Opinie o Zarządca Fadrowski Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zarządca Fadrowski Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zarządca Fadrowski Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarządca Fadrowski Sp. z o.o. w Warszawa

kW

Zarządca który niewiele robi i dorabia się na zarządzaniu nieruchomosci z ramienia dewelopera. Za zarząd m In moim 61 m mieszkaniem pobiera 500 zł ???????????? odradzam!!!! Za zarząd 1 mies od wszystkich mieszkańców 50k. Trudno to opisać… nawet części wspólnych nie umiał zabezpieczyć zrobił to dopiero po 2 mies.wiec nie wiem za co bierze pieniądze. Dramat.

Artur
@kW

Potwierdzam, brak umiejętności w zarządzaniu nieruchomościami, wszędzie wina mieszkańców, nie widzą swoich błędów. Masakra !!!

Mała Nowy wpis

A mnie zainteresowała oferta pracy i szukali wtedy w sieci kogoś jako asystent administratora nieruchomości. Co do wykształcenia, to napisali że preferowane jest wykształcenie wyższe. A czy obojętnie jakie kierunek, bo tego już nie doprecyzowali?? Wymagają też posiadania własnego auta, czy do pensji doliczają kasę za zużycie swojego sprzętu?

kW

Artur Nowy wpis
@kW

Jakub

Wśród wymagań, które stawiane są administratorowi nieruchomości są min. 2-letnie doświadczenie oraz własne auto i odporność na stres. Jakie więc czynniki wywołują tu stres i jaką kwotę wynagrodzenia można uzyskać, żeby łatwiej było się odstresować? Ważna sprawa, a zapomniano o tym wspomnieć w zakładce praca.

1234567890 Nowy wpis
@Jakub

Praca z mieszkańcami i zarządami wywołuje stres i napięcie. Pamiętaj, ze za wszystko Ty jesteś odpowiedzialny i wszystko co złe to Twoja wina. Wielu mieszkańców będzie Tobą pomiatało i uważało CIebie za człowieka bez wykształcenia i jako (usunięte przez administratora).

Żaklina Nowy wpis
@1234567890

A czy firma redukuje stres pracowników np jakimiś zajęciami albo imprezami integracyjnymi? Piszesz, że jesteś odpowiedzialny, a jakie ponosi się konsekwencje gdy coś nie wyjdzie?

Dorota

Praca dla ludzi ambitnych, obrotnych i takich co lubią kiedy coś sie dzieje. Jeśli ktoś chce "ciepłą" posadkę za biurkiem to nie polecam. Z kolei jesli ktoś jest ogarnięty i chce dobrze zarobić - aplikujcie. Praca jest rozwojowa, nabywa się mnóstwo różnych przydatnych umiejętności. A mieszkańcy, każdy wie, kto jest z branży ...zależy na jakiego klienta trafisz, ale to nie jest kwestia firmy

@Dorota

Kwestia firmy. Firma Zarządca bierze kasę a Nam karzą administrować. Nie aplikujcie!!!! Pożałujecie tej pracy. Mi się nie dobrze robi na myśl że jutro jest poniedziałek i znowu do tej okropnej roboty trzeba iść i zakłamanych ludzi którzy wypisują że jest pięknie. Gów.. prawda.

Czy po rozmowie w Zarządca Fadrowski Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Specjalistka/ Specjalista ds. Przetargów
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
wojtek

W firmie panuje dobra atmosfera, zawsze można liczyć na pomoc bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów. Zarobki też są zadowalające.

dominika

Ja pracę w firmie wspominam naprawdę dobrze. Miałam okazję uczyć się od najlepszego i dzięki temu zdobyć cenne doświadczenie. Oczywiście nie zawsze było łatwo, są różni klienci... ale to są własnie uroki tej pracy :) Tutaj nie ma nudy!

Aneta

o pracodawcy mogę się wypowiedzieć właściwie w samych superlatywach. Podział i zakres obowiązków jest jasny, a atmosfera jest bardzo sympatyczna. Nie ma problemu z urlopami, a wypłaty zawsze na czas. Jak dla mnie ok

Z.W.

Ja tam nie narzekam. Wiadomo jaka to robota, niełatwa, ale to nie wina pracodawcy. Nie jest super lekko, ale pieniądze dobre i zawsze, ale to zawsze, jak w zegarku, płacone ostatniego dnia miesiąca

ajj, coś mi sie wydaje że tutaj konkurencja i byli pracownicy, których wylali, próbują zdyskredytować firmę... niefajnie :/

@Adam

No to brzmi zdecydowanie bardziej pozytywnie tylko dalej jestem ciekawa po czym takie stwierdzenie? Rzucisz tu nieco więcej aktualnych pozytywów?

