Opinie o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Power sp. z o.o. w Wrocław

Witam, czytając opinie o tej Agencji troszkę się obawiam wyjazdu. Mamy rozpocząć pracę od stycznia przy pakowaniu. Pani z Rekrutacji - Pani Roksana - przedstawiła ofertę bardzo dokładnie jednak martwią mnie opinie dotyczących zajęć wynagrodzeń? Czy ktoś miał sytuację, że pracował uczciwie bez alkoholu itp. na projekcie a i tak miał jakieś zajęcia z wynagrodzenia? Dziękuję za odpowiedź.

@Kandydat

jak nie pijesz i nie migasz sie od pracy to wszystko ok. ja nie mialem od pol roku zadnego potracenia, ale polowa osob u mnie co miesiac ma za nie chodzenie do pracy, czy picie

@Kandydat

@Kandy-jeśli pracownik uczciwie pracuje,nie nadużywa alkoholu,nie robi problemów na kwaterze-to jedyna odliczona kwota z wynagrodzenia to koszt kwatery 200€.... Osoby,które piszą o nie wypłaceniu wynagrodzenia lub karach-to osoby" mające coś na sumieniu"-wiąże te Osoby jak i Agencję umowa-nikt nikomu za darmo nie nakłada kar.... Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

@Kandydat

Ogólnie agencja i jej pracownicy są wporządku. Tak długo jak wywiązujesz się z umowy to oni również. Pracuje z nimi już półtora roku i przez ten czas kilka osób się przewinęło. Normalni ludzie zawsze mieli swoją kasę na czas i bez problemów, (usunięte przez administratora), no cóż za zniszczenia na kwaterze trzeba płacić... na szczęście takiego elementu zbyt wiele nie pojawia się. Polecam agencję normalnym ludziom(usunięte przez administratora)

Romek

No i ten komentarz pieknie obrazuje element (usunięte przez administratora), ktora dostala za swoje. Grozenie ludziom, super poziom. Jak ja sie ciesze, ze oni zwalniaja taki element i nie trzeba sie meczyc w niemczech. Siedzcie w tej polsce i nie robcie nam wstydu za granica! Co do agencji to polecam, pracujesz docenia, jestes (usunięte przez administratora)to zwolnia.

Aktualny pracownik
@Kandydat

Pracuję w tej firmie 3 miesiące. Jeśli chce się tylko zarobić to jest bardzo dobrze. Wypłacone tyle ile zapisane było nic nie obcięli. Miałem z czymś problem to koordynator pomógł. Minus taki że musisz uważać żeby nie zachorować bo L4 to nic nie zarobisz, tak samo są małe składki odprowadzane, niektórym może to przeszkadzać, ale mi akurat nie bo na rękę mam dobre pieniądze.

Oluś

Czyli w zasadzie przytoczono przykłady powodów przez które dziękują tu ludziom za współpracę? Tak widzę przynajmniej w jednym z wątków. Jest teraz jeszcze parę dni aby moc przyjąć się jako Project Manager z językiem niemieckim. piszą ze liczą na wielu kandydatów. Skoro tak to możecie proszę opisać rozmowę? czy warto jeszcze na nią pójść? Ile taki PM zarabia?

Składanie wniosku do sądu o wypłatę..? czy więcej osób miało podobnie? Taki komentarz mi teraz przemknął przez ekran gdy scrollowałem wątek. Ktoś tez pisał o zmianie swojego projektu teraz od stycznia. Czy jakieś lepsze oferty maja wtedy w tym okresie wejść? Ktoś coś wie? jak można mieć pewność co do danego projektu?

Orangen

Trzeba się upominać o własne pieniądze. Inaczej ci wypłaty nie prześlą, ani jednej wypłaty na czas... Myślą, że zrobią z ludzi głupków. Porażka. Nigdy więcej tej firmy.

Petro
@Orangen

Trzeba się prosić o własne pieniądze i te dzwki blokują numer telefonu jak się chcesz skontaktować nie polecamy

@Orangen

Witam a czy po przejściach otrzymaliscie swoje wynagrodzenie? My również mamy się prosić o pieniądze. Ale załatwimy to z adwokatem. Mogę prosić jakis kontakt mailowy do was?

By
@Mikolaj

Ty chcesz naprawdę prosić ich o kontakt mailowy by zrobić im sprawę? Pomyśl trochę To tak jakby chcieli wydać się na ostrzał ,musisz myśleć szerzej

@By

Ja chce kontakt do osób co nie otrzymały wynagrodzenia. Do eastpower kontakt znam.

