Opinie o PPG Deco Polska w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPG Deco Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PPG Deco Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPG Deco Polska w Wrocław

wacus

witam te dwa ostatnie wpisy to chyba kpina jacus i spartakus jada chyba na 'mocarzu' i wachaja duzo ksylenu

spartakus

Bardzo fajna firma atmosfera w niej jest naprawde świetna. Zarobki bajeczne. Pracowałem pare miesięcy w tym sezonie i jestem na 100% pewny że wracam tam na następny. Polecam każdemu tą firme.

tom

witam pracowalem w ppg lewkowiec trzy miesiace pod koniec umowy agenyjnej poparzylem sie chemicznie oparami chorowalem 6tygodni wydalem troche kasy na leki a oni probowali mi wmowic ze to moja wina wiocha dla kierownictwa i firmy ludzie ktorzy tam pracuja sa zastraszani zwolnieniem kilku ma wysybke lub inne dranstwo i nic z tym nie robia bo sie bija ze straca robote syf nie polecam

gość135

Pracowałem cztery miesiące , nie wytrzymałem i się zwolniłem . Człowiek jest traktowany jak maszyna ( ma robić przez cały rok bez dnia wolnego ) przez okres wakacyjny nie dostałem ani dnia urlopu , wmawiano mi że nie mam do wykorzystania . W ubraniach roboczych chodziłem w tych samych od początku do końca bo się nie moglem doprosić o nowe a do domu nie wolno było brać żeby wyprać . Szkolenia praktycznie codziennie i to jeszcze przed godziną 15 kiedy wszyscy chcą iść do domu . Zarobki to grosze które i tak wydamy na leczenie od tej chemii która tam jest . Więc jak chcesz tam pracować to się prześpij z tą decyzją .

Firma PPG Deco Polska prowadziła rekrutację na stanowisko cieśla konstrukcyjny. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
gosc

witam pracuje jakis czas w ppg lewkowiec i troche jestem zaskoczony kierownikiem p.danielem czy ktos ma jakies doswiadczenia z tym typem

skobel

Drodzy Państwo Czy ktoś może poinformować jak wygląda praca PH ds. detalu. Jaka jest atmosfera na północy i czy plany lub zadania są realne do wykonania.

niki

Może ktoś poinformować jak wygląda praca w detalu , jakie warunki, jaki samochód i czy owy samochód można używać do celów prywatnych? Jest to nowe stanowisko, czy już było, jaka rotacja etc? Dziękuje za informację

no cóż pracowałem w PPG w tamtym sezonie teraz też zadzwonili ale odmówiłem w tej pracy pracownik agencyjny jest służącym operatorów a oni jeszcze wielce nie zadowoleni ze podasz im pod ryj.nie polecam tej firmy dużo plotkar i wrednych bab na wydziale w-1 stawka około 11zł brutto jakoś 13zł po miesiącu także żadna rewelacja syf i nic więcej już tam nie wrócę

robol z jajami
@Piotr

pracowałem w tej firmie zero szacunku do człowieka,pracownicy są niektórzy okropni a także mały naganiacz mistrz kundel kierownika,który wywiera nacisk na sezonowych szantażem albo sypie tekstem że zniszczy mnie!!!to jakaś parodia jak można dopuszczać takich ograniczonych na stanowiska!!!a tamte ludziska pary z gęby nie puszczą bo się boją o byt i głupią premię!

hej

Taaaa nikt z rodziny mistrzów nie został po sezonie... Najgorsze tępaki z autoamatu dostały kontrakty, bo maja tatusia albo rodzenstwo tam. Chcesz to se pisz jak to tam nie jest fajnie ale nie klam chociaz. Tyle ludzi sie tam przewinelo, ze to mowi samo za siebie. Nieraz tam jak psow traktowali ludzi. Jak wg mistrza D sezonowi to sa "przynies wynies pozamatiaj" jego slowa. Przestan.

robol

Trzeba miec nasrane w głowie zeby pisac o czyms o czym nie ma sie zielonego pojęcia. Nikt z rodziny mistrzów nie został po sezeonie !

geerard

Mam pytanie : jak wygląda praca Ph w ppg? na detalu.jaka rotacja ludzi?finanse, samochód służbowy, ilośc wizyt dziennie.Systemy motywacyjne i premiowe oczywiście. bede wdzięczny za informację.

@geerard

Już Ci odpowiadam na to pytanie. Auto : Opel Astra 2015r (również do użytku prywatnego), trzynastki o ile wyrobicie plany, wczasy pod grusza jakieś 2400 raz w roku. Wynagrodzenie dla PH 2800 BRUTTO podstawy + premia (plany ok 200tys netto miesięcznie). Właśnie odszedłem z tej firmy bo jesteś tam tylko murzynem do roboty, szefowie regionu ogólnie niedouczeni lenie (w zasadzie tylko wymagają i nic od siebie nie dają). Ponadto mimo dobrych cen produktów firma rzadko udziela limitów kupieckich dla firm które są w KRD np za rachunek za gaz... Ogólnie paranoja. Jeżeli masz jeszcze jakieś inne opcje to postaw sobie ta firmę na końcu swojej listy. NIE POLECAM chyba ze chcecie sie zaorać fizycznie i psychicznie :) PEACE