Robert
@Adam

Nie wylali tylko dali wypowiedzenie lub zrezygnowali bo znaleźli lepszą posadę na korzystniejszych warunkach w innej firmie. Każdy ma do tego prawo. Ślubu z firmą Zarządca Artur Fadrowski nikt nie bierze więc Umowę o pracę mogą rozwiązać obydwie strony. Nie tylko od strony współpracy zawodowej ale również administrowania danej Wspólnoty Mieszkaniowej. Czasem Administratorem w tej firmie zostaje człowiek bez odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia. Nikt nie chce takiego Administratora który nic nie robi i bierze pieniądze za nic a przedstawia ludzią lewe faktury. Mieszkańcy się nie zgadzają na taką współpracę i rezygnują. Zaczerpnij więcej informacji zanim zaczniesz się wypowiadać mały człowieku. Są osoby które jeszcze pracują bo mają zoobowiazania kredytowe i z dnia na dzień nie zostawią źródła utrzymania. Niektórzy mieli więcej odwagi i szczęścia aby znaleźć leoszą robotę. Z takim językiem /wylali/ nie masz czego tu szukać. Administratorem nie zostaniesz. Idź do konkurencji może tam Cię będą chcieli.

Boże!!! Nie mogę czytać tych głupot. Jako wieloletni pracownik, który widzi co się w firmie dzieje - te zawistne opinie po prostu piszą ludzie, którym w firmie nie wyszło - a nie oszukujmy się robota nie jest łatwa. Ale! przede wszystkim rozwojowa, ambitna i na prawdę dobrze zarobkowa. Mądrzy ludzie na prawdę sobie tutaj poradzą. Nigdy w życiu nie miałem problemów z chociażby wzięciem urlopu czy wypłatą. Szefowe są wymagające, ale jeśli ogarniasz robotę to jest dużo pochwał, a nawet premie.

Oczywiście masz rację I są osoby które się podszywają pod byłych pracowników. Nie wszyscy mają czas pracując w nowych firmach pisać te brednie.

@Marta

Tylko pytanie po co mieliby się podszywać?

skaylar

Ktoś tu pytał, czy warto aplikować, więc krótko ode mnie: to miejsce dla tych którzy lubią się rozwijać i mają ambicje. I bez koloryzowania: nie jest to łatwa praca, ale na pewno mega satysfakcjonująca i można się tu dużo nauczyć.

@skaylar

A czy masz informację, jak długo czeka się na kontakt/umówienie rozmowy kwalifikacyjnej? Chciałbym tu pracować i myślę, że mam odpowiednie kompetencje ale to się pewnie okażę :)

Zdecydowanie odradzam pracę u Fadrowskiego! Pracowałam w różnych firmach zarządzających, ale Fadrowski to najgorsza z firm. Toksyczna atmosfera, brak wsparcia, zbyt dużo obowiązków, układy układziki z wykonawcami. Jeśli szukasz pracy, która z każdym dniem będzie Ci odbierała chęć do pracy i życia to polecam Zarządca Fadrowski Sp. z o.o.

Adrian
@Kasia

Co z tą atmosferą jest nie tak? Opiszesz jakieś sytuacje które zapadły Ci w pamięć?

Ori
@Adrian

Czemu pytasz? Chcesz tu pracować?

@Ori

A co, masz negatywne zdanie co do nich?

@Kasia

Kasia nie miała takiej opinii na temat pracy. Kasia tego nie napisała! Rozmawiałam z nią. Jest człowiek w firmie który cały czas tu nadaje i to jest to ta osoba. Odeszła z innych powodów. Wszyscy wiedzą że chodziło o grosze.. Chory gość się po nią podszywa. Gratulacje

Czy w Zarządca Fadrowski Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Administrator Nieruchomości umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 11 stycznia na Pracuj.pl.

Hassa

Nie

@Hassa

Czyli w jakich godzinach się tutaj pracuje? ;)

Zuzanna
@Hassa

A czemu nie można zdalnie? Wiem, że wielu pracodawców chwali sobie taki rodzaj pracy.

krimz

Są bardzo pomocni i słuchają mieszkańców. Był problem z wywozem (usunięte przez administratora) - załatwili to. Przestarzała elektryka w 2 blokach - wymienili. To mi się podoba!

mm

Niestety odradzam, ta firma "pluje jadem". Atmosfera na pierwszy rzut oka wydaje się fajna ale to tylko pozory, strasznie fałszywa ruda pani dyrektor, która w rzeczywistości zarządza tą firmą. Pani prezes (córeczka tatusia która dostała firemkę) robi wszystko pod dyktando dyrektorki, aż żal na to patrzeć. Niestety panuje tam też chaos, wiele rzeczy robią na oślep, byle jak. Mają nieprofesjonalnych agentów ale to tylko dlatego że rzucają nowych ludzi bez wiedzy o fachu na głęboką wodę, nie pomagają, nikt nie ma czasu na wprowadzenie "nowego", na szkolenie itp. Dadzą Ci laptopa z masą zaległych spraw, które będą wychodziły z czasem po poprzednich biedakach którzy już odeszli. Odradzam z całego serca!

