Opinie o Wasz Dach Krzysztof Żmijewski w Słupno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wasz Dach Krzysztof Żmijewski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wasz Dach Krzysztof Żmijewski o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wasz Dach Krzysztof Żmijewski w Słupno

Aldona Nowy wpis

Hejka. Chciałam się dowiedzieć czy monterzy nie są przypadkiem przyjmowani. chłopak szuka pracy w branży, jest też dekarzem. Na stronie ciężko było o ofertę a tutaj pisano o ekipach monterskich. Czy przyjęcie się do niej jest możliwe?

Kwaśniak Nowy wpis

Nie polecam. Firma zarządzana przez pseudo detektorów min. Frytek ( człowiek od niczego). Kłutnie w ekipie i ciagłe awantury

Beata Nowy wpis
@Kwaśniak

Czyli w tym przypadku odnosi się do jakiejś gorszej atmosfery? Skoro wspominasz już o samym zarządzaniu, to masz przy tym na myśli jeszcze jakieś konkretne decyzje? Jeśli tak, to jakie jeszcze mogą wpływać na warunki zatrudnienia i w jaki konkretnie sposób?

Kreatywny Nowy wpis
@Kwaśniak

Jest aż tak źle? Konkretnie zła jest atmosfera czy współpracownicy? Czy może firma źle funkcjonuje a jak tak to czemu tak jest?

Beata

Ile osób obecnie przynależy do ekipy montażowej? Pytam, bo brat czegoś będzie szukał a tutaj w opinii widzę, że ktoś chwalił zespół, więc zastanawiam się jak tu za taką robotę Panów wynagradzają. ;) Przybliży ktoś aktualne stawki? I czy obecnie jest sporo zleceń czy nie bardzo? Upewniam się, bo coś opinie tu przestali pisać i ciekawa jestem dlaczego. Przyjmują osoby z dość małym doświadczeniem?

majster 1970

Firma rzetelna godna zaufania. Mimo drobnych opóźnień w związku z nietypowym kolorem wszystko Ok. Jestem bardzo zadowolony. Miła obsługa handlowca. Super Ekipa montażowa. Szef grupy (Chyba Szymon) bardzo kompetentna osoba. Wrócę po więcej!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wasz Dach Krzysztof Żmijewski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Najlepsza firma w okolicy. Super podejście handlowców , ceny Ok. Dodatkowo bardzo dobre ekipy monterskie

klient 1

najbardziej bezczelna firma z jaka mieliśmy kontakt wszystko fajnie ale jak już przyjdzie towar uszkodzony to nikt nie potrafi rozwiazać sytuacji tylko żona wystawia papiery z kancelarii adwokackiej z paragrafami a na serwis wszystko odpłatnie oczywiście NIE ,NIE i jeszcze raz NIE POLECAM

Emilia
@klient 1

Popieram, (usunięte przez administratora)Nie wiem jak ta firma dziala i czy w ogole szef kontroluje co tam się dzieje. Ciagle nie ma pracowniķow, jefen odsyla do drugiego, drugi do trzeciego a trzeci nie wiadomo gdzie. Nie ma z kim rozmawiać, albo urop albo L4.

Espesor

Jestem bardzo zadowolony z obsługi w firmie WaszDach. Profesjonalne podejście przedstawiciela handlowego. Przedstawiciele przyjeżdżając na budowę mają zawsze ze sobą wzorniki kolorów, przekroje profili. Zawsze doradzą. Okna, rolety , brama przyjechały w bardzo dobrym stanie. Kolejną zaletą firmy jest montaż. A nie często zdarza się, żeby montażyści byli tak mili dla Klienta, a przede wszystkim tak dobrze wykonywali swoją prace. Już kilku znajomym z okolic Włocławka poleciłem i również skorzystali z oferty. Bardzo duży PLUS!

Ilona

Cześć, chętnie poczytam jakieś wpisy na temat pracy w Wasz Dach Krzysztof Żmijewski. Jak się pracuje i czy ekipa jest stała czy może jest jakaś szansa na zatrudnienie w firmie? Ktoś wie coś o tym? Napiszcie.