Majka
@Mikolaj

Witam. Także nie otrzymaliśmy wynagrodzenia. Z tego co się dowiadywaliśmy to niestety nic nie zrobimy. My nie otrzymaliśmy pieniądze za urlop. Podobno się nie należy na polskiej umowie. Pozdrawiam

@Majka

Zapraszam do napisania maila na adam.ludyk@gmail.com Należą się pieniądze adwokat zasugerował nam aby znaleźć więcej osób. Nam wiszą 4000zł. Takze piszcie i razem cos ugramy.

Tom
@Mikolaj

Mi zalegają dwie wypłaty (usunięte przez administratora)mnie

@Tom

Napisz na adam.ludyk@gmail.com ;)

Jarek i Iza
@Orangen

My nigdy nie mieliśmy problemów z wypłatą, a wręcz przeciwnie wszystko było w porządku i na czas, wszystkie zwroty, pomoc koordynatorki, bardzo sobie chwalimy

Misiek09
@Orangen

TOTALNE (usunięte przez administratora) A NIE FIRMA....

janek
@Misiek09

mi zalegają z dużą iloscią godzin.... firma zarejestrowana w kraju z palmami. naganiacze z ukrainy. zeby ich (usunięte przez administratora) to trzeba na start 12 tys zł. mi sie nie oplaci bo mi wisza 7 tys zl.budowa stuttgart

@janek

Chyba musisz pogadać ze swoją księgową :D chyba że w we Wroclawiu rosną Palmy.. zmień dealera..

HAHA
@Orangen

Opinie są na tyle wiarygodne, co to że w piątek wiarygodnie jestem trzeźwy.

Lady izabel
@Orangen

(usunięte przez administratora)i dalejvto robia nawet pod grozba inspekcji pracy. Ale i. Na takie. Poczynania. Znajda sie. Metody. Nalezy napisac. Do inspekcji pracy. We vWroclaiu. O. Zaistnialych. Okolicznosciach. I. Podac. Dalej. By. Ludzie. Zaczeli. Odzyskiwac. Naleznosci. Pozd. iza. Nie Ta. Jeubazela. ????

Brec
@Lady izabel

tak, najlepiej zgłosić jak coś jest nie tak, firma ma pozwolenia na prowadzenie agencji pracy, tak wiec jakby cos bylo nie tak juz dawno by im zabrali. a ma sie dobrze firma i dziala, wiec z dokumentami, wyplatami wszystko gra

Wiesio
@Orangen

Wypłaty na czas, mozliwosc dogadania sie ze wszystkim UCZCIWY PRACODAWCA - GODZIWA PRACA

Cichocki Mariusz
@Orangen

Naciągnęli mnie na 200 zł abym zrobił badania. Zeobilem wydałem pieniądze i mnie oszukali. Nie odbierali tel. Ze za tydzień itp. Wymyślali i nie chcieli mi oddać pieniędzy za badania. (usunięte przez administratora)

cichon
@Cichocki Mariusz

Nie sądzę żebyś pisał komentarz o tej agecji

Darek
@Orangen

Ja polecam, wszystko co mi oferuja zgadza sie

@Orangen

To chyba nie o tej agencji pomyliłeś miejsca

Dzięki

Dzięki za radę.

Aksj
@Orangen

Z tym to się akurat nie zgodzę, nie mam dobrej opinii na ich temat ale pieniądze wypłacają

Gbur
@Orangen

Gó**o prawda, pieniądze na rach. złotówkowy wpłynęły zgodnie z terminem, a na rachunek walutowy dzień przed czasem.

Maria
@Mikolaj

Witam,również szukamy osób pokrzywdzonych.Czterem osobom zatrzymali pieniądze bo poprosili o zmianę mieszkania,czy to jest powód do zwolnienia i zatrzymania wypłaty.Nie zostawimy tej sprawy samej sobie,dorabiają się na ludziach którzy zostawiają swoje rodziny i jadą za chlebem.Prosze o kontakt osoby chcące złożyć pozew zbiorowy.Sparwa została zgłoszona już do inspekcji pracy.

