Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Severiana Sp. z o.o. w Siewierz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Severiana Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Severiana Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Severiana Sp. z o.o. w Siewierz

Darmowe dajcie mi znać Nowy wpis

Czy ta firma jest otwarta jaki jest tam numer telefonu bo dali mi z urzędu pracy żebym poszła tam do pracy aż się boję tam iść proszę o radę

Wiktoria Nowy wpis

W firmie często zdarzały się jakieś problemy z alkoholem czy to jednorazowe przypadki?

Bogumiła Nowy wpis
@Wiktoria

W firmie nie zdarzały się problemy z alkoholem,jak zaczynało brakować procentów to córka piekarza przywoziła,bo przyjeżdżała na póżniejszą zmiane a jak nie to ktoś zawsze leciał na Siewierski rynek,tam są sklepy monopolowe to zaopatrzenie było na miejscu.Zarówno piekarz jak i jego pomocnicy zawsze mieli swoje zaopatrzenie więc nie było problemów.Przypadki występowały jednorazowe każdego dnia w pracy.

Uzbekistan

Dodam swoje pięć groszy do powyższych komentarzy,radze się zastanowić zanim się tam podpisze jakąkolwiek umowę(z reguły są tam umowy zlecenie których i tak nikt nie widział na oczy)a umowę o prace dostać można wtedy jak mają dotacje z Urzędu Pracy to żeby doić kasę za to że stworzyli miejsce pracy dają osobie umowę o pracę.Na umowie możesz być kim chcesz w tej piekarni i tak będziesz robił wszystko inne i latał ze stanowiska na stanowisko,bo reszta ekipy ma w nosie robotę,zwłaszcza piecowy i jego córka na krojeniu i wydawce chleba(bo to rodzina szefa)Piecowy alkoholik pije zarówno przy piecu jak i w szatni bo to i tak bez różnicy,fajka na bużce i się robi,czystość tego zakładu daje dużo do myślenia,jedno jest pewne raz na tydzień lub dłużej ktoś ten (usunięte przez administratora) sprząta to zapewne na zapowiedziane kontrole z Sanepidu.Szef będzie cię klepał po plecach i chwalił a za plecami kawał .... Szkolenie BHP nie istnieje,szef powiedział że jest covid,przyniósł dwa kwitki do podpisu i po szkoleniu,tak to działa.Obcokrajowców ma za murzynów,zero szacunku.Pieniądze są tak zabawne za tą BRUDNĄ ROBOTE że tylko Ukraina to toleruje bo dla nich będzię OK.Jak ktoś szuka roboty gdzie bedzie mógł legalnie pić browarek lub vodke,w cieple i żeby mu na głowe nie padało to śmiało może tam składać "papiery"w postaci numeru telefonu,książeczka sanepidowska nie wymagana,ode mnie nie potrzebowali,wierza na słowo.Cała prawda i ciesze sie że uciekłem z tego dziadostwa bo ponoć żadna praca nie chańbi ale ta się jednak taka okazała.

Dawid
@Uzbekistan

Dziwne ze przy pracy przy jedzeniu nie musiałeś mieć aktualnej książeczki sanepidu. Przecież przy kontroli jest za to kara. A jak zarabiałeś? Bo może wypłata trzyma ludzi na miejscu mimo słabych warunków?

Nela
@Uzbekistan

Taak a dowody jakieś na potwierdzenie są ? Czy poprostu szef zrezygnował z pani stanowiska pracy i teraz coś w rodzaju zemsty ?

Żelisławice i okolice
@Dawid

Tam nic nikogo nie trzyma,dorabiałam tam przez chwile bo ludzie tam dorabiają do rent i emerytur a jakie sa zarobki to zacznijmy od tego robota zaczyna sie popołudniu w niedziele od 17.00-5.00 i koniec tygodnia jest rano w sobote,tam nie ma czegos takiego jak dodatek nocny czy za prace w weekend,kasa co tydzien w kopercie do ręki i jak myslisz że 650 złotych za tyle godzin pracy to jest miód to naprawde współczuje ci myslenia że ludzi tam trzymaja godne pieniadze,ludzie sie na to godza bo w pobliżu nigdzie tak nie dorobia sobie jak na tym grajdole.Prawda jest bolesna a najlepiej to bedzie jak pan Dawidek sam tam pójdzie popracowac a potem bedzie sie wypowiadał.

Tata Olek Nowy wpis
@Nela

Jedyne dowody jakie są potwierdzone to to że masz rozjazd w oczach i widzisz wszystkie błędy tylko nie swoje dzięki czemu potrafisz wejść tak głęboko w okrężnice szefa i zakapować nawet swojego ojca że spożywa alkohol w trakcie pracy.Poprostu pod wpływem środków które bierzesz przed pracą włącza Ci się tryb donoszenia na innych a Ty jesteś święta i pracowita.

Joanna

A kontrole z Sanepidu odbywały się regularnie? Podasz jakieś przykłady łamania zasad bezpieczeństwa? Inni pracownicy się na to godzili?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Severiana Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Gościu

Jak jesteś niepełnosprawny umysłowo czyli głupi to przyjmia cie bankowo do tej firmy.

piekarz

Jak ktoś jest alkoholikiem i lubi pić w robocie,nie umie pisać ani czytać i jest obcokrajowcem to ta praca mu spasuje...Kierownictwo rodem cwaniaczki z PKS-u

Krzak Firma

Nie polecam...dziwie sie że ta pseudo firma istnieje...

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Severiana Sp. z o.o. - Siewierz

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Severiana Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Severiana Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Severiana Sp. z o.o.?

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Severiana Sp. z o.o.
  • Krakowska 45
    42-470 Siewierz

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Severiana Sp. z o.o.