PP

Bylem na rozmowie w tej firmie odnośnie pracy jako przedstawiciel handlowy. W obecnej firmie mam podstawę 3200 zł netto plus premia do 40% miesięcznie, co nie uważam osobiście za dużo. Tutaj gdy powiedziałem o podobnych zarobkach zrobili wielkie oczy i nawet nie raczyli poinformować jak przebiegła rekrutacja ;)

aaa

16 zł ale właśnie nie wiem czy brutto czy netto mają wózkarze na sezon. Czy szukają nie wiem, wiem że biorą na sezon: Kwiecień-wrzesień, październik, przez agencję pracy. Za 16zł za 1h pożółkniesz od tej farby za 10 lat, zniszczysz sobie wątrobe... Nie idź tam.... ale jak chcesz to idź he he

aaa

Pracowałem w tym sezonie. Stawki są dobre 10-16 pln plus nadgodziny ale na tym plusy się kończą. Małe szanse na dostanie się na stałe, bo na stałe biorą najczęściej rodzinke mistrzów. Więc większość wspomnianych bonusów jest tylko dla stałych pracowników. Dla reszty praca przez agencje i umowa na miesiąc. Mistrzowie hm, jest jeden totalny cham, a troje takich neutralnych, co niewiele się interesują tym co się dzieję na zakładzie. Nie pomogą, nie zaszkodzą. Atmosfera w pracy średnia, nieraz trafia się na normalnych, nieraz na kompletnych chamów. Ogólnie załoga to najczęściej prości, prymitywni, niewykształceni ludzie etc. Dla mnie subiektywnie atmosfera kiepska, ogólnie można powiedzieć że średnia. Są wszyscy wściekli bo zabierają im przywileje i wyżywają się na sobie. Podsumowując stawki dobre, jak się dostaniesz na stałe to świetne, a reszta to syf. Praca na produkcji przy smrodzie z rozpuszczalników, maszyny psują się co chwile, są wylewy farby etc. Poza tym na zakładzie jest masa wypadków, w tym 1 śmiertelny na terenie zakładu.

S400

Pracowalem w PPG Deco Wroclaw, zaledwie kilka lat (4lata). Moja opinia to bardzo fajna firma na tle innych pracodawcow we Wroclawiu wypada pozytywnie duzo dodatkow itp. socjal itd... Wyplata jak w Polsce paresetek zlotych wiecej niz u innych, ale coz zrobic takie realia w Polsce. Atmosfera w firmie tez bardzo przyjazna, ludzie ktorzy tam pracuja naprawde robia dobra robote a przy tym potrafia stworzyc fajna atmosfere.

robol

Pracowałem w tej firmie w tym roku na sezon, chciałem zostac ale nie wyszło,zarobki są zajebiste miałem 16 zł na godzine.ludzie siedzą na forach i pie....dolą głupoty jak tam jest źle i jak nie dobrze a faktem jest ze jak sie komuś nie chce pracowac to zawszse będzie mu źle.Połowa mistrzowie byli mega,kierownik sie nie odzywał do nikogo wiec jak by go nie byłlo a sama atmosfera w pracy też była dobra.ludze powinni sie zabrac uczciwie do roboty a dopiero potem mogą pieprzyc farmazony

xXXx
@robol

Hej ktoś orientuje sie może ile zarabia tam technik laboratorium ?

Wincent

a Ty wyjdz z pod ziemi trolu i się otrząśnij

Wincent

Rekrutacja do PPG była chyba najprzyjemniejszą ze wszystkich moich. na rozmowie kwalifikacyjnej brany byłem pod uwagę jako człowiek, a nie jako osoba która jeśli nie ma doświadczenia to leci na pysk już na starcie. Wystarczy być człowiekiem, żeby druga osoba również nim była. świadczenia socjalne są na bardzo wysokim poziomie... jeśli chodzi o CD to należą się m.in. wczasy pod gruszą o równowartości 150% wynagrodzenia, bonusy pieniądze na każde święta, tzw. Trzynastki, dodatkowe pieniądze za wywiązywanie się z obowiązków i sumienna pracę (pozytywne inwentaryzacje itp.), różnego rodzaju świadczenia medyczne - jakich nie powstydziłby się górnik. Tak więc każda negatywna opinia to opinia osoby, która po prostu nie była warta tej pracy, bądź niezbyt się w nią angażowała, bo ludzie bez pozytywnego i kreatywnego nastawienia nie mają szans nigdzie... no chyba, że gdzieś na taśmie gdzie jest się jednym z tysiąca pracowników i nikt nie traktuję Cię jak człowieka tylko maszynę.

klient
@Wincent

Czegoś ty się najarał? Wazelina z ciebie wychodzi. Zejdź na ziemie, jak możesz pisać takie brednie.

SMOK
@Wincent

ciekaw jestem pod kogo się palancie podszywasz!twoja opinia to jakaś farsa,ty chyba się z głupim witałeś z tymi mistrzami manipulantami i pieskami kierownika który cię nie widział!ha ha

klient

W firmie a szczególnie CD awansuje się kolesi a nie pracowników z doświadczeniem. Kobiety (usunięte przez administratora) a panowie się opierdalają.

catering kpina

ostatnia opinia jest dobra. Nie ma co narzekać. Jedyny minus to catering. Przychodzisz a tam 4 słownie cztery pierogi a w inny dzień specjalność zakładu 4 słownie cztery parówki i kawałek chleba. Spalił bym się ze wstydu na miejscu kuchatrza zaproponować dorosłemu człowiekowi , który pracuje fizycznie takie danie Z tego miejsca proszę całą załogę cateringową o natychmiastowe spalenie się ze wstydu. Zenada a nie stołówka!!

do roboli z produkcji

może najpierw dajcie coś od siebie, a później wymagajcie od pracodawcy? poza tym możecie sami założyć firmę i płacić robolom u siebie po 5000 netto. tylko ciekawe ile wasza firma pociągnie

Zostaw merytoryczną opinię o PPG Deco Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w PPG Deco Polska?

Zobacz opinie na temat firmy PPG Deco Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPG Deco Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPG Deco Polska