Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Jak długo trwa proces awansu w East Power sp. z o.o.?

Gratuluje, potrafisz wpisać NIP w Google i odczytać KRS. Jak dla mnie to normalna struktura holdingowa. Większość dużych firm tak robi i nie ma w tym nic złego

Ostrzegator

Omijać tą agencje szerokim łukiem. Firma Kogucik, która przedstawia dziwne i na granicy prawa umowy do podpisania. Praktycznie jak cyrograf. Jest wiele innych agencji, które mają "normalne" umowy i nie trzeba podpisywać dziwnych haczyków. ODRADZAM!

Ludwik

Odradzam pracę w tym złodziejskim biurem. Wypłaty na dwie części w polskich i do 17 w euro. Odszedłem z tego biura to wypłacili mi 444 zł a euro już mi nie wypłacili bo stwierdzili że opuściłem projekt więc już mi się nic nie należy i że kara 450 e .(usunięte przez administratora) Mało tego umowa pół etatu więc stanowczo odradzam.

@Ludwik

Miałem bardzo podobną sytuację, wyplacili mi pierwsza wypłatę w wysoki 850zł jeszcze po złości wysłali na konto walutowe, ale to małe piwo nie wyplacili mi ponad 750euro, proszę zgłosić to do pipu a jak nic z tym nie zrobią to do sądu bo cwaniaków musi spotkać kara

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Witam, jestem zainteresowany wyjazdem z tej agencji. Jak wygląda umowa o prącę? Jak wypłacane jest wypłacane wynagrodzenie? Czy pracownik pokrywa koszt zakwaterowania?

Byly pracownik
@Zainteresowany

Witam. Stanowczo odradzam pracy dla tej agencji. Pracownikowi sciagna za mieszkanie tyle i lle beda chciec. Wyplaty sa dwie bo rzekomo pracownik swiadczy prace rowniez w polsce co jest klamstwem i taka 'zmylka' o czym mowi agencja podczas zatrudnienia.

Dodatkowo na kwaterze biegał szczur, mimo zgłaszania nikt nie chciał jej zmienić, a w piątek bezczelnie nas wyrzucili o godzinie 14, mówiąc ze mamy się wyprowadzić w sobotę o 11, proszę o zgłaszanie tego gdzie się da trzeba zrobić z tym porządek

East Power
@Tomek

Panie Damianie, Panie Wiktorze, bo tak Panowie macie na imię, swoich imion zazwyczaj nie należy się wstydzić. Przynajmniej dorośli się ich nie wstydzą. Fakt jest taki, że zostali Panowie oddelegowani z dwóch projektów. Powód był Panom znany: w obu przypadkach kontrahenci nie byli zadowoleni z pracy, którą panowie im świadczyli. Oświadczenie kontrahentów mamy w formie pisemnej, do przedłożenia dla organów, które będą nas kontrolować (tak jak Panowie zapowiadają). Druga kwestia to to, jak Panowie zachowali się w stosunku do właścicielki mieszkania, w którym Panowie zamieszkiwali. Z tego co nam wiadomo i są Panowie też tego świadomi, została wezwana Policja, ponieważ zastraszali Panowie właścicielkę. Właścicielka złożyła obszerne zeznania na Policji i w tej sprawie toczy się dochodzenie. Co do "szczura", szczur okazał się myszką, którą Panowie sami wpuścili otwierając na dłuższy czas okno tarasowe. Mysz została złapana i więcej się już tam nie pojawiła. Pojawił się tam natomiast duży nieporządek. Kto go zrobił nie będziemy komentować, dobrze Panowie wiecie. Proszę nie wypisywać bzdur i nie oskarżać naszej agencji. Z góry dziękujemy i życzymy Panom powodzenia w życiu zawodowym. Zespół East Power

Wiktor
@East Power

Prosze nie mowic nic na temat wstydu. Panie w tym biurze to zero kompetencji tylko chamstwo i klamstwo to raz. Dwa jakie Pani posiada dowody na jakies zastraszanie? Oprocz (usunięte przez administratora) rowniez pomawiacie? Kolejna sprawa wine trzeba komus udowodnic szczegolnie w momencie kiedy chcecie kogos okrasc na 6tys zl. tego juz nie wiecie? Bo Pani Sylwia Walczak wasza koordynatorka krzyczala przez telefon ze nic nie musi udowadniac.