@Ewelina Tylko, że taki wpis nijak się ma do opinii o pracy bo to forum pracownicze!

Ewelina

Nie polecam i jeszcze raz nie polecam! Zamówiliśmy z mężem okna trzyszybowe które przyszły że źle nawierconymi otworami na klamki pierwsza reklamacja miesiąc ponad czekania kolejna reklamacja na uszkodzoną środkowa szybę w jednym z okien przyjechał przedstawiciel w grudniu 2019r. zrobić zdjęcia tej szyby aby zgłosić to na reklamacje czekaliśmy do marca zero odzewu pomimo naszych telefonów do tej firmy w końcu w marcu pani z działu reklamacji stwierdziła że chce zdjęcia od nas bo ona o niczym nie wie więc wysłaliśmy znów zdjęcia na e-mail pani po dwóch tygodniach stwierdziła że jednak ona tych zdjęć znów nie ma bo nie doszły więc kolejny raz wysłaliśmy miała być nowa szyba w końcu 1.05 takiej informacji udzieliła nam pani z działu reklamacji ( pomijając że to święto) dziś po kolejnym telefonie z naszej strony jednak mamy czekać bo będzie ta szyba w kolejny piątek! Rozmowa z kierownikiem też nic nie dała więc nie polecamy!!! Pół roku minęło!

Daniel

To z pewnością konkurencja tak inspiruje żeby zaszkodzić firmie i tyle.

Gaba

@Mistrzu chętnie usłyszę dlaczego nie polecasz tej firmy, jeśli możesz to napisz coś więcej.

Nie polecam , nie kompetentny doradca .

Ziomek

Anna to żona Właściciela, dlatego zachęca do pisania

Izabela
@Ziomek

Nie jestem żoną właściciela, zbieżność imion jest przypadkowa. Jestem za to zainteresowana informacjami o pracy w Wasz Dach. Np. ostatnie ogłoszenie, jakie znalazłam w sieci, nie zawiera nawet widełek płacowych: https://www.olx.pl/oferta/przedstawiciel-handlowy-w-firmie-wasz-dach-okna-CID4-IDzuctC.html Podpowiesz @Ziomek, na ile może liczyć przedstawiciel?

Dariusz

@Mistrzu Może uzasadnisz swoją opinię? Chyba, że to konkurencja?

Dodupy
@Dariusz

Zapytaj kamila kowala że lipę odwala

Dodupy

NIE polecam tej firmy ,zamówiłem u nich blachodachówkę pszyszła w 4 różnych odcieniach,pseudo handlowcy, reklamacja trwała ponad 2 miesiące ,masa nerwów, wszystko opornie, dno i muł.

Driver

Witam. Pracuję w Firmie WASZDACH Żmijewski i Syn od 6lat. Warunki pracy na poziomie dobrym. Zarobki zawsze mogłyby być lepsze ale są ok. Soboty, nadgodziny są płacone dodatkowo . Śmiało można polecić!

Mistrzu
@Driver

Chyba to ktoś z kierownictwa napisał hehe

Mistrzu

Pracowałem i nie polecam! Masakra ????

Tymon

Może umowa dla kierowcy jest inna i dlatego nie ma żadnych nadgodzin?

X

Pracowałem tam 3 miesiące jako kierowca oraz magazynier i nie zgodzę się z tym że nadgodziny są płatne bo za żadną nadgodzine nie miałem zapłacone Aczkolwiek polecam tą firmę... jest fajna atmosfera, wypłata zawsze była na czas, robota nie jest ciężka (wystarczy mieć chęci do pracy) wypłata zawsze mogłaby być większa ale i tak nie jest źle Ogólnie polecam tam pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Wasz Dach Krzysztof Żmijewski - Słupno

• Jak się pracuje w Wasz Dach Krzysztof Żmijewski?

Zobacz opinie na temat firmy Wasz Dach Krzysztof Żmijewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wasz Dach Krzysztof Żmijewski?

Wasz Dach Krzysztof Żmijewski
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Akacjowa 7
    09-472 Słupno