Opinie o WTC w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WTC. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WTC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTC w Sosnowiec

Andrzej Nowy wpis

Serwis ok. Naprawiamy tam auta od lat. Profesjonalne podejście. Dział handlowy w Sosnowcu w którym jestem stałym klientem to najlepszy Dział sprzedaży w jakim byłem. Zawsze jestem odpowiednio doinformowany i przyjęty. Moj Sprzedawca zna się na rzeczy i nigdy nie zostawił mnie jeżeli pojawił się jakiś problem. Szczególne ukłony w stronę pani z działu handlowego która swoją osobą i podejscirm do klienta sprawia że to miejsce jest wyjątkowe i chce sie tam wracać.

Tomek @klient Nowy wpis
@Andrzej

Tutaj mogę potwierdzić opinie mojego poprzednika. Wlasnie odebrałem auto z serwisu i jestem bardzo zadowolony. Obsługa ok. Co do sprzedaży nowych DAFòw, jesienią ubiegłego roku podpisaliśmy zamówienie na ich auta. Pomimo nieobecności handlowca przy wydaniu, zostaliśmy obsłużeni na prawdę bardzo dobrze przez panią A. z działu sprzedaży pojazdów. Auta odebralismy zgodne z zamówieniem, fajnie przygotowane. Po ostatniej wizycie na serwisie z innym autem, też nie narzekam. Polecam

Pinki Nowy wpis

Byłem ostatnio w tym jak piszecie pseudo serwisie i rzeczywiście to jakieś nieporozumienie doradca pojęcia nie ma co się dzieje ten pseudo kierownik W. J miał minę jak by się po.. ał, że auto miało być zrobione w ciągu paru godzin a trwało dwa dni poprostu tragedia już nigdy tam nie będę serwisował auta

Lusi Nowy wpis

Ten serwis to śmiech na sali serwisując tam ciągnik u pseudo doradcy płacisz więcej za czesci niż kupując to samo u sprzedawcy który siedzi dwa metry dalej hehe a ten pseudo kierownik o którym mowa w poniższych wypowiedziach sprawia wrażenie jakby nic nie wiedział co się na jego podwórku dzieję, żenada.

Anton

Napiszę tylko tyle że kierownika tego serwisu W.J powinni już dawno zwolnić gorszego patafiana nie widziałem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WTC spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
lolo

Ten serwis to katastrofa która nazywa się W.J. oraz T.B. Dwóch ludzi na nie odpowiednim stanowisku pierwszy wart drugiego i na odwrót zero poszanowania dla pracowników

Pinki

Witam do tego serwisu przyjmują jak leci byle kogo ważne żeby miał chęci do pracy i nie stawiał zbyt dużych roszczeń co do wynagrodzenia, dlatego biuro obsługi działa tam nieudolnie co niektórzy z pracowników nawet nie wiedzą jak ciągnik wygląda

xxx

Witam jestem pracownikiem tego serwisu praktycznie od początku i muszę stwierdzić że to jedna wielka katastrofa nigdy jeszcze nie było żeby mi się wyplata zgadzała zawsze okradną człowieka w soboty pracuje si za darmo bo nie zapłacą nadgodziny również są ale za darmo tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o WTC - Sosnowiec

WTC