Damian
@East Power

Szczur okazał się małą myszką i wskoczył na wielki stół zabierając cały chleb, może ktoś w to wierzy oprócz was, druga kwestia o jakim zastraszaniu mowa i policji, skoro mam wszystko udokumentowane, przypominam że wyrzuciliście nas z dnia na dzień i chcecie nas naciągnąć na koszta bo w mieszkaniu był brud, który mam udokumentowany na nagraniu w pierwszy dzień kiedy się wprowadziliśmy i odrazu nalegalismy na zmianę kwatery ponieważ była w tragicznym stanie, proszę przedstawić jakikolwiek dowód a nie pisać kłamstwa aby wybielić się z jawnej kradzieży na kwotę ponad 1400 euro.

Wiktor

Wszystkich (usunięte przez administratora) przez ta firme (pierwsze wpisy juz kilka lat temu) Zachecam do nie odpuszczania tego typu agencja bo przez to czuja sie bezkarni. Odradzam kazdemu prace przez ta agencje bo bedziecie pracowac na niekompetentne Panie a jedyne co was spotka na koncu to bezczelnosc i (usunięte przez administratora)

Ola

Firma krzak-kogucik. Działają na pograniczu bezprawia z prawem i naciągają pracowników licząc że wielu z nich nie pójdzie z tym do sądu pracy. Jak się zwalniasz, bo masz dosyć pracy w tym bałaganie na umowę-zlecenie to zapomnij o pełnej wypłacie, dostaniesz część. Taki model biznesowy.

Janusz
@Ola

Ciekawa teoria, bo ja zakończyłem pracę w grudniu i dostałem całość...

@Ola

Nic nie umiesz jestes bez doswiadczenia nie znasz jezyka.Jeszcze nie znasz Europy to ile chcesz zarabiac.Nie znasz Niemiec a to najwazniejsze

@Janusz

Mozesz nie znac jezyka ale musisz znac Europe Niemcy zeby sobie poradzic.Ludzie by chcieli zarabiac nic nie umiejac to nie sztuka jecac busem jedz sam na Zachod

@Ola

Mi tez nie wyplacili za ostatni miesiac jak sie zwolnilam. Lukasz koordynator mnie (usunięte przez administratora) a wiedział ze sie zwolnilam z problemów zdrowotnych, które tam nabylam no Niemiec nie przestrzegał dla nas polakow przepisów bhp w Göhl

Franek
@Ola

Zgadza sie na dniach wstawie potezny opis współpracy z nimi lacznie ze zdjeciami sms kwater itd. Omijac ich szerokim łukiem banda oszustow a te panie z biura to zwykle cwaniary i oszustki

Nieznany 123

Cześć polecacie firmę przez te agencje,wypłacają pieniądze na czas? Jak wygląda kwestia mieszkań, w ilu się mieszka? I jakie średnie zarobki?

Lila

Uważajcie na Göhl kauartikel i na koordynatora Łukasza bo wiele osob juz nie dostało wypłaty. I musimy się sądzić, tylko wtedy wypłacają.

Rychu

Miotam kłody dla nich na tartaku, fajna robota bo to taka siłka za którą płacą. Kasa ok, mieszkanie ok, tylko szefu niemiec troche się sadzi jak za długo na fajce siedzisz, poza tym polecam.

JK

pracuje na tej pralni od lutego. ciezka praca ? ze niby gdzie . tylko tyle ze stojąca . jak komuś sie nie chce robić to niech nie robi . praca ogólnie ok na ogół nie ma się kontaktu z brudnym praniem. czasem trzeba poczekac dzien czy dwa jak koordynator cos zalatwi, ale finalnie ogarnia.

