Opinie o Zarządca Fadrowski Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zarządca Fadrowski Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zarządca Fadrowski Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarządca Fadrowski Sp. z o.o. w Warszawa

Solia

Ogólnie to mam dobrą opinię o zarządcy z tej firmy w naszym bloku, przydała się jego pomoc w trakcie pandemii, przede wszystkim z wywozem (usunięte przez administratora)

Jurek
@Solia

Zdecydowanie szybko reagują i wykonują swoje zadania sumiennie. W końcu nie ma wszechobecnego (usunięte przez administratora) ;)

Magda

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Krzyś

Polecam. Dobrze się obrabiają ze swoimi obowiązkami.

Krystyna

Fachowo wykonana wymiana elektryki u nas na osiedlu. SUPER!

Czy po rozmowie w Zarządca Fadrowski Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Tyna

Polecam firmę. Super obsługują przynależne im nieruchomości. Dbałość o każdy szczegół.

alberto

Spoko miejsce do pracy. Fajny klimat w biurze, mega spoko ludzie. Jest czasem więcej roboty, że trzeba pozasuwać, ale to jak wszędzie, na codzień wszystko gra. Generalnie jestem zadowolony.

Kandydat moze

Na jakie wynagrodzenie może liczyć administrator? Bez odp."zalez" , "kwestia" itd. Minimum ile daje netto firma Fardrowski?

Szalu nie ma
@Kandydat moze

3500-4000

alek

dobry zarządca

santaANA_313

Hej, może ktoś podpowiedzieć czy warto tu pracować? Tylko proszę o konkrety. Interesuje mnie wynagrodzenie czy jest na czas, jak z godzinami pracy, czy praca rozwojowa i jak wyglada sprawa nadgodzin(czy są).

Niebieskooka
@santaANA_313

Noo zależy od działu gdzie chcesz aplikować np.ksiegowość ma standardowe godziny pracy 8-16. Jako administrator to coś innego. Ogólnie prace sobie trzeba zorganizować najlepiej tak by nadgodzin nie miec ;) Zależy gdzie pracujesz - ja np. w Wawie - godziny elastyczne, masz swoje nieruchomości i musisz je ogarnąć. Nie odbijasz karty godzinowej raz pracujesz 8 godzin, raz 6, a też zdarza się że i więcej niż 8 (w sensie wtedy jak są zebrania roczne), ale wtedy odbieram sobie te godziny w najbliższy dzień (np. piątki sobie robię krótkie i dla szefostwa to jest ok) Ja tam lubię te elastyczność, często z domu ogarniam robotę i później wychodzę do pracy lub wracam wcześniej.. jest duża samodzielność, wynagrodzenie ok - takie jak w innych firmach administrujących (pracowałam troche w branży to coś tam wiem), pieniądze zawsze na czas. Jak robisz swoje, zarządy zadowolone, jest szansa na rozwój/podwyżki. Wiadomo jak to robota, a szczególnie administratora (upierdliwi mieszkańcy itp) ale atmosfera w biurze spoko, dbają o pracownika, szczególnie odkąd córka przejęła firmę. Ogólnie na plus

santaANA_313
@Niebieskooka

wypłaty są w terminie czy trzeba czekać?

niebieskoooka
@santaANA_313

Jeszcze się nie zdarzyło żeby nie była na czas.

Mercury
@niebieskoooka

potwierdzam. co jak co ale kasa terminowo jak w zegarku

Kajman
@Mercury

Wypłata terminowo jak najbardziej.

Mona
@santaANA_313

Bardzo Ci polecam, jeśli chcesz tam pracować :)

Dam

Jestem byłym pracownikiem. Szczerze polecam tego pracodawcę.

Tad

Świetna firma z profesjonalnym podejściem do wykonywania swoich usług. Polecam.

marian

dobry zarządca

Karol

Bardzo polecam! Świetne jakość obsługi nieruchomości.

Toledo

hmmmmm może będę oryginalny bo sądzę, że nie ma co psioczyć na robotę. Kazdy wie ze w pracy trzeba pracować bo cóż nooo nikt nam nic za darmo nie daje. Ale i ludzie są w porządku, nie tacy jadowici, szefostwo daje rade, nie zdarzału się jakieś opóźnienia pieniędzy czy coś...nikt problemów nikomu nie robił o chorowanie czy że sie na zwolenieniu było. Praca jak praca dobrze jest i oby tak zostało

pomaranczowaglowa22
@Toledo

powiesz jaką umowe sie tu dostaje?

April
@pomaranczowaglowa22

o prace albo B2B ja mam B2B bo korzystniej dla mnie

Kajman
@Toledo

Nie no bez przesady to jest normalna firma nikt nie robi problemów za ludzkie rzeczy. Robota spoko, raz pracy więcej raz mniej to chyba jak wszędzie. Kasa ok, szefostwo tez ok

Anieja

Niekompetentny - to jest jedno i główne określenie. Sugeruję aby mieszkańcy Rakowskiej 16 zastanowili się nad zmianą zarządcy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Zarządca Fadrowski Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Mak

Buahaha dobre sobie! Na służbowe auto nie licz ????

AGA

Oceniam pozytywnie z uwagi na świetny kontakt i umiejętne rozwiązywanie spraw tak, by wszyscy mieszkańcy byli zadowoleni. Pozdrawiam A.G-A

nickaa
@AGA

Trudno się nie zgodzić. Na prawdę dobry zarządca

Honorata

Cześć, czy w Zarządca Fadrowski prowadzona jest obecnie rekrutacja? Zastanawiam się czy łatwo jest dostać się do firmy czy może jednak są jakieś konkretne wymagania? Przybliżcie proszę jak wygląda cały proces rekrutacyjny. Z góry dziękuję.

NIEMA

Kto mial watpliwosci co do fadrowskiego to po miesiacu juz nie mial szybko ogarneli wszystko co bylo do roboty nie wstyd teraz do klatki wejsc

Jerzy

Wybór zarządcy najlepszy jaki mógł być. SŁOWNI, nie ma obiecanek wszystko robione tak jak należy

Malgorzata
@Jerzy

To ja mam chyba zupełnie inna firmę która administruje moim osiedlem. Od prawie roku naprawiają mi domofon, nie odpisują na maile jak pytam kiedy zostanie usterka usunięta. Są niesłowni- piszą ze coś zacznie dzialac „do godziny”, mija trzy i nadal nie działa.

Zostaw merytoryczną opinię o Zarządca Fadrowski Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zarządca Fadrowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zarządca Fadrowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarządca Fadrowski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zarządca Fadrowski Sp. z o.o.