Koordynatorka
@Maria

Droga Pani! Z tego co wiem, to nie Pani pracowała u Nas w firmie tylko Pani córka. Więc nie jest Pani w żadnym wypadku obiektywna. I z tego co pamiętam córka jest pełnoletnia. Dla czytających małe sprostowanie - nie czterem osobom a dwóm, pozostałe dwie nadal z nami pracują i są zadowoleni. Dlaczego została nałożona kara? Otóż Państwo o których mowa dostali od nas nowe, świeżo wyremontowane z nowymi sprzętami, prawie 70m2. Zadzwonili szantażując koordynatorów, że jeśli w ciągu dnia (sytuacja w weekend) nie zorganizujemy im nowego mieszkania to rezygnują z pracy. Zapytani o powód odpowiedzieli, że chcieli brodzik zamiast wanny (żeby woda się nie nalała na podłogę przy kąpieli) a kuchenka (nowa) jednego kotleta Państwu usmażyła a drugiego nie (???) i to nie są warunki godne do życia człowieka ani pracownika na obczyźnie. Wszystko jeszcze byłoby do naprawienia (robiliśmy zespołowo wszystko co było można, przeprowadzając pozostałe 20 osób tak żeby dogodzić Państwu, o których mowa) - więc byłoby to do zorganizowania gdyby nie fakt, że dzwonili kilkanaście razy w ciągu godziny, rozwalając kompletnie pracę wszystkim Koordynatorom, uciekali się do szantażu, straszyli nagrywaniem rozmów (oczywiście bez zgody co jest karalne wręcz), skłócili ze sobą pracowników projektu a na dodatek podawali co raz to lepsze argumenty (a ciężko o takie w NOWYM mieszkaniu). Dla chętnych zapraszam do mnie po fotki mieszkania :) Mam sporo osób do Koordynowania i świetnie się z nimi dogaduje, bardzo wiele można wspólnie zorganizować i nie miałam takich cyrków wcześniej nigdy. Ktoś chciałby poznać szczegóły zanim zgłosi się do tego bezsensownego pozwu zbiorowego??? Chętnie udzielę informacji.

Pracownik produkcji
@Orangen

Nie polecam agencji naliczają kary bezpodstawnie nie wypłacają za urlop po zakończeniu pracy a ubezpieczenie masz tylko od nagłych wypadków żenada nie polecam

Były pracownik 2022
@Orangen

Nie polecam agencji naliczają kary bezpodstawnie nie wypłacają pieniędzy za urlop po zakończeniu umowy ubezpieczenie tylko polskie żenada wiele osób przejechało sie godzin w sezonie tez mało ledwo 140

Komentarze
@Cichocki Mariusz

Te tutaj pozytywne komentarze to większość z nich piszą koordynatorzy i pracownicy east power (usunięte przez administratora) ludzi co miesiąc dają kary wciskają na początku mili a później robią co chcą wyrzucają i maja cie gdzieś każdego dnia wyrzucają ludzi z projektów bo musza zarobić kasę na karach

Filip
@Orangen

Kiedy pan tam pracował? Przez jakiś czas może coś się zmieniło opinie jak narazie są różnie.

To nie ma znaczenia bo:
@Koordynatorka

Przepisy zezwalają obu stronom, zarówno zleceniobiorcy, jak i zleceniodawcy, na wypowiedzenie umowy zlecenia niezależnie od czasu, na jaki została zawarta. Mogą oni rozwiązać ją w każdym momencie – oznacza to, że po wypowiedzeniu umowa wygasa ze skutkiem natychmiastowym

@To nie ma znaczenia bo:

Z tego co firma oferuje tylko umowy o pracę, więc w takim wypadku jednak obowiązuje okres wypowiedzenia.

Umowa o prace
@Marek

... nie douszcza kar umownych. Czyli w momencie oddelegowania należą się pieniądze, a brak zlecenia jest tylko ryzykiem przedsiębiorcy. Zaprzeczacie sami sobie. Poprostuprzekrety na każdym kroku...

Marek A
@Orangen

Z East Power z Wrocławia nie należy rozmawiać tylko wnioski do sądu składać, inspekcji pracy, tak traktuje Sylwia W.,( koordynator) Na zwolnieniu chorobowym, zdecydowała że potrąci 450 euro kary ,a godz.przepracowalem w październiku 150h ,agencja twierdzi że 113,5h Nie oddawać czipów ( dowód do sprawy ),aby odzyskać przepracowane godziny

@Marek A

Pani koordynator Sylwia traktuje pracowników sprawiedliwie,słuzy pomocą,działa na podstawie umowy i wg przepisów. Pan natomiast ma problem ze sobą i alkoholem.Skargi sa na Pana z zakładu pracy gdzie Pan pracował. L4 wpłynęło w momencie kiedy Pan zjechał z projektu-uciekł-wg umowy kara 450€ Będąc w Polce wysłał Pan wypowiedzenie niezgodne z umową i skierowanie do szpitala,które jest dopiero na styczeń 2024:-) 'Straszy 'Pan pracowników Agencji-Jeśli chodzi o "straszenie sądem" - napiszę tak: Każdy ma prawo iść do sądu, jeśli uzna, że zostały naruszone jego prawa. W Pana przypadku żadne prawa nie zostały naruszone-wszystko było zgodne z umową którą Pan podpisał Życzymy Panu powodzenia w znalezieniu pracy i pracodawcy,który będzie tolerował Pana kłamstwa i wybryki

