Opinie o Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba w Nowa Wieś

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba w Nowa Wieś

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca w Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Pracownik Nowy wpis

Bardzo dobrze pracuje się w firmie Dom Chleba,polecam każdemu.Nie słuchajcie tych opini byłych pracowników którzy odeszli i żałują.

Teraz mogą żałować, ponieważ warunki pracy się poprawiły odkąd wcześniej jeszcze pracowali? To z obiektywnego punktu widzenia co mogło być kluczowym powodem odejść? i kiedy miała miejsce ostatnia rotacja? czy teraz jak jest wystawiona oferta od początku lutego to ze względu na rozwój?

Słuchajcie kiedy by potrzebny ten „piekarz od zaraz”? jak patrzę w przeglądarkę to widzę, że była oferta wystawiona ale jak w nią klikam to mi mówi, że to już nieaktualne jednak… będą może jeszcze kogoś szukać? Mam doświadczenie, tu cos dawno opinii nie było a ciekaw jestem czy może atmosfera się poprawiła?

Ano widzę właśnie, że dziś wystawili dziś ofertę. tylko ze szukają tak jakby na to samo stanowisko czy po prostu jeszcze więcej osób u was trzeba? Jak widać wciąż pracujesz, to może opowiesz cos o pracy? warto pójść na te rozmowę?

Ruda

Dzień dobry chciałam się podzielić opinią na temat tortów i przestrzec innych w razie zakupu. Dwa tygodnie temu zamówiłam torta z opłatkiem Harrego Potera dla 7 letniego dziecka niestety tort zamiast opłatka był cały biały. Dziecko załamane a pieraknia w ramach przeprosin zaproponowala paczuszkę ciastek i kawalek tygodniowego ciasta żenada. Niestety córka odebrała tego torta i wzięla takiego jakiego dostala. Jeśli to bym była ja został by on w piekarni, bo to niedorzeczne, żeby tort wyglądał inaczej niż na zamówieniu. Ostrzegam jesli ktoś będzie z państwa zamawiał tam torta to najpierw prosze się upewnić czy wygląda tak jak powinien, żeby żadne dziecko nie było już tak rozczarowane jak moje. Ja niestety po kilku latach żegnam sie z tą firma, bo to nie pierwsza ich pomyłka w moim przypadku.

@Ruda

Naprawdę można było wrócić z tym tortem na sklep, myślę,że kierownictwo zabrałoby ten tort do poprawienia.Szkoda,że Pani na sklepie sama nie zareagowała,tylko poczekała że może się" uda ".

Nie polecam robić za 10 zł na godzinę a Kierowniczka Monika jak się powie coś to wielkie pretensje i bojki z siostrzyczką a same chodzą po galeriach w trakcie pracy czy po sklepach . A wynoszą torbami taka prawda ..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Barbara

cześć, widziałam opinię o tym, że praca może być na dwie zmiany ale że jest to zależne od stanowiska. czy ktoś będzie w stanie napisać w tym temacie coś więcej? na których jakie zmiany występują i jak od strony organizacyjnej to wygląda w ujęciu czasowym? co z tegorocznymi zarobkami? nie widzę opinii z tego roku

Nie polecam. Piekarnie cukiernie dom Chleba omijać "szerokim łukiem"

Witold Śróta

Właściciel (usunięte przez administratora) ludzi , pracowałem za pół darmo nie polecam

Mirosław Kociński

Nie polecam ludzie strasznie zacofani a szef wyzyskiwacz i centuś

Czy jest możliwość pracy w Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba na część etatu?

Dom Chleba

Niestety nie. Jest możliwość na cały etat.

Dominika
@Dom Chleba

A jak wyglądają zmiany w piekarni? Jest jedna czy 2?

Dom Chelba
@Dominika

Wszystko zależy na jakim stanowisku.

Mikołaj

@basia dlaczego zrezygnowałaś z pracy w firmie ?

Egon
@Mikołaj

Bo firma upada i córeczka poszła w swoją stronę...

@Egon

Witaj, czy to w 100% potwierdzone informacje, że firma upada? Zastanawiałam się nad tym jak wygląda praca obecnie w tym miejscu a teraz już sama nie wiem co mam na ten temat myśleć. Myślisz, że nastąpi zamknięcie?

Natka
@Egon

Ta upada...jak wszystko dookoła

Janek Nowa Wieś

Nie polecam, praca w nocy za śmieszne pieniądze , cały zakład to jest jeden wielki bur.., szefostwo wogule nie dba o pracowników , produkty są wykonywane na odp.... Się, o własny urlop który ci się należy musisz się prosić już pół roku wcześniej bo inaczej ci go nie dadzą ponieważ nikt nie chce robić w tej patologi , to samo jeśli chodzi o wypłatę , idziesz po marne pieniądze pod koniec miesiąca a oni jeszcze patrzą trzy razy czy czasami za dużo ci nie wyplacili , sprzęt na okrągło się psuje, auta dostawcze porażka, (odesłać do wolaka) pełno robactwa i myszy biegających po zakładzie, cukiernia patrzy tylko żeby odwalić szpachle i iść do domu po 6 godzinach, piekarze natomiast zamiast dbać o jakość pieczywa na okrągło spozywaja alkohol na terenie zakładu, patrzcie na to co kupujecie w ich sklepach bo można się ostro przejechać na tym żałosnym zakładzie, poprostu żenada już dawno sanepid powinien zamknąć to jedno wielkie nieporozumienie

