Promore Monika Ohler

Opinie o Promore Monika Ohler

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Promore Monika Ohler o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

major

Super firma. Serdecznie polecam.

Adam

Uczciwa, solidna firma! Polecam!

Szukasz pracy?

właściciel sklepu

Pomogli mi znaleźć pracownika. Nie wiedziałem, ze jest taka firma, która w ciągu dwóch tygodni przesyła konkretnego kandydata do pracy. Polecam!

Tomasz

Bardzo pomocna firma. Dzieki nim znalazłem pracę i jestem bardzo zadowolony. Polecam ich

Prac fajna ,ale to trochę dużo obowiazków. Musiałam zrezygnować ze względu na dziecko. Promore polecam wszystki, dobre pieniądze no i sie nie nudzi)

Zgadzam się. Miła atmosfera, profesjonalne podejście. Tak trzymać!!

Zostaw opinię o Promore Monika Ohler - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promore Monika Ohler