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie East Power sp. z o.o. na stanowisko PRACA NIEMCY - Monter okien? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Byłem tam

East Power z Wrocławia nie wypłaca pieniędzy (usunięte przez administratora) na godzinach przepracowanych, nalicza kare 450 euro za porzucenie pracy będąc na chorobowym zwolnieniu lekarskim,(usunięte przez administratora)po godz pracy przez koordynatora Panią Sylwię W. czy jest w Polsce jakiś urząd który zajmie się tą agencją.

Rekrutacja East Power
@Byłem tam

Panie Marku Witam, Proszę przeczytać umowę jaką Pan podpisał. Porzucił Pan projekt bez wypowiedzenia bez żadnego uprzedzenia to pierwsza kwestia. Druga to taka że ma Pan poważny problem z alkoholem. Ma Pan prawo zgłosić sprawę do sądu jednak w Pana przypadku nie wiem czy będzie to dobra decyzja. Pozdrawiam Serdecznie Dział Rekrutacji East Power.

Byly pracownik
@Byłem tam

Niech Pan zglosi sprawe do sadu pracy dla pracownika jest darmowy. To jest u nich normalne ze oszukaja ludzi i to z tego co mozna wyczytac od lat

Byly pracownik

Informacja dla wszystkich oszukanych przez ta firme na pieniadze. Zglaszajcie sprawy od razu do sadu pomijajcie pip bo to tylko strata czasu w ich przypadku. Macie 3 lata na zgloszenie sprawy wiec poczekajcie az urosna odsetki i na spokojnie wygrywacie sprawe. A ja poczekam jeszcze troche i widzimy sie w sadzie.

Z końcem tygodnia kończe współpracę z agencją East Power - byłem ponad rok na projekcie przy montażu e rowerów lipsku - polecam ! Praca fajna, lekka no i blisko granicy. Z agencją nie rozstaje się na długo, bo od stycznia ruszam na innych projekt. Pozdrawiam Zespół East Power ! W kontakcie !

Pracownik WB

Zostałem poproszony o opinie o firmie. Pracuje już tutaj bardzo długo - troszkę Panie z biura znam mimo że tylko telefonicznie. Pani Ewa i Pani Roksana - pomocne Panie przy każdych problemach z dokumentami i przy zmianie projektów. zawsze dużo pomocnych informacji i super kontakt. Jeśli zależy wam na stałej współpracy trzeba słuchać ze zrozumieniem a nie będzie ewentualnych rozczarowan odnosnie pracy. Polecam Agencje ! Kasa na czas a to najważniejsze.

@Pracownik WB

Jakie projekty Panu w ostatnim czasie proponowano? Widzę stwierdzenie, że współpraca trwa już długo. te projekty po ile mniej więcej trwaja? Jaka jest pewność zatrudnienia i skąd wiedzieć na którym z nich można najlepiej zarobić?

Pracownik WB

@OH Obecnie pracuje w firmie recyklingowej ale od stycznia będę zmieniał projekt - na jaki jeszcze nie wiem jestem w kontakcie z Panią Roksaną z rekrutacji - obecnie jest to mój trzeci wyjazd. Projekty trwają w zależności od zakresu obowiązków. Umowa zawsze jest na pół roku plus jej przedłużenie, stawka netto podana więc można łatwo policzyć ile się zarobi. Zachęcam to kontaktu z agencją - wszystko wyjaśnią i pomogą w zatrudnieniu. Pozdrawiam !

Piotr p

Szybko i sprawnie podpisana umowa,tanie mieszkanie w porównaniu z innymi agencjami Dobra stawka netto ,praca na magazynie opon z udziałem koordynatorki Kingi była przyjemna i przebiegała bez zakłóceń.

Agencja jak to agencja.. umowa troszkę zagmatwana ale dział rekrutacji wszystko wyjaśnia, zakwaterowania przyzwoite jak za taka cenę (200 euro miesięcznie) to co najważniejsze jest. Opieka koordynatora - czasami brak kontaktu ale zazwyczaj oddzwania - no chyba że się wydzwania i pyta w weekend o sprawy które śmiało mogą poczekać do poniedziałku. Pozdrawia Miła Para z Cuxhaven !

