Opinie o Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba w Nowa Wieś

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba w Nowa Wieś

Irena

@anonymous, jeżeli masz inne zdanie na tematy, które przedstawił dany użytkownik, to zachęcam, abyś podzielił się z nami swoim zdaniem na temat pracy w firmie Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba. Twoja opinia będzie pomocna dla czytelników wątku, którzy poszukują wiarygodnych i potwierdzonych informacji o tym miejscu pracy.

u

Wszystkie maszyny maja zabezpieczenia i guziki bezpiecZenstwa kazda maszyna ma osobne zasilanie kiedy cos sie psuje zglasza sie i jest naprawiane na biezaco niewiem skad ta zawisc ludzka pracuje juz tutaj dosc dlugo i niezdaza sie zeby pracowac bez zabezpieczen ludzie opanujcie sie z tymi zlosliwymi docinkam .mowia ze pracuja za 5 zl czy siedem smiech na sali

BHP

Po treści czytanych komentarzy zalecam powiadomienie Państwowej Inspekcji Pracy o zaistaniałych faktach wymienionych w komentarzach. Zalecam zgłoszenie powiadomienia przez pracowników póki nie wydarzy się jakaś tragednia skoro maszyny według komentarzy nie spełniają obowiązująch norm i przepisów BHP, nie mówiąc o stawce 5zl/na h gdzie stawka minimalna na umowę o prace w 2018r wynosi 2100 brutto - to jest ponad 9zł netto na ręke!

StaryWyjadacz
@BHP

Zalecam zapoznać się z procedura jak w takich sytuacjach działa PIP. Dopóki to się nie zmieni,to rodzinne (usunięte przez administratora) będą robić co chcą ????

zastanawiam się jak można takie głupoty wypisywać

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Irena

@CZAK NORIS, jednak w dalszym ciągu mimo wszystko nalegam, abyś przedstawił, jak dokładnie wygląda to wynagrodzenie. Ciekawi mnie, czy poza stałą miesięczną stawką wynagrodzenia firma Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba przewiduje jeszcze jakieś dodatki motywujące do wynagrodzenia? Zachęcam, abyś przedstawił, jak to wygląda.

Irena

@StaryWyjadacz, na podstawie jakiej umowy zatrudnia firma Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba pracowników na stanowisku kierowców? Stawka, którą przedstawiłeś, jest bardzo niska, dlatego ciekawi mnie, czy poza tą stawką firma oferuje jeszcze jakieś dodatki do wynagrodzenia?

CZAK NORIS
@Irena

To nie wypłata tylko wręcz jałmużna!!!

Irena

@Grego, z Twojej wypowiedzi na temat pracy w firmie Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba mam rozumieć, że pracownik w ciągu całego roku kalendarzowego nie ma możliwości wzięcia żadnego wolnego dnia? Co w przypadku, gdy załóżmy, któryś z pracowników zachoruje i będzie niezdolny do pracy? Opisz bardziej szczegółowo to, co napisałeś na ten temat.

StaryWyjadacz
@Irena

Widać że się ekipa kierowców zmieniła ..straszne ofiary z siebie robicie,zanosisz L4 mowisz"PA" i nie odbierasz telefonu.jezeli chodzi o zarobki ,no cóż... Są dwie pewne rzeczy w życiu-smierc i 5zl /h u Janka za kierowcę (plus te dodatki które ciężko sprawdzić) 6dni w tyg. 240godzin ,2300zl do łapki.. pożegnałem się wiec z dobrodziejem.

Irena

@L, dziękuję, że szczegółowo opisałeś swoją opinię na temat pracy w firmie Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba. Chciałabym, żebyś sprecyzował poziom zarobków za pracę w tej firmie. Czy poza stałą stawką można liczyć na świadczenia dodatkowe bądź jakieś benefity takie jak karta multisport, czy prywatna opieka medyczna? Opisz, jak to wygląda z Twojej wiedzy, którą posiadasz.

Irena

@Janek Nowa Wieś, jakie konkretnie stawki wynagrodzenia oferuje firma Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba pracownikom, którzy pracują w godzinach nocnych? Zarzucasz firmie poważne zaniedbania, jeżeli chodzi o jakość oferowanych produktów, dlatego jeszcze raz zapytam Cie, czy na pewno tak to wygląda jak opisujesz? Pamiętaj, że wypowiadamy się na forum publicznym i takie zarzuty powinny mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Irena

@@s@, nie bardzo rozumiem sytuacji, którą opisujesz w swoim komentarzu. Chcesz przez to przekazać, że firma Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba robi problemy z wypłatą wynagrodzenia? Czy może wspominasz o innym incydencie, który zapadł Ci w pamięci? Sprecyzuj proszę w sposób bardziej zrozumiały swój komentarz na temat pracy w tej firmie.

