-dniowym terminem płatności.

@katarzynaberbas

@jacuchna Dzięki za Twoją opinię. Wynagrodzenia zawsze wypłacamy w odpowiednim terminie, a często wpływają na konta wcześniej niż jest to ustalone na fakturze lub na umowie. Jeśli miałeś kiedykolwiek z tym problem daj mi proszę znać. Pozdrawiam

Bartosz Góralewicz

Hej Jacuchna, Dzieki za twoj komentarz. Czy jestes pewien ze masz na mysli Onely? Nie pamietam abysmy kiedykolwiek byli spoznieni z platnosciami nawet 1 dzien. Polecam dopytanie o to osob ktore u nas pracuja. Pozdrawiam Serdecznie Bartosz Goralewicz

Wiecie może, czy w Onely Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

@katarzynaberbas

Cześć! Obecnie nie prowadzimy naboru na staż do działu SEO, a szukamy osób na stanowiska specjalisty i seniora. Pozdrawiam.

Candidate_Trainee

I was interviewed by Onely in December 2020 for the internship. Frankly speaking, I wasn't expecting the "internship interview" to be too technical. Nevertheless, Onely realized that I'd be more suitable as a content marketing intern than a technical SEO intern. So, I got accepted for the position and was asked to provide an appropriate contract that would legalize the internship payment on paper as I am not an EU citizen. I had to prepare an outsourcing contract myself, and I sent the offer. Weirdly, I haven't heard from Onely ever since. Now, as I have just checked the reviews, I understand Onely has suspended the recruitments for internships. I still think that Onely is one of the best SEO agencies in Poland. However, with all due respect, I expected Onely to be kind enough to let their internship applicants know about their decisions.

@Candidate_Trainee

Hi, my previous message disappeared. He comes another one. The answer is quite simple - I apologize. We f..d up. We didn't handle the pause in our internship well and we made all steps necessary to make sure it doesn't ever repeat. This was something I could have done better and coordinate our teams MUCH better. P.S. I talked to "Candidate_Trainee" over email and apologized there as well.

@katarzynaberbas

Cześć Ewelino, czy możesz napisać skąd taki komentarz?

mr_nobody

Aplikowałem do Onely, dostałem zadanie rekrutacyjne do wykonania. Wykonałem w wyznaczonym terminie i wyslałem. Mija kolejny miesiąc, a odpowiedzi żadnej. Dla mnie to brak szacunku do kandydata. Niestety ocena negatywna.

@mr_nobody

Dzięki za Twoją opinię. Przepraszam Cię najmocniej za to, że spotkała Cię u nas taka sytuacja. Od paru miesięcy rekrutacja na staż została wstrzymana. Nie mam jak znaleźć Twojej aplikacji aby zobaczyć dokładnie co poszło nie tak, jednak taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Każda z osób uczestnicząca w rekrutacji została powiadomiona o problemie który zgłosiłeś i zrobimy co w naszej mocy aby to się nie powtórzyło.

Karol

A na stażu są sami studenci?

@Karol

Najczęściej tak, aczkolwiek nie jest to 100% reguła. Aktualnie jednak staże są wstrzymane, podobnie jak wiele innych projektów. Od kilku miesięcy cieszymy się gigantycznym boomem w biznesie + aby ten wzrost zaadresować, przez pracę zdalną staramy się zatrudniać ludzi z doświadczeniem w technicznym SEO nawet jeśli nie są z Wrocławia, z Polski czy nawet z Europy :). Pewnie kiedyś do stażu wrócimy, jednak ten rok jest rokiem niespodziewanie szybkiego wzrostu Onely i skupiamy energię naszą na tym aby ten trend wzmocnić, utrzymać i dowozić jeszcze większą jakość.

mich

Cześć, miałbym pytanko odnośnie tego, po jakim czasie otrzymujemy odpowiedz odnośnie dostania się na staż? Oferta od zewnątrz wygląda bardzo zachęcająco dla osób, które chcą postawić pierwsze kroki w tej branży i zastosować nabyta wiedzę w praktyce.

@mich

Hej Michu, Dziękuję za zainteresowanie stażem u nas. Normalnie dzieje się to w ciągu kilku dni, jednak teraz wszystkie rekrutacje są wstrzymane aż do końca pandemii. Zostań w domu i do zobaczenia jak to szaleństwo się uspokoi. :) Bartek Góralewicz

Mich
@Bartosz Góralewicz

Dzięki za odpowiedź, pisałem dla tego, że dwa tygodnie temu złożyłem odpowiedź na aplikację i chciałem tylko się upewnić, jak to akutalnie wygląda. Będę czekał w takim razie i uczył się SEO na własną rękę do tego czasu

@Mich

Hej Michu, Jesli nie dostales odpowiedzi to bardzo przepraszam. To dosc szalony czas ale powinnismy lepiej sie zachowac. Upewnie sie ze sie poprawimy :) Bartek

Mich
@Bartosz Góralewicz

Nie mam problemu i dobrze rozumiem sytuację, także jak narazie życzę zdrowia i czekam na odpowiedz.

@mich

Hej Michu, Dzięki za twoje pytanie. Na wszystkie zgłoszenia odpisujemy. Ostatnio mamy trochę więcej zgłoszeń i trochę mniej miejsc na staże wiec okres oczekiwania może się trochę wydłużyć. Bartek

@Bartosz Góralewicz

OK widzę ze odpisałem 2x na to pytanie :)

Roma

@Katarzyna Berbas dzień dobry a proszę o informację czy proponowany staż jest płatny? Dziękuję z góry za odpowiedź

@Roma

Hej Roma, dzięki za Twoje pytanie. Temat stażu już jest dość mocno wyczerpany poniżej. Staż jest płatny, jednak najprawdopodobniej nie będziemy robili nowego naboru na staż w Q1&Q2 2021. Mamy już sporą kolejkę osób oczekujących na staż u nas, a przez spore obłożenie pracą możemy wdrożyć mniej stażystów. Obserwuj nasz profil rekrutacyjny na rocket jobs, jak coś „ruszy” będą tam wrzucane ogłoszenia.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Onely Sp. z o.o.?

UoP.

Monia

Witam , czy staż można odbyć zdalnie ? :) pozdrawiam.

Katarzyna Berbas
@Monia

Cześć @Monia. Dzięki za zainteresowanie. Staż można odbyć zdalnie, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Gdy wszystko wróci do normy zależy nam na tym, by pracować razem z całym zespołem w biurze we Wrocławiu :) Pozdrawiam

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Onely Sp. z o.o.?

Katarzyna Berbas

Hej. Całe wynagrodzenie wpływa na konto.

Nicola

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o stażu w tej firmie.

@Nicola

hej Nicola, pisz do nas smialo mailowo, chetnie wszystko wyjasnimy. Na ten moment ciezko nam powiedziec kiedy tez staz ruszy jako ze mamy sam poczatek pandemii COVID 19 i wszyscy pracujemy zdalnie. Zapraszam do nas na rozmowę jak tylko pandemia się skonczy i bedziemy znowu w biurze. Do tego czasu #zostanwdomu i polecam doszkolenie się online w tematyce technicznego SEO.

Jak jest z pakietem medycznym w Onely Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Bartosz Góralewicz

hej, dzieki za pytanie - tutaj najlepiej jak puscisz do nas email to podeslemy informację.

Zostaw merytoryczną opinię o Onely Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Onely Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Onely Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Onely Sp. z o.o.?

Onely Sp. z o.o.
  • Ojca Beyzyma 5