Jeśli już w jednym z wątków była mowa o kadrach i płacach to właśnie szukają specjalisty od nich. w sumie oferta będzie dostępna jeszcze przez jakieś dwa tygodnie i dlatego ja reflektuję. Opiszecie mi sytuacje w biurze? jaka będzie w nim występowała atmosfera i czemu kogoś potrzebują? To rotacja? Chyba ze w biurze jest na kogo awansować?

Krzysztof

Fajna firma, znaleźli mi dobrą pracę za godne pieniądze. Z wypłatami, zaliczkami i mieszkaniem nie ma problemów, polecam!

Hania

Niektórzy pracownicy odnosili się do swoich koordynatorów i teraz się tak zastanawiam czy maja oni możliwość na wybór swojego opiekuna? Ile osób jest na jeden lokalizacji? Teraz właśnie szukają kogoś do spraw zakwaterowania na Legnicką. Ciekawa jestem jak rozmowa może wyglądać, czy cala będzie po niemiecku? Jakie pytania mogą zostać zadane i ile się docelowo zarabia?

@Hania

Pracownicy z biura nie mają swoich Koordynatorów tylko pracownicy w terenie. Za to my Koordynatorzy potrzebujemy pomocy przy zakwaterowaniach. Zapraszamy :)

@Koordynator

myślę ze tu chyba chodziło o to, czy ci z terenu mogą prosić właśnie tych z biura o zmianę koordynatora. ;) działo się tak? potrzeba pomocy koordynatorom? Czyli w zasadzie występuje identyczne traktowanie co u pozostałych?

@Koordynator

Jaka pomoc przy tych zakwaterowaniach jest obecnie potrzebna? :D chodzi o nocleg dla samych siebie? To kto ogólnie lokalizacje i te mieszkania ogarnia? Pracownicy z biura? Ciekawił mnie właśnie podział obowiązków od środka

Wiktoria K

Witam ! Wyjechaliśmy wraz z partnerem na projekt przy pakowaniu. Rekrutacja i podpisanie dokumentów poszło bardzo sprawnie - Dziękujemy Pani Roksano za pomoc ! - Sama praca oraz kontakt z koordynatorką oceniam na dobry. Zobaczymy jak będzie dalej ;) Pozdrawiamy !

Czy pensja w East Power sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Stolarz, ich ogłoszenie jest 26 października na Lento.pl.

Piotrek BERLIN

FAJNA FIRMA POLECAM! KASA ZAWSZE NA CZAS, KWATERY OK, LUDZIE TEŻ SPOKO!

Karol

Warunki mieszkalne na poziomie oraz praca blisko zakwaterowania wypłata zawsze na czas i nigdy nie było z nią problemow. Koordynator Pani Kinga pomocna i bardzo miło. Polecam!:)

Kinga

Mam kilkanaście projektów, głównie budowlanka, spawacze, pomocnicy, ślusarze, tynkarze, monterzy itd.

Gabriela Bieniek

Jestem aktualnie zatrudniona w niemieckiej firmie przez tę agencję. Cóż mogę powiedzieć? Praca zgodna z opisem w ofercie. Kontakt z koordynatorem właściwie bez żadnych problemów, nawet jeżeli nie może odebrać to niemal zawsze oddzwania. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Jeżeli chodzi o kadry i księgowość to już nie wygląda tak różowo. Za tydzień kończy mi się czwarty miesiąc pracy czyli odebrałam już trzy wypłaty. Żadna nie była naliczona jak należy. I tu zaczyna się klasyka - wydzwanianie z mojej strony, odsyłanie od Annasza do Kajfasza z ich strony. Zniecierpliwione panie w księgowości, często opryskliwe jak by robiły łaskę że w ogóle chcą że mną rozmawiać. Dopiero po interwencji koordynatora i kierownika projektu dostałam zwrot wszystkich należności. Za cztery dni kolejna wypłata. Mam nadzieję że będzie wszystko ok. Podobno dwie osoby w kadrach zostały wymienione bo firma nie była z nich zadowolona. Oby te, które należało wymienić

Etc
@Gabriela Bieniek

Zazwyczaj mówi się klientowi to co chce usłyszeć.

Krzysztof

Dziękuję pracownikom Firmy East Power a w szczególności Pani Kindze za profesjonalne podejście do pracownika(solidna firma)pozdrawiam...

Dominik

Bardzo profesjonalne podejście Zadbane wynajęte mieszkania Stawki również w pożądku jeśli wszystko do końca będzie tak pięknie napewno pojadę z wami jeszcze raz

Zostaw merytoryczną opinię o East Power sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w East Power sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy East Power sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 304.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w East Power sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 253, z czego 139 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

East Power sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 314 ocen.

East Power sp. z o.o.