@s@

(usunięte przez administratora) ! Upominasz się o swoją wypłatę a oni mówią ze jesteś chorym czlowiekiem ze się upominasz o swoje.. auta naprawdę rozpad. Uciekać z tej pracy !!

Irena

@marysia, czyli z tego co wymieniłaś wynika, iż pracując w firmie Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba można liczyć na pakiet ciekawych świadczeń socjalnych. Czy może są na forum osoby, które mogą wypowiedzieć się na temat pracy w tej firmie na stanowisku kierowcy? Czy kierowcy w firmie Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba również mogą liczyć na takie świadczenia socjalne? Jak wygląda ich praca? Zapraszam do wyrażania swoich opinii.

Irena

@Zawiedziona, na jaki typie umowy jesteś zatrudniona w Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba? Stawki, o których wspomniałaś są niezgodne z obowiązującym prawem. Czy oferowane są pracownikom dodatkowe profity w postaci pakietu socjalnego?

marysia
@Irena

1-umowa o pracę 2-pisał już tu ktoś o dwóch listach godzin 3-wczasy pod gruszą,nielimitowana woda mineralna*, kawa* konsumpcja produktów firmy i papier toaletowy. *nie dotyczy sprzedawczyń

@marysia

Kochana jeżeli chodzi o wczasy pod gruszą-to pieniądze które dostajesz ,to nie są pieniądze od firmy tylko sama sobie wypłacasz,ponieważ sprawdz sobie ile dostajesz za urlop,a ile powinnaś dostać,żadnej łaski nie robią,ponieważ oddają twoje pieniądze i to nie w całości

Nadzieja umiera ostatnia

Niestety albo i stety, pracuje w tej firmie już jakiś czas, ciągłe mydlenie oczu o najbliższej zmianie warunków pracy, przede wszystkim płacy to już tekst który znamy na pamięć, ale jak to ktoś mądry powiedział z tej firmy "zawsze się znajdzie jeleń do pracy za 5zl" no i niestety ja też nim jestem, to prawda że żadnych premii świątecznych ani dodatków nie ma po za 20zl na ciasto, a to przecież najbardziej wzmożony okres pracy...no oczywiście najlepiej cały miesiąc bez wolnego pracować bo tylko wtedy średnia krajowa wyjdzie, jakimś cudem ale wyjdzie, a i tak się nie dowiesz za co masz i jak płacone bo wszystko zależy od humorku księgowej, o kwitku czy rozpisce czarno na białym - zapomnij... No porażka... A trzyma mnie tu tylko to że jestem naiwna i ciągle wierzę że w końcu doczekam lepszej zmiany w tej firmie... Halo szefostwo zadbajcie w końcu o nas-pracowników...

@Nadzieja umiera ostatnia

Na podwyżki to ty nie licz ,ja pracowałam przez 10 lat i z 4 zł była podwyżka na 5 zł,10 lat temu deputat na ciasto na święta 20 zł i z tego co się orientuje dalej jest 20 zł,w tej firmie wszystko stanęło w miejscu.Koleżanko na lepsze czasy to ty się nie doczekasz.

marysia
@Nadzieja umiera ostatnia

Pani księgowa jest tam najbardziej ogarniętą osobą,i raczej nie ma wpływu na wysokość Twojej wypłaty..jeżeli pracujesz na sklepie już dłuższy czas,sama ogarniasz tą "mikro księgowość" utrzymanie sklepu,zamówienia itp,to się rozejrzyj za pracą gdzie indziej,z tymi umiejętnościami bijesz na głowę większość aplikantów w tym zawodzie.Nie licz że u "Jasia" będzie lepiej.od niego tylko usłyszysz że -źle zamawiasz,mało się starasz,oraz złote rady co masz zrobić żeby podnieść obrót,po których zastanawiasz się czy rozmawiasz z kimś niespełna rozumu. brzmi znajomo?to szanuj się dziewczyno i poszukaj innej roboty ,a nie tyraj po 11 godzin za 5 zł!!!