@Janek Nowa Wieś

Tak prawdę mówiąc to pracuje tu już 2 lata i jakoś nie zauważyłem żeby piekarze pijani chodzili wykonują towar raczej ładny na cukierni od kiedy niema pewnego pana drożdżówka też jest ładna i smaczna szef jest ok jak ktoś pracuje a nie szuka sponsora traktuje ludzi z szacunkiem od czasu do czasu premie dorzuci ja nie mam zastrzeżeń jak i cała nasza zmiana więc czasem nie rozumiem ludzi którzy się zwalniają bo myślą że są niezastąpione a potem się okazuje że ktoś lepiej wykonuje ich pracę nikt na siłę ich nietrzyna

@L

A i jeśli chodzi o te robale i pseudo myszy deratyzacja jest robiona regularnie myszy nie widziałem już dawno robaki tępią na bieżącą więc myślę że to czysta ludzka złośliwość te pomówienia no ale cóż

@L

Jeśli chodzi o wypłatę nigdy nie spóźnili się ani dnia zawsze jest na czas nawet jeśli ktoś potrzebuje zaliczkę wypalcaja nigdy niema problemu

Grego
@L

Tak na urlop niema jak iść żadne nadgodziny niepłacone szef ma gdzieś czy jest 5 czy 3 osoby ma swój świat w biurze siedza i żądza każda po swojemu a reszta 7 dni w tygodniu praca bez przerwy

@Janek Nowa Wieś

chłopie masz szczęście że te myszy cie nie zjadły jak popiela bo nie mógłbyś wypisywać teraz takich głupot

kociak
@Janek Nowa Wieś

Piłeś to Cię Wywalili.....

Egon

To prawda

Czy można liczyć w Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba na prywatną opiekę medyczną?

Bliski znajomy

Chyba w marzeniach

ryszard

proszę mi wytłumaczyć czemu panie sprzedawczynie nie zakładają maseczek !!! klijęt ma obowiązek nosić maseczkę wchodząc do sklepu !!! panie chleb kroją rozmawiają między sobą !!!chleba się nie da zdezynfekować !!!prosze o interwęcję bo ja mogę zaprosić sanepid !!!!

ewa
@ryszard

noszą maseczki napewno

Bliski znajomy
@ewa

Nie nosza na pewno

pulek55@tlen.pl

Coraz częściej chleb o nazwie Pradziadka jest gorszej jakości i zmniejszonej wadze . Dzisiaj kupiłem ważący 43dkg a kromki największe miały szer.6 cm i długości 18cm .Jakości już nikt nie przestrzega i nie ma kto dopilnować wagi i wykonania wypieku?.

Hanka

Czy obecnie są jakieś wakaty? Jakie są wymagania?

basia

dzieki za współpracę nie zdążyłam się pożegnać przed wyjazdem ,będe za wami tęsknić

607 477 840

Nie wiem jaka jest praca ale wiem jakie są wyroby. Jeszcze z 5 - 6 lat temu żona piekła sama chleby i raz za czas smażyła pączki ale -- gdy z 6 lat temu otwarli sklepik na ul Struga w N.Hucie i pierwszy dzien dawali pieczywo za darmo . Stanąłem ,dostałem ,do domu przyniosłem i CO ZA DOBRE PIECZYWO ! Od tego czasu kupuję chleb drwal ,drożdżówki i pączki. Żona jest "biegła" w sprawach piekarnictwa ciast i paczków i za wyroby szczególnie drożdżówki- paczki daje ocenę 11 w 10 cio stopniowej skali .Produkty super i co najważniejsze nie jest używany stary tłuszcz do smazenia .

gosia
@607 477 840

JA kiedyś pracowałam w piekarni jako sprzedawca żałuję bardzo że zmieniłam pracę inie mogę uwierzyć w te złośliwe komentarze które ktoś wypisuje wszędzie dobrze gdzie nas nie ma a wyroby super proszę spróbować rogali z orzechami i ciasta malinowa chmurka super pozdrawiam

@gosia

Co było powodem tego, że zdecydowałaś się na zmianę pracy? Czy liczyłaś na otrzymanie lepszych warunków zatrudnienia przez firmę Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba, czy może były zupełnie inne powody, dla których odeszłaś? Opisz proszę, jak wyglądała w tym przypadku Twoja sytuacja. Zachęcam.

Franciszek

Przeglądając oficjalną stronę internetową Dom Chleba, nie znalazłem żadnych informacji o naborze na nowe stanowiska do pracy w tym miejscu. Ktoś może napisać, jak to wygląda w rzeczywistości? W jaki sposób firma rekrutuje do pracy? Może preferuje zatrudnianie tylko osób, które są z polecenia? Chętnie dowiem się, jak to wygląda.

Maria

PRACUJĘ w piekarni od 15 lat wraz z innymi członkami mojej rodziny chodzę regularnie na urlopy nie głoduję więc nie zarabiam 5 zł za godzinę i na przełomie tych 15 lat nie było żadnego wypadku przy pracy więc nie wiem skąd te krzywdzące opinie o naszym zakładzie który funkcjonuje na rynku od przeszło 20 lat. pozdrawiam wszystkich pseudo pokrzywdzonych i życzę super pracodawców

@Maria

Twój staż pracy w firmie Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba jest imponujący. Chciałbym prosić, abyś opisała, jak wygląda atmosfera w tym miejscu pracy? Czy kadra zatrudnionych osób jest dla siebie pomocna? Jak ocenisz ten aspekt pracy?

L

Rece opadaja jakie glupoty wypisuja ci ludzie co sie zwalniaja nic dodac nic ujac

Zostaw merytoryczną opinię o Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba - Nowa Wieś

• Jak się pracuje w Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba?

Zobacz opinie na temat firmy Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba?

Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • 27
    32-410 Nowa Wieś

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042