Cześć Pracuje ktoś niedaleko Lipska na produkcji rowerów elektrycznych? Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat firmy

Pawelik

Jak chcesz porozmawiać w sprawie finansów z dyrekcją to koordynatorka twierdzi że nie może podać numeru a jak pytasz się dlaczego to nawet nie odpowie... Jesteś na umowie i wracasz na urlop do domu i nagle zachorujesz a jeszcze ich o tym poinformujesz na urlopie że jesteś chory to nawet jak jeszcze nie pożuciłeś pracy to dostajesz 450 albo 500€ kary choć nie zrezygnowałeś a i tak dają ci karę bo nie przyjechałeś na czas...

@Pawelik

Kara za to że się zachoruje? Zaświadczenie od lekarza nie jest honorowane? Na umowie masz chyba możliwość wzięcia płatnego chorobowego czy czy nie?

O, nowa oferta pracy się pojawiła na stanowisko Account Menager. Firma oferuje pracę w systemie hybrydowym po okresie próbnym. To ile taki okres próbny trwa? 3 miesiące, czy może krócej? ;) I później jeśli chodzi o ten system, to ile dni pracuje się w domu, a ile stacjonarnie w firmie? Dodatkowo, skoro są elastyczne godziny pracy oferowane... to pracownik sam sobie ustala, w jakich godzinach chce wykonywać swoje obowiązki? czy są jakieś ramy godzinowe, w które trzeba się wpisać?

Wiesław

Firma wywiązuje się że swoich zobowiązań kordynatorka Pani Kinga merytoryczna I miła nie mam żadnych zastrzeżeń szczerze polecam East Power

Ktoś

Czy pracuje ktoś na pakowaniu karmy dla zwierząt w marc bichel kauartikel ? Co możecie powiedzieć o tej pracy?

Przemo

A mnie wstrzymali, twierdza (usunięte przez administratora) że że kierownik A równo mnie to obchodzi są zarobione i to oddadzą z odsetkami dałem dziś sprawę do prokuratora czas się równej zająć

patusek

kto z biura pisze takie odpowiedzi?

Alina

moge polecic tą firme, dobra agencja

Janek BGC

Fajna firma, polecam.

@Janek BGC

Fajna firma na poł etatu masz grupe inwalidzka?

@Kiero

Mam wrażenie, że nie macie pojęcia co się dzieje w geopolityce, to że u nas jest ciężko, drożyzna i inflacja nie znaczy że żyjemy w jakiejś bańce mydlanej - czas kiedy polacy wyjeżdżali do DE po "hajs" juz dawno się skończył, trzeba zapioerdzielać bardziej niż w ojczyźnie a efekt płacy jest prawie na takim samym poziomie. Niemcy to nie gąbka - z gumy nie są i też koszty liczą - nie bądźcie księżniczkami, trochę pokory..

Nicko
@kocik

Płaca minimalna w DE a w PL jednak co innego mówią. Płaca min. w PL on 2023r. 22,80zł brutto czyli o koło 4,80€ brutto a w DE min. 12,00€ brutto. To raczej jest różnica. Zgadzam się z tobą że PL też można normalnie żyć jak się ma łeb na karku. Ale dla wiele osób jednak kasa z zachodu to mus.

@Nicko

Mam na myśli jakość pracy, Niemcy też nie trzymają na siłę osób, które w kratkę chodzą do pracy, bo muszą wcześniej zabalować, przerweczki na fajeczki itp, już o zachowaniu wypowiedzenia umowy nie wspomnę... rezygnacja z pracy bo trzeba więcej z siebie dać, wózkowy nie będzie pracował w magazynie, bo trzeba wyjść ze strefy komfortu.. Ręce opadają

@kocik

No myślę, że to raczej nigdzie nie trzyma się osób, które słabo wykonują pracę i przychodzą jak chcą ;) Ja się tak czy inaczej zastanawiam nad wyjazdem, ale nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o zakwaterowanie, oni je zapewniają? Jakie mniej więcej warunki się dostaje? A no i znajomość niemieckiego mocno się liczy dla nich?

@Anna

Starają się jak mogą, a jak coś nie gra na kwaterce, to szukają rozwiązania problemu. Moja kwatera jest ok - czysta i niedaleko od pracy więc nie wydaje kasy na dojazdy bo albo idę z buta albo jadę rowerem.

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 304.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 253, z czego 139 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 314 ocen.

East Power sp. z o.o.