Opinie o Leroy Merlin Sosnowiec w Sosnowiec Zuzanny 26

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Leroy Merlin Sosnowiec, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Leroy Merlin Sosnowiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin Sosnowiec w Sosnowiec Zuzanny 26

KertaB

Masakra !!! Odradzam zakupy w tym dziadostwie. Odmowiono zwrotu towaru bo nie byl w oryginalnej folii. Zaslaniali sie regulaminem - "mam sobie poczytac". Nigdy wiecej moja noga tam nie postanie.

Pytanie Nowy wpis

Czy Leroy Merlin Sosnowiec zatrudnia studentów?

Magdaa Nowy wpis
Klient

Tragedia, odradzam zakupy w tym sklepie!!!! Pracownicy - lenie, imbecyle, niedouczeni, niechetni do pomocy, wiekoszc towaru brak brak i brak, a w systemie maja, ze jest dostepne np.4 szt. Totalny balagan, a klient niepotrzebnie marnuje czas, duzo czasu bo zakupy trwaly od 10 do 16 :|| Wiecej nie zrobie zakupow, pojade chocby do Katowic. Pani kierowniczka kasy- strasznie niemila i nieopanowana. Omijajcie szerokim lukiem.

kenzo Nowy wpis
Klient

Szkoda gadać na ich temat. Najgorszy dział to ten z płytkami. Nikt nie chcę pomóc jak zobaczą że się zbliżasz do punktu to uciekają gdzie się da. Logistyka do luftu. Nie mają towaru w magazynach. Płytki to raptem po 2 czasami 3 paczki. Jak zamówisz i tak na czas nie dojadą . Odradzam zakupy !!!!! Rozczarujecie się.

Merlin Nowy wpis

Najgorszy sklep w LM to Radom Poczytajcie sobie co tamta kadra z nimi wyrabia , pracownicy albo uciekają lub szukają pracy albo sa zwalniani tego samego dnia za wlasne zdanie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Leroy Merlin Sosnowiec rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Leroy Merlin Sosnowiec?

WKUR.........Y

Obsługa tego sklepu to jakaś porażka !!!!!! Na dziale z glazurą prosiłem o pomoc wielu tzw. pracowników !!!!! żaden nie miał czasu bo był zajęty ..... nie pracą !!!!!! ale opowieściami jak spędzali weekend . Ja osobiście bym wywalił tych z działu glazury na zbity ryj z pracy . Łaskę w sklepie to mi robili za czasów komuny , teraz ja wymagam bo za to płacę . Już nigdy nie zrobię w tym sklepie zakupów

Leon
@WKUR.........Y

Zgadzam sie z panem pracowalem tam i powiem krótko kierowniczka personalna do niczego się nie nadaje nie ogarnia pracowników, znajdzie się kilka osób co wiedzą po co przyszli do pracy reszta to ściemniacze sam byłem świadkiem wiele razy gdy klienci byli bezradnie na nierobstwo pracowników ale to wina organizacyjną za którą odpowiada kierowniczka personalna ,która nic sobie z tego nie robi ręką rękę myje

KertaB

klklkl
@KertaB

Trzeba zwracać oryginalne opakowania , to chyba normalne . Ty byś przyjął do swojego sklepu taki zwrot ?

Kacper

To dziadostwo bardzo dużo się czeka ludzie to muchy w smole czekam już 1 godz w sklepie Mieli zabaczyć coś w magazynie takie muchy

Adi

No to jestem zdziwiony.Bo nie dalej jak 1,5miesiąca temu znajoma przyjela sie do leroya i twierdzi ze kierownikiem zostanie szybko i 2500zl ma na dzieńdobry.tak myslałem źe to ściema.

Krzysiek

Panowie ze stolarni potrzebują tygodnia zeby przeciac gotowa polke szerokosci 40 cm ŻENADA 20-11-2018 ok godz 14

Stały klient

Jako wieloletni klient sklepu i przedsiebiorca przedstawiam swoja uwagę :macie tak duzo Klientow WIEC " jak na tak wielkiej powierzchni sklepu i działu moze byc tak MAŁO pracownikow"? Czy dyrektorowi sklepu oraz kierownikom dlugo jEszcze zajmie by to zauważyc? Sami pracujacy tego nie widzą? Zero opinii a klient czeka aż pracownik wybiega i obsluzy jedną osobe a juz czeka kolejna i kolejna. Jaką kondycję trzeba miec by to zrobic? Ludzie obudzcie sie wezcie przyklad z innych duzych obiektow

eks

Sklep ogólnie jest w porządku, atmosfera bardzo fajna i przyjacielska, o to zdecydowanie dbają, choć jak wszędzie ściany mają oczy i uszy ale jak ktoś jest po prostu pracowity i pomocny dla kolegów i klientów i dba o swoje będzie miał tam pewne zatrudnienie, dyrektor P. też bardzo klarowny i konkretny. Praca sama w sobie wiele normalniejsza niż na produkcji, ale nie zawsze najlżejsza, zależy od działu, najgorzej ma glazura i budowlanka (najgorzej w sensie dźwigania, ponieważ osobiście lubiłem te działy). Z klientem bywa różnie ale to bardzo ciekawe urozmaicenie, czasem aż za bardzo. Jednak zasadniczą kwestie odgrywa to czym różni się pracownik Leroy Merlin od balkonu? Balkon potrafi utrzymać rodzinę. Zabawne a jednak prawdziwe. Płaca na początek jest dobra dla łebków po szkole i nawet po kilku latach nie potrafi przekroczyć dwójki z przodu zapominając o trójce dla doświadczonych doradców. Dla ludzi po studiach, ambitnych, gdyby nie cała masa mgr. dymających to samo co ludzie po średniej ramie w ramie to może miałbym inne zdanie. Jednostki może coś, gdzieś, nic pewnego. Osobiście jak ktoś jest ustawiony w życiu i nie zależy mu na wysokim standardzie życia, bardzo przyjemna praca. Atmosfera fajna, etat leci, imprezy, konkursy, masa integracji. Dla ambitnych finansowo nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin Sosnowiec - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Leroy Merlin Sosnowiec