Zyczliwa

Praca na sklepie u panstwa H. duzo nie lepsza. Stawka godzinowa smiech na sali, aby zarobic trzeba pracowac caly miesiac bez wolnego. Tak ktos powie jest procent od utargu lecz on jest wysoki gdy sie pracuje na sklepie z duzym obrotem miesiecznym. Wymagania to sprzedawca, mala ksiegowowosc oraz sprzataczka. Jedne panie moga miec co tydzien wolne a drugie nie,gdyz nie ma osoby na zastepstwo. Dupo wlazy i osoby nie upominajace sie o swoje to norma w tej firmie. Brak jakich kolwiek staran aby nawiazac kontakt z pracownikiem aby ulepszyc sprzedaz, dotarcie do klijenta. Firma od lat prowadzona aby byla. Byle co miesiac wymyslic nastepny chleb lub ciasto niz isc na jakosc. Ps Zycze dla Pan duzo cierpliwosci dla szefostwa albo zmiany pracy .

@Zyczliwa

Nie polecam pracy w tej firmie,chyba ,że komuś nie chce się pracować,a tylko posiedzieć przez 11 godz -5 zl na godzinę ŚMIECH

Irena

@anonymous, czy jesteś pracownikiem firmy? Może wyrazisz swoją opinię na temat tego jakim pracodawcą jest Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba? Jak oceniasz warunki zatrudnienia? Zachęcam Cię do podzielenia się swoim doświadczeniem związanym z tą firmą.

FRAJER

Stanowczo Nie Polecam!!! Praca w godzinach nocnych za ŚMIESZNE PIENIĄDZE!!! Jebiesz, jebiesz i jeszcze raz jebiesz!!! Zero szacunku dla pracownika!!! Robisz swoje i dalej maaaaaało!!! Wypłaty obliczane od pały!!! Zero jakichkolwiek kwitków do sprawdzenia!!! Dostajesz wypłatę do ręki i musisz wierzyć, że tyle zarobiłeś!!! Ponadto podpisujesz DWIE LISTY OBECNOŚCI!!! Pracujesz koło 240 godzin miesięcznie a na papierku masz SKROMNE 160 GODZIN!!! Zero jakichkolwiek STANDARDÓW PRACY!!! PRZESTARZAŁY SYSTEM ZARZĄDZANIA!!! ZERO SZKOLEŃ BHP!!! To w tych czasach nie do pomyślenia!!! Maszyny piekarnicze pozbawione osłon zabezpieczających!!! Schludność pracowników pozostawia WIELE DO ŻYCZENIA!!! Tak samo jeśli chodzi o czystość w całej piekarni!!! Niebywałe żeby w tak nieczystym miejscu prowadzić produkcję pieczywa!!! Samochody do rozwożenia pieczywa sypią się z dnia na dzień i strach tym gdziekolwiek jechać!!! Nikt tam nie dba o nic!!! Ponadto na każdym kroku widać w tej firmie względy rodzinne i tzw. PRZYDUPASÓW SZEFOSTWA!!! Jeden lepszy od drugiego!!! Kablowanie tam to CODZIENNOŚĆ!!! Atmosfera wśród pracowników beznadziejna bo jeden nadaje na drugiego!!! Zero szans na jakikolwiek AWANS!!! Mimo tego że się starasz to i tak jest źle!!! Aha i jeszcze chciałbym wyszczególnić PSEUDO-PREMIĘ NA ŚWIĘTA!!! CAŁE 20 ZŁOTYCH!!! Ośmieszenie na MAXXXA!!! CHORE MIEJSCE PRACY!!! JEDEN WIELKI (usunięte przez administratora) JAŚKOWY!!!

maxxx
@FRAJER

dostałeś 20 zeta na święta?przecież to był deputat na zakup ciasta na święta.

@FRAJER

na jakim stanowisku pracowałeś i jak długo ,że masz tak szeroką wiedzę o firmie nie chcę cię pouczać , ale słownictwo używane przez ciebie świadczy o twoim poziomie intelektualnym nie fajnie , znam firmę od dłuższego czasu ,a zawarte uwagi w twoim komentarzu są nieprawdiwe intelektualnym

Irena

Jak obecnie prezentuje się sytuacja Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba? Czy atmosfera w pracy uległa zmianie? Jak aktualnie wygląda podejście do pracownika? Czy można liczyć na dodatkowe profity? Zachęcam zatrudnionych w tej firmie do aktywności na forum.

Zenon

Kierowca-praca od 2 w nocy do ok11.(zależy od trasy) 6dni w tygodniu.zarobki- 5zl/h +05%od utargu na trasie +dodatek "nocny"60zl.na tydzień* +50zl na tydzień za "dbanie o auto"* 4zl na dzień deputat . *Jak wypada dzień wolny jest ta kwota pomniejszana.

Zostaw merytoryczną opinię o Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba - Nowa Wieś

• Jak się pracuje w Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba?

Zobacz opinie na temat firmy Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba?

Lucyna Hartabus Piekarnia- Cukiernia Dom Chleba
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • 27
    32-410 Nowa Wieś