Olo

Fajna atmosfera i wspołpracownicy przede wszystkim.

Floria

Te komentarze to niestety nieprawda. Ktoś tu manipuluje opinią ludzi. (usunięte przez administratora) Rodzinna firma, można by się było spodziewac, ze będzie sympatycznie. Niestety, jest tylko gonitwa za pieniądzem, szacunek dla ludzi jest niczym, chociaż człowiek się stara, bo inaczej nawet nie potrafi to wielokrotnie był zmieszany z błotem. Znam wiele osób, które po zmianie pracy odżyły, zdrowie psychiczne i fizyczne jest ważniejsze. Okazało się, ze w innej firmie Ci ludzie sa dobrymi pracownikami i docienianymi ☺️ Nie życzę źle nikomu, ślę pozytywna energię dla Pani Prezes aby czasami spojrzała na sprawy z innej perspektywy, starała się być dobra dla swoich pracowników i odnosiła się do nich z szacunkiem. Pamietajmy ze dobro wraca!

Człowiek
@Floria

Szczerze, ja nigdy nie spotkałem się tam z żadną negatywną energią, ani nieprzyjemnymi sytuacjami

Wiola
@Floria

To prawda Biuro w Grodzisku Maz ma nienormalna i chorą psychicznie panią administrator B.G Stosuje (usunięte przez administratora) na pracownikach i ludziach którzy współpracują z firmą Zarządca. Niezrównoważona emocjonalnie wykorzystuje wszystkich do pracy a sama w tym czasie załatwia swoje prywatne sprawy. Znęca się, wymusza krzykiem i wulgaryzmami. Spożywa alkohol i jeździ autem. Biuro w Grodzisku Maz powinno posiadać monitoring i podsłuch na tą deb... Nawet 2 mąż nie chce z nią mieszkać 1 uciekł z inną.

Wiola
@Floria

W Grodzisku Maz Administrator B. G stosuje (usunięte przez administratora) na ludziach. Załóżcie monitoring i podsłuch. Każdy z tą Babą ma problem Chora psychicznie. Ludzie na Wspólnotach jej nie lubią i nie chcą. Współpracownicy zbierają dowody. Handlara jajkami.

MikołajKozłowski

Doskonałe i profesjonalne zarządzanie osiedlem, jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i z efektów na osiedlu. Mieszkańcy też tylko chwalą.

Fikser

Firma dobra, nie mija dużo czasu od zgłoszenia jakiegoś problemu żeby zebrać mieszkańców i ogarnąć konkretną sytuacje. Szczególnie jeśli chodzi o śmieci, to największe utrapienie, zniknęło raz na dobre. Godne polecenia zarządzanie!

@Fikser

To prawda - działają bardzo sprawnie

Ludwik
@Fikser

A jak się prezentuje ich działalność w kontekście renowacji np fasady budynku, albo podjazdu/parkingu itp? Wydaje mi się, że większość zarządców ma z tym największe problemy, mimo że śmieci są najpowszechniejszą sytuacją tego typu.

revon
@Ludwik

Hmm w sensie pytasz ogólnie o dbanie i bieżące remonty? Tu akurat jak ze wszystkim - ciągle coś tam działają, stan elewacji na bieżąco sprawdzają. A z tymi (usunięte przez administratora)to nie bardzo kumam, chodzi o porządek na terenie budynków? Jak tak to jest czysto

merks
@Ludwik

Dają radę. U nas wymieniali całą przestarzałą elektrykę w bloku. Poprzedni zarząd rozłożył ręce to puściliśmy ich z torbami a Fadrowski akurat posłuchał mieszkańców i zrobił

KazimierzAndrzejczyk

Od dawna współpracuję i nigdy nie było żadnego problemu z moimi obiektami. Porządek, dobry kontakt i spokój. Serdecznie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Zarządca Fadrowski Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zarządca Fadrowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zarządca Fadrowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarządca Fadrowski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Zarządca Fadrowski